Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#91601) jagada válasza zozyk (#91593) üzenetére


jagada
őstag

Ez a spotolás jelző ez melyik mod?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#91602) emre válasza jagada (#91601) üzenetére


emre
veterán

Az xvm-ben van benne.

Eccer csináltam leírást isaz ikoncsréhez ha valakinek nem tetszenének a gyáriak.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91603) zozyk válasza jagada (#91601) üzenetére


zozyk
addikt

battle.xc fájlban kell bekapcsolni és a playerspanel.xc-ben configolni.

(#91604) jagada válasza emre (#91602) üzenetére


jagada
őstag

Asszem jó lesz nekem a gyári is :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#91605) Quan-Chi válasza ddt500hu (#91597) üzenetére


Quan-Chi
őstag

congrat :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#91606) ddt500hu válasza Quan-Chi (#91605) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi!

#91598) Simi37 Köszi! :DDD

(#91607) Departed válasza ddt500hu (#91597) üzenetére


Departed
őstag

GG! :K Megköszönted a végén a T29-nek és az AT7-nek hogy voltak szívesek egyhelyben maradni? ;] :D

(#91608) Zigi válasza ddt500hu (#91597) üzenetére


Zigi
senior tag

Nagyon gyúrsz te erre a HTC-re. Az előbb bombavető most meg már spg15-ös küldi....:)
Grat.

(#91609) ddt500hu válasza Departed (#91607) üzenetére


ddt500hu
veterán

A T29 beállt tornyozni de kijönni már nem tudott úgy beszorították. Az AT7 meg tök egyedül volt a végén és nekiállt foglalni. 2 low hp-s tankunkat kilőtte de egy helyben forgott így könnyedén lőhettem.
Nem gondoltam, hogy meg van a küldi mert 1500-at mutatott a dmg panel. A blindshottok jól termeltek. :DD

(#91608) Zigi Köszi. Igyekszem. 1 küldi van hátra. A medest kell megcsinálnom kitüntetésre és meg is vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#91610) Angel1981 válasza Viktoár (#91582) üzenetére


Angel1981
veterán

Majd a 9.8-tól.

(#91611) jano_77


jano_77
nagyúr

mióta a 9.7-et feltettem, vmiért olyan érzésem van, hogy a célzás baromira nem úgy működik, mint korábban!? az van, hogy vánszorog a célkeresztem baromi lassan és nagyon nehéz így eltalálni bárkit is.
esetleg be vagy ki kell pipálni vmit a beállítások között, hogy ez megváltozzon?
más tapasztalt hasonlót? :F

Köszönöm a segítséget előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#91612) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Account / e-mail cím az sehogy sem változtatható? :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91613) fradi81 válasza MaxxDamage (#91612) üzenetére


fradi81
veterán

email csere

név csere meg 2500gold

moto g72, Ninebot d28e

(#91614) MaxxDamage válasza fradi81 (#91613) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Meg is írtam nekik a ticketet , jah user name csere szép áron van... :)) /rablás/
Aranyat miként lehet gyűjteni? (ezt nem is tudom..) én max csak venni tudnék, "de" hülye lennék. (WoW -ba is beleöltem pár millát összességébe anno /2004-2011/ :W ) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91615) fradi81 válasza MaxxDamage (#91614) üzenetére


fradi81
veterán

Régebben voltak arany bónusz kódok, mostanában mondjuk már nem nagyon. Inkább csak venni lehet pénzért.

moto g72, Ninebot d28e

(#91616) jozefgucci1 válasza MaxxDamage (#91614) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pár millát ? Forintban ? :Y Amúgy sajna csak venni lehet aranyat . Össze tudnám számolni , hogy mennyit költöttem aranyra ,de nem akarom a havi prémem megvan a kezdetek óta az biztos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#91617) adamgreen


adamgreen
senior tag

Next top of the tree : Francia

Betcset vonal :DDD 1390 , lorr stb

(#91618) jagada válasza MaxxDamage (#91614) üzenetére


jagada
őstag

Meg lehet lenni arany nélkül is, csak kicsit lassabban lehet fejlődni, emiatt nehezebb is a játék, mivel szinte mindíg stock tankokkal/képzetlen személyzettel kell szenvedni, a garázshelyek csekély száma is probléma lehet, ill. a statot sem lehet olyan szépen húzni az előbbiek miatt, mint akik talicskával tolják bele a zsét.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#91619) MaxxDamage válasza jozefgucci1 (#91616) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan... :K :U

