Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#89901) jr1994


jr1994
addikt

Megint elszalasztottam egy Kolobanov medált :(

Kép kép replay

Találós kérdés: miért az M6 kapta a nagy kaliberem?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#89902) szbalogh


szbalogh
őstag

Ápdét. Halleluja!

Nick: HE_Storm

(#89903) adamgreen válasza szbalogh (#89902) üzenetére


adamgreen
senior tag

Na kiváncsi leszek mi fog elbaszodni ma :DDD

(#89904) jano_77 válasza szbalogh (#89902) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint Ti nem olvastátok, hogy valszeg csak jövő7en lesz update!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89905) #43783936 válasza jano_77 (#89904) üzenetére


#43783936
törölt tag

Jött reggel egy 37 megás mikropötcs.
Azóta volt már olyan csatám, ahol nem ment 200 alá a pingem.
Lakevillen két alkalommal tett be mindkétszer 15-20 másodpercekre felugrott 500-999-re a pingem, és más is panaszkodott erre csata közben.

(#89906) jano_77 válasza #43783936 (#89905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szuper...rohadjon meg a WG! Mindezt azért, hogy a szuper sz.napi akciót ne tudja abszolválni a többség!? Félelmetes, hogy mennyire gagyivá válik ez a játék: nemcsak a játékot cseszik el, de az akciók is egyre nevetségesebbek lesznek. Lásd a mostani sz.napit is - már ha ezek a küldetések kimerítik a teljes akciót!? Erről tud vki bővebbet, tényleg ennyi lesz az évfordulós akciózás?!? Ekkor szokott az egyik legkomolyabb leárazás lenni mind tankok és felszerelések, modulok terén egyaránt!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89907) Angel1981 válasza jano_77 (#89906) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez "csak" a szülinapra vonatkoztatott küldetés, a leárazások, akciók, "ötszörözések" más kategória.
Egyáltalán nem rossz ez a Chi-Nu küldetés, ne feledjük, 3 prémnap is jár mellé!

Egyébként meg ezt az infót sehol máshol nem láttam még, úgyhogy én azt sem veszem biztosra, hogy így lesz.

(#89908) jano_77 válasza Angel1981 (#89907) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Próféta szóljon belőled és legyen igazad!

Amúgy megnéztem az orosz oldalt, de ott sem volt ilyen Chi-Nu-Kai-os dolog fent!? :F
Na ez előbb még élt az EU-s oldal, most már kint ácsingózik a 2 hölgyike, akik update-kor szoktak.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89909) #43783936 válasza Angel1981 (#89907) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egy francia és egy német nyelvű oldalon is láttam az ünnepi chi nu kai kiírását.

(#89910) adamgreen


adamgreen
senior tag

na már a weblap se megy :DD

(#89912) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#89908) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az oldalra rendszerint kezdés előtt 1-2 nappal pakolják ki az ilyen dolgokat, hogy fel lehessen rá készülni. A Chi-Nu-Kai-os küldi is játékból lett kiírva, mert oda már bevitték, a sallang viszont majd csak ma vagy holnap fog kiderülni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89913) Chris0321


Chris0321
addikt

Micropatch, megint lehet újrarakni a modokat. Kösz wg ezt inkább kihagyom, majd talán holnap.

(#89914) jano_77 válasza Chris0321 (#89913) üzenetére


jano_77
nagyúr

NEM kell....elvileg!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89915) fradi81 válasza Chris0321 (#89913) üzenetére


fradi81
veterán

kivéve aslain packot használóknak, köszi aslain.

moto g72, Ninebot d28e

(#89916) szbalogh válasza rlazol (#89895) üzenetére


szbalogh
őstag

Küldetése válogatja, de a 15-ös küldiknél a láncolás is számít. Tegnap volt egy majdnem 4k assist köröm csak láncolással. Egy JG e100 volt az első áldozat. Kb 400-500 méterről láncoltam 2x egymás után. Hamar kilőtték. Utána egy E100 és egy másik jg e100 volt beásva egymás mellé. Mikor lőttek gyorsan közéjük szaladtam, láncoltam mindkettőt és beforgattam az e100-at. Sajnos javítottak mielőtt kilőtték őket és közben engem is leszedtek a közben visszaérő medek. Nem sokon múlt az 5k.
És természetesen nem voltam sem Malinovkán sem Prokhorovkán amióta ki van választva az LT 15 küldetés. Na ez a nagyon átlátszó összeesküvés. :D

