Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#89552) jano_77 válasza iwu (#89549) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos tegnap sem sikerült. :( Várat még magára a Stugos LT-15 küldi.

Nem tudom tegnap másnál is megfigyelhető volt-e de nálam olyan szintű lag volt a legtöbb csatánál, amilyet eddig nem tapasztaltam. Egyik csatában konkrétan elmosódott a kép, annyira belassult a játék. :-( Élvezetes volt így a játék. Más tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89553) Viktoár válasza jano_77 (#89552) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam is volt lag tegnap.Mérges is voltam mert pont akkor állt meg amikor kibújtam hogy spotoljak és sebezzek.

Nekem arty küldetés van szögre akasztva mert szakaszba kell játszani a teljesítéséhez. :D

Üdv:Viktor

(#89554) Quan-Chi válasza jano_77 (#89552) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nálam is ez volt 25-30ms mellett folyamatosan pirosan villogott a kis lámpa és akadt össze vissza ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#89555) jano_77 válasza Viktoár (#89553) üzenetére


jano_77
nagyúr

és hányas artyval mennél, illetve mi kellene hozzá szakaszban? arty szakasz vagy light-okkal?

akkor egy cseppet megnyugtat, hogy nem csak nálam volt szar - persze örülni nem örülök neki. :N
Ezt kellene megoldania a WG-nek végre és a több magra optimalizálást a HD és csicsák helyett, de hát ami fontos lenne arra sosincs idejük: "....vmikor a 9.x patch-ben, majd ha kész lesz...."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89556) TESCO-Zsömle válasza #40993792 (#89551) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az egészben csak az a baj, hogy a lényeg, az igazság elvész a vita hevében...

Én nem azt mondom, hogy mindaz, amit leírtak igaz, csupán azt, hogy lehetséges. Láttunk már ennél nagyobb disznóságokra is példát, már ha lehetne ezt annak nevezni, hiszen az MM-et, mint a büntetés egy formáját használni nem lenne nagyobb disznóság, mint azok a tettek, melyeket ezzel büntetnek. És -személy szerint- még mindig emberségesebbnek tartom a rossz MM-besorolást, mintha permanensen kib*sznák a szabálytalankodókat, mint macskát sz*rni. Lehet hülyén hangzik, de jó dolog, ha van a ban-on kívül más eszköz is árnyalni a büntetések súlyosságát, csakhogy ezt nem titokban kéne csinálni, mert ha te nem tudod, hogy mikor és miért büntet az MM, akkor nem fogod fel büntetésnek.

A manipuláció alatt az összeesküvés-hívők pedig általában nem az itt felvázolt büntetés-rendszert értik, hanem az azzal való visszaélést, mikor a full lila szakaszt beteszi a paradicsomok ellen és még melléjük tesz 3-4 random kék-lila játékost...

Ismétlem, én nem tudom hogy ebből mi igaz és mi nem. És amíg a WG nem közli tényszerűen, addig az egész személyes hitvallás kérdése is marad mindenki számára.

A lényeg, hogy nincs jelentősége! Az ember akkor is harcol, ha széllel szemben kell Mona Lisa-t hugyoznia a hóba, mert erről szól a WoT. A harcról. Aki ezt nem élvezi, az keressen más játékot és ne bassza el az idejét olyasmire, amit nem szeret, mert ez még mindig csak egy játék, melynek célja a szórakoztatás.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#89558) jozefgucci1 válasza #40993792 (#89557) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Téged pedig szeretnénk megkérni , hogy vedd le a napszemüveged :DDD

Amúgy szerintetek érdemes becserélnem az OB268-am az E4-re szerintetek ? Nem akarom eladni az OB268-at csak a küldik miatt lehet az E4 szerencsésebb lenne ? Amúgy is öszejött a píz két T10 tankra és akkor inkább ez mint a WTE100 . A minap szakasztársakkal beszéltünk a tizes Pattonról , hogy elég kevés van és mi lehet az oka . Nekem már lassan egy éve ki van húzva ,de nem vettem meg viszont az előd nagy kedvenc volt csak ugye itt még ki kell húzni a 2. T10 ágyút is ami nem kevés xp. Megéri beruházni ? Kezd túl sok pénz em lenni és viszket a kezem :DDD ezek vannak már kihúzva ,de még megvételre várnak .: WTE100, E3, E4, 50B, M48Patton ,

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89559) szbalogh válasza jozefgucci1 (#89558) üzenetére


szbalogh
őstag

50B és E3.

