Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#78401) Enzolord válasza fsb1000 (#78399) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért az is érthető, hogy védi a társát, és nem akarom ezt a vitát tovább generálni, de az öngyilkos artynál nem utálok jobban én sem semmit... Tudom, kell a játékba az arty, és mindenki előtt ott a lehetőség, hogy clicker legyen, én akkor sem kedvelem őket, és ha szétkapnak meccsen, majd ha nem látnak esélyt, megölik magukat, attól felmegy bennem a pumpa.. De azt sem látom helyén valónak, hogy nekiesünk egy társunknak, mert szerintünk nem azt csinálta, amit kell.. Főleg nem egymás anyját szidalmazva, magyarok egymás közt...

(#78398) emre Te leszel Besenyő ACLK István azaz Besenyő A Cvakkból Legtöbbször Kilépő István... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#78402) fradi81


fradi81
veterán

Micsoda véletlen, pont most, Mynames:


;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#78403) h1mpi válasza Bingisz (#78400) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a hivatalos verzió? ;] (ne vedd komolyan csak szívjuk a véred) :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#78404) Bingisz válasza fradi81 (#78402) üzenetére


Bingisz
addikt

:U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78405) fsb1000 válasza Tomi0703 (#78389) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem ez a vezíred jelent meg az off topikban ki tudja milyen indíttatásból, aztán valahogy elsikkadt a beígért vidámság?
.
Amúgy meg ilyenért (helyzetjelentés, beszólás ingame), meg többért sem rúgtak ki még soha senkit teljesítmény orientált klánból.
Sőt azt mondanám nem is olyan nagy dolog ez... mindennapi eset. Ki nem ejti le?
Sokkal problémásabbnak tartom, hogy a fórumra kerülés után miként reagálták le az érintettel egy klánban lévők. Szerintem éretlenül.
Érdemi válasz nélkül maradt SHiZUOKA, mefistofeles hozzászólása, amelyben olyanokat írtak, amelyekkel egyet tudok érteni.
De ez sem számít.....
.
(#78404) Bingisz : Lett volna egy fogadásom, hogy nem a 40-es éveit tapossa a srác.
És milyen fura, hogy épp most lettek fontosak a jegyei.
Életkori sajátosság a hirtelen döntések meghozatala... az eseményeket hagyni kell futni és csak a kereszteződés előtt dönteni merre is tovább.
Úgy tűnik ez a srác kapott egy impulzust...

[ Szerkesztve ]

(#78406) Bingisz válasza fsb1000 (#78405) üzenetére


Bingisz
addikt

Szecska válaszolt nekik szerintem. Csak azt valamiért nem olvassátok el.
Sőt Dfsz is leírta a lényeget.

Annyit azonban még hozzáfűznék, hogy az a kétszínű hozzáállás ami itt , és még rengeteg más fórumon jelen van eléggé vicces. Mert ugye amikor esetleg szóba kerül valakinek a "kevésbé kék/lila" statja, akkor egyből jön a bőgés, hogy ez csak egy játék, meg, hogy nem vesszük komolyan etc., aztán most amikor egy jobb játékos nem szép viselkedése a téma, akkor mindenki előugrik a példakép, az élvonal, meg az élsport példákkal. Csak azt miért nem lehet megérteni, hogy a jobb játékosok 99%-a ugyan úgy a szórakozás miatt játszik ezzel a játékkal, esetleg még olyan határokat is belevéve, mint hétvégenként letolni egy ESL-t. Pont azért nyilatkozik ki rengeteg játékos a valósághoz képest sokkal "durvábban", mert nem gondolják komolyan. Csak egyeseknek nem nagyon megy az elvonatkoztatás, ami néha olyan szintű blődségeket eredményez, mint pl. a WMKSZ.

