Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#78901) h1mpi válasza Jolet (#78898) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez kemény nem red river lett a pálya neve? :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78902) MinionFlasH válasza sith7 (#78899) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:R

Az kavart meg, hogy a T49 akciós, de lehet ha megveszem, nem várok addig!

[ Szerkesztve ]

(#78903) Chris0321 válasza #43783936 (#78900) üzenetére


Chris0321
addikt

Mivel laptop nem tudom bővíthető-e a ram és úgy tudom gyengébbnek is számít egy laptopos konfig mint egy ugyanolyan PC.

(#78904) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Aki prémtankban gondolkodik szerintem várjon még 2 napot....mit hoz a kis Jézus...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#78905) h1mpi válasza Zolee_70 (#78904) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az extra meglepi lesz :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78906) sith7 válasza MinionFlasH (#78902) üzenetére


sith7
nagyúr

neked kell eldönteni :))

(#78907) Chris0321 válasza Jolet (#78898) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak egy két és fél éves megoldást találtam nem garantálom, hogy most is használható:

VÖRÖS KÉPERNYŐ FIX:
The 3Gb switch is often used to fix memory problems in 32bit windows environments (increases the program memory allocation).
Enable the 3GB switch on Windows Vista and Windows 7 (32-bit)
• Right-click Command Prompt in the Accessories program group of the Start menu. Click Run as Administrator.
• At the command prompt, enter "bcdedit /set IncreaseUserVa 3072"
• Restart the computer.

Magyarul, ha a fentit nem érted:
Start menü - parancssor (jobb klikk futtatás rendszergazdaként)
Ezt gépeld be: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
Bezár, gép újraindít.

(#78908) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! Én még csak nemrég játszok (alig ezer csata... :O ), ezért kérdezném: ez a nagy karácsonyi akció meg leárazás máskor is előfordul az év során? Mert most még igazán nincs annyi ezüstöm (aranyam meg mégúgy sem), hogy nagyon bevásárolgassak, de az meg nem lenne túl jó, ha egy évig kellene várnom az újabb leárazásra... Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#78909) v!ct0y válasza lacibacsi (#78908) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lesznek még év közbe is. Igazából nem nagyobb akció mint ami bármikor máskor szokott lenni.

(#78910) #43783936 válasza Chris0321 (#78903) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is laptopokon tolom, otthon és melóban.
Nagy eséllyel 1x2giga van benne, akkor még egy 2 gigás ddr3 modul belefér.
Itt 2000-nél indul.

(#78911) Jolet válasza Chris0321 (#78907) üzenetére


Jolet
őstag

köszi, de 64 biten tolom 8.1 alatt és csak az alatt a pálya alatt csinálja, máshol semmi hiba nincs

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#78912) PitLee válasza Chris0321 (#78897) üzenetére


PitLee
őstag

Nem próbáltam, de szerintem elég ha csak átmásolod WoT mappát, ami hiányzik neki azt meg első indulásnál létre hozza az Appdatában.

(#78913) h1mpi


h1mpi
nagyúr

24.-től lesz leárazása a felszereléseknek?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78914) Chris0321 válasza #43783936 (#78910) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz a segítséget, megpróbálom megy-e a játék aztán majd meglátjuk nagyon kell-e a plusz ram. Elég rosszul időzített a monitor, elromolhatott volna máskor is.

PitLee: Az a gond, hogy ha bekapcsolom a monitorom felvillan 1 másodpercre majd marad a nagy feketeség ezért nem tudok semmit másolgatni. Elvittem szerelőhöz, annyiba kerülne megcsináltatnom mintha vennék egy újat.

Jolet: Ha nem valamilyen mod a hiba oka akkor valószínűleg várni kell míg a wg kitalál rá valamilyen javítást.

[ Szerkesztve ]

(#78915) jr1994 válasza h1mpi (#78913) üzenetére


jr1994
addikt

Igen! Úgyhogy addig a Caernarvon nem kap töltésgyorsítót meg ilyesmiket. Amúgy nem emlékszem mikor játszottam ennyire szar stock tankkal mint a Caern, ez még a stock tankok között is az egyik legszarabb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#78916) whited


whited
addikt

üdv
felraktam a 9.5 frissítést, és mikor felrakom alá az XVM-t és felrakná a family guy voice pack-t az nem működik, minden más pedig jó, mi lehet a gond? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#78917) Chris0321 válasza whited (#78916) üzenetére


Chris0321
addikt

Vagy nem másoltál be mindent ami kell vagy még nincs frissítve 9.5-höz.

