Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#78151) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amint újra teljes árú lesz az IS-3 eladom. Nincs még meg a BL-9, de nem is érdekel, attól nem lesz jobb a lőszerrekesz. Cromwell átüt szemből golddal és elmegy a lőszer, kövi meccsen Pershing meglő, elmegy a lőszer, megjavítom, valami más meglő, elmegy a lőszer, megint meglőnek, felrobban. Kösz, de ezt kösz nem kérem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78152) A Zéé válasza Bad Pritt (#78151) üzenetére


A Zéé
addikt

én a Tiger I-el vagyok így az elmúlt pár napban. Nem is láncra megy el a javító, hanem a lőszerrekeszre. De szinte minden csatában.

Just a simple Lineman...

(#78153) Pete55555


Pete55555
addikt

Lehet "vótmáá" de azért azt vágjátok, hogy ha valaki kiváltja az összes "tokent" akkor 21000-ért lesz egy WZ-111-e :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#78154) Departed válasza Pete55555 (#78153) üzenetére


Departed
őstag

Pontosan, a szomorú az hogy vannak/lesznek bőven ilyen észlények akik így megveszik, de hát Serb-ék még nem élnek elég jól, támogatni kell őket ezzel is. :P

(#78155) mcwolf79 válasza Bad Pritt (#78151) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az IS-8 és az összes brit HT és med sokkal rosszabb ebből a szempontból.
IS8 lőszerrekeszét sztem nekem nem volt olyan meccs, hogy ne lőjék meg. Britek szintén: ha meglövik szemből vagy az oldalát az elején tuti ammo rack. BC-tel én már durrantottam fel 2 lövésből 7/1-et. Első görgő ammo rack, második ugyanoda hozta a tüzijátékot.
Az IS-3 sokkal jobb ebből a szempontból.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#78156) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#78155) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem értek egyet, a britek mindkét ágán jobb volt a helyzet. Az is gáz volt, de ennél jobb.
Meg őszintén szólva nem boldogít, hogy van rosszabb, ha ez is szar. :D Van benne egy háromskilles legénységem akiknek lesz jobb helyük, mint egy ilyen puskaporos hordó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78157) 04ahgy válasza Bad Pritt (#78156) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Biztonságos elhelyezés perk nálam az IS-3 legényein alap.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78158) Bad Pritt válasza 04ahgy (#78157) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyuri! Ne nézz kezdőnek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78159) szbalogh válasza Pete55555 (#78153) üzenetére


szbalogh
őstag

De ugye azt is vágjátok, hogy ha valaki megveszi a tokeneket és utána kihúzza a küldetést is, akkor ugyan úgy megkapja a nemezetenkénti 3 nap prémet + 2500 goldot?

Nick: HE_Storm

(#78160) Warton válasza Bad Pritt (#78158) üzenetére


Warton
őstag

Vizes lőszerrekesz. ;)

(#78161) sith7 válasza mcwolf79 (#78155) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem vizes lőszerrekesz van minden brit tankon

(#78162) Bad Pritt válasza Warton (#78160) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És akkor célozzon inkább fényévekig? Azért jobb a Caernarvon, mert arra nem kell stab+célzásgyorsító, hogy értelmes időben fogja be a célt, ezért lehetett rakni rá vizes lőszerrekeszt. Ennél csak kisebbik rossz van. Inkább eladom. BL-9-et kihúzom, hogy meglegyen az ST-I-n és megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78163) mcwolf79 válasza sith7 (#78161) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az csak a pukkanástól véd, a lőszerrekesz attól még sérül.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#78164) maxsoft


maxsoft
tag

Mentem egy jót az IS8 -al. De sajna erre sem kaptam Tankászt. :(

[ Szerkesztve ]

(#78165) myckey válasza Bad Pritt (#78158) üzenetére


myckey
veterán

valakinek a lelkecskéjébe gázoltak :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78166) fsb1000 válasza Bingisz (#78136) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért? Nem a játékos állomány által produkált sebzés alapján finomhangolják a tankokénkénti sebzésértéket?
.
Én nem tudok másra következtetni, minthogy csökken az átlag sebzés, vagy a tankonkénti referencia érték, ha az én WN8-am növekszik 0 csatával.

