Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#91801) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Végre!! Ma 32 csata meddel. Visszavettem ezt is hátha jobban adja. Adta. :)

Egyszer valaki itt megvádolt, hogy csak TD-ni tudok :D :D :D

Ja és az eredménye:

[ Szerkesztve ]

(#91802) #84221696


#84221696
törölt tag

No, még ilyet sem láttam. Mármint ilyen, 1. kiválóság jelét. Pedig tök átlagos vagyok.

(#91803) Angel1981 válasza rlazol (#91788) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem tartozom azok köré, akik már most elalélnak tőle, de

1. minden kezdet nehéz, anno a WoT is kevés tankot / pályát / ficsőrt tartalmazott, én erre fel vagyok készülve az AW kapcsán is
2. azok közé sem tartozom, akik csípőből titulálják bughalmaznak a WoT-ot, sőt, szerintem tényleges bug alig van benne, de aki kicsit is jobban elmélyed a dolgokban, az tudja, hogy egy őskövület motorra épül, és hiába a folyamatos toldozgatások-foldozgatások, soha nem lesz belőle a kornak megfelelő kód, valszeg ezzel magyarázható, hogy a WG ilyen lassan halad a fejlesztésével; 3 lépés előre, 2 hátra

Az AW sokkal modernebb minden tekintetben, plusz az eddigiek alapján tényleg pont azt a kb. tucat dolgot mellőzi, ami a wotozók nagy részét frusztrálttá teszi - persze gyenge játékosok ott is lesznek, de azokat sem értem, akik rajtuk problémáznak, hiszen ugyanazok vannak az ellenségnél is.

Ráadásul az AW tudja, hogy nem ő az első a témában, ergo azt is tudja, hogy keményen kell teljesítenie, ha játékosokat akar elhódítani a wottól.

Szerintem ennek (a WT GF-től eltérően) tényleg jó esélye van rá, hogy idővel komoly, erős riválisává váljon a WoT-nak.

U.I.: ráadásul amcsi cég, ott már 100 éve kapitalista piacgazdaság van, a vérükben van, hogy teljesíteni kell. :))

(#91804) Simulacrum válasza Angel1981 (#91803) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én rettentően örülök a AW-nek. Egyrészt, mert én elsősorban maradok a WoT-nál és emiatt biztosan mega, szuper akciókat vágnak hozzánk, másrészt aki marad az valószínűleg hozzám hasonlóan szereti ezt a játékot és nem az elrontására fog törekedni (team kill, stb). Harmadrészt mert biztosan jó lesz az AW is és így ki lehet majd próbálni fejlettebb járműveket is.
A WT szerintem egyáltalán nem volt ellenfele a WoT-nak, teljesen más, igaz én alapból ki se próbáltam, mert pont az arcade jellegéért szeretem a WoT-ot.

(#91805) rlazol válasza Angel1981 (#91803) üzenetére


rlazol
addikt

én kíváncsian várom, mik lesznek a vélemények.
Rohadt bonyolult dolog egy ilyen kód, biztos, h ez se lesz tökéletes, és a magam részéről a Tigris meg a T34 jobban vonz, mint a lánctalp nélküli, modern masinák.
Én abban bízom, h egy valódi konkurencia, különösen ügyfélszolgálat és fejlesztések ill. akciók terén keményebb fejlesztésekre sarkalja a WG-t is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91806) Angel1981 válasza Simulacrum (#91804) üzenetére


Angel1981
veterán

"A WT szerintem egyáltalán nem volt ellenfele a WoT-nak, teljesen más"

Ezt csak most, "utólag" tudjuk, anno ez nem volt ennyire egyértelmű - emlékezzünk csak vissza 2013 nyarára, micsoda krediteső volt! Cirka 20 millát lehetett összefarmolni 3-4 hónap alatt, viszonylag könnyedén - ergo, a WG is tartott tőle, mint riválistól. Most már egyértelműen tudják ők is és mi is, hogy más, és jóval kisebb a célközönség ezzel, hogy a realizmus irányába mozdultak el.

Az AW ezzel szemben pont hogy még "arcádosabb" lesz, és még akár a BF és CoD táborból is vehet el embereket.

