Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#78101) Diarmand válasza h1mpi (#78099) üzenetére


Diarmand
senior tag

És megnézted hányas tierben? :U

Angel1981: oké, megjegyeztem ;]

[ Szerkesztve ]

(#78102) jozefgucci1 válasza #43783936 (#78091) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 én még csak 200 felett vagyok vele ,de igazi Fun tank illetve TD. Azt kaptam amit vártam remélem marad így. Ha nem megy Tier9-10 ben akkor megyek ezzel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#78103) #95904256 válasza h1mpi (#78097) üzenetére


#95904256
törölt tag

Persze. Nem vagyok időmilliomos, mint az itteni játékosok többsége...

(#78104) h1mpi válasza Diarmand (#78101) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Néztem utána ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78105) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziiaztok 185000 xp-t WZ-132-vel vagy T-34-2-vel szednétek össze? Egyik spotter másik med.

(#78106) jano_77 válasza Diarmand (#78080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, ötleteket.
Természetesen a skillek a korábbi tankokról jöttek. Amúgy én tényleg szeretem a BIA-t, amit úgy szoktam adni a legénységnek, hogy ha a második skill eléri a kb 60%-ot, akkor eldobom mindet és újra osztom....1-nek megy a BIA, majd 2-nak vmi mellé. Szal nem azt szoktam első skillnek adni alapból. :N
Venti tényleg ennyire haszontalan lenne a medeken!? Lehet megfogadom a tanácsotokat és kipróbálom.
Álca skill-t pedig én minden tanknak szoktam adni, mert szerintem a javításon, hatodik érzéken kívül ennek van még biztosan érezhető hatása. ....szerintem, de ezzel többen voltunk így az ismerőseim között. :)
Mindjárt kipróbálom a kicsikéket, aztán majd meglátom, hogy kell-e változtatás rájuk. :K
Köszi még1x mindenkinek! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78107) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mi lehet annak az oka, hogy a Pz. III/IV ennyire gyatrán szerepel a statok szerint? Targetdamage oldalon 700-at ír elő a lila szinthez, míg a Shermannek 1100-at... és valóban a leggyengébben ezzel mennek, pedig szerintem nagyon jó kis med.
Most gondolkodtam, hogy milyen 5-ös tank kéne állandó jelleggel, erősen filózom rajta, mert nagyon tetszett régebben. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78108) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #111

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#78109) jano_77 válasza Diarmand (#78080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyébként a WZ-120 célzására rosszul emlékszel - nem tudom mivel kevered -, mert a legnagyobb ágyúnak is 3.26 sec a célzása. Sokkal jobban zavar így elsőre, hogy milyen med az, aminek 10 feletti a töltésideje!? LOL :Y Elég nagy szopás itt, hogy hiába van meg a 100 mm 62-100T ágyúm a 110-ről, mert így is ki kell előtte fejlesztenem a kisebbik 9-es ágyút és még egy tornyot is! :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78110) h1mpi válasza Simi37 (#78108) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép lesz, hogy a tesztszerveren nem lehet majd kipróbálni a boltba szánt tankokat... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78111) Stigma.HC válasza Simi37 (#78108) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Storm azt mondja hogy a jövőben nem lehet tesztelni a tesztszerveren a boltba szánt tankokat (Panther 88 és mások)

Ne is, még véletlenül se ááá minek is. Nem mintha pont ez kellene, főleg a -2 lehajlással ;] De azért kipróbálnám

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#78112) MongolZ válasza jano_77 (#78109) üzenetére


MongolZ
addikt

Pedig igaza van.

LINK

Az a med tölt olyan hosszú ideig, amelyik a legnagyobb alfa sebzéssel rendelkezik...

[ Szerkesztve ]

(#78113) rlazol válasza jano_77 (#78106) üzenetére


rlazol
addikt

nem raksz hatodik érzéket? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#78114) Diarmand válasza jano_77 (#78109) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azért tartom haszontalannak az álca skillt az E50M-en, mert ennek a leggagyibb az álcája a top medek közt. Bazi nagy heavy-med hibrid, ezzel nem fogsz bujkálni még ha akarsz se :) Ellenben a javítás messze megdobná a hatékonyságát.

Ami A WZ120-at illeti, én a játékbeli célzásidőt említettem, az a 3,4 kiírva. Lényeg a lényeg, arra akartam kilyukadni, hogy nagggyon lassú a célzása, érdemes turbózni, mert a lassú töltés miatt nem érdemes mellélövöldözni. Btw az ágyú maga szerintem jó, melyik med tud ötszáz felett ütni? :DDD 440-es afla... kegyetlen én imádtam. Mellesleg szerintem kurta jól néz ki maga az egész tank, azzal a nem túl hosszú, de bivaly vastag 122-essel, sokkal szebb, mint a 121. Ami miatt szenvedősebb a tank, az nem a töltés lesz, hanem a csőlehajlás, pontosabban a cső-le-nem-hajlás. Ami hajad van, vedd a kétharmadát, annyi talán megmarad ;]

Ja és igen, ez az egyik legszopatósabb tank a játékban ha free nélkül csinálod. Én úgy csináltam és a kínai light ágról ugrottam neki, a többi fejlesztve sem volt. Képzelheted....