(#91618) jagada: játékra többet nem költök "pénzt" az is biztos, a fejlődés meg megy úgy ahogy.
/meg maga a játék sem a legjobb, mert legtöbb esetben azt tapasztalom, hogy vesztés van a nagy lámaság miatt/ így számomra nem éri meg, hogy költsek rá. (gondolom sokan vannak vele hasonlóképp) és manapság minden csak a pénzről szól :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#91620) Zigi válasza ddt500hu (#91609) üzenetére


Zigi
senior tag

Nekem is csak a mt15 van hátra. Simán megvan, ha másodlagossal is sikerül én is kész vagyok vele. Kb 1.5 hónapja szopok vele, de vagy nincs 3 td, vagy nem nyerünk, vagy nem élem túl :(.

[ Szerkesztve ]

(#91621) jr1994


jr1994
addikt

Van valami mod arra hogy artynál kiinduljon a patkányból két csík a pályán ameddig kitéríthető a lövege? Olyanra gondolok mint Aslainban az átszínezett bázis körök (pl: [link]), meg a 15m sugarú kör a saját tank körül, ha azt meg lehet csinálni akkor biztos ezt is. Először az jutott eszembe hogy arty nézetben hasznos lenne, de belegondolva jó lenne ha spottolt ellenséges artynál is kirajzolná a pályára.
Sajnos a térkép gyakran mintha bugos lenne, ezt más is észrevette? Foglal egy tank de az ikonja a minimapon teljes terjedelmével a körön kívül van, illetve a löveg kitérítés jelző sem működik úgy ahogy szerintem kéne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#91622) PR0JECTNR56 válasza Zigi (#91620) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha MT15 a kérdés, akkor a Chi-To mindenképpen egy lehetséges válasz erre, OP tűzgyorsaság, kill lopásra tökéletes, ideális HP pool, tehát jó eséllyel túl is éled a mulatságot, a győzelmet meg skillből garantálod és kész is.

(#91623) wanted5 válasza jagada (#91618) üzenetére


wanted5
őstag

nem egy olyan játékossal találkoztam már, akinél tier 1 - tier 4 tankokkal 0 azaz nulla darab csatája volt, egyébként rengeteg 10es tank és 3200 körüli wn8

na ezt hívom én vásárolt statnak, meg ugye az is biztos, hogy stock tankokkal nem játszik, meg a prem ott van még mellette

egyszerűen szánalmasnak tartom, ezt a fajta viselkedést is, meg magát az embert is aki ilyet csinál

(#91624) #84221696 válasza hitman77 (#91599) üzenetére


#84221696
törölt tag

M2 Medium tankkal 66% volt a win rate-m, aztán vagy 10-12 csatában kaptam a pofonokat, le is esett 54% környékére. :( Mérgemben megvettem e T1 Heavy-t, azzal most olyan 50% körül vagyok. Az M2 Mediumot meg kukáztam. :)

(#91625) Szasinka


Szasinka
tag

Ilyet még nem éltem:

Pearl River, random T10-es csata

Harcolgatok az egyik fronton, ami bukásra állt a túlerő végett így gondoltam megyek segíteni inkább a falvas, házas résznél az AMX 30-mal a többieknek gondolván ha ott végzünk mindenkivel még jól is állhatunk. Volt már kilőtt tank az ellenféltől és tőlünk is egy csomópontnál. A mi Mausunk AFK-nak tűnt, nem mozgott semerre, a mellette álló E50M lövöldözözz kifele a házak közül. Az ellenféltől már csak egy Leo 1 volt ott szemben a mi AFK Mausunkkal mire oda értem (a többi ellenfél kihalt vagy visszavonult). Mondom kilövöm a Leo-t hátha feléled a Maus, ne lője ki azért, aztán haladhatunk. Mikor kilőttem a Leo-t egyszer csak feléled a Maus és belém vág egyett, mondom WTF. Rá egy másodperce a „csapattárs” E50M egy lövéssel ki is lő... Bekékült rögtön meg ki is bannolták mert nem mozdult utána. Azt gondoltam elsőre, hogy kill lopásnak vették a dolgot de akkor miért nem mozgott a Maus aki szemben volt a Leo-val...nem értettem. Aztán nézem a csata összesítőn, hogy a Maus és az E50M egy szakaszban voltak klántársként (-HGT- Hungarian Green Tomatoes méltán negy nevű klán tagjaiként), ami nem olyan izgalmas viszont az már igen, hogy a kilőtt ellenfél Leo 1-e is ennek a klánnak a tagja! Rájöttem, hogy szerintem ezek épp a pattintós küldetést próbálták összelőni a szerencsétlen Mausnak és zokon vették, hogy én normálisan próbálok játszani. Szeretnék ezúton is gratulálni ezen nagyszerű játékosoknak, remélem egyszer sikerül összehozni a dolgot ha már rendes úton nem megy úgy néz ki!

Mementóként a klán oldaláról az üdvözlő szöveg:
A -Hungarian Green Tomatoes- klán nemrégiben alakuló klán, a klán jelentése magyar zöld paradicsomok, ezzel azt szeretnénk sugallni, hogy Pirosan is lehetsz zöld, tehát nem minden piros játékos rossz játékos.Nálunk nem a stat számít, hanem a közösség fejlesztése.Célunk egy egységes, erős klán létrehozása, egy jó közösség kialakítása, és emelett társaink segítése, a csapatszellem erősítése.
A kiemelt részen jót mosolyogtam, tényleg komolyan veszik a dolgot. :)

-kiemelném, hogy ezzel nem akarom minősíteni általánosan a klánt

[ Szerkesztve ]

(#91626) adamgreen válasza Szasinka (#91625) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az ilyen agyhalott játékosok miatt szép ez a játék :C

Amugy nekem 10 meccsböl ma 9 buko fel is álltam azt majd este visszanézek.Botrány ami ma van és még nincs hétvége. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91627) #84221696 válasza adamgreen (#91626) üzenetére


#84221696
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#91628) hitman77 válasza #84221696 (#91624) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Én nagyobb csata számra értettem a csökkenést, olyan 2-300-ra. Szerintem 10-20 csatából nem érdemes következtetést levonni.

(#91629) #84221696 válasza adamgreen (#91626) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hétvége jobb. Hét közben a keményebbek vannak fent, hétvégén meg sok a hétvégi játékos, aki csak akkor tud játszani. Hétvégén hígul a mezőny (velem is) :DDD Bár, én hét közben is hígítom a társaságot. :DDD

(#91630) jozefgucci1 válasza wanted5 (#91623) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem tudom mi ebben a kivetni való ? Mindenkinek szíve joga eldönteni mivel játszik és mennyi pénzt öl a játékba . Van aki azért hagy ki alacsony szinten tankokat mert nincs kedve szenvedni alacsony szinten .Ugrottam már át én is T1-T4 ágat ha jól emlékszem pont a francia ág volt .Aztán onnan végighúztam . Persze a statépítés ezen fajtáját én is elítélem ha csak arra megy , hogy superunicum színt érjen el az illető .Az viszont nem csak T4 ig tart hanem simán a felett is egészen T7 ig .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#91631) #84221696 válasza hitman77 (#91628) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az már komoly mínusz! Mentségemre legyen mondva, alig van 1200 csatám, így rendesen kezdő vagyok, ráadásul alapon nyomom, semmi prémium.