Egyébként igen, ha tényleg látványos lesz az játékosállomány csökkenés, komoly akciók lesznek, amikből a wotosok csak profitálnak - én sem tervezem itt hagyni a játékot.
Legalább is nem azonnal.... ;]

rlazol: "biztos, h ez se lesz tökéletes" - naná, hogy nem, aki erre számít, az naiv!
"és a magam részéről a Tigris meg a T34 jobban vonz, mint a lánctalp nélküli, modern masinák" - a játék gerincét itt is az MBT-k fogják adni, amik lánctalpasok.
De igen, én is kíváncsi leszek a kezdeti állapotokra - annyira, hogy ki is próbálom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#91807) rlazol válasza Angel1981 (#91806) üzenetére


rlazol
addikt

de ezek "modern" MBT-k, ugye? T72, Abrahms, Leo 2, Challanger...
Én egyelőre nem tervezem a kipróbálását, majd, ha azt látom, h mindenki áradozik róla. Nincs kedvem új gyenge pontokat, térképeket megtanulni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#91808) Atti777


Atti777
senior tag

Remélem a fejlsztések sebességén is javít a konkurencia megjelenése:
- múltkor volt az új mozgásmechanikai teszt, azóta is nagy csönd van róla
- feldobták a spotrendszer átalakítást, de eddig semmi több
- kb 1-1,5 éve megy a Havok téma, ha jól tudom legutolsó infó az, hogy elvetették az ötletet (mondjuk nem is ártana, ha először az alapjáték menne normálisan, meg az alapvető dolgok jól működnének, és aztán jöhet a csicsa)
- render distance átalakítása négyzetről körre, ez is már vagy 2 éve felvetődött

Путин, иди нахуй!

(#91809) Emu


Emu
őstag

Orosz medeknél T44-nél járok, még közel sem fullos, most lett meg rá a nagy löveg (100 mm LB1). Csak én vagyok szerencsétlen, vagy az tank sajátosság, hogy egy csata alatt többször ellövik az ágyúm, néha még a lövészt is?

(#91810) BoogeyM@n válasza Atti777 (#91808) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Még nincs 1.0 még mindig csak tekergetnek a beállításokon úgyhogy ők se tudják ;]

(#91811) jr1994 válasza Atti777 (#91808) üzenetére


jr1994
addikt

Azért tegyük hozzá, hogy a render távolság átalakítása bonyolultabb mint elsőre tűnik. Egy csomó pályán lehet jól helyezkedve akár 600 méter feletti távolságra lövöldözni, ha körré alakul biztos újra kell értelmezni sok pályát. Illetve hogy a területe azonos maradjon, a körnek az 500-nál nagyobb sugarúnak kellene lennie, ez is számít. Mert egy csomó pályán vannak olyan helyek, hogy pl egy jó fedezékből pont rendertávon kívül van egy csomópont, és kicsit előrébb kell menni nyíltabb területre hogy az ellenséget lőni tudd. A többit hagyjuk azok már kínosabb kérdések.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91812) Vitiris válasza rlazol (#91788) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Végignyomtam az alphat, tank valóban kevesebb de az alpha üteme alapján hamar sokkal több lesz.
Térkép van annyi :) Nekem a wot is randomban max 7-8t pörget :) Vagy kevesebbet.

Ami viszont nem lesz a AW-n, ellenőrizetlen módok.
Nem lesznek cheat modok. A mostani wotban 80% használ cheatet.
pld, átlátszó fák, ellenséges sziluett bármi mögött, aimbot light tankok ellen. a minimapon látható bokordöntögetés. lézer az ágyúcsövön. és sorolhatnám.
Egyszerűen elképesztő hogy a bugos motor mindenhol átjárható. És sajnos ez a baj a warshippel is. Már most 5db aimbot van rá. Egyszerűen nevetséges. Nem teremt egyenlő viszonyokat. Még akkor sam ha mindenki használná őket.
Csak remélni lehet hogy a wot lépni fog majd az erősebb konkurencia miatt. De hát eddig is ígéret volt több szálas proci használat stb. Csak mind le lett véve a napirendről.
A cryengine olyan szépen skálázható hogy akinek gyengébb gépe volt és most 20-25 fpsl játszik ott nem fog ilyennel találkozni ez már az alphaban is kiderült, pedig amerikai volt a szerver.
nem lesznek hirtelen 50%-s fps esések.
Most indul a zárt béta (eddig alpha volt) és addigra +40 harcjármű.

Tényleg csak abban lehet reménykedni hogy a WG ébresztőt fúj.

(#91813) szbalogh


szbalogh
őstag

Nem nagyon szeretem az IS-7-et de mivel a küldetésre kiszemelt mindhárom tankom csatában volt (igen noob voltam), ezért minden mindegy alapon bepróbáloztam vele.
A képen nincs rajta, de 8k sebzést blokkoltam hála az IS-7-nek a túloldalon.