Nick: HE_Storm

(#89560) Viktoár válasza jano_77 (#89555) üzenetére


Viktoár
addikt

A stugIV 13-as tüzér feladatánál tartok,pontosan most nem tudom mik a feltételek de szakaszba kell menni az biztos. :) Van egy angol 7-es Crusader 5.5 sp és egy orosz 10-es obj.261-em a feladatra.

Az orosz A-20 vagy nekem nem jön be vagy tényleg ennyire szar? Egyszerűen semmire nem való azon kívűl hogy gyors.Ha már harcolni kell akkor ott vége.Minden,és tényleg minden még az alsóbb tier is átüti minden oldalát.Képtelenség 1vs1-be játszani vele.Kivéve ha valami lomha dög körül kel furikázni.

Üdv:Viktor

(#89561) Angel1981 válasza #43783936 (#89528) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

(#89562) Jolet


Jolet
őstag

szeretem amikor korrekten számol xp-t a játék, biztos erre is van meggyőző magyarázat

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89563) jano_77 válasza Jolet (#89562) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a kemény, de biztos ezt is megmagyarázzák majd, ebben biztos lehetsz. ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89564) jr1994 válasza Jolet (#89562) üzenetére


jr1994
addikt

Az elsöben befoglaltatok feltételezem kb 3-3 állásnál, valamint nem saját spotot löttél, a másikban kilöttétek az összes ellenséget, gondolom tier10-ben. De hogy sikerült azt 0 lövéssel zárnod?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#89565) Viktoár


Viktoár
addikt

Az imént mentem egy kört a 10-es tüzérrel,serene coast-on.A csapatban volt egy GW E 100 is és miután elindult a csata,beírta csetbe hogy figyeljük a hegyet. Én inkább a part szélén vonuló nehéztankjainkat segítettem mivel ott szokott találkozni a keménymag. :)

Első spotolt tank egy is7-es,céloz,találat,~700 dmg. Töltöm az ap-t mert elsőnek mindig rombolót töltök be,az nagyobb eséllyel megállítja a rohangáló scoutokat. :) Szóval márcsak pár másodperc és vége az is7-nek erre bumm kilőnek.Nézem hogy mi történt,erre a saját GW E 100-unk lőtt ki.

Kérdem hogy WTF idiot?Erre ő írja hogy bocs,de legközelebb a hegyre célozzak.

Na most az ilyen ki ha én nem tipusú idiótákkal mit lehet kezdeni? Gondolom ez a feljelentgetős dolog nagy nullát ér.

Egyébként kikaptunk de a hülyesége miatt még így is +8000-rel zártam. :DDD Persze cseten írkálta büszkén hogy ő megmondta és ezért lőtt ki. :U Mondanom sem kell hogy kapta a "noob idiot" -ot mindenkitől. :DDD

Üdv:Viktor

(#89566) jozefgucci1 válasza Viktoár (#89565) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem tudsz mit csinálni az ilyen megmondó emberekkel . Kilő aztán tovább kell lépni . A feljelentés nem tudom mennyit ér ,de én azért kettőt rá szoktam nyomni az ilyenekre ! Ezt a feljelentés dolgot is megváltoztathatnák már , hogy vagy megemelik egy kicsit vagy nincs limit , de adott tankra max egyet tudsz adni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89568) Szepi1979 válasza Viktoár (#89565) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Erre nincs mit mondani. Kár hogy nem lehet ezeket a replayeket elküldeni a wg supportnak.
Az ilyen önjelölt hadvezérektől mindig megkérdezem a csata elején hogy "Are you Guderian? Or Rommel?"
Ilyenkor többnyire észreveszik magukat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#89570) Angel1981 válasza Viktoár (#89565) üzenetére


Angel1981
veterán

"Na most az ilyen ki ha én nem tipusú idiótákkal mit lehet kezdeni?"