(#91632) Angel1981 válasza adamgreen (#91617) üzenetére


Angel1981
veterán

Honnan az infó?

(#91634) LK válasza Szasinka (#91625) üzenetére


LK
addikt

Ez csalásnak minősül. Ha jelented,és replayt mellékelsz akkor ;] Egyébként az hogy csalnak ,egy dolog,de hogy még téged büntetnek mert balfékek...

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#91635) adamgreen válasza Angel1981 (#91632) üzenetére


adamgreen
senior tag

[link]

parancsolj ;)

(#91636) ddt500hu válasza LK (#91634) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az önmagába szánalmas, hogy valaki Maussal nem tudja megcsinálni a lepattanós küldit.

(#91637) Szasinka válasza LK (#91634) üzenetére


Szasinka
tag

No igen. Nem akarok én kitolni velük jobban mint, hogy sportszerűtlen viselkedés riportot nyomtam rájuk (annyit azért megérdemeltek szvsz) de azért ez az én tűrőképsségemnek is sok volt.

Freeből Tier átugrás téma: Nem egy ágon ugrottam el T6-ig vagy T8-ig is akár. Nem stat miatt. Egész egyszerűen azért mert nem szeretek T8 alatt játszani. Néha ha megyek a Chi-Nu-Kai-val legénység képzés címén a hajam kihullik. Teljesen más a metagame, és ezen szinteken azért érezhetően gyengébb a játékos állomány. Nem ég és föld a külömbség de T10-ben ritkán fordul elő, hogy nincs mondjuk összesen 4 játékos aki nem zöld legalább. T5-ben nem egyszer van/volt, hogy rajtam kívűl a legjobb is egy narancssárga értékelésű játékos volt. Nem akarok bántani én senkit, mindenki ott játszik ahol akar, ez nekem T8+. Limitált időm van játszani és mivel megtehetem, hogy átugrom így át is ugrom (a kettő összefügg ugye azzal, hogy munkás ember vagyok) . Nem akarom a szabadidőmet arra fordítani, hogy olyan tankkal menjek amivel nem akarok és ehhez a statnak semmi közé.

(#91638) Quan-Chi válasza wanted5 (#91623) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Miért lenne szánalmas az akinek van pénze és megteheti, hogy megkíméli magát a T1-T3 közti kínlódástól ?
1ik ismerősöm nem játszik rosszul és egy T34-el kezdett, azzal összefarmolt pár XP-t meg lóvét és valahol T5 környékén kezdett. Elolvasott, megnézett minden videót és szakanyagot, baráti körből segítettünk neki az elején és most minden rendben. Nyilván nincs 2-3000es WN8 csak valami 1600 körül. Csak az kínlódik low tierbe akinek muszáj, meg akinek az a hobbija (pl én is szoktam L.traktorozni meg jagdpanzer I-ezni :D )

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#91639) Cooper911 válasza Quan-Chi (#91638) üzenetére


Cooper911
senior tag

Tényleg mindenki ott játszik ahol akar, olyat is láttam, hogy volt egy Type59-e és azzal nyomta Tier8ban első meccstől.

"Csak az kínlódik low tierbe akinek muszáj, meg akinek az a hobbija"
Nekem nem muszáj és nem is hobbym, de szeretem a kis tier-es tankokat is. Bétában és a rendes játék elején sokat toltam pzII-vel mert imádtam azt a tankot. Aztán meg M4-el mert azt is imádtam. Aztán persze minden mással, széltébe hosszába a techtreen.
Én úgy vagyok vele hogy ha sokat nyomom akkor T6-T8 között szeretek játszani. Ha sokat kihagyok akkor inkább T2-T5 amig el nem kap a gépszíj. Most is épp a T2-T3 angolokat nyomom aztán jönnek az új kis francia gépek. És tökre nem érzem szenvedésnek.

Persze aki kláncsatázik naponta sokszor, és kell neki még egy 10es tank, azt megértem ha nem fog végiglépegetni a techtree elején.