(#78112) MongolZ
Jano ITT nézte a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#78115) Pete55555 válasza Diarmand (#78114) üzenetére


Pete55555
addikt

Ja és igen, ez az egyik legszopatósabb tank a játékban ha free nélkül csinálod. Én úgy csináltam és a kínai light ágról ugrottam neki, a többi fejlesztve sem volt. Képzelheted....

Na igen.. ugyanígy vagyok most én is. Ki van fejlesztve, de nem "merem" megvenni :O

...Szeretem leracsniztatni...

(#78116) jano_77 válasza MongolZ (#78112) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én innen vettem, amit mondtam.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78117) Diarmand válasza Pete55555 (#78115) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem irigyellek az biztos. Ebbe lehet tömni a free-t :(

(#78118) MongolZ válasza jano_77 (#78116) üzenetére


MongolZ
addikt

Ja ok, nem ismertem ezt az oldalt. Én mindig a "hivatalos" értékekkel számolok...

(#78119) xAttilax válasza h1mpi (#78097) üzenetére


xAttilax
senior tag

ha ennyi goldom lenne, akkor én sem bohóckodnék ilyen küldikkel, szóval jól tette ha kellett neki.
A beszámoló engem is érdekkel.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#78120) Lunky88 válasza xAttilax (#78119) üzenetére


Lunky88
tag

Goldért ezt nem lehet megvenni. A 7 db tokent vette meg gift shopban.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#78121) jano_77


jano_77
nagyúr

Használja még vki a WOTSTATS.ORG oldalt?
Vmi nem stimmel és érdekelne, hogy más is észrevette-e?
2014.12.14-i statom:

2014.12.15-i:

Nem hiszem el, hogy az általános WN8 ekkora mértékű növekedéséhez az kell, hogy egy napot eltoljak!? :F :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78122) Djuree válasza jano_77 (#78121) üzenetére


Djuree
félisten

nálam is emelkedett 10-et hirtelen, vmi nem stimmol...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#78123) myckey


myckey
veterán

nekem majd 20 pontot...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78124) jano_77 válasza myckey (#78123) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szuper.....ez volt az a statos oldal, ami eddig szerintem a legjobb volt....most ez is megkergült!? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78125) myckey válasza jano_77 (#78124) üzenetére


myckey
veterán

Wotinfo.net

ezen követem még a núbméter mellett
ez még maradt alap helyzetben. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78126) szbalogh válasza myckey (#78125) üzenetére


szbalogh
őstag

(#78127) jano_77 válasza szbalogh (#78126) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratula....szép teljesítmény!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78128) donamo válasza jano_77 (#78121) üzenetére


donamo
csendes tag

http://www.wnefficiency.net/wnexpected/ - Expected Tank Values v17 (14. December 2014). Minden rendben van a wotstat.org-al.

(#78129) fsb1000 válasza donamo (#78128) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezzel a módszerrel az a baj, hogy az egyszeri játékos saját magához képest elveszítheti a tájékozódási pontot.
.
1 hete nem is játszom a fő acc-al, és 15 ponttal emelkedett meg a WN8 értékem.
Mit jelent ez?
Gyengült a játékos állomány teljesítménye?

(#78130) zozyk


zozyk
addikt

Nem is tudtam,hogy a bekékült csapattársat lövök,akkor nincs kompenzálás...

Volt a csapatban egy FV215b 183,aki jó mókának gondolta,hogy belelő egyet az E50 seggébe,ami szépen el is szállt a holdra,az FV bekékült,csodálatos össztüzet kapott,azt hittem,majd fizetek mint a katonatiszt,de semmi levonás... :D

[ Szerkesztve ]

(#78131) Angel1981 válasza Stigma.HC (#78111) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem értem, minek kapcsán jutottak arra, hogy így jobb.... :U

(#78132) jano_77 válasza donamo (#78128) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi donamo - és helló ;) -, de ez most mi is akart lenni? Nekem akartad küldeni biztos? :F

(#78130) zozyk: pedig elég régóta így van, hogy aki bekékült, azt nyugodt szívvel lehet kilőni, nem jár érte bünti! :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78133) jano_77 válasza Angel1981 (#78131) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lejárt a szerk időm :U

Semmiképp nem jobb - legalábbis nem számunkra -, ellenben számukra elég egyértelmű miért jó ez a lépés: olyan tankokat is meg fognak venni, ami egy kalap szamócát sem ér, mert vétel előtt nem lesz lehetőség kipróbálni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78134) mcwolf79 válasza jano_77 (#78133) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akinek van/lesz esze, az megvárja, hogy a "bétatesztelők" kipróbálják, és megírják a fórumokon, hogy xar-e az adott tank ;)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#78135) jano_77


jano_77
nagyúr

Adventi Kalendár ajánlat!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78136) Bingisz válasza fsb1000 (#78129) üzenetére


Bingisz
addikt

Inkább csak simán azt, hogy finomhangolják a tankokhoz szükséges sebzésértékeket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78137) Angel1981 válasza jano_77 (#78133) üzenetére


Angel1981
veterán

Természetesen azt, hogy "jobb" az ő szemszögükre értettem.