Fradi: +1

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#89917) jano_77 válasza szbalogh (#89916) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem tudom milyen összeesküvésről beszélsz? ;]
én mikor kijelöltem, hogy 3 medet semmisítsek meg, nincs is 3 med az enemy-nél, átváltottam egy másik küldire, mert már untam és mit ad Isten, rögtön volt 5-6 med is az ellenfélnél! Vajon ez hogy lehet?!? Persze rögtön átkapcsoltam újra a 3 medes-re, azóta megint nem volt 3 med-nél több. Különös véletlenek sorozata bizonyára. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89918) Sanya


Sanya
nagyúr

tegnap este volt pontosan 4db győzelmem a 30 meccsből.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#89919) TESCO-Zsömle válasza fradi81 (#89915) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+ (#89916) szbalogh: Aslain-féle pakk + Gnomefather's + Vitiris stat/célkereszt.

Minden tökéletesen megy a szokásos javszerelés* után.

* - Én minden verzióváltáskor azzal kezdem ,hogy a res mappából másolom a mods-ba az "audio", "gui", "scripts" és "texts" mappát. Ezekre kerülnek rá a modok. Gnomefather-félével persze trükközni kell, mert az audio-t alapból a res-be másolná, amit nem akarunk. Micropatch-ek uán általában elég az account.def törlése, illetve az "audio", "gui", "scripts" és "texts" mappákat is át szoktam másolni felülírás nélkül, hátha került bele valami új.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89920) MinionFlasH válasza Sanya (#89918) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:Y

(#89921) Angel1981 válasza #43783936 (#89909) üzenetére


Angel1981
veterán

Közben kaptam egy "fülest" - állítólag a mission fülön már látszik, onnan vehette a wot infó is.
Ezt én szinte sosem nézem meg, ezért voltam hitetlen kutya. :D :B

#89908 jano_77: amióta én játszom, a wg szülinapján mindig masszív leárazások, és "ötszörözések" voltak, úgyhogy szerintem most sem lesz ez másképp. ;)

[ Szerkesztve ]

(#89922) adamgreen válasza Sanya (#89918) üzenetére


adamgreen
senior tag

15 iknél nem érezted hogy meg kell állni ? :DDD

(#89923) Telda válasza Sanya (#89918) üzenetére


Telda
addikt

"Jó" hallani hogy nem csak én szopok ;] .
Igaz én még csak T4-ben járok.

(#89924) jozefgucci1 válasza Telda (#89923) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Még jó hogy nem az utolsó szót tetted idézőjelbe ;] Amúgy alacsony szinten amíg meg nem tanulod a játékot addig sajnos ez lesz , kisebb nagyobb kihagyásokkal .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89925) jagada válasza jozefgucci1 (#89924) üzenetére


jagada
őstag

Sajnos nem csak alacsony szinten megy a szivatás. Szinte kezdek hozzászokni, hogy ha nincs 4-6 fragem egy csatában akkor azt bukjuk. Ez csak akkor gáz ha 2 tierrel magasabba rak, esetleg stock lightal +3 tierbe, olyankor legszívesebben már a visszaszámlálásnál kilépnék.
Nagyon unom már a rengeteg BOT játékost/szakaszt, főleg ha a top tankok azok, inkább rakna be 10 vs 15- be csak ne kéne néznem amikor a két szinttel alacsonyabb tankhoz odamegy a KV-4 és csak forgatja a tornyát, becélozza, de nem lő egyet sem, és a last chanches kicsi vacak kb. 15 lövésből szedi ki 5 perc alatt, közvetlen közelről, pedig elég lenne csak nekikoccantani azt a monstrumot és elfüstölne...
Az MM kiegyensúlyozása is érdekes mostanság, előfordult, hogy 4 tankkal több top tieres tankja volt az ellenfélnek, vagy full heavy csapat harcolt 0 heavyval szembe és az össz HP kb 5k-val több volt az ellenfélnél, hozzáteszem mindez T5-T6 csatában!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#89926) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ha ez a tendencia igy fog tovább menni adok a játéknak kb 2-3 évet és az összes nagy játékos abba fogja hagyni .

