Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#91401) jr1994 válasza mcwolf79 (#91399) üzenetére


jr1994
addikt

De most hogy lett mégis tank újra használható az az xp. Alapesetben persze pazarlás lenne 200000 xp-t így hagyni (ha aranyból nem konvertálod át) de így hogy bővült az ág, újra használható.

Én is gyorsan felrakok valamit mert így nagyon szar, nem tudok célozni. Most is jó párat amiatt lőttem mellé mert nagyon fura a gyári célzás, megszoktam a 30x-os zoom modot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91402) adamgreen


adamgreen
senior tag

Promod pack 0.9.7

[link]

(#91403) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Első tapasztalatok. A 6. érzékkel valami gond lehet, mert 4 esetből 2x elfejtett működni, a fps teljesítmény pedig egy kicsit lejjebb ment. Az ELC úgy néz ki, mintha valaki felfújta volna az SD verziót két tartálynyi oxigénnel. :(

(#91404) fradi81


fradi81
veterán

A régi modok nálam működnek csak átmásoltam a 0.9.7 mappába és felülírtam az xvm új verziójával.

moto g72, Ninebot d28e

(#91405) jozefgucci1 válasza Don Vittorio (#91400) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehetett előre tudni már két hónapja vagy talán több ezt az új ágat és hogy a 1390-ből lehet majd kihúzni . Ezért vettem vissza én is sajnos .Azért sajnos mert az utóbbi 30 csatám botrányosan alakult vele egyszerüen alig találom a megfelelő játékstílust vele . Hiába a hatos tár ha több mint 40 másodperc a töltés és csak 170 a pen ! Valahogy amcsi vonalon az 500 csatában megszoktam Buldoggal a nagy pent és a mozgékonyságot a tizes 34 másodperces tárról nem is beszélve .Ezek után átülni ebbe a ..halmazba nagy csalódás.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#91406) jr1994


jr1994
addikt

Feltettem egy aslaint és megváltozott a nemzetek sorrendje a garázsomban :F

Közben mentem egy csatát, remélem csak a 85%-os lövész teszi de olyan melléket lövök hogy az hihetetlen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91407) Steven88 válasza scyllarus (#91350) üzenetére


Steven88
tag

Igen arra, csak elnéztem :).
Meg lett az 50 120, de ez nagyon nem jön be edddig :( .

(#91408) TESCO-Zsömle válasza mcwolf79 (#91399) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És tudod mi a különbség a szabaddá konvertálható és a sima XP között?

Semmi. Akkor válik az XP konvertálhatóvá, ha alatta elite a tank.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#91409) jozefgucci1 válasza Steven88 (#91407) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Eleinte nem is nagyon fog . Nekem olyan 50 csata kelett mire úgy ráéreztem . Sajnos ez amolyan köztes állomás az 50B felé . Viszont az nagyon megérte .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#91410) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#91408) üzenetére


jr1994
addikt

Amúgy a 13 90-em elit maradt. Valamint megjelent egy új lehetőség, a legénység automatikus visszahelyezése. A működése értelemszerű, szerintem jó dolog.
Valamit elszúrhattam, mert wn8 helyett valószínűleg a gyári "személyes értékelés" szerint vannak színezve a játékosok :D

Live Oaks kicsit átalakult

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91411) csaba17


csaba17
senior tag

kérnék egy pici segítséget olyantól aki jártas a modolásban:

általában a kellermann revorked by vitiris célzót használom amiben gyárilag van arty nézet és ott visszaszámol becsapódás előtt!
mivel ez még nincs fent, nem is értem miért, így leszedtem egy Kellerman reworked arty v4 0.9.7 módot illetve egy Vitiris deggie's standard remake v1 0.9.7-et.
az lenne a gondom, hogy artynál kiírja ugyan hogy mennyi idő alatt ér oda a lőszer(bár a 6os fvnél kb tuti nem jó az érték) de nem számol vissza.
eddig ha lőttem és 3s volt a repülési idő akkor visszaszámolta és "láttam" mikor ér oda, most csak erre a számra hagyatkozhatok ami elsőre kicsit fura a régi után.
mit kellene átírnom hogy visszaszámoljon ez is?

(#91412) Don Vittorio válasza jozefgucci1 (#91405) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem a 13 90 még csak most lett meg, nem kellett visszavennem, de az tény, hogy a Bulldog - amit szintén csak 2 hete hajtok - nagyságrendekkel játszhatóbb vas: "dőlnek" vele a topgunok meg a Radley-k.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#91413) Don Vittorio válasza csaba17 (#91411) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az arty eddig nekem a 25k csata ellenére kimaradt. Mi abban a jó, hogy látod, hogy visszaszámol?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#91414) csaba17 válasza Don Vittorio (#91413) üzenetére


csaba17
senior tag

mert eddig megszoktam :)
és ahogy írtam az 6os fv-nél tuti rosszul írja a repülési időt, 1s 400mn-nél? :D ott már ilyen 2,5.3s körül szokott lenni.
szerk: de nézelődök hátha felkerül a célzó amit használnék :)

[ Szerkesztve ]

(#91415) jr1994


jr1994
addikt

Egy EFE tagnak megvan a 30B, az már valami.
A másik, most egy kis időre elegem lett a 30-ból, 19 lövés 11 találat 3 (!) átütés :O és nem beforgatott mausokat lőttem.