Na mind1, egy dolog nekem is lejött ebből a dologból, azaz inkább lehet, hogy felfedeztem egy piaci rést, mégpedig az Etika MMO kategóriát. Nem lenyúlni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78407) Tomi0703 válasza myckey (#78391) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor szóljatok és küldöm a címet. :D

(#78401) Enzolord: Te leszel Besenyő ACLK István azaz Besenyő A Cvakkból Legtöbbször Kilépő István... :DD :DD

:C :C

(#78405) fsb1000: De. Egyszer írt, azt valahogy elfelejtette a PH-t vagy nem tudom. :D Mondjuk nem is látom sűrűn fent (vagy én nem vagyok elég aktív).

(#78408) fsb1000 válasza Bingisz (#78406) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én elolvastam.
Emléxem még szecska hangjára. Pragmatikus nem épp érzelem vezérelt ember benyomását keltette.
Ebben a hiszemben olvastam amit írt.
Az én fordításomban: "Lópikulát sem érdekel mit nyökögtök."

(#78409) rlazol válasza Bingisz (#78404) üzenetére


rlazol
addikt

érzelmes búcsút vettél tőle :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#78410) mefistofeles válasza Bingisz (#78406) üzenetére

....olvatad a hozzászólásomat és amit rá válaszolt Stigma.HC ?
nehéz elhinnem.......mert akkor az érdemben szó valahogy nem jön össze.......
Nem vártam választ de, hogy miért az én nevemre címezte amit írt? ...nos az talány mert közük egymáshoz a "felháborodás" szón kívül semmi......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#78411) lnk válasza emre (#78398) üzenetére


lnk
aktív tag

"Egyébként néha már én szégyelltem magam attól ami ment az ingame chat-en, és néha ts-en is. Ez miatt sem nagyon forszíroztam a maradást, valahogy rühellem a kiabáló, káromkodó embereket. De nem ez volt az általános, csak pár ember képtelen máshogy feldolgozni a feszültséget, és nem hinném hogy bármely más klánban ne lenne ilyen."

Nekem is van ilyen klántársam és már unom hogy szinte mindíg csak a mocsok hagyja el a száját.Annyiszor megkértem szépen hogy ne csinálja de falrahány borsó.Legszívesebben kilépnék néha csak az a baj hogy a többiek meg túl jó fejek.Megszoksz vagy megszöksz dolog ez csak nehéz megszokni :)

[ Szerkesztve ]

(#78412) superfly2


superfly2
tag

Ha valakinek van invite kódja, tudna küldeni pü-ben? Jöhet több is:) Meg köszönném :R

(#78413) benvolio


benvolio
őstag

Na a Jimbo célkeresztet a következő patch-el mellőzni fogom, mert egy jó ideje mutatja, hogy betölt de lőni azt nem tudok. de jó ez így.... :U

(#78414) ako001 válasza benvolio (#78413) üzenetére


ako001
aktív tag

Ez valami új ficsör lesz,nálam is ez van de nekem nem a jimbo van fent.Szívtam már meg igy a wattafak e100al,csak 8 mp tévedtem,kigurultam a lov hp-s T57 elé :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#78415) fradi81 válasza benvolio (#78413) üzenetére


fradi81
veterán

ilyen patch óta, kukáztam én is jó az alap, radiálisra állítva.

moto g72, Ninebot d28e

(#78416) h1mpi válasza benvolio (#78413) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szintén szokott ilyen lenni, nem mindig, de néha előfordul.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#78417) PR0JECTNR56 válasza fsb1000 (#78405) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én végső soron megkaptam mindenre a válaszomat a hozzászólások folyamában, amiből egyértelműen kiderült, hogy két eléggé eltérő gondolkodásmóddal közelítjük meg a dolgokat, én a magam részéről nagyobb jelentőséget tulajdonítok a téma etikai részének, mert ezt is fontosnak tartom és a játék részeként tekintek rá.