...
(#78142) jano_77: Én minidig kilövőm a kékült játékost.
Ő eldönti, hogy olyat csinál amiért kékülni fog (az esetek 99%-ban tudatos cselekmény), én meg eldöntöm, hogy kilövőm, miután a játékszabály ezt megengedhetővé teszi.
A kéket nem érdekelte a csapat eredmény engem miért érdekeljen?
Minden kéket ki kéne lőni, mérlegelés nélkül.
Akkor megszűnnének, vagy legalább csökkennének azok az esetek amiért kékülni szoktak.

[ Szerkesztve ]

(#78167) jagada válasza emre (#78150) üzenetére


jagada
őstag

És ez egy agyonnerfelt tank..
Mit tudhatott ez újkorában??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#78168) szbalogh válasza fsb1000 (#78166) üzenetére


szbalogh
őstag

Még akkor is ha 6 tierrel kisebb csapattársat lőtt ki?

Nick: HE_Storm

(#78169) myckey válasza fsb1000 (#78166) üzenetére


myckey
veterán

ha az élet ilyen fekete-fehér lenne, ahogy ezt most elő adtad :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78170) h1mpi válasza maxsoft (#78164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

megfigyeltem, ha saját tieredben mész, nagyon nehezen ad tank ászt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#78171) Warton válasza fsb1000 (#78166) üzenetére


Warton
őstag

Én sose szoktam kéket lőni, a lőszer is credit, azt nem téríti meg senki, ráadásul tudtommal a kék kilövésért nem kapok plusz xp-t/creditet. Akkor minek is töltsem ilyesmivel az időmet. Meg aztán nem is feltétlenül tudod, hogy miért kékült be. Kilőtte a loltrakit vagy genyózott valakivel?

(#78168) szbalogh
Azt se értem, hogy miért kell. Bejön a tízesek közé a Loltraktorral, ha kilövöm a trakit akkor is ugyanaz van, mint lásd felül. Drága a lőszer, nincs plusz xp, nincs plusz credit, tök felesleges, csak veszteséges ezzel foglalkozni. Ráadásul még be is kékülök, meg kaphatok valamilyen bant is. Esetleg nyomok rá egy jelentést azt annyi.

(#78172) echterion válasza jano_77 (#78135) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak a szokásos semmit se érő "akcijó"...

**********

(#78173) Angel1981


Angel1981
veterán

(#78174) scyllarus válasza Bad Pritt (#78162) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt hittem, én vagyok az egyetlen, aki eladta az IS-3-at :) A BL-9 meglett, én is az ST-I-re fejlesztettem ki, de nem barátkoztunk össze. Voltak vele jó csatáim, de általában nem tetszett. IS-8, IS-7 nem érdekelt, úgyhogy leves lett. A másik ág érdekel végig inkább.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#78175) jano_77 válasza fsb1000 (#78166) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért ez szerintem sem ennyire egyszerű és egyértelmű!
Mert nem egyszer volt olyan, hogy vki azért lőtt ki egy csapattársat egy csatában - én is voltam így -, mert a nyomorult "Red Rat" mondjuk folyamatosan blokkolta a tova haladásban, egyfolytában elé ment, gátolta vagy épp kitolta az enemy elé fragnak. Na az ilyenekért szerintem sem kár, megérdemlik, hogy kilőjék őket!
Viszont a troll szakaszoknál én is inkább csak reportot dobok és leginkább a nagy majomra, aki behozz a kicsit! Az is igaz, ha kilövik a kis csótányt, nem hullatok érte könnyet. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78176) fsb1000 válasza szbalogh (#78168) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze, mert ha úgy lövi ki, hogy bekékül tőle, akkor nem tud játszani.
Vagy túl gyakran csinál kékülésre okot adó okosságokat.

(#78171) Warton: Engem szórakoztat, ha kéket lőhetek. Lőszer ára nem számít.

