Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#78601) h1mpi válasza Mcray (#78598) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az honnan jött vissza, gratula a végén miért nem néztél az nmy-re? Gizdaság? :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#78602) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Nashornra hogyhogy ilyen kevés XP kell az Ászhoz?

A másik, hogy már az 55. csatán adja az első csíkot. Nem játszanak ezzel? Pedig JpzIV-hez képes ég és föld. Nem értem...

(#78603) fradi81 válasza Bobyjack (#78602) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem borsig-tól kezdve játszanak azon az ágon inkább.

moto g72, Ninebot d28e

(#78604) galervin93 válasza Bobyjack (#78602) üzenetére


galervin93
őstag

Én a stock állapotától félek csak. Előtte a IVc ott a 193/240-es ágyújával, erre a Nashornon ki kell szenvedi valami sok xp-ért a rendeset... (Nincs freem, illetve nem ennyi.) De ha ez megvan, akkor már kellemesnek tűnik, remélem valamivel jobb az álcája, mint akistesónak. Tervezem megvenni, csak lassan elfogy a hely a garázsban, először kell majd valós pénzt költenem a játékra. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#78605) dfsz34 válasza galervin93 (#78604) üzenetére


dfsz34
őstag

A kenyérpirítón én visszaraktam a közepes ágyút. A top ágyúnak tényleg impozáns az átütése és a sebzésre tier5-ben nézve, de engem nagyon zavart, hogy gyakorlatilag nincs vízszintes kitéríthetőség vele. Emiatt állandóan forogni kell és azért hibázom el a célpontot, mert nincs idő becélozni.

A közepes ágyúnak meg iszonyat jó a vízszintes kitéríthetőség, a fél térképet befogja kis túlzással. A pen tulajdonképpen nem rossz szerintem, de gyenge pontra kell vele menni, evvan. Viszont nem idegelem magam az állandó forgással. Az ászos köreim mind a közepes ágyúval voltak. A nagy ágyúval még az átlag sebzésem is kisebb.

(#78606) Mcray válasza h1mpi (#78601) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi :) Arra gondolsz, hogy megyek a bázisük felé és oldalra ki van térítve a löveg? 99%-ra vettem, hogy ott bújt meg, mert ha onnan rajtunk üt, akkor kinyír mindkettőnket könnyen...Szerencsére nem ott volt :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#78607) Pete55555 válasza dfsz34 (#78605) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, látom van még más is aki hasonlóan gondolkozik, mint én. Ráadásul én nem is tudtam, hogy ilyen sz@r a vízszintes kitéríthetősége. Igaz, hogy nem osk az átütése a köztes ágyúnak, de legaláb tényleg majdnem a fél térképet "átfogja".
Én ki sem fejlesztettem a nagy löveget egyébként (sőt, a láncot, meg a motort sem) 16k xp-t elcsöszni, réadésul a következő tankra nem is kell.... 26k-ból meg már megvan a Nashorn.
Most kifejlesztve, legénység átképezve várom az akciót :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#78608) szbalogh válasza Pete55555 (#78607) üzenetére


szbalogh
őstag

Ti is a második accounton húzzátok a kenyérpirítót?

Nekem bejött a nagy ágyú. Jobban illik a lősz-menekülsz taktikához, amit ezek a tankok megkövetelnek.

Nick: HE_Storm

(#78609) Pete55555 válasza szbalogh (#78608) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem, én nem foglalkozok a toborzós dologgal.
Nem is tudom milyen a nagy löveg, mert nem is próbáltam. De nem volt szenvedés kis löveggel sem kihúzni, ellentétben a SU-85-el... Na az egy sz@r volt. Lassú, páncél nincs, átütés sem, de legalább pontatlan, és sokszor dobja T7-be...Ja, és 250m látótáv :W Pedig erre megvettem a 15k XP-s löveget, mert ez lesz a SU-100-on is.

Szakdoga, államvizsga, ilyen apróságok vannak most :)
WZ-111 sem lesz.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#78610) Angel1981 válasza Tufa_ (#78576) üzenetére


Angel1981
veterán

Úristen, ez nagyon nagyon durva!
Mondjuk, biztos a gyenge rubel is beleszól.