Egyébként érdekes lenne egy olyan rendszer, hogy csak akkor léphetnél tovább egy tankon ha megcsináltál vele bizonyos küldetéseket. Kevesebb noob lenne tier 8-10-ben az tuti. Amúgy ezt már felvetették a WG-nek is de nem akarják megcsinálni, játszhasson mindenki T10ben, aki noob az majd fizet :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#91640) Chris0321


Chris0321
addikt

Mission for May 2015 és itt magyarul is ha valaki esetleg nem tudná miért kap naponta 10 aranyat.

Fejlesztői hírcsokor #135

[ Szerkesztve ]

(#91641) Midway


Midway
senior tag

Kérem valaki hozzáértő segítségét.

Hogyan tudom eltüntetni a tizedes számokat az xvm -ből?

(#91642) #43783936 válasza Chris0321 (#91640) üzenetére


#43783936
törölt tag

Napi 30 arany egy hónapon át ?! :Y
Kellemes. :)

(#91643) Greentea


Greentea
senior tag

Az Overlord nevű pályának miért lett a magyar neve: Hűbérúr?
Google fordított használtak vagy mi? :D

2x2 néha 5

(#91644) Drenadar válasza Greentea (#91643) üzenetére


Drenadar
veterán

mert a magyarokban benne van, hogy bármit amit lefordíthatnak, nah azt lefordítják... pl: Verne Gyula... :W

Legtöbb helyen nagyon igénytelen a magyaritás a wotban, itt ott félre fordítások, lehet sok munkájuk van benne, de sztem aki jól akar járni az ne használja a magyar packot...

(#91645) Angel1981 válasza #43783936 (#91642) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ja, közeleg az AW early access.... :D

Tisztára olyan feeling, mint 2 évvel ezelőtt, amikor a WT GF kezdett kilépni a zárt bétából. :P

#91635 adamgreen: ok, köszi, bár hirtelen nincs ötletem, ők honnan vették.
Elvileg akkor pár órán belül a hivatalos honlapon is fel kell tűnnie.

[ Szerkesztve ]

(#91646) jano_77 válasza Greentea (#91643) üzenetére


jano_77
nagyúr

nálam első nap a patch után az új pályának vmi ilyen neve volt: 10 Dday...
így találtam megy gyakorló létrehozásánál, ez volt az első map. Most megnéztem és már nálam is Hűbérúr a neve. :D

1,5 perce várakozom a csatába való bejutásra és megakadt a szemem a várakozó tank típusokon: 620 LT és 380 SPG! :Y Ehhez párosult 50 körüli MT, HT és TD Kemény

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#91647) Greentea válasza jano_77 (#91646) üzenetére


Greentea
senior tag

:DD
Google fordító valóban azt írja ki helyes fordításnak. :D

Más:
A győzelemnapi akciókról mikor lesz szerintetek hír?
Meg kéne vennem az Aufkl Panthert, csak nem tudom, hogy le lesz-e árazva. Vagy ilyenkor csak a háborúban részt vett tankok érintettek?

2x2 néha 5

(#91648) bluyoo válasza Greentea (#91647) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem is van pár vas ami csak egy jó akcióra vár! :DDD
Köztük az Aufkl Panther is.

Bazinga!

(#91649) emre


emre
veterán

Ez a T54 proto mennyire jó cucc? (tank compare: T-54 proto, T44, Type-59

Megnéztem 1-2 replay-t de sokkal jobbnak tűnik mint amire az adataiból kitűnik. Elsősorban azon lepődtem meg hogy mennyit pattint, és mintha penje is 175+-os lenne. (meg hogy lassabb mint a type59 :DDD ) Mondjuk olyan replay-t még nem találtam amiben t10 ellen kell küzdenie és tank ásszal zárulna dolod. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#91650) virkir válasza Midway (#91641) üzenetére


virkir
veterán

Ha editort használsz
Ha kézzel bazgerálod a fájlokat

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.