(#78169) myckey : nem az élet nem ilyen, de ez egy játék, ahol lehet kéket lőni. És ha az ember elég ügyes akkor, úgy csinálja hogy utána a kéket ki is tiltsák.
Tényleg szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

(#78177) myckey válasza fsb1000 (#78176) üzenetére


myckey
veterán

lehet kéket lőni, mondjuk én nem így rangsorolom.
én lövök mindenkit, aki sztm megérdemli
és volt már nem egyszer hogy rólam dobták ki az illetőt, mivel kicsit nagyobbat lőtt a kelleténél ,csak ahhoz már nem volt elég gógyi, hogy következetesebb legyen

tényleg szórakoztató. :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78178) h1mpi válasza emre (#78150) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nagyon komoly kör, valami elképesztő szinten ismered ezt a pályát.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#78179) fsb1000 válasza jano_77 (#78175) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Janó, szerintem meg egészen egyszerű a képlet: ne lődd ki azt akit te "Red Rat"-nak tartasz, mert esetleg lesz aki téged gondol "Blue Rat"-nak és szintúgy kilő.
Ráadásul a szabályokat nem megszegve, kékülést nem kockáztatva.
.
Ha magadról feltételezed, hogy kéküléssel együtt is játékban maradhatsz, akkor fogadd el más játékostól is hogy ő meg úgy gondolja a saját játék stílusával is játékmaradban és nincs rászorulva hogy az "okos" játékosok kilőjék csapattagként.
(vagy lődd ki ha jól esik, csak ne filózofáljuk meg.)

(#78177) myckey : az is egy módszer. Gyakran látszik kiből lesz a csapatsebző. Csak adni kell neki egy esélyt, hogy kéküljön.

[ Szerkesztve ]

(#78180) szbalogh válasza fsb1000 (#78176) üzenetére


szbalogh
őstag

Én bekékültem de nem kaptam bant. Még a kezdőkörben egy lövéssel intéztem el a nyomit.

Nick: HE_Storm

(#78181) Bingisz válasza Angel1981 (#78173) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor jöttek ki az első verziók a WT:GF-ből, szóval villantani kellett valamit. Ha a WT tankos része most sikeres lenne, akkor nem 3 zöld, hanem 3 piros kijelentés lenne a cikkben. Ha majd jön az AW, biztos jönnek a nagyobb kaliberű frissítések ide is. De amíg nincs ellenfél, addig minek ellőni a puskaport.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78182) Pete55555 válasza myckey (#78177) üzenetére


Pete55555
addikt

Anno Luchs-al voltam csatában, és belémlőtt az ELC AMX-ünk. -250 hp... Na, én fogtam, és beleeresztettem egy tárat. Illetve eresztettem volna, de a végére már ki is lettem rakva a csatából...
Rohadt ideges voltam, több, mint a fele hp-m lesebezte, erre nem is adhattam vissza...

Szóval baromi igazságos a rendszer.

...Szeretem leracsniztatni...

(#78183) Bad Pritt válasza Bingisz (#78181) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez azért nem mentség arra, hogy nem lett az egészből kb. semmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78184) myckey válasza Bingisz (#78181) üzenetére


myckey
veterán

az a por már elég idős :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78185) fsb1000 válasza szbalogh (#78180) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na.. ilyenkor szoktam rátolatni a kékültre. Belém lő és a másodiknál már dobják is ki a csatából.
.
Nincs igazságosság. De egy játékon belül minek arcoskodni.
Utcán szoktál rendet rakni? Ha méretes füstős képű üvölt egy 40-es nővel, mert megkoccantotta a BMW-jét akkor megállsz, odamész?
Holnap a te feleséged vagy anyád járhat így... és mégsem mennek oda az emberek.
De a WoT-ban kilőjük a "nyomikat". Jó nagy tankunk van és a net biztonsága választ el, itt elintézzük azt aki nekünk nem tetszik. Fájni nem fog, kockázat is alig akad benne.

(#78186) szbalogh válasza fsb1000 (#78185) üzenetére


szbalogh
őstag

mmm ez egy játék :P
Amúgy szerintem nem a sebzett hp-t nézi hanem azt, hogy hányszor lövöd meg.