Viszont ha valamilyen kellemetlenebb dolog a nyilvánosság elé kerül, akkor úgyis szétszedik érte a klánt, attól függetlenül, hogy milyen jó teljesítményt nyújtanak hazai vagy nemzetközi viszonylatban vagy a klánból egyénileg 10-ből 8 ember rendes és türelmes arc, mert mindenki azt fogja nézni, hogy itt és most mi került publikálásra és ha éppen ott szakad el a cérna valakinél, mert pocsék napja van, akkor az alapján ítélik meg.
Szóval price of FAME van srácok, némi görbe hasonlattal élve. ;]

(#78418) lnk


lnk
aktív tag

A szerveri oldali célkeresztet érdemes inkább kikapcsolni ugye ha késéseket érzékel az ember?!

(#78419) fradi81 válasza lnk (#78418) üzenetére


fradi81
veterán

Ha zavar hogy akadozik akkor igen.

moto g72, Ninebot d28e

(#78420) jano_77 válasza jano_77 (#78339) üzenetére


jano_77
nagyúr

úgy tűnik, hogy én csak ilyeneket kapok :O

3 vs 5 tier9....azért 2 tier9 előny az nem kicsit túlzás! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78421) lnk válasza fradi81 (#78419) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#78422) Pete55555 válasza jano_77 (#78420) üzenetére


Pete55555
addikt

How Terrible

...Szeretem leracsniztatni...

(#78423) jano_77 válasza Pete55555 (#78422) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen az

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78424) Bad Pritt válasza jano_77 (#78423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ha folyton berakod ezeket a képeket róla akkor jobb lesz? Nekünk is vannak ilyen meccseink, de le se szarjuk a dolgot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78425) h1mpi válasza Bad Pritt (#78424) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez így van. Nemrég a Pershingel kellett spotolnom, mert én voltam az egyetlen 8-as, mindenki 9-10...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#78426) Bad Pritt válasza h1mpi (#78425) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De az nem anomália, hanem szimplán csak szopás a neved. :D
Azok a problémásak, hogy egyik oldalon több top tier van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78427) Simi37 válasza h1mpi (#78425) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem az volt szép mikor már letelt több mint fele a meccsnek és percek óta csak "állóháború" volt akkor Malinovkán északról nekiindultam spotolni

egy TOG II vel igen kemény 14el nekiálltam spotolni és a durva az h össze is jött 4 spot + 1200 spotdmg ... kicsit érdekes jelenet volt mit ne mondjak :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#78428) rlazol válasza jano_77 (#78420) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ma tier 7-es csatába (prokhorovka) 2 T4-es spottert dobott be hozzánk és 3 T5-öst. a másik oldalon egyetlen T5 volt, a többi 6-7. És nem jöttem ide sírni, hanem top 3 sebzőként járultam hozzá a csapatom 15-2es győzelméhez.

bármennyire is elkeserítő, nem Te vagy a WG személyes ellensége, nem csak Te kapsz inkometens csapatokat vagy rossz MM-et. De csak te hisztizel miattuk napi rendszerességgel. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#78429) Pete55555 válasza jano_77 (#78423) üzenetére


Pete55555
addikt

Igen, tényleg szörnyű dolgok ezek. Mindenki csak szív, az RNG sosem kedvez senkinek. Én is csak szopok egyfolytában. Bár ennek ellenére képes vagyok 1500-2000 közötti átlagokat hozni 50-100 csatára vetítve, ami magamhoz képest igencsak jó (átlagom 1100 körüli).

A különbség csak annyi, hogy én nem spammelem tele a topikot azzal, hogy sírok, mint egy kislány.
Ráadásul te papíron jobb játékos vagy, mint én, tehát még ha (HA!!!!, tegyük fel!!) téged jobban szopat az MM, mint engem, neked elméletileg ekkor is jobban kéne tudnod kompenzálni, mert igencsak átlag feletti játékos vagy. (papíron)

...Szeretem leracsniztatni...

(#78430) fsb1000 válasza lnk (#78418) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bingisz linkelt egy mindenki által hozzáférhető invite kódot: [link]
.
Remélem működik, majd jelezz vissza.