Nick: HE_Storm

(#91814) mcwolf79 válasza szbalogh (#91813) üzenetére


mcwolf79
veterán

IS-7-re álca :F :F :F :Y :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#91815) emre válasza mcwolf79 (#91814) üzenetére


emre
veterán

ez kevlár-karbon jobban pattint :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91816) emre


emre
veterán

Aktív a ph csatorna.

Az élő kapcsolathoz az sg fórum ts szerverét használjuk: pointer4.no-ip.org
Jelszó nincs.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91817) Angel1981 válasza rlazol (#91807) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, azok.

Vitiris: te kicsit jobban elmélyedtél a játék kódjában, tényleg bughalmaznak tartod a wotot?
Azért kérdem, mert Tőled autentikusabb állásfoglalást várhatok.

[ Szerkesztve ]

(#91818) Simulacrum válasza mcwolf79 (#91814) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Bármilyen tankon jó az álca, az IS-7 pedig az IS-4 után a legjobb camoval rendelkező tízes nehéztank. Természetesen ezzel menni kell előre, de a végjátékban nagyon nem mindegy ki veszi a másikat először észre. Én úgy gondolom az álca skill az egyik legjobb képesség bármilyen tankon a legénység számára.

(#91819) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet egy "hülye" kérdés WoT témában, de miért kaphattam 300 aranyat? (tegnap) :C :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91820) mcwolf79 válasza Simulacrum (#91818) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha az IS-7-nek az álcán múlik az élete az már régen rossz. Ott valamit a játékos és a csapat nagyon elqrt.
Sztem amilyen gyenge az ágyú rajta első körben (javítás után) azt kell javítani.
Normál esetben pedig úgy gondolom, hogy a végjátékban (még ha esetleg a heavy támadás sikeres is) a maradék (jobbára TD-k és med-ek) úgyis hamarabb veszik észre az IS-7-et, legyen rajta akármilyen álca.

Chris0321:

ÖÖÖ ... De ő 300-at kapott.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#91821) Chris0321 válasza MaxxDamage (#91819) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezért kaptál.

mcwolf79: Ha megnézed az utolsó sort a korlátozásokat szerepel benne, hogy napi 3x teljesíthető. 3x100 azaz 300 aranyat lehet összegyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#91822) bluyoo válasza Chris0321 (#91821) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ő 300-at kapott. Előre is megadják? :DDD
Nekem csak 3X10. :))

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#91823) Chris0321 válasza bluyoo (#91822) üzenetére


Chris0321
addikt

Igazad van, elnézem egy nullával. Akkor viszont nem tudom miért kapta.

(#91824) jr1994 válasza MaxxDamage (#91819) üzenetére


jr1994
addikt

Első jelszómódosítás?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91825) MaxxDamage válasza Chris0321 (#91821) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, a 10 aranyakat szoktam kapni, de egyszerre 300-at még nem kaptam semmiért :N

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91826) #84221696 válasza bluyoo (#91822) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kaptam én is 3x10-et. Minden fillér jól jött. :C

(#91827) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sikerült egy Stuart I-IV ászt összekaparnom, meg feltöltöttem pár korábbit... :)


[replay]

Pz.Kpfw. IV Schmalturm
[Pz.Kpfw. II Ausf. J]
[Großtraktor]

Szerk.: Az utolsót csak a saját tárhelyemre tudtam feltölteni, a WoT Replays szerint "Replays with special high level contents denied for uploads". :DDD

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#91828) Sanya válasza 04ahgy (#91827) üzenetére


Sanya
nagyúr

Tegnap lőttem pz4s-sel 3000 sebzést egy t8 csatában, csak sajnos vesztes lett, így nem adta a tank ászt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#91829) Balesz1899 válasza MaxxDamage (#91819) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem változtattad meg a jelszavadat? Mert arra ad annyit. (csak egyszer, nyilván)

(#91830) MaxxDamage válasza Balesz1899 (#91829) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen az volt, mert emailt is váltottam Support-al. :K /ezért kaptam a 300 aranyat? :Y /