(#78918) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Frissítés után ellenőrizte már vki, hogy a 9.4-es modok működnek-e?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78919) whited válasza Chris0321 (#78917) üzenetére


whited
addikt

direkt azt az xvmt szedtem le, ami ahhoz való, és mindent a program telepített fel

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#78920) emre válasza h1mpi (#78855) üzenetére


emre
veterán

Kezdőnek egyik light-ot sem ajánlom.

Nagyon jó pályaismeret és tank ismeret kell a sikeres felderítéshez megfelelő legénységgel párosítva. Szerintem toljad tovább a medekkel. De ha csak rohangálni akarsz egy kicsit akkor a német Pz1C, Pz.Kpfw. II Luchs.

Folyamatosan frissülő 9.5 Mod List

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78921) Chris0321 válasza whited (#78919) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mióta játszol, de az első pár napban még előfordulhatnak olyan modok amik nem jók, a teszten működnek de az éles szerveren valamiért nem. Nem tudom milyen xvm-et használsz(én az Aslain félét szoktam ahhoz is van telepítő), lehet nem másolta be a res_mods mappába az audio vagy valamelyik másik mappát a játékból(én mindig azzal szoktam kezdeni, hogy átmásolom őket biztos ami biztos).

(#78922) whited válasza Chris0321 (#78921) üzenetére


whited
addikt

4.1.0-s XVM-t szedtem le, köszi a válaszod csak azért fura, mert eddig ahány modot leszedtem, egyből jó volt minden feature amit telepítettem :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#78923) Warton


Warton
őstag

Egyébként a személyes küldetésekkel mi lett? Következő patch, vagy már működnek, csak én nem látom? :F

(#78924) Bingisz válasza Warton (#78923) üzenetére


Bingisz
addikt

Január 15.-től.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78925) h1mpi válasza emre (#78920) üzenetére


h1mpi
nagyúr

4K csatám van, az kezdő a lighthoz?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78926) Chris0321 válasza whited (#78922) üzenetére


Chris0321
addikt

Előfordulnak néha problémák, én minden pach után ha feltettem a modokat tier 1-es csatával szoktam kezdeni mert volt olyan, hogy összeakadt két mod vagy nem volt még jó a frissítés és irányíthatatlan lett a tank vagy be sem töltötte a csatát a játék és próbálgathattam egyenként mivel lehet gond.

(#78927) fradi81 válasza h1mpi (#78925) üzenetére


fradi81
veterán

Ha a 4K csatát lájttal toltad le, akkor nem ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#78928) emre válasza h1mpi (#78925) üzenetére


emre
veterán

Szerintem kevés. De neked kell tudni milyen elvárásaid vannak ezzel kapcsolatban. Én a helyedben tolnám tovább a Pershing-et, és esetleg elindulnék a német light vonalon.
Azt tartsd észben hogy alacsony tierben nem nagyon vannak olyan játékosok akiknek tudnál spotolni. Ott magadnak kikaparod ki a forró gesztenyét. A light tankok igazából csak T6 felett használhatók (pl a francia, USA). Nincs semmi páncéljuk, a jó álca és a látótáv kihasználásához meg jó legénység is kell, és mint említettem piszok jó pályaismeret, amit most az USA medium ággal kevésbé kockázatosan megszerezhetsz. Ezzel olyan helyekre is nyugodtam előremehetsz ami más géppel kissé kockázatos lenne, mert vagy jóval nagyobbak, vagy nincs megfelelő lövegsüllyedésük.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78929) Angel1981 válasza h1mpi (#78878) üzenetére


Angel1981
veterán

Azok után, hogy nem kap könnyített MM-et, szerintem felejtős!

(#78930) jano_77


jano_77
nagyúr

Első belépésnél mindenkinek sokáig homokórázott háttérben a Gyakorló csata megváltozott felületét bemutatva? :F Vagy vmi moddal lesz gubanc?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78931) fradi81 válasza jano_77 (#78930) üzenetére


fradi81
veterán

itt minden normális volt, akkor még mod nélkül.

moto g72, Ninebot d28e

(#78932) rlazol válasza jano_77 (#78930) üzenetére


rlazol
addikt

vagy csak arra céloz finoman, h ideje futnod pár gyakorlót... ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#78934) benvolio


benvolio
őstag

Nektek működik az Aslains pack-ba az autotelescope? Nekem nem szedi le és nem is rakja rá. :(

(#78935) jano_77 válasza rlazol (#78932) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hajrá fussál....úgy gondolom nekem már nincs rá szükségem! Egyébként egyik mod volt a ludas - konkrétan a legénységi plusz infós a garázsban, ami kiírta, hogy hány csata kell még a következő % eléréséig.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78936) Bingisz


Bingisz
addikt

Egyelőre a Promod nem működik Stronkhold módban. Randomban hibátlan, a stronkhold viszont:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78937) Tuja1 válasza Pete55555 (#78609) üzenetére