A kis dezsökék és pistikék fognak majd forogni és egymást löni.
Amugy jó játék ez csak kikapcsolodni akarok meg szorakozni nem szopni minden nap. ;]

(#89927) jano_77 válasza jagada (#89925) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap T8-asokkal mentünk és egymás után dobált be T10 csatákba és rendre hárman voltunk a végén az első három helyen. Szánalmas csapatok vannak tényleg. :((
Tegnap volt pont, hogy utolsó ellenfél egy KV-4 volt 1 HP-al és - nem emlékszem pontosan -, de talán pont Barett volt, aki bele rongyolt a Panther 8.8-al és 500HP-ról lenullázta a KV-4....igaz Ő is meghalt, de durva, hogy 500HP-t szedett le úgy, hogy belerohantak és nem Ő rohant bele másba. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89928) SoulReaver válasza jano_77 (#89927) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem, az ugy volt, h kv-4 ben hagytam 1db hp-t, exo meg T71-el, le akarta rammolni, es mind2en meghaltak :)))

(#89929) jozefgucci1 válasza jagada (#89925) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerencsére engem a súlyos vereség szériák már elkerülnek . Amíg hozom a sebzést és élvezem a csatákat addig annyira nem húzom fel magam rajta . Igaz mikor hétvégén megvettem az E3-at és hat csatából mind bukó volt na akkor kicsit ideges lettem ,pedig átlag 2500 felett sebeztem . Azokkal a tankokkal megyek már amikkel megy a játék . Most a KV13 ágba kezdtem bele a T54 felé és még az AT15-öt duplázgatom le.

Szbalogh .: Mehetünk :DDD Ha egy himmelsdorfot bead akkor már jók vagyunk ...

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89930) szbalogh válasza jozefgucci1 (#89929) üzenetére


szbalogh
őstag

Mehetnénk majd egy E3 szakaszt :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#89931) benvolio


benvolio
őstag

Ezt nézzétek! Jg.Pz.E100 "No Damage" egy AMX 13-75-nek! [link] :Y :DDD

(#89932) BoogeyM@n válasza adamgreen (#89926) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Nyerés nem csak az ha kiírja a gép+nem lehet mindig nyerni. Az is nyerés ha jól helyt állsz ha nem így gondolkozol akkor elég idegesítő a játék mert csak a győzelmi mámor hajt pedig a kicsit is becsülni kell különben nem létezne nagy se.
Ez csak egy játék nem világháború nem kell komolyan venni nem az az ász aki kilő mindenkit hanem aki élvezi is a játékot ahogy van.

(#89933) sequator


sequator
senior tag

Tegnap tényleg nagyon durva volt:
13 csatából 3 győzelem.
- szinte csak IS-6-tal mentem, 10 csatából 6 T9-ben.
- Fisherman's Bay-en ST-I-nk full bot, bázison állva lőtte a középső házakon túl felspottolt lightokat
- Sacred Valley-en ellenséges T49-et középen átengedték az artynkra. IS-6-tal "visszarohanok" megmenteni, leamortizálom a T49-et, mielőtt kilőném, a T-43-unk segítségképp közénk lő, a 100 Hp-s artynknak annyi, 1 mp-cel később végeztem a T49-cel. "Köszönjük Emese!" :C
- IS-8-cal T10-ben teljesen agyhalottak, HTk hegyet másznak, medek a HT verekedő részekre mennek és természetesen ott pusztulnak.
- Prokhorovka/Fiery Salient-en AMX 50 120 az 1-es soron kempel az arty mellett, előtte 4 TDnk ellenállás nélkül tör előre, az AMX kitartóan nyomja a Help!-et, de meg sem mozdul. :W
- persze miután a csapatom hősiesen elhasal rusholás közben 2 perc alatt, én vagyok a noob/bot IS-6, aki 3 másik tankkal szemben (IS-6+KV-4+T32) egyedül marad Ensk közepén és kilövik

Szóval WoT: én így szeretlek! :)

Szerk: elsősorban kreditet farmoltam, arra nem lehetett panasz, azért sikerült bőven sebeznem.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#89934) Exorsized válasza SoulReaver (#89928) üzenetére


Exorsized
tag

T69-el mentem bele 487 hp-ról az 1 hp-s kv4-be. Rendesen megPwn-olt ;)

XONE : MrExoQt

(#89935) emre válasza jozefgucci1 (#89929) üzenetére


emre
veterán

E3-al 21 csata után 29% win. :DDD

Most várom hogy meglegyen valamelyik t28 küldetés és megy bele az új legénység utolsó tagja is.

Szóval arty vagy spot misszió érdekel valakit? (Aktív hang kapcsolat feltétel)
A prohardver csatornán ingame elérhető vagyok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89936) Viktoár


Viktoár
addikt

Ha a küldetésekből nem mindet csinálom meg kitüntetéssel,akkor is megkapom a női tankost?