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91831) 04ahgy válasza MaxxDamage (#91830) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, a jelszó változtatásáért.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#91832) jr1994 válasza MaxxDamage (#91830) üzenetére


jr1994
addikt

[link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91833) Vitiris válasza Angel1981 (#91817) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Igen sajnos. :S
Több sebből vérzik, ezért is lehet minden oldalról megtörni.
Elég ha csak a saját pyton.log-d megnézed.
És tényleg nem arról van szó hogy input lagja lenne az embernek, a legújabb hiba 0.9.6 óta, több modder felhívta a figyelmet. Ha bokor mögött állsz snipermodban, A lövedék van hogy el sem hagyja a csövet. Csak pukkan. Azért egyébként valamennyire ők is tisztában vannak vele, ezért béta még több év után is.
Egy olyan játék amit elvileg 100 millióan tesztelnek, tehát van visszajelzés, nem szabadna hogy hibákkal küszködjön.
Ha megjelenik egy új verzió másnap fent a neten a visszafordított forráskód. A cheaterek már rákövetkező nap készen vannak az új aimbotokkal, x-ray, minimap jelző cucokkal.

És a gond hogy rengetegen használják is..... Pedig a szűrőt rá iszonyat könnyű lenne megoldani.
Ez tényleg olyan oroszmegoldás, nem gond ha ölik egymást amíg nekem pénzem van belőle, és majd a bugokat a modokra fogom. Ahogy SERB nyilatkozik, lehet jópofának gondolja de egy komoly cég arca nem lehetne ilyen lekezelő a felhasználókkal.

A minap Raznarok jelentette be hogy abbahgyja a WOT-t, (meltymap) Keiserberg (wwII hang mód). locastan is megemlítette már. Valami készül, és nem véletlen.

(#91834) h1mpi válasza Vitiris (#91833) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem az az orosz minőség, mint 30 évvel ezelőtt a háztartási gépek. Ez kapitalista pénzszerzés, kínai minőségben, orosz lesz@rom hozzáállással :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#91835) Vitiris válasza h1mpi (#91834) üzenetére


Vitiris
aktív tag

:) igen ez lehet hogy sokkal jobb megfogalmazás! :) like

(#91836) adamgreen válasza Vitiris (#91833) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én is kiprobálom az AW-t mert néha ami ebben a szarhalmazban folyik az egy k**va nagy vicc.

:DDD

(#91837) Jolet


Jolet
őstag

ti nem kaptatok az AW-tól levelet, hogy fizessetek ennyi meg annyi dollárt?
elmennek ők a jó k....va anyjukba, még el se kezdődött...
rabló banda

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#91838) Kakumix válasza Vitiris (#91833) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nektek nincs olyan a 9.7 óta, hogy lőtök és csak újratölt és nincs sehol a kilőtt gránát? Nem bokor mögül. Ráadásul ez a himbi-limbi is teljesen kiborít, időnként majd kiesek a fotelből, úgy billeg a tank.
Eddig szerintem egy valóban csalásnak minősíthető modot használtam, azt ami megkönnyíti az autoaim bekapcsolását. Ezt most nem telepítettem, de a gyári meg hol bekapcsol, hol nem. Még álló helyzetben is másodperceket vesztek, hogy bekapcsoljam, mert első 1-2 próbálkozásra nem működik. Menet közben eddig is esélytelen voltam a gyári autoaimmel, hogy a terepviszonyok miatt abban a tizedmásodpercben nyomjak rá a jobb egérgombra, amikor a célkereszt éppen a célzott tankon van - itt érzem csalásnak az előbb említett, ezt könnyítő modot -, de most a 9.7-ben meg csak szívok vele, hogy megpróbálom bekapcsolni, miközben körbe-körbe száguldozok lighttal, esetleg meddel.

Szóval a kérdéseim:
1. Kilőtt, de be nem csapódó gránát másnál is gond-e?
2. Tank billegése csak extra effekt és kikapcsolható-e valahol vagy vegyek be tengeribetegség ellen valami tablettát és szokjak hozzá?
3. Auto aim másnál is bugos?
+1. Korábban is előfordult néha, valahová beragadt tankkal, hogy megpördül, de az utóbbi napokban legalább négyet láttam a nyílt terepen pörögni, másnak is gyakori?

ui.: ezt nem pont neked szántam Vitiris :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#91839) MaxxDamage válasza 04ahgy (#91831) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, ezt nem tudtam.
Játékba mit érdemes venni, mire érdemes költeni HUF-ot? Vagy majd alakul a lassú fejlődés során? :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91840) Vitiris válasza Kakumix (#91838) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Strom válasza :D
-----------------
9.7-ben van egy hiba, mely miatt legénység „0. képessége” „1. képességnek” számít, emiatt a további képességek eléréséhez több tapasztalati pont szükséges, mint kellene, ezt 9.8-ban fogják javítani;