Ja, nem tudok képet feltölteni mert túl sokat töltöttem fel a hónapban. Ki lehet valahogy törölni őket? Rájöttem, egyesével.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91416) TESCO-Zsömle válasza jr1994 (#91410) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A legénység automatikus visszahelyezése nem új lehetőség. Egyszerre jött a kollektív átképzéssel és garázsba helyezéssel. Már nem is tudom mikor...

sz: 8.11

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#91417) #43783936


#43783936
törölt tag

Az előbb egyszerűen nem engedett be lighttal csatába.
Utána néztem csak, hogy a csatára várakozó tankok 80%-a light.

[ Szerkesztve ]

(#91418) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#91416) üzenetére


jr1994
addikt

Ez most komoly? Kb több ezer csatát játszottam azóta és nem tűnt volna fel? Tudom hogy van a legénységi műveletek gomb de nem arra gondolok.
Biztos erre gondolsz?

Egyébként ez a garázsbeli sorrend nagyon nem tetszik nekem :(((

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91419) TESCO-Zsömle válasza jr1994 (#91418) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor lehet azt nekem vmi mod csinálta, fene se tudja, de nem kellett pakolgatnom kézzel. :B

Mindegy, szépen lassan csak belekerülnek a modot az alap WoT-ba... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#91420) jr1994 válasza jr1994 (#91277) üzenetére


jr1994
addikt

Valaki?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91421) Cooper911 válasza szbalogh (#91366) üzenetére


Cooper911
senior tag

Kell a hype, hogy a kockáknak is legyen újdonság és továbbra is költsék a pénzt ezerrel, ahogy eddig.
Az hogy az egyszeri játékos aki csak néha játszik, kicsit belekeveredik, az nem nagyon érdekli őket, majd szép lassan felzárkózik ő is.
Amúgy szerintem a wg nagyon jó videókat csinál, azokban benne van minden infó. Bár megmondom őszintén ennél az új team battle szervezős résznél kicsit elvesztettem a fonalat ahogy a videóban sorolta, hogy akkor ez meg az meg amaz, de kipróbálás után biztos egyértelmű lenne.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91422) Cooper911 válasza lacibacsi (#91365) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ha nem sok modot használsz akkor frissits simán, felesleges újra rakni.
Ha sok modot használsz, frissités elött mentsd el az egész játékot, frissités után másolgasd vissza a modokat. Ha valami error van, akkor lehet próbálkozni egy full újratelepitéssel.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91423) Cooper911 válasza adamgreen (#91372) üzenetére


Cooper911
senior tag

Teszten próbáltam, Nem rossz. Odaadnám érte a Type59-et :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91424) lacibacsi válasza Cooper911 (#91422) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#91425) slett27


slett27
addikt

AMD CPU-ra lesz valaha is optimalizáció ? :D A teszteket eltekintve egy Core i3-ason is jobban megy a game ugyan olyan VGA-val mint egy 8 magos Bulldozerrel.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#91426) Blue Eagle válasza slett27 (#91425) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Azért, mert a játék motor csak egy magot használ. Nem?

(#91427) MinionFlasH válasza slett27 (#91425) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Fel van húzva az a bulldozer, vagy egy 8320-8350 alapórajelen?

(#91428) PR0JECTNR56 válasza slett27 (#91425) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tekintve, hogy még Intelre is elég vérszegény munkát végeztek/végeznek a fejlesztők, az AMD tulajok sem reménykedhetnek túl sok mindenben.

(#91429) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hát valamit megint elbasztak. Kifagy. Majd egy nézetben kifagy, nem tudom a tornyot forgatni, de az FPS és a ping tökéletes, a csata megy tovább, mindenki szid mint a bokrot. :DDD
Következőleg csata kezdete után kidob a garázsba, de azonnal kezdhetem a csatát ugyan azzal a tankkal.
Egy óra alatt annyi gond volt, mint előtte egy hónapig. Másnál?

Bazinga!

(#91430) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ebből megint mikorpatch lesz. Megyek a 907-el hullanak az emberek fent a kijelzőn 0:0 az állás. Egyszer csak kidob a garázsba és mehetek rögtön a 907-el. Mint ha meg se történt volna csata. :C

(#91431) jr1994 válasza ddt500hu (#91430) üzenetére


jr1994
addikt

Az oroszoknál már ki is jött :))
[link]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91432) #43783936 válasza ddt500hu (#91430) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam is ugyanez a helyzet.

