Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#89951) A Zéé válasza ddt500hu (#89946) üzenetére


A Zéé
addikt

nekem az előbb esett meg, hogy a 6 HP-s IS-be beleszaladtam a 240 HP-s T29-el, és mindketten felrobbantunk... :D

Just a simple Lineman...

(#89952) Telda


Telda
addikt

Ha meglövök egy tankot azt mondja hogy "Critical hit" viszont semmit nem sebeztem, akkor azt most mit jelent?

(#89953) emre


emre
veterán

Köszi mindenkinek az Alecto kérdésemre adott válaszokat! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89954) MinionFlasH válasza Telda (#89952) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Elvileg kiszedtél vagy egy modult, vagy legénységi tagot!

(#89955) Jolet válasza emre (#89935) üzenetére


Jolet
őstag

én az stug lt11-nél vagyok megállva... m41-em van hozzá

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89956) Departed válasza A Zéé (#89951) üzenetére


Departed
őstag

Ezeket olvasni a mai jó tanács: inkább maradjatok ahol vagytok és lőjetek még egyet. :D ;)

(#89957) jr1994 válasza Departed (#89956) üzenetére


jr1994
addikt

Rammolni is ésszel kell.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#89958) Viktoár


Viktoár
addikt

Elmegy a sunyiga az rng... Egylövéses hp mennyiséggel megyek a kv3-mal a tigris ellen.Kétszer oldalba lövöm,1x411 + 1x457 ,közben valaki még aprította. Maradt neki 362 hp-ja,erre a harmadik lövésem,szintén az oldalába 356-ot sebez.Persze ő így a 6hp-jával visszalőtt és meghaltam.

Hát nem vicces? :DDD

Hát nem! :(

Üdv:Viktor

(#89959) fradi81 válasza Viktoár (#89958) üzenetére


fradi81
veterán

Tudni kéne már hogy az utolsó lövés általában minimumot sebez :)

moto g72, Ninebot d28e

(#89960) Drenadar válasza fradi81 (#89959) üzenetére


Drenadar
veterán

és ez akkora balfaxság hogy csak nah...

(#89961) Bingisz válasza Viktoár (#89958) üzenetére


Bingisz
addikt

Így is 410 átlagod volt 3 lövésből egy 390 alfás löveggel.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#89962) A Zéé válasza Departed (#89956) üzenetére


A Zéé
addikt

pont (#89958) Viktoár sztorija miatt akartam nekimenni, mert lövésváltás után voltunk face-to-face, gondoltam nem várom meg, hogy újratöltsön. Aztán így utólag lehet, hogy tényleg visszahúzódni kellett volna...

Just a simple Lineman...

(#89963) Angel1981 válasza ddt500hu (#89949) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja, ok, átmeneti elmebaj! :D
Csak az első rammig néztem, bocsi! :B

(#89964) MinionFlasH válasza Drenadar (#89960) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerintem nem, nagyon sok low hps rohangál, és énis nagyon sokszor low hpval rohangálok. :DDD

100alatt.

[ Szerkesztve ]

(#89965) Viktoár válasza Bingisz (#89961) üzenetére


Viktoár
addikt

És akkor mi van? :F Tudod hogy az esetek többségében alfa alatt sebez és most kétszer sikerült felette,ezzel magyarázható a harmadik találat sebzése? :F

Hidd el ha 10-et lövök akkor még a 390-es átlag sem jönne össze. :)

fradi81-nek igaza van.Az utolsó lövés sokszor hagy némi hp-t az ellenfélnek a "válaszra".Furcsa,nem furcsa ez van.Ezt már többször tapasztaltam én is.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#89966) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a segítséget, aki hozzászólt az LT-15-tel kapcsolatban!

Ennyi a nagy évfordulós "ajándék", egy küldetésekkel megszerezhető Chi-Nu-Kai?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#89967) Angel1981 válasza 04ahgy (#89966) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez csak a hétvége alatt aktív küldetés.
Az akciók / leárazások, napi szorzók más dolog, és 99%, hogy hozzá fog jönni.

(#89968) 04ahgy válasza Angel1981 (#89967) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ahham, akkor nem szóltam. A mondás is úgy tartja: ne szólj szám, nem fáj...