(#78431) jano_77 válasza Pete55555 (#78429) üzenetére


jano_77
nagyúr

igazad van, Ti mással spammelitek tele a fórumot....én 1x-1x felteszek ide ilyen mentést, Ti meg órákon keresztül nyavalyogtok máson vagy éppen azon vitatkoztok, hogy köcsög volt, mert elárulta az arty pozícióját vagy nem volt köcsög! Ki spammel akkor?!? NYKS

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#78432) 04ahgy válasza dfsz34 (#78368) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy piros játékos agyi szintje olyan, amilyen. Ha elárulja a pozícióm, amikor mindenki más megdöglött, akkor evvan, legyintek rajta, úgysem lesz okosabb. De egy lila játékos nem véletlenül lila – egyfajta intelligencia mérce is ez – és elvárható tőle a sportszerű játék. Ennek meg része az, hogy nem árulom el az ellenségnek a még élő csapattárs pozícióját.

Sportszerűtlen volt a ZWACK-os, az tény...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78433) 04ahgy válasza Enzolord (#78401) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Van az arty, öngyilkos lesz, mert utolsónak marad 5-8 ellenség ellen ---> szánalmas.
Egyedül marad az arty utolsónak marad 5-8 ellenség ellen, önbíráskodó lila topklános csapattársa, aki rég megdöglött jól megleckézteti, hogy elárulja az ellenségnek a pozícióját, ekkor ezek után az arty megöli magát. Utóbbi szerintem a saját méltóságának megóvása. Méltóságosabb ez esetben az öngyilkosság, mint a saját csapattársa árulása általi halál.
Itt fontos az ok-okozati összefüggés, a sorrendiség felismerése. Ez páraknak itt a fórumon úgy látom, nem sikerült.

Ez a véleményem.

UI.: nem vagyok kék, sem lila játékos. Sosem lőttem még 17k csata alatt szándékosan csapattársra és nem árultam el a pozícióját sem.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78434) xAttilax válasza 04ahgy (#78433) üzenetére


xAttilax
őstag

méltóság megóvás???
Csak az a baj, hogy az ellenfelet bünteti az öngyilkossággal, akinek vajmi kevés köze van, hogy valaki elárulta a saját csapatából.
Ne feledjük, hogy másik 15 is ember! és ha valaki beül az artyba és a sarokból osztja az áldást, hogy neki nem lehet visszalőni akkor a végén ne a tóba menjen már.... (biztos nem most jutott neki elsőnek eszébe, hogy öngyi lesz...)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#78435) sebijani1982 válasza xAttilax (#78434) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szerintem nem ítélhető el ilyen esetben a mutatványos akarom mondani artysta!

Nagyon sokszor bosszant engem is, hogy a saját csapatom utolsó embere (TD, Heavy, Arty vagy a többi) fogja magát és inkább öngyilkos lesz, Önszántából! Miért nem akarja megadni a lehetőségét egy döntetlennek. Milliószor írják chatbe, hogy: "kill all"- aztán meg a nagy keresgélés közben lejár az idő....

Viszont, ha még a maradék esélyt is elveszi egy játékos az utolsó embertől -illetve ugye saját magától, mert tegyük fel egy heavy vagy TD marad a végére, aki több ellenféllel is tud végezni viszonylag rövid idő alatt. Abba nem gondol bele az áruló, hogy ezzel az esetleges győzelmi pluszt veszi el önmagától is???

Egyébként El Halluf-on történt: 9.2 környékén. Ellenfél utolsó arty-ja maradt 6-unk ellen. Ahelyett, hogy megölte volna magát átminősítette magát TD-nek. Kiszedett 3 tankunkat, mert nem egyszerre értünk oda és mozgott is a pályán, mire megettük. A csapatunkból legalább 8-9 játékos gratulált és RESPECT üzenetek díszítették a chat-et, hogy nem lett suicide.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#78436) krysztyan válasza .OM. (#78335) üzenetére


krysztyan
tag

Ez volt az, ezt kerestem, köszi! :Y :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#78437) lnk válasza fsb1000 (#78430) üzenetére


lnk
aktív tag

Szerintem ezt nem nekem szántad.