Üdv:Viktor

(#89937) jano_77 válasza Viktoár (#89936) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak a 15-ösöket kell kitüntetéssel megcsinálni és akkor is megkapod a női tagot.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89938) emre válasza Viktoár (#89936) üzenetére


emre
veterán

Megkapod, de ahhoz hogy tovább tudj lépni stug utána t28-ra az 5 küldetésből 4-et kitüntetéssel kell megcsinálnod, az ötödiket nem is fontos. De a legénységi tagokat a teljesített küldetések után akár egyenként is felveheted.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89939) jozefgucci1 válasza emre (#89935) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor meg is találtunk mint az E3 troll platon 3 tagját :DDD

Sequator .: Elég gyakori , hogy Prokhorovka/Fiery Salient-en mindenki beáll a leghátsó sarokba az arty-k mögé elé és csak vár a spotra . Persze azt nem érti meg a játékos hogy onnan hiába villan neki a piros fény ha ő nem lát el odáig + nem talál célba . Ezért is van az hogy hiába dobott a napokban oda kétszer is :Y mégsem lett meg az 5K spot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89940) szbalogh válasza emre (#89935) üzenetére


szbalogh
őstag

Tripla E3 szakasz? :DDD

Ja lemaradtam :DDD

Persze csak HE :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#89941) Chris0321 válasza jano_77 (#89914) üzenetére


Chris0321
addikt

Aslain van fenn, nem enged belépni. Holnap majd újrarakom az egészet.

fradi81: Szerencsére nem kell vele sokat bíbelődni, csak kitörölni mindent újra bemásolni a mappákat majd a telepítőt futtatni. Ez legyen vele a legnagyobb problémám. Csak azért nem csináltam meg ma mert először feltelepítettem a legfrissebb Aslaint majd indítottam a játékot és ért a meglepetés. Mivel csak egy órám lett volna játszani inkább kinyomtam a WOT-ot és indítottam az ETS2-őt. Ott legalább nincsenek idióta csapattársak, RNG, MM és gyorsabban is lehet fejlődni. Ez a nyugtató játékom ha a WOT felidegesít.

TESCO-Zsömle: Nézegettem miket kellene átmásolgatni, én inkább csinálok egy friss mod telepítést az biztos jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#89942) emre válasza jozefgucci1 (#89939) üzenetére


emre
veterán

Maus-om, JpzE100, E4, Wte100-am is van. :DDD
Sajnos az Fv183 vonalát még nem indítottam el, de a foch után az fog következni.

Jut eszembe az Alecto használható, vagy inkább toljam át free-ből? Mert akkor az AT2-vel kezdenék.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#89943) adamgreen válasza BoogeyM@n (#89932) üzenetére


adamgreen
senior tag

Hál istennek vannak sokkal fontosabb dolgaim mint ezt a szarhalmazt komolyan venni. :D

(#89944) jozefgucci1 válasza emre (#89942) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem ugranám át azt a kis TD-t .A free-t inkább az AT15 -re hagynám mert ott a nagyobb ágyúra kell majd . Nekem amúgy egyenlőre elég szenvedés az AT15 . Amennyire jó volt az előd ez nagy csalódás eddig. Egy rossz helyezkedés már a kezdésnél eldöntheti , hogy lesz e sebzésed vagy sem :DDD

Nekem E100 van a garázsban még mint troll tank a Maus mellé esetleg .E4-et és a WTE100-at nem vettem meg többek tanácsára .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89945) jr1994 válasza emre (#89942) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem türhetö, de azért nem ezzel fogsz statot húzni. Ha nem sietsz, napi duplákkal könnyen letudható.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#89946) ddt500hu válasza jano_77 (#89927) üzenetére


ddt500hu
veterán

És az milyen durva amikor VK45B-vel hátulról belerohansz a KV4-be (lejtőn begyorsulva) és az nem sebződik?? :Y :R

[link]

(#89947) Vikthor válasza ddt500hu (#89946) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem hát mert szovjet és a játék meg igazságos és hű szimulátor... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#89948) Angel1981 válasza ddt500hu (#89946) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőő...hogy hátulról? :D

(#89949) ddt500hu válasza Angel1981 (#89948) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hogyhogy hogy? :P

(#89950) ktg3 válasza emre (#89942) üzenetére


ktg3
őstag

Nagyon jó kis tank az alecto. Eléggé magas a fun factora. Tök variabilis, 2 féle top ágyú és többféle játékstílus jellemzi. Simán lehet vele menni scoutolni is, de TD-ként is teljesen rendben van. View range-et nem tudom mennyire nerfeték, de korábban ilyen 390-400m körül volt szóval lehetett vele osztani keményen messziről.

mod.: úgy nézem igen kemény nerfet kapott. 330m lett a view range. Vicc. Ettől függetlenül mókás ki jármű.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.