... szerszám! :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#89969) rudii


rudii
tag

Sziasztok! :D A nyuszi szezonja elmúlt, ezért ma levadászunk párat! Ki ne szeretne egy jó kis nyuszi pörit? :P Gyertek nézzetek be! ;)
[LIVE STREAM]

(#89970) Lunky88 válasza rudii (#89969) üzenetére


Lunky88
tag

Még a végén Quickybaby babérjaira törsz. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#89971) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Sziasztok!

Miért nem jó a J1Mb0's crosshair mod célkereszt ? Nem működik nem látom

The easy day was yesterday!

(#89972) lofagi


lofagi
addikt

Eléggé új vagyok a területen, melyik tankot tudjátok ajánlani scoutra? ELC AMX-t gondoltam annak, de mint kiderült annak nem túl jó a rádiója így bár alkalmas scoutra, de valahogy nem érzem azt a gépet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#89973) fradi81 válasza tomrRRR (#89971) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

A célkereszt működik, a hiba nálad van.

lofagi

A camo érték ami lényegesebb, nem a rádió szokott lenni a probléma. Melyik tier? Ami pl jó: t71, mt-25, wz-132, stb.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#89974) adamgreen


adamgreen
senior tag

-Stormot szembesítették a ténnyel, hogy ha szerinte a második francia nehéz tank ág nem egyedi és emiatt nem kerül be, akkor miért kerül a játékba egy rakat prémium tank, amik már a játékban szereplő tankok klónjai. Storm azt válaszolta azért, mert ezek a klónok „ritkák”.
- 9.8-ban sok küldetés le lesz egyszerűsítve. Akik már megcsinálták ezeket, nem kapnak kárpótlást.
- Az M48 Patton és a SU-122-54 normális statisztikailag
- A keletnémet T-55A nem kap egyedi kiválóság jelet a lövegcsőre, mert egy tank miatt nem éri meg az új mechanizmust leprogramozni
- Storm megerősítette, hogy az első két 15-ös nehéz tank küldetés le lesz egyszerűsítve
- A lepattintott lövedékekért járó XP bónusz hamarosan érkezik
- Biztos, hogy lesz átütés nerf a nagyon nagy átütésű lövegeken
- Az M56 Scorpion NEM átlagos prémium jármű lesz, csak speciális alkalmakkor lehet majd megszerezni
- A játékbeli Ferdinand történelmileg rendben van Storm szerint a lövegeket és motorokat leszámítva, de ez a legtöbb járműre igaz
- A Ferdinand átlagosan népszerű
- A történelmi felszereltségű Ferdinand nem lesz tier 7-es prémium;
- Az M48 Patton buffolva lesz
- A modellek HD-be átdolgozása során a magas tierű és a prémium járművek élveznek prioritást
- Az ARL 44 tornya történelemhű lesz, ha HD modellt kap;
- Lehetséges, hogy át lesznek dolgozva az önjáró lövegek, hogy ne okozzanak annyi frusztrációt a játrékosoknak
- A Karelia és Mines pályák módosítása nincs tervbe véve
-Nem lesz direkt könnyű tank buff. Egy általános átdolgozás lesz, amiben a könnyű tankok is érintettek lesznek
- Nincsenek tervek az E-25 nerfelésére
- Nincsenek tervek arra, hogy a kifejleszthető tankokat átváltoztassák prémium tnakokká
- A WG szerint a rossz játékoksok létezése nem probléma
- Több prémium jármű fog még érkezni 2015-ben a 9.7-ben érkezőkön kívül
- Több magas tierű kifejleszthető jármű is érkezni fog még az idén
- A perkek nem lesznek idén átdolgizva
- A Minsk pálya nem jön idén (lehet sosem fog)
- A Párizsi pálya tesztelés alatt áll
- A játékokok akik félnek a VK4502B csere miatt, nem kell, hogy aggódjanak, a Mauschen is erős páncélzatú lesz
- A Mauschen tornyának forntja 240mm vastag, és nem lesz a géppuska rajta weakspot. Egyedül a haspáncélzat lesz gyengepont frontálisan, de annak kisebb a felülete, mint a VK-n volt.
- A Mauschen felső frontális páncélzatának vastagsága 200mm vastag és 31 fokkal van döntve
- Dx11 támogatás még fejlesztés alatt van, túl korai róla beszélni
- Az AMX ELC nem fog 360 fokban forgatható tornyot kapni
- Jelenleg nincsenek tervek egy 3. tornyos szovjet páncélvadász ág létrehozásához
- A WG statisztikái szerint nem az IS-4 és IS-7 a legrosszabb Tier 10-es nehéz tank
- A jelenlegi pontosság végleges, nem lesz rajta több módosítás
- A 9.7-es patch majd akkor jön, ha minden bugot sikerül kijavítani