[ Szerkesztve ]

(#78438) szbalogh


szbalogh
őstag

Egy ilyen kis mindennapos dolgon mennyit tudtok szötyögni... :W
Ha olyan a kedvem simán elárulom én is a maradék pozícióját vagy azét aki éppen nem tetszik. És csapattársat is gátlástalanul lövök ha szerintem megérdemli és más véleménye nem érdekel... Bingisz, felvesztek a kilépett srác helyére? :D

Nick: HE_Storm

(#78439) emre válasza szbalogh (#78438) üzenetére


emre
veterán

attól függ hogy tudsz -e szépen káromkodni :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#78440) Angel1981 válasza LobiDrg (#78376) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért veszik ki a shopból, mert nem fogják nerfelni - így kerülik el, hogy túl sok legyen belőlük, és felboruljon a játékegyensúly T7-ben.

Szerintem a látótávját sem fogják bántani, mint ahogy anno a TD camonerfnél sem bántották a prémjárgányok álcáját.

(#78441) Rellind


Rellind
senior tag

Mai offer KV-5

(#78442) h1mpi válasza Rellind (#78441) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Véleményeket várok :) Van egy 2 skilles legénységem, ami beleillik ebbe :P
KV-4 feeling?

Semmi 167-es pennel nem veszek semmit :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#78443) 04ahgy válasza h1mpi (#78442) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én imádom a KB-5-öt! (Csak nekem kis híján 5 skilles benne a legénység.)

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#78444) Pete55555 válasza Rellind (#78441) üzenetére


Pete55555
addikt

Na !! Ez még nem is rossz pakk. 3000 Gold.... Gyakorlatilag 8000-ért adják a KV-5-öt.

...Szeretem leracsniztatni...

(#78445) [HUN]Dani válasza h1mpi (#78442) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ha nem lenne az elején az r2d2 akkor simán megvenném, mert jó kis gép. 167mm átütés nem túl sok, de ha ismered a gyenge pontokat akkor elég jól lehet vele operálni szerintem.

magyarsrac

(#78446) Angel1981 válasza Pete55555 (#78444) üzenetére


Angel1981
veterán

Mindig annyiért adják az adott prémvasat, amennyi az in game értéke. :)
Más kérdés, hogy milyen pakkban férhető hozzá - pl. BTSV, ami egy 30.000-es pakk volt, de abból valami 29.000-et ténylegesen megkaptál aranyban, vagyis maga a vas semmivel sem került többe, mintha esetleg in game is megvásárolható lenne.

(#78447) h1mpi válasza [HUN]Dani (#78445) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez igaz, ennél nekem erősebb tank kell, 170-180-as pennel medezek T8-ban, de ott a mozgékonyság kicsit kárpótolja a pent. Ez ilyen igazi bontó tank :D

Igen a hordó az elején elég könnyű célpont sajnos...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#78448) Szepi1979 válasza Stigma.HC (#78377) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az hogy ki mit beszél meg a másikkal privát chatben nem tartozik ránk.
Az hogy valaki a csapattárs helyzetét elárulja rontva ezzel az ő esélyét hogy még sebezzen az szemétség.
Az hogy valaki vízbe öli magát hogy a másik kevesebbet sebezzen g.ciség.

Na most mindenkit kiosztottam, jöhet a savazás.

“ nem kell mindig nyerni “

(#78449) Bingisz válasza Szepi1979 (#78448) üzenetére


Bingisz
addikt

Így gondolom én is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#78450) szbalogh válasza Pete55555 (#78444) üzenetére


szbalogh
őstag

Remélem a Type se lesz több.

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.