Vajon nálunk lesz ilyen 24-én?
Áh! Álmodik a nyomor! ;]

(#78611) Antonius1978 válasza Mcray (#78598) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia.Latom mindenfele nemzetisegueket osszeszedsz szakaszhoz, par honapja valami litvan urgevel toltuk :DD

(#78612) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Melyik ligt tank a jo lvl7 korul? T71, bulldog, vagy a német ág. Van egy lvl4 es luchs-om imadom szerintem a legjobb 4 es a 90-es pennel.

(#78613) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #112

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#78614) fradi81 válasza Khaosz55 (#78612) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam T71, kb azt a stílust kell vele játszani mint a luchs-al.

moto g72, Ninebot d28e

(#78615) galervin93 válasza dfsz34 (#78605) üzenetére


galervin93
őstag

Én szeretem a nagyot, tényleg nehéz vele a kitéríthetetlensége (szép szó :D ) miatt. Így nem az a klasszikus kempelős gyilkolászós, sokat és okosan kell vele mozogni a magassága miatt (szikla mögül, ahonnan kilőni már nem tudsz, téged még simán fejen kólintanak). Cserébe olyan pofonokat lehet osztogatni, hogy t7-ben sem szeretik. El Halluf délről, hm 😋.
Én szeretem kifullozni a tankokat, márcsak a legények fejlődése miatt is, később meg lehet xp-t gyűjteni, csak győzzem arannyal. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#78616) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Mi a véleményetek az új brit TD ágról? Jobb mint az eredeti sor?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#78617) h1mpi válasza SSJmeszes (#78616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vegyes az érzés bennem. Nem rosszak, de iszonyat papír mindegyik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#78618) dfsz34 válasza Khaosz55 (#78612) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyértelműen a bulldog, ami kiemelkedik. Mindenben jobb, mint a T71, pedig az is egy nagyon jó tank. Ráadásul kétféle stílusban is lehet nyomni (nagyon kicsi különbség a két stílus között, de van) attól függően, hogy melyik ágyút választod. Ez nincs meg a T71-n.

Nyomtam sokat a tárassal, de egy ideje a sima ágyú + függőleges stabi, optika és venti kombóban nyomom. Meglepően pontos, nagyon komoly sebzéseket ki lehet vele osztani. Ezzel már közepes távolságra is lehet biztosan lőni (pl ha kilóg egy ellenfél feje a domb tetején, elég jó %-ban meg lehet lőni).

A tárasnak hiába van elméletben impozáns burst sebzése, ahhoz gyakorlatilag az ellenfél seggébe kell befutni, hogy biztosan leadd vele, ami nem túl gyakori helyzet ugyebár. Már közepes távolságról is sokat hibázik, emiatt szerintem jobb a sima ágyú, a célzás időre gyúrva kicsit. Eléggé gyorsan betölt ez is, pontosabb az ágyú, emiatt kevesebb a lepattanó és mellé ment lövés és hát ugye nincs a 30 másodperces kiesés a tár töltése miatt, folyamatosan lehet vele adagolni a skulót az ellenfelek testébe, nincs megállás.

Ez most toltam vele, úgy hogy meg sem izzadt a tank, 2129 sebzés 410 spot, 2 frag. Egy 220 körüli lövést kaptam be egész csata alatt, azaz potenciálisan még sokkal több sebzést ki tudtam volna osztani. A nagyon komoly gun dep teszi igazán ütőképes tankká, dombos terepek királya, márpedig a wg minden pályát dombosra alakítgat folyamatosan. Szegény t71 majdnem az egész testét mutatnia kellett, a buldog meg csak kikukkantott és lőtt, ez a nagy különbség.

Map: Siegfried Line M41 Walker Bulldog 1 842 (x2 minden nap az első csatáért) 23 534
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "3. osztály"
Legénységi XP: 2 763 Javitások: 1 152 Lőszer: 8 640
Teljes: 13 742 WN8: 5 825 (100)

Mindenképpen érdemes kipróbálni, főleg azért, mert várható neki egy nerf és akkor már nem ismerhetted, hogy milyen volt ereje teljében.

(#78619) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Type 59 volt kedvencem nerf előtt.

(#78620) Bobyjack válasza galervin93 (#78604) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem nagyon jó dolgom volt, mivel a másik TD ág végig ki van húzva. Ezért csak a lánc kellett, amit fillérekért megvettem freeből. Az első csatában meg is volt a hat kill. Nagyon jó gép.