:DDD

(#89975) Angel1981 válasza adamgreen (#89974) üzenetére


Angel1981
veterán

- Az M48 Patton és a SU-122-54 normális statisztikailag
...
- Az M48 Patton buffolva lesz

Szeretünk, WG! :D

(#89976) Stigma.HC válasza Viktoár (#89965) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szinte friss ropogós, pár napos és ez csak 1, van még jó pár eset az utóbbi hetekből. Nekem nehogy azt állítsa valaki, hogy csak az ellenfélnél szokott ez működni mert fejjel megyek a falnak :) Működik fordítva is a dolog, csak meg kellene figyelni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#89977) Bingisz válasza Stigma.HC (#89976) üzenetére


Bingisz
addikt

Na jó, de veled mindig kivételez a WG..... :D :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#89978) jano_77


jano_77
nagyúr

jól indul a mai nap is.....tudom igazságos volt az MM! én lettem volna a felderítő? :F

és ami lett belőle és igen, nem csak tier6-ban vannak agyhalottak, sajnos már a top tierben is egyre többen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89979) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#89978) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig sokkal jobb volt a játékos-állományotok, mint az ellenségnek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89980) Stigma.HC válasza Bingisz (#89977) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lehet csak azért mert nem szoktam őket szapulni :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#89981) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#89979) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen, tudom, volt ha jól emlékszem 2 lilánk is, de hát ennyit ért :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89982) #43783936 válasza lofagi (#89972) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha viszed a kínai közepes vonalat, akkor a wz-131 jó válaszás, mert rá lehet tenni a t-34-2 top ágyúját, ami elég szép harci potenciált is ad neki.
A crusader is jó választás, ha az ember nem csak úgy tekint rá, mint a brit közepes ágat bevezető kis vakarcsra.

(#89983) Telda


Telda
addikt

Van valami olyan játékmód, ahol nem lehet artirelly-t használni?
Ez rosszabb mint valami random halál bug :DDD .

(#89984) SoulReaver válasza Telda (#89983) üzenetére


SoulReaver
veterán

7v7 Strongholdba nem szoktak arty-t bevinni :)

(#89985) papesz5


papesz5
tag

Sziasztok!
Milyen közepes tankot ajánlotok?Tier3-tól,ha lehet.Elkezdeném,mert a nehéz tankok az utobbi időben nem mennek,nem megyek semmire velük,béna vagyok szerintem :D

Bazinga!!

(#89986) fradi81 válasza papesz5 (#89985) üzenetére


fradi81
veterán

hello

A legtöbb jó. Kezdetnek talán elindulhatsz a pershing felé. De közepes tankkal kreatívabbnak kell lenni mint nehézzel szóval gondold meg :)

Valaki szakasz?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#89987) rlazol válasza Viktoár (#89965) üzenetére


rlazol
addikt

Viktoár: az alfa az átlag. Bingisz arra próbál rávilágítani, h még így is átlag felett lőttél. Két átlag feletti lövés után beadott egy átlag alattit. A jelenséget úgy hívják: utolsó esély és létezik. Te is megkapod ugyanúgy.

jano_77 - nem, nem kell a 15-öst kitüntetéssel csinálni a női taghoz. A kitüntetéssel némi kp-t és +1 tokent kapsz.
ha valakinek csak a csaj kell, akkkor elég, ha megcsinálja - de amíg nincs meg a 20 token, nem mehet tovább a következő sorozatra.

Telda - a legtöbb esetben ez azt jelenti, h a lánctalpa (ami spaced armorként működik) felfogta a lövést. Máshogy fogalmazva a lánc sérült, de nem esett le, viszont a páncélt nem ütötted át, így hp sérülés nincs.
Olyan mód nincs.. Meg kell tanulni, hova tud belőni, ha ott áll, ahol többnyire állnak.

fradi81 - megyek.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#89988) papesz5 válasza fradi81 (#89986) üzenetére


papesz5
tag

Hát,meggondolandó nagyon.Igazad lehet.Mostanában a nehéz tank egyszerűen,csak szenvedés.Semmit nem találok el,a T-29 szopóroller.Alá,fölé,mellé,de semmit nem találok el.Napok óta ez megy.

Bazinga!!