úgy látszik, hogy van egy másik érdekes hiba 9.7-ban: amikor mesterlövész módban lősz (bezoomolva), előfordul, hogy hallod a lövéshangot, látod a torkolattüzet, de a lövedék mégsem hagyja el a löveget (mintha vaklőszerrel lőnél). Storm kivizsgálja az ügyet (a szerk.: 9.6 óta ez előfordul, rendkívül idegesítő);
------------------------------ wothungary-n olvastam épp most :)
Autoaim van jól működő és még ingyenes is, azt is kiszámolja hogy a becélzott ellenség hol lesz a sebességéhez mérten. És oda lő. Láttam már róla videót. Igazi scout gyilkos. Ja persze az hozzá van hogy rátudod rakni ha akadály mögött is van. Tele a youtube ilyenekkel.

Én most feldobott pörgős tankot nem láttam de előfordult rendesen régebben.

(#91841) Vitiris válasza Jolet (#91837) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Nem kell fizetned!

Csak nagyobb a lehetőség a BETA-ba kerülnöd. Illetve garantálják hogy odakerülsz a legolcsóbb 4200ft-re jön ki. de 20k-ért már kapsz hozzá négy prémtankot :)

Ha nem veszel semmit is be tudsz jutni egy kis szerencsével.

(#91842) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nyissatok az AW-nek topikot, ne itt tárgyaljátok ki légyszi!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#91843) myckey válasza 04ahgy (#91842) üzenetére


myckey
veterán

van

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#91844) Kakumix válasza Vitiris (#91840) üzenetére


Kakumix
senior tag

Megnéztem két visszajátszást, amiben eltűnt a kilőtt gránát és azt kell mondjam, hogy nem eltűnt csak annyira elkerülte a célt, hogy a beszűkült látásommal észre sem vettem. A visszajátszás során is azt hittem hullócsillagot látok, pedig csak a holdról pattant vissza a lövésem.
Mondjuk ilyen sem nagyon volt korábban. Szóval, az eltűnő gránátokat mintha szóba sem hoztam volna.

Autoaimből tudsz olyat linkelni, ami a weakspotokat lövi? :)
Most nem akarok feltenni olyan autoaimet, ami könnyíti a bekapcsolást és csalásnak érzek, szóval a gyárival próbálkoznék, de nem megy. Vagy lehet már senki sem használja a gyárit, esetleg mindig ilyen szar volt? Végül is talán nem is használtam autoaimet, mielőtt ez a mod felbukkant volna és használhatóvá tette.

Legyen szép napod!

(#91845) #43783936


#43783936
törölt tag

T55A HT4 küldetés lehetséges hogy bugos lenne?
5 modult vagy legénységi tagot kell megsemmisíteni,amit ma már többször is összehoztem, de nem adta meg. :W

(#91846) Kakumix válasza #43783936 (#91845) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mivel a WoT-ról van szó, simán lehet, hogy bugos, de a láncot nem számolja és talán csak a belső modulok számítanak, szóval lánc, kukucskáló, löveg kilőve (csak a láncban vagyok biztos :) ).

ui.: megnéztem és internal modulest (belső modult) ír a küldetés

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#91847) emre válasza #43783936 (#91845) üzenetére


emre
veterán

Tegnap csináltam meg, mondjuk itt nem kellett számolni hogy meg volt-e az 5. :DDD

Én a TD8-al szenvedtem, lesebeztem 7k wtpz-vel erre simán szétszednek. De a tököm újítja meg a másodlagosért.

Ja meg valamelyik, heavy 30 pont foglalással, meg is lett volna ha a drágalátos szakasztárs nem foglal többet nálam. :O Nekem lett 24, neki meg 40. :o

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91848) #43783936 válasza emre (#91847) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is KV-2-zöm.
Akkor lett gyanús, amikor periszkóp, lövész, rádiós, torony, parancsnokra nem adta be.
Azóta csak megyek, és várom hogy hátha mégis....

(#91849) Simulacrum válasza #43783936 (#91848) üzenetére


Simulacrum
senior tag

És pirosra kell lőni, sárga nem elég.

(#91850) csapee válasza emre (#91847) üzenetére


csapee
senior tag

Hamarabb fogyott el az ellen mint hogy befoglaltunk volna. :U

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.