(#91433) Greentea


Greentea
senior tag

WN8 lecserélődött a csata előtti összevetésben? szerk: Látom Jr1994-nél is ez a helyzet.
Vagy csak nálam?
Azt hiszem nem játszom a javításig, borzasztó mi megy most a csatákban, valamiért ritka furcsának tűnik ez az egész. :Y :U Gw Panther himmelsdorfon scoutot játszik stb. :D

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#91434) Atti777


Atti777
senior tag

Volt valami, hogy az oroszoknál jön ma hozzá micropatch a hibák javítására, nem tudom hogy az EU változatba esetleg beletették-e alapból? De gyanús hogy nem :(((
szerk: lassú vagyok

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#91435) adamgreen


adamgreen
senior tag

Öröm látni hogy minden oldalon van vagy 3-4 darab amx 1390 :C

Mindenki xpt farmol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91436) Don Vittorio válasza jr1994 (#91415) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az EFE elmehet a picsába. Sok rasszista majom. A minap az egyik puszta szórakozásból lőtte rajtam az izraeli zászlót addig, míg be nem kékült. :-(
És nem ez az első rossz élményem velük. Arrogáns, gyűlölködő banda.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#91437) 04ahgy válasza jr1994 (#91415) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem is meglesz, ha hazaértem. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#91438) Don Vittorio válasza TESCO-Zsömle (#91419) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem volt benne. Mod csinálta.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#91439) slett27


slett27
addikt

Blue Eagle, MinionFlasH, SHiZUOKA mindjárt keresem a tesztet. Bár túl sok nem lelhető fent a neten. :)

Itt bár ez csak a 8.5. Azóta sok minden változhatott, de szó nem volt róla hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#91440) Greentea válasza adamgreen (#91435) üzenetére


Greentea
senior tag

Ja :DD , 1300 játékosból 850-en lightal mennek most.. Kipróbáltam én is, hogy mennyit kell várnom, hogy bekerüljek a csatába: 5 percet (lightal) :(

2x2 néha 5

(#91441) PR0JECTNR56 válasza slett27 (#91439) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem változott sok minden, ameddig a Bugworld motor marad a játék alatt ez így is marad. :D
A játék egyébként egyértelműen Intel-orientált (ezt nem is rejtik véka alá), azon belül is az egy magon leadott lehető legnagyobb teljesítmény mellett képes jól futni.

Más dolog, ma sikerült T71-el besorsolódni az új pályára (név szerint Overlord, normandiai témájú) és igazán szép munkát végeztek a pályatervezők mind kialakítás, mind megjelenés tekintetében.

(#91442) adamgreen: T71-el is teljesen jól hozza az MM a csaták előtti 2 perc 30 másodperces átlag várakozást. :D

[ Szerkesztve ]

(#91442) adamgreen válasza Greentea (#91440) üzenetére


adamgreen
senior tag

Haverom 4 percet várt light tankal mire berakta. :DDD

(#91443) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Az xmv mod oldalán a Settings fülön lehet beállítani, hogy WN8 értékelést lássátok, akinek nem az lenne.

(#91444) emre válasza slett27 (#91425) üzenetére


emre
veterán

AMD vonalon nem csak az optimalizáció hiányzik hanem az egyszálas teljesítmény is amihez lehetne optimalizálni. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91445) MaximPeti válasza jr1994 (#91406) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Ez az új XVM miatt van. Most próbáltam ki. Egyedül egy gyári XVM-et raktam fel és nálam is megváltozott a sorrend. Azt viszont nem tudom, hogy ez valami új feature vagy esetleg bug...

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#91446) Veatta


Veatta
aktív tag

Valaki tapasztalt lagot 30-40 másodpercen keresztül?
A csatából kidobás és a kliens összeomlás már megvolt, eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam, jót tett ez a patch.

(#91447) jr1994 válasza MaximPeti (#91445) üzenetére


jr1994
addikt

Bug vagy nem bug, nekem nagyon nem tetszik :(

Simulacrum: köszi, közben megtaláltam :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91448) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Másnál is van bejelentkezési probléma?

Amd - Radeon - Ryzen

(#91449) szbalogh válasza Don Vittorio (#91436) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy kell neked. Van ám magyar zászló is :K
Mondjuk mi meg azzal szórakoztunk SH-ban, hogy mindenki valami távolkeleti zászlót tett az xvm-be és szöveget írt chatbe google fordítóból. Pl "Ti is imádjátok a kecskéket?" :D én koreai zászlóval toltam

Nick: HE_Storm

(#91450) jr1994 válasza szbalogh (#91449) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor ezért láttam a minap egy japánt! :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.