(#89989) wanted5


wanted5
őstag

ha megcsinálom a 15. küldit valamiből, akkor azonnal el ki kell választanom hogy milyen nemzet milyen tankjába akarom rakni az újdonsült legénységi tagot, vagy később bármikor eldönthetem?

(#89991) Enzolord válasza papesz5 (#89985) üzenetére


Enzolord
addikt

Az orosz medek sem rosszak, főleg tier 9-10!
Esetleg az angolok, bár azok kicsit másabb stílust igényelnek, de sok jó játékos szereti őket, főleg alacsonyabb tierben..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#89992) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Mentálisan meglehetősen kimerítő a T21 használata, a löveg a célkör minden pontjára képes lőni a középső területet kivéve, szóval intenzív gold használattal sikerült kihozni ezt a kört, őszintén szólva nem vagyok rá büszke, de így legalább valami hatékonyság nyomon érhető ebben a tankban is (a visszajátszásban több helyen is használok goldot, ahol nem feltétlenül volt indokolt, de már rage volt erősen, nem törődtem a cserével :D ):

Visszajátszás erre.

(#89993) szbalogh


szbalogh
őstag

T28 SPG-15 második nekifutásra össze is jött... Gore medállal :D

Nick: HE_Storm

(#89994) benvolio válasza PR0JECTNR56 (#89992) üzenetére


benvolio
őstag

Minden napra jut egy tankász vele. :) Nekem nagyon szórakoztató ez a tank, kedvenc lett. Alig várom, hogy több skill-es legyen.

(#89995) szbalogh


szbalogh
őstag

Egyszer, csak egyetlen egyszer adott be értelmes szpot pályát 2 nap alatt.
9k szpot, 13 90-el

Nick: HE_Storm

(#89996) emre válasza szbalogh (#89995) üzenetére


emre
veterán

annyira utállak :O

Tagnap mentünk pár kört Gabóval, egyben meglőttem neki artyval a küldetést, de utána amikor spotolnom kellett volna semmi nem jött össze.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89997) jano_77 válasza rlazol (#89987) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kedves rlazol (Doki bácsi ;) ): lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg korábban, de arra gondoltam, hogy ha vkinek mondjuk nincs arty a garázsban, nem játszik vele - vagy esetleg light tankokkal -, akkor a másik 4 típus 15 küldetését kitüntetéssel kell megcsinálnia ahhoz, hogy megkapja a Stug-ot és tovább tudjon menni a küldetésekkel a T28 HTC-re. Így már asszem helyes, ugye!? ;]

(#89988) papesz5: ha a T29-et szopórollernek tartod, akkor azt az ágat most hagyd abba, mert a következő T32 dupla annyira szopás lesz - pláne stock-ént - hanem többszörösen.

(#89993) szbalogh és (#89995) szbalogh: Gratulálok! Melyik tankhoz kellett a spotos küldi?

"A 9.7-es patch majd akkor jön, ha minden bugot sikerül kijavítani" - Na, ha ezt tényleg betartják, akkor Karácsonykor is a 9.6-al fogunk játszani, de ugye tudjuk, hogy sosem tartják be, amit mondtak. ;] :N
"9.8-ban sok küldetés le lesz egyszerűsítve. Akik már megcsinálták ezeket, nem kapnak kárpótlást." - Előzőből kiindulva, sosem lesz. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89998) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, miért nem érhetőek el a WOT oldalai!? Se az EU, se a COM-os!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89999) szbalogh


szbalogh
őstag

Elvileg bónuszkód
Áh, elfogyott, na majd a jövő héten.

Jano: T28, LT-15, 5k spot kellett volna csak :D
Előtte vagy 2 hetet szívtam az LT10-el

Szerencsés napom volt tegnap az arty-val is. Egy klántárs kérte, hogy menjek light mellé. A kör elején a gyereket is megkaptam a kezembe de meg lett az SPG-6, amit ugyancsak régóta nem tudtam teljesíteni. A 15-ös már könnyű volt. Lásd lentebb :D

Már csak a 3 td kilövés van meddel. De azon gondolkodom, hogy inkább javítok TD-vel. Legalább nem vagyok kitéve a béna MM-nek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#90000) szbalogh válasza szbalogh (#89999) üzenetére


szbalogh
őstag

Letelt az idő.
Most akkor ha nem csinálom meg a medes 15-ös küldetést, akkor a T-55-nél elérhetők a medes küldetések vagy sem?

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.