(#78605) dfsz34:
A kenyérpirítón egyáltalán nem rossz a közepes ágyú penje, mivel a jpzIV-nek is ennyi van hatos szinten. Utáltam is érte anno. Viszont ennek az ágnak minden egyes tagja príma eddig, a másik ágat a ferdiig messze nem csíptem ennyire, de ott már kárpótolva lettem mindenért. A JT az egyik legjobb, ha nem a legjobb tank a játékban. Abszolút nekem való gépszörny.

[ Szerkesztve ]

(#78621) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Szabadon át lehet helyezni egy másik helyre, meghajtóra a WoT mappát, vagy tölthetem le megint?

(#78622) fradi81 válasza grizlisandor (#78621) üzenetére


fradi81
veterán

át lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#78623) gardzser


gardzser
csendes tag

Sziasztok.

Pár hete kezdtem el játszani a játékkal és hát nagyon megtetszett.
Viszont vannak még számomra rejtélyes dolgok.
Ha nem gond akkor többször is kérném a segítségeteket mivel olvasgattam a fúrumot és hát jópáran vagytok itt PRO játékosok.
Előre is bocsi a láma kérdésekért. :)

Az első amit nem értek az az hogy van 1 tankom amin mindent megvettem ezáltal elvileg elit lett.
Ezzel a tankal mentem pár kört és a kapott EXP-t elvileg fel tudom használni, mert még ki nem fejlesztett tanknál olvastam valami ilyesmit. A kérdésem az hogy hogyan tehetem meg? Vagy valamit félreértettem?

Előre is köszi a segítséget.

(#78624) grizlisandor válasza fradi81 (#78622) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rendben, köszi!

(#78625) fradi81 válasza gardzser (#78623) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

A wiki-ket nézd át elsőkörben: [link]
[link]

A jobb felső sarokban lévő szám a szabad xp, azt bármire fel lehet használni ingyen. A tank fejlesztése menüben is ott van mennyi a szabad xp, de ezt érdemes megtartani magasabb szintekre mert ott jobban kell majd.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#78626) Angel1981 válasza SSJmeszes (#78616) üzenetére


Angel1981
veterán

Az biztos, hogy MÁS; jóval mozgékonyabbak, viszont páncél gyakorlatilag nincs, és a löveg nem mindig olyan jó, hogy kompenzáljon.
Az Archer, a Firefly, és Charioteer érdemel figyelmet, a többi nem nagyon - és mivel a T9 / T10 is beletartozik, szerintem feledhető az ág.

(#78628) jozefgucci1 válasza #40993792 (#78627) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A PRO-kat kérdezte érteed :DDD Bocs nem tudtam kihagyni .

Hogy ne csak off legyek .:

Tegnap E25-el folyamatosan észrevettek olyan helyzetekben amiben azt hittem biztonságban vagyok , ma pedig teljesen az ellenkezője . Bokor mögött állok és jön felém egy Curchill megy el melettem kb 50 m-re már nincs köztünk semmi és még mindíg nem vesz észre aztán mikor megmozdulok , hogy akkor lövöm akkor villan fel. Szegénybe beleálltam a fogpiszkálómmal és rektálisan megbizsergettem neki.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#78629) 04ahgy válasza jozefgucci1 (#78628) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én intraperitoneálisan jobban szeretem. ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78630) jozefgucci1 válasza 04ahgy (#78629) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó látom te a dúrva munkát is sebészi kivitelezésben szereted :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#78631) 04ahgy válasza jozefgucci1 (#78630) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ellenfélnek német tankok esetén meg különösen. :) Régen, mikor még e módon lebenyes gyulladással is járt a folyamat, még jobb volt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78633) fradi81


fradi81
veterán

KV-4 Ász, a végén meglepődtem hogy az lett. KV-5 sofőr előszeretettel lopkodta a killeket az utolsó szerencsére nem jött össze.