Az ilyenekkel tényleg semmit, ezért van saját büntetőrendszere a játéknak.
Ez a húzása minimum jó sokba került, akár még kék is lehet tőle - persze attól még marad a rossz szájíz.

[ Szerkesztve ]

(#89571) Viktoár


Viktoár
addikt

Persze az ember továbblép és nem is az bánt hogy kilőtt hanem az hogy nem tudom tovább segíteni a csapatot.Én bemegyek a garázsba és megyek egy másik szörnyeteggel,na de a csapat tovább folytatja és onnantól hátrányban vannak.Na nem nagyban mert nem vagyok egy játékokat eldöntő player de azért néha tudok hozzátenni. :)

Az a baj az ilyen raterdált egyénekkel hogy azthiszik mostaztán jól megmutatták de csak ártanak vele és ha ezt nem fogják fel (mert nem fogják fel) akkor nem csapatba való játékosok.

Mindenttől függetlenül a feljelentésnek van valami vonzata?Eltiltás vagy bírság esetleg? Nem az amit nekem fizet hanem valami ösztönzőbb méretű.:)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#89572) MinionFlasH válasza Viktoár (#89565) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Amíg Téged lőtt mi volt a heggyel? :DDD

Bocsi szomorú amúgy...

(#89573) rlazol válasza jano_77 (#89542) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - naja, ugyenezt adod élőben is, te pont ez a sava-borsa! én is köszi aszakaszt, majdcsak összejön egyszer!

Viktoár - fullos GW Tiger P áll a rendelkezésedre. Sok fórumtársnak segítettem már küldiben vele :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#89574) Jolet válasza jr1994 (#89564) üzenetére


Jolet
őstag

mindkét csatában mindenkit megöltünk, igaz az elsőben full 10-esek voltak
nullát pedig úgy sikerült, hogy nem akartam előre menni, de mire elindultam ledaráltak mindenkit

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#89575) Viktoár válasza rlazol (#89573) üzenetére


Viktoár
addikt

Óhh az klassz,élni fogok a lehetőséggel de amíg szünet van az oviban addig meg vagyok lőve. :R :DDD

Üdv:Viktor

(#89576) SoulReaver


SoulReaver
veterán

CDC-vel egy jó kis kör.

(#89577) Chris0321


Chris0321
addikt

(#89578) jano_77


jano_77
nagyúr

hazánk fiai, díszpintyei! nem is tudom melyik a gyalázatosabb!? (naná, hogy tudom) :W

GodofWar300 egy T49, míg másik delikvens egy Bulldogban ücsörögve campelték és unták szét az agyukat Prohorovkán a K2-3 mezőben! Hiába kérleltem őket, nem voltak hajlandóak megmozdulni. Tuti nem botok voltak, mert a T49, mikor bele eresztettem egyet, akkor láss csodát meg tudott mozdulni és a lehetőségeihez mérten még hátrébb gurult egy kicsit. Gyalázat és nem hiszem el, hogy ezek az emberek élvezik! Aki ezt elhiszi vagy még híreszteli is az h***e.

Jaaa....ma STA-1 nem engedi leduplázni: 3 csata, 3 bukó; WN8=3.185, átlag sebzés 1.851

szerintem nem viszem ki ma már többet a garázsból :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89579) grex4 válasza grex4 (#89532) üzenetére


grex4
aktív tag

sziasztok! erre valaki?

Tank fejlesztés és a fejlesztési fa esetén sem jelenik meg aminek kéne.

köx

üdv

(#89580) jano_77 válasza Chris0321 (#89577) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez tetszik a legjobban:
Havok helyzete: "Nem akarjuk hogy lassú és lagolós legyen ezért sokat kell még rajta dolgozni"
Anyjuk p**sáját, ezek ennyire hülyének néznek minket játékosokat!?! :W
Nem akarnak?!? Miért most éppen milyen a játék, ha nem pont ilyen, amit nem akarnak.....LOL

"Az új brit tankok (Chieftain és Centurion Action X) nem mostanában kerülnek be, a modellezést még el sem kezdték az adatok késlekedése miatt." - még jó, hogy siettem az FV kihúzásával tavaly év végén, nehogy lemaradjak a cseréről....már március van....lassú víz partot mos, ezt biztos a fehér oroszok is ismerik. ;] vagy, hogy a jó munkához idő kell....a rosszhoz meg még több. :P

"lehetséges, hogy a 0.9.9 után nem az 1.0.0 jön, hanem a 0.10.0" - na erre mérget mernék venni.