És ez a dolog simán visszarúghat, mert lehet, sokan azért nem fognak "merni" megvenni egy prémtankot, mert nem tudják kipróbálni.

(#78138) h1mpi válasza jano_77 (#78135) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát ez kemény :D micsoda akciók :P

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#78139) szbalogh válasza jano_77 (#78132) üzenetére


szbalogh
őstag

Péntek tájékán én is bekékültem. Tier 8-ban tier 2 arty-t öltem amint betöltött a Nashorn. Utána lehoztam a meccset.

"3.11. Camouflage will be credited to the player's Garage and will be available to use on one of their vehicles. If the camouflage is removed, it can be applied again only on the same vehicle. The camouflage is non-refundable if it is sold by the player."

Valaki sejti, hogy mennyiért lehet eladni? Kreditet vagy goldot kapunk érte?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#78140) Warton válasza jano_77 (#78133) üzenetére


Warton
őstag

Nem érzem olyan nagy problémának ezt, mondjuk én nem nagyon szoktam tesztszerverezni, időpocsékolásnak gondolom. Az eddigi prém tankjaim közül egyiket sem próbáltam ki előzetesen. És eddig egyik vett tankomat sem bántam meg. Megnéztem pár youtube videót, olvasgattam róla egy-két fórumon aztán mikor leárazták megvettem, aztán annyi. A teszt szerver amúgy is messze van a realitásoktól, mindenki golddal lövöldöz és a csapatok összetétele sem tükrözi a valóságot, mindenki az új tankokat próbálgatja stb. Max egy nagyon hozzávetőleges képet kaphat az ember egy-egy tankról.

(#78141) szbalogh válasza Warton (#78140) üzenetére


szbalogh
őstag

AMikor volt lehetőségem egy 8-as prémtankot választani kipróbáltam a T34-et a tesztszerveren és az FCM-et választottam :DDD

Nick: HE_Storm

(#78142) jano_77 válasza Warton (#78140) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megértelek, mert én eddig 1, azaz egyetlen egyszer próbáltam ki a teszt szervert! Soha többet. Kevés időm van játszani, akkor inkább a rendes szerveren játszom.

szbalogh: azt elfelejtettem leírni az előzőnél, hogy esetleg ha kilövik a bekékült játékost, lehet, hogy a legjobbat veszíti el a csapat.....voltam már ilyen csatában én is. ;); mi ez az álcafestése dolog? Eladtál egy tankot, amin volt esetleg végleges álca vagy nyertél vmit?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78143) emre


emre
veterán

Volt egy jó köröm type-al (meg egy csomó szar :DDD )

replay nincs, mert karbantartják az oldalt

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78144) sith7 válasza emre (#78143) üzenetére


sith7
nagyúr

csak ennyi plecsni van ? :F :(( .................. odab@sz ! :C :Y :R

(#78145) jano_77 válasza emre (#78143) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok....pedig a replay-t nagyon megköszönném, akár utólag is majd, mert a Type59 a mumusom, nem tudok ráérezni sehogyan sem. Egy jó videónak örülnék, hogy is kellene használni hatékonyan. THX!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78146) szbalogh válasza emre (#78143) üzenetére


szbalogh
őstag

Az szép! (bár replay nélkül én nem mertem volna feltenni :DDD )

Type-62-vel nem ilyen mókás dolog 150k sebzést összeszedni...

Nick: HE_Storm

(#78147) emre válasza szbalogh (#78146) üzenetére


emre
veterán

Ja, hát be is vagyok szarva rendesen, hogy mi lesz most. :D
De hát csak utána néztem meg, hogy nem megy a replay oldal. :B
Ja a 150k sebzés nem érdekel, csak farmolok.

A többieknek: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78148) Drenadar válasza emre (#78143) üzenetére


Drenadar
veterán

csak a replayt feltehetnéd bármilyen file megosztóra :)

(#78149) Warton válasza jano_77 (#78142) üzenetére


Warton
őstag

A tesztszerveren való részvételért is kéne prém tankot adni, így az összes prém tank whore rácuppanna. :P Lehet még én is. :B

(#78150) emre válasza emre (#78143) üzenetére


emre
veterán

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.