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#78634) Pete55555 válasza Khaosz55 (#78612) üzenetére


Pete55555
addikt

Én az LTTB-t is ajánlanám. Egész jó armor, meglepően pattogós, ráadásul fürge, agilis gép, és az ágyúja is elég pontos, jó átütéssel. Teszten próbáld ki. Egy dolog ami rossz benne, az ágyúsüllyesdés, de ezt mozgékonysággal lehet néhol kompenzálni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#78635) fradi81 válasza fradi81 (#78633) üzenetére


fradi81
veterán

;]

moto g72, Ninebot d28e

(#78636) h1mpi válasza fradi81 (#78635) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szídtátok itt ezt a KV4-et aztán lám-lám :))

Gépnél leszek megnézem a replayeket, mert azt STI nem hagy nyugodni ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#78638) h1mpi válasza fradi81 (#78635) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Cliffet is linkeld fel köszi :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#78639) Tomi0703 válasza h1mpi (#78636) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egyszer-egyszer kijöhet a lépés vele, amúgy pedig egy használhatatlan hulladék. :D :K

(#78640) superfly2


superfly2
tag

121 Tank ász jóóó kis tank ez :))

(#78641) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!

Most, hogy jön a nagy akció, van már egy T-25-öm farmolásra, szeretem jó kis tank, emellett kv-1, cromwell-el szoktam furikázni ha kevés a pénz és jól jön a pénz, de szerintetek melyik a ajánlott 6-os illetve 7-es prémium tank ami jelentősen több lóvét hoz mint egy ötös?

(#78642) Pete55555 válasza Flickering (#78641) üzenetére


Pete55555
addikt

Su-122-44, Pz-VM10

...Szeretem leracsniztatni...

(#78643) 04ahgy válasza Flickering (#78641) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hetesből az E-25, amíg még kapható!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78644) Flickering válasza 04ahgy (#78643) üzenetére


Flickering
aktív tag

És 6-osból szerinted melyik a legjobb?

illetve mennyi a különbség mondjuk egy 5-ös és egy hetes kredithozama között?

(#78645) Mcray válasza superfly2 (#78640) üzenetére


Mcray
senior tag

Szép :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#78646) Simi37 válasza Flickering (#78644) üzenetére


Simi37
őstag

Ennyi: T5: T-25 nem epic Ász | T7: SU-122-44 nem epic Ász

Direkt prémfiók nélkülit kerestem, mert az tud torzítani. Hát igen mind2 ász de ha visszavezeted egy normál csatára akkor aránylag marad a különbség pl nekem van t14 em és egy alap normál kör 20-25 122-44el ez 30-40.

De aranyat vettem mikor volt a 4000 + 400 ajánlat és 24én mikor akciózva lesz behúzom az 122-44et és akkor majd tudok jobban nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#78647) yarsley válasza Flickering (#78644) üzenetére


yarsley
aktív tag

Help! Valaki vett mar Pz4 hydro-t? Mi lenne ennek a realis ara? Ebayen neztem es ott horror aron van (10k+) ami fixre van berakva...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#78648) Simi37 válasza yarsley (#78647) üzenetére


Simi37
őstag

Hacsak nem gyűjtő vagy szerintem 10+ ért vmi t8asat húzz be mikor akciós lesz (dec 24 - jan 1x)
Hát amolyan "ritkaság" tehát van ára...vmi razeres wot skines egérhez (is :F ) lehetett kapni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#78649) yarsley válasza Simi37 (#78648) üzenetére


yarsley
aktív tag

Haha, nem vagyok gyujto, jol elvagyok a JT88-asommal, koszi. :D Viszont steamen szoktam jatekokkal meg tf2/cs:go kulcsokkkal csencselni, es ma bejelentkezett valaki ezzel a koddal...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#78650) #43783936 válasza Flickering (#78641) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a churchill 3 is jól hozza a lóvét, pedig ötös.
A Dicker is elég jól keres.
Ez a kettő szerintem különösen ajánlott, elvégre két orosz heavy és két német TD ág legénységét lehet képezni bennük.

Ha szereted a pörgést, akkor az e-25 kötelező darab. Egy szuper kis light td, és tényleg most lehet utoljára megvenni.
Az igaz, hogy szinte újra kell tanulni a pályákat, mert az a kis hupli, amivel el tudod rejteni a cromwell testét, lehet hogy úgy elnyeli s kis gonoszt, hogy nem tudsz kilőni belőle.
Ezer csata fölött vagyok már vele, de egyszerűen nem tudok ráunni. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.