"Wargaming meg van elégedve a jelenlegi játékon belüli gazdasági rendszerrel" - meghiszem azt

"Storm megerősíti: a jövőben, sok jármű nem a történelmi átütésével fog rendelkezni, az átütés egyensúlyi paraméter lesz" - különben a következő patch-nél, hogy tudnák azt mondani, hogy hozzá kellett nyúlni, mert nem volt KORHŰ!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#89583) joergie


joergie
őstag

Van valakinek fv304 aki tudja is használni? t6 med platoon mellé kéne missönhöz(másodlagos feladat teljesítéséhez).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#89584) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#89558) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha jót akarsz magadnak akkor messziről kerülöd az E4-et. 50B és E3

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#89585) adamgreen válasza Chris0321 (#89581) üzenetére


adamgreen
senior tag

Na aszem veszek egy pár garázshelyet az inséges idökre :DDD

Ugyse adnak már tankhoz ingyen ;]

(#89587) ddt500hu


ddt500hu
veterán

-moderálva- :Y

[ Módosította: #40993792 ]

(#89588) Simi37 válasza ddt500hu (#89587) üzenetére


Simi37
őstag

Üdv a WoTban (megint)...

Ez is nagyon jó volt az nmy 0:3 foglalt a mohák pedig büszkén GGztek ...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#89591) Szepi1979 válasza ddt500hu (#89587) üzenetére


Szepi1979
senior tag

dream team

“ nem kell mindig nyerni “

(#89592) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ennek nem "Elite" -nek kéne már lenni? (kifejlesztve minden) vagy akkor adja meg, mikor kifejlesztem a következő gépet is? :F :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#89593) fradi81 válasza MaxxDamage (#89592) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Ahogy mondod kell a kifejlesztett tank is.

moto g72, Ninebot d28e

(#89594) MaxxDamage válasza fradi81 (#89593) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Azt hittem, hogy már annak kéne lennie (rosszul emlékeztem) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#89595) Drenadar válasza MaxxDamage (#89594) üzenetére


Drenadar
veterán

egyszerűen: egy gép akkor elite ha már nem tud mit fejleszteni.

(#89597) MaxxDamage válasza #40993792 (#89596) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

& Drenadar :R
Tegnap tudtam kifejleszteni a T1 Heavy Tankot és ami nem tetszik benne az a sebessége. /állapot (HP) és tűzereje ami jó/
Ami jobb a gameba az, hogy nem olyan mint a World Of Warcraft amibe csak időt fektet az ember és mikor jön az új kieg. akkor az amit az ember elért, hírtelen semmit sem ér, vagy rosszul látom? Itt minden ami kifejlesztésre kerül, jó is valamire. :)

Délelőtt nem a legjobb a csapat, Dél felé már kezd jó lenni, de Este a legjobb. (volt olyan nap mikor reggeltől estig alig tudtam megcsinálni az első győzelmet a tankjaimmal) :DDD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#89598) jozefgucci1 válasza szbalogh (#89559) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi és neked is Szecska megvettem az 50B-t :DDD Most hétvégén lesz időm vele menni remélem és akkor beszámolok milyen is . az első kör közepesen sikerült , majd 100 csata után.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#89599) adamgreen


adamgreen
senior tag

Meglett a HTC is :DDD

(#89600) scyllarus válasza MaxxDamage (#89597) üzenetére


scyllarus
veterán

A T1 HT az egyik legfürgébb heavy...
Itt viszont bármit nerfelhetnek egy következő patchben, amit kifejlesztettél. Ez főleg akkor nagy élmény, ha végigszenveded az ágat a T8-9-10-esért, és amikor végre eléred, BUMM!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.