Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#89401) Chris0321 válasza Viktoár (#89400) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az IS-4-el jött össze először de sajnos a másodlagos nem sikerült de az E-100-al meg lett az is. Már csak pár szakaszos küldetés tart fel, hétvégén letudom azokat is.

(#89402) Chris0321


Chris0321
addikt

Mi annak a modnak a neve ami kiírja a garázsban a tank mellett jobbra az aktuális küldetést? Tegnap frissítettem az Aslaint és valamiért elfelejtette a beállításokat ezért újra be kellett mindent állítanom. Mivel siettem ezt is bekapcsoltam feleslegesen plusz mivel nem túl nagy a monitorom még a mérete is zavar mert lejjebb tolja a tank adatlapját.

(#89403) #70516736


#70516736
törölt tag

találtam egy magyar tehetséget
begurult egy ház mögé és ott lövés nélkül elhalálozott :DDD

ezt a wn8 értéket nem is értem
volt hogy az elején belefulladtam a vízbe és 147 volt a wn8-am ;]

[ Szerkesztve ]

(#89404) scyllarus válasza #70516736 (#89403) üzenetére


scyllarus
veterán

Aprócska csillagok lehetnek a környékén, hogy a 63 átlag dmg elég a lerombolásukhoz... :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89405) Viktoár válasza scyllarus (#89404) üzenetére


Viktoár
addikt

A csapat csillagait rombolja le. :D

Üdv:Viktor

(#89406) Angel1981 válasza #70516736 (#89403) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez csakis bot lehet.

(#89407) Sanya


Sanya
nagyúr

ez a tüzérségi támogatás ez mit jelent?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#89408) Jolet


Jolet
őstag

nektek elérhető a másfélszeres szorzó?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89409) Departed válasza Jolet (#89408) üzenetére


Departed
őstag

100 csata alatt vagy?

(#89410) Jolet válasza Departed (#89409) üzenetére


Jolet
őstag

magyarul adtak a szarnak egy pofont... újabb retardált majmokat szabadítanak ránk

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89411) lacibacsi válasza Departed (#89409) üzenetére


lacibacsi
addikt

No igen. Ez az ajándék olyan, mint Mátyás okos lányáé. Van is meg nincs is. Akinek jár, az még fel sem fogja a dolgokat. T1-T2-ben (esetleg T3-ban) van tankja, gyakorlata semmi, a másfélszeres szorzó meg pikula ezen a szinten. Nyilván ez nem vonatkozik a gyakorlott második (vagy sokadik) acc-ot húzó játékosokra, de a kezdőknek tényleg csak csepp a tengerben. Nem másokat akarok bántani, de ha magamra gondolok még emlékezem a kezdetekre... Az első száz csatámban csak pislogtam, mint ama bizonyos miskolci béka és akárhányszoros szorzóval sem lettem volna előrébb akkoriban...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#89412) Angel1981 válasza Jolet (#89410) üzenetére


Angel1981
veterán

Valaha Te is voltál 100 csata alatt, erre gondolj! ;)

(#89413) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvásároltató ma a shopban a kis drágaság :) [link]

15 kill

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#89414) adamgreen


adamgreen
senior tag

Storm azt nyilatkozta, hogy nem fognak a játékba bekerülni a magyar tankok büntetésül, mert a legtöbb káromkodás és sértegetés a magyar játékosoktól hangzott el az utóbbi egy évben, illetve sok a magyar teamkiller meg unfair játékos is.

:C :C :C :C :C

Bolodg április 1 -ét mindenkinek és boldog születésnapot nyomik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89415) Warton válasza h1mpi (#89413) üzenetére


Warton
őstag

Aztán persze kérdéses, hogy ez áprilisi tréfa-e. :U

(#89416) jano_77 válasza h1mpi (#89413) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy kemény tank, de azért 30K kifizetni érte az elég durva! Ez is április 1-i tréfa?

Amúgy mi ez a förmedvény, amivel még célozni sem kell, tök mind1 merre áll a löveg, talál és sebez is!? LOL

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89417) Bingisz válasza h1mpi (#89413) üzenetére


Bingisz
addikt

OMG ezek kinyitották Pandora szelencéjét. Játszottam már vele, nagyon dúúrva, viszont csak golddal lehet használni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#89418) jozefgucci1 válasza Bingisz (#89417) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hol tudtad kipróbálni ? A durva alatt mit értesz ? Azért nem kicsit túl van árazva még így is nem ?