Nick: HE_Storm

(#78187) h1mpi válasza szbalogh (#78186) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt nézi, mert a harmadik után dob ki. Én kettőt szoktam belelőni, majd kidobja és tovább lövök, ha kék :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#78188) myckey válasza h1mpi (#78187) üzenetére


myckey
veterán

volt hogy egy nem kék belém vert majd 500-at, he vel és ki is rakták, én meg csipegettem előtte.
nem raktak ki

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78189) Bingisz válasza fsb1000 (#78166) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék, itt van a változtatások táblázatba foglalva: [link]
Ha megnézed leginkább az új lightok értékei lettek rendbe rakva, mert ugye először amikor behozzák a tankokat a szerverre, adnak nekik egy tippelt értéket, majd amikor lesz elég forrás, beállítják a játékosok által valójában elért eredményekhez illően.

A kéküléses dologhoz meg csak egy saját true storyt: Lakeville közép, én Fcm, meg egy retard Rhm. Elkezdik húzni a bázisunkat, én indulnék vissza resetelni, de az Rhm természetesen keresztbe áll, és hiába kérem nem enged. Elkezdem tolni, mire belém lő, de ő nem kékül. Fogtam letoltam a vízbe, mert Fcm-mel azért elég könnyen el lehet gyúrni az RHM-et. Megfullad, én megkapom a tk-t, be is kékülök. Természetesen az ilyen dolgok nem izgatnak, visszamegyek, kilövök a bázison mindenkit, és nyerünk. Ha nem megyek vissza akkor bukta. Remélem soha nem kerülök veled egy ilyen csatába, mert ha az RHM-es jelenetet követően kilőttél volna, tuti, hogy földhöz veretem volna mindent ami az asztalon van. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78190) myckey válasza Bingisz (#78189) üzenetére


myckey
veterán

az a gond ezzel az új könnyű vonallal, hogy elég sok a jó playa, aki ezekkel gurul, sőt nem is igazán látok gyenge játékost velük.
idővel ezek a számok megint változhatnak, majd ha elterjedtebb lesz ez a vonal.
bár lehet mindig is a jobb játékosok szerei lesznek, franc tudja.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#78191) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Múltkor egy T1-et rakott be hozzánk tier 8-ba, eszembe se jutott kilőni, ha csak 1 lövés erejéig lefoglalja az ellenséget akkor van értelme, hogy ott van.

(#78192) maxsoft válasza myckey (#78188) üzenetére


maxsoft
tag

Én meg simán kilőttem egy kis nyomit, mert belém lőtt és állandóan keresztbe állt elém.
2 tierral alacsonyabb volt és kekeckedett. Bekékültem de megérte. 1 napig voltam kék és vége. De egyszer se lőttek ki csak azért mert kék voltam.
Sőt nem egy menetben voltam kék játékossal, aki derekasan harcolt. Kár lett volna kilőni, csak mert kék.
Egyébként is ezzel előnyt adnák az ellennek.

(#78193) Bad Pritt válasza MinionFlasH (#78191) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha egy rendes, abba a csatába való tank lett volna, akkor esetleg még többet is tehetett volna, nem?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78194) h1mpi válasza maxsoft (#78192) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy napig, hogy lehetsz kék? Nekem csak az első csata volt az utána eltűnt. Mondjuk engem se bántott senki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#78195) MinionFlasH válasza Bad Pritt (#78193) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez így van, de mért kéne kilőnöm?

(#78196) h1mpi válasza MinionFlasH (#78195) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem se érdemes kilőni, múltkor egy kék játékos volt a top sebző és 6 killt csinált. Ha kilőttük volna, annak a körnek annyi. Mindenkinek lehet rossz pillanata vagy egy suttyó, aki felidegesíti.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#78197) Cseri0058


Cseri0058
őstag

készen vagyok. azért lőttek rám goldal mert lila vagyok :W :W :W

(#78198) vhw válasza Cseri0058 (#78197) üzenetére


vhw
addikt

Ez újdonság? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#78199) sith7 válasza Cseri0058 (#78197) üzenetére


sith7
nagyúr

Minden csatában, ahol van lila játékos őt lövik először, mert elméletileg ő jelenti a legnagyobb veszélyforrást , ha gold - dal lő, az annyit tesz, hogy biztosra megy, vagy nem ismeri a weak pontokat

(#78200) fsb1000 válasza Bingisz (#78189) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! nagyon érdekes adatok:

Ezeknél a tankoknál csökkent a sebzés 3%-nél nagyobb mértékben (ezek nem új tankok)

Ezeknél meg 3%-nál nagyobb mértékben növekedett a sebzés:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.