Tuja1
aktív tag

Pedig nem rossz kis gép a Su-85 :))
Meg is van a három csillagocska a csövén :B

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#78938) #43783936 válasza benvolio (#78934) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem se működik. :(

(#78939) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt tudja esetleg vki, hogy sniper nézetben mikor lövök, miért rántódik meg az ágyú? Vertikális akármi be van pipálva! Próbáltam úgy is, hogy kivettem a pipát, akkor is ugyan ilyen volt!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78940) emre válasza jano_77 (#78939) üzenetére


emre
veterán

Erre tippelnék:

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78941) jano_77 válasza emre (#78940) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pont így van beállítva nálam is! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78942) otto14 válasza jano_77 (#78941) üzenetére


otto14
senior tag

Dinamikus kamera? Ha ez sem, akkor van rá mod, hogy disable gun shake after shot. Ez pl. benne van aslain modpackba is.

asd

(#78943) emre válasza jano_77 (#78941) üzenetére


emre
veterán

Biztos?

Mert az általad vázolt problémának az extra effektek mesterlövész módban opcióhoz van köze. Ráadásul ezzel az előző peccsnél is gondod volt.

Mondjuk ha a gép nem dobta el az agyát akkor a jó beállításoknak meg kellett maradniuk az előzőből. :F

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78944) jano_77 válasza emre (#78943) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tudom, emlékeztem én is, de tényleg megnéztem és ugyan ez van beállítva az Extra effektekre, mint nálad! Mint ahogy írtad korábban is ez volt és megjegyezte.

(#78942) otto14: Dinamikus kamera be van pipálva! Vegyem ki a pipát? Esetleg ehhez a modhoz tudsz adni linket?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78945) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez egy tanulságos csata volt számomra a stock T32-vel. Maga az eredmény nem komoly, de a sírból jött vissza ez a győzelem. Sajnos ez a stock ágyú elég gyatra, arany lőszerre most nincs keretem, de nem ez a lényeg.

A mocsár pályán gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy elhullik a pl/cz/sk rohamcsapat és utána valamit alkotni kéne. Érdemes behúzódni a szikla mögé, az egy jól védhető hely, ha 1) az ellenfél hülye és nem egyszerre, hanem hullámokban támad 2) a nyavalyás arty nem húzódik le a híd környékére, ahonnan szénné lő minket.

Most a második eset történt és nem azt csináltam amit szoktam, mozogni és hosszabb-rövidebb idő alatt kiszed az arty vagy felbátorodik az ellenség, hanem megindultam az arty irányába, mert ott van takarás nekem, meg mindenképpen el kellett mennem onnan, hátha kiszedem a nyavalyást is.

Az artyt nem találtam meg, de ha már úgyis ott vagyok, akkor befoglaltam :)

Az ellen e-25 afk lett a kékség miatt, de ezt csak csata után vettem észre, úgyhogy nagy kockázatot vállaltam, minden pillanatban vártam, hogy elkezd kopogni rajtam a lövése.

Nagggyon szívesen megnézném az ellenség chat-jét.

[link]

A tanulság nem sok, de egy egyszerű dolog, ha már úgyis vesztésre áll a helyzet, akkor még mindig lehet kockáztatni és nyerni (néha). Ja és a binot a garázsban felejtettem, azzal egy kicsit könnyebb lett volna talán.

(#78946) emre válasza jano_77 (#78944) üzenetére


emre
veterán

A dinamikus kamera nálam ki van kapcsolva. Lehet ott a gebasz, de kipróbálni ma már nem fogom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78947) fsb1000 válasza h1mpi (#78925) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem 40K csata sem volt elég.
.
Amúgy te vagy az egyik legszimpibb figura a WoT-osok közül.
De a legjobb amikor mókamesterekkel játszol együtt és szakaszt vagy századot végig lehet röhögni.
Kár hogy eltűntek...

(#78948) otto14 válasza jano_77 (#78944) üzenetére


otto14
senior tag

Vedd ki a pipát, elvileg ennyi is elég. Modom nincs hozzá, de az aslain telepítővel tudod telepíteni ezt a modot is. disable gun shake after shot néven van.

[link] :DDD

@(#78949) Tomi0703 Damage indicatort keress.

[ Szerkesztve ]

asd

(#78949) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Aslainsba hol találom az opciót arra, hogy mutassa pár mp-ig, hogy merről lőttek meg? :B

(#78948) otto14: Közben megvan már. Accurate dmg indicator... Valahogy átcsusszantam felette, de most sokadik átnézésre meglett. :R

[ Szerkesztve ]

(#78950) fradi81 válasza Tomi0703 (#78949) üzenetére


fradi81
veterán

Damage indicator az ilyen modok neve.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.