Milyen a tier besorolása ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89419) Bingisz válasza jozefgucci1 (#89418) üzenetére


Bingisz
addikt

Van egy a klánban. A saját tierjében szinte csak az FCM pak tudja belőni, viszont gold nélkül nem nagyon visz át semmit.

Meg azt is nézd, hogy adnak mellé 30k goldot.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#89420) szbalogh válasza Bingisz (#89419) üzenetére


szbalogh
őstag

Én már öltem egyet. T127-et nem viszi át ha jó be van igazítva. Viszont a driver kukucskán simán átment a gold :D

Naná hogy lementettem :D

Amúgy az akciót nem kommentálnám, mert végleges kitiltást kapnék :(((

Bár kerek 1 goldom van jelenleg, de azért ez túlzás.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#89421) Sanya válasza jano_77 (#89416) üzenetére


Sanya
nagyúr

jár vele 30K gold is.
ha simán veszel 30K goldot, az is ennyibe kerül, de ma kapsz emllé egy ilyen tankot meg egy garázs slotot.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#89422) Warton válasza Sanya (#89421) üzenetére


Warton
őstag

Én pl. szeretnék goldot venni, na de nem ennyit. Ez túl sok lenne most így egyszerre. Kb. fele ennyi gold mellett fele áron talán elgondolkodnék rajta.

Úgy hallom simán berakja az MM tier4-be, lehet beizzítom mára a B2 és leaprítok pár ilyen csodát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#89423) adamgreen válasza Sanya (#89407) üzenetére


adamgreen
senior tag

Sztm kamu Április 1 i baromság :DDD

(#89424) jozefgucci1 válasza Warton (#89422) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha megveszed nekem a felét akkor a másikat én is kifizetem . :DDD

Amúgy ez nekem is sok mármint az arany . Havonta veszek prémiumot és nem terveztem mostanában prém tank vásárlását.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89425) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Tier 11 :C :C :C

Reméljük tréfa lesz de nagyon :C :C :C :C :C :C

(#89426) szbalogh válasza adamgreen (#89425) üzenetére


szbalogh
őstag

Ennyit a MW-ről...

Nick: HE_Storm

(#89427) jozefgucci1 válasza adamgreen (#89425) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze dupla ágyús modern tank + Spook parancsnok mondja hozzá az igét mi más ha nem tréfa ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89428) TESCO-Zsömle válasza adamgreen (#89425) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Biztos, hogy tréfa. Modern tankokhoz, rakétákhoz, aktív páncélhoz fejleszteni kéne a játékon, az meg csak viszi a pénzt, nem hozza...

(#89429) Habib[HUN]: Persze, hogy jó lenne, de mind tudjuk, hogy a fejlesztés olyan messze áll a WG-től, mint Makó az MACS0647-JD galaxistól... (13.3 milliárd fényév)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89429) Habib[HUN] válasza adamgreen (#89425) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ha nem április elseje lenne... :) Amúgy tényleg lenne értelme feljebb vinni végre a tier számot, és végre modern tankokkal csapatni. Mondjuk a sci fi tankok is mókásak lennének. Szinte sajnálom hogy április elseje van.

(#89430) adamgreen


adamgreen
senior tag

Amugy az a 4 darab tier 11 es tank nem lenne rossz és ideje lenne már lassan de amugy aranyos video jah

:DDD

(#89431) Habib[HUN] válasza adamgreen (#89430) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ha úgy vesszük szigorúan véve nem is tier 11-nek kéne lennie az M1 Abramsnek. Inkább 12 körüli illene a játéknak. Elvégre előtte az M60-nak jópár variánsa is szolgálatban állt. Teszem azt a törököknek elég durva m60 változata van. Orosz ágon is ott lehetne a T72-T80... Ha lenne egy kis fokozatosság, akkor az MM-el se lenne akkora hatalmas probléma.

(#89432) scyllarus válasza szbalogh (#89426) üzenetére


scyllarus
veterán

Mi az a MW?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89433) Tomi0703 válasza jano_77 (#89416) üzenetére


Tomi0703
őstag

Itt a fórumon is van/volt (mostanában nem láttam itt), aki az ilyen kis szintű ritka prémtankokat vette (azt hiszem ebay-en). Ő se sajnálta a pénzt ezekre a kis sz@rokra. :D

(#89434) adamgreen válasza scyllarus (#89432) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az inkább AW - Armored Warfare a WOT leendö nagy konkurenciája.

WOT környezet modern tankokkal.

[link]

(#89435) TESCO-Zsömle válasza Habib[HUN] (#89431) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak akkor tolhatnák egyből T15-ig...

A probléma meg az anyagiak balanszolása. Mennyi legyen egy T12-es tank? 25M? Mennyi pénzt hozzon és mennyi legyen bele a lőszer?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89436) Simi37 válasza adamgreen (#89425) üzenetére


Simi37
őstag

:C ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#89437) adamgreen válasza TESCO-Zsömle (#89435) üzenetére


adamgreen
senior tag

Pedig elöbb utobb muszáj lesz valamit lépniük tovább .

Nem játszhatunk lassan 4 éve tier 10 es tankokkal. :N

[ Szerkesztve ]

(#89438) szbalogh válasza adamgreen (#89434) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja arra gondoltam

Nick: HE_Storm

(#89439) scyllarus válasza adamgreen (#89434) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra tippeltem én is, csak nem stimmelt. Az annyi neki kitétellel viszont vitatkoznék. Még ha nem áprilisi tréfa a modern tankok érkezése, akkor is nagyon nagy hülyeséget kell csinálniuk az aw fejlesztőinek, hogy ne rohanjak át azonnal, amint nyílt béta lesz, itthagyva ezt a bughalmazt örökre, és nyilván nem egyedül teszem. De az Obsidianról ezt nemigen tételezem fel..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89440) TESCO-Zsömle válasza adamgreen (#89437) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tovább fognak lépni: Minden régi tier-limites prémium tank helyett jön majd egy azt leváltó új. Persze egyből HD-ben.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89441) szbalogh válasza scyllarus (#89439) üzenetére


szbalogh
őstag

Jaja, láttunk már ilyen "csak jöjjön ki XY béta, azonnal itt hagyom ezt a bughalmazt." És ment minden szépen úgy ahogy addig. :D

Nick: HE_Storm

(#89442) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

A wotinfo.hu-n csak nálam nem működik rendesen ez a sötét-világos háttérállító funkció? Van olyan cikk, aminél automatikusan világos, van amelyiknél sötét és hiába állítom nem vált. Ez csak belépve működne? De akkor miért van egyszer így egyszer úgy?

Valaki tudja erre a választ?

(#89443) scyllarus válasza szbalogh (#89441) üzenetére


scyllarus
veterán

Ebben igazad van. :D A WT nagy szívás volt. De ettől többet várok, például azért is mert:
- normális motor van alatta
- kiváló fejlesztőcsapat
- bevallottan/be nem vallottan loptak a wottól, ami azért még mindig nagyon jó kiindulási alap.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#89444) jano_77 válasza szbalogh (#89441) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy mit szöszölnek ennyit az AW-el!? Elég régen kijött már a jelentkezési lehetőség a zárt Bétára, meg is tettem, de azóta sincs semmi!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89445) neato3loco válasza jano_77 (#89444) üzenetére


neato3loco
senior tag

Egy újabb sz*r. Ne idegeskedj miatta. :P

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#89446) szbalogh válasza jano_77 (#89444) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezek is úgy tökölnek mint a WG? Lehet, hogy nem is olyan egyszerű megcsinálni egy ilyen játékot?

Nick: HE_Storm

(#89447) fradi81 válasza #70516736 (#89403) üzenetére


fradi81
veterán

Őt én is láttam mostanában meg is lett örökítve, haverjai is vannak :)

moto g72, Ninebot d28e

(#89448) adamgreen válasza fradi81 (#89447) üzenetére


adamgreen
senior tag

az a 44% 18k csata bot gyanus dolog :DDD

félelmetes játékosok az biztos :DD

(#89449) Rellind válasza jano_77 (#89444) üzenetére


Rellind
senior tag

Februárban volt egy hét mikor lehetett nyomni... engem meggyőzött. :K :C

(#89450) MinionFlasH válasza fradi81 (#89447) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Elit alakulat!!! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.