Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76966) jano_77 válasza MinionFlasH (#76891) üzenetére


jano_77
nagyúr

Léteznek ilyenek, találkoztam már én is, de mint a fehér holló! Sajna a fordítottja többször fordul elő, hogy én megyek segíteni, majd ott hagynak a szarban. Pont ezért már 100x meggondolom, hogy random csatában menjek-e segíteni bárkinek vagy inkább el a másik irányba.

(#76898) .OM.: nagyon jól mondod!

(#76903) Stunts666: ezzel azért nem értek egyet, mert így legalább tudom, hogy vélhetően kire lehet számítani vagy kire nem illetve, hogy nagy valószínűséggel a csapatunk totál base campet fog tolni, mert annyira mohák vagy pedig legyaluljuk az ellent! Persze néha rosszul mérem fel a viszonyokat és előfordul, hogy akitől a segítséget várnám az fut az ellenkező irányba. :((

(#76905) HáGé: sajna egyre gyakrabban találkozom én is ezzel az esettel, hogy harcolok egy enemyvel, bele lövök 3-4, és marad 1xx HP-ja, ami sima ügy lenne, de ekkor vmiért vagy kevesebbet sebzek és marad 1 HP-ja vagy pedig az a pont, ahol eddig ementálivá lőttem hirtelen edzett titánná válik és lepattan a kivégzést jelentő lövedék! :W

(#76907) [HUN]Dani: vagy éppen semmi, mert eltűnik a lövedék, de ha talál is akkor lepattanó...oldaláról vagy nem1x volt már, hogy a seggéről is!

(#76920) myckey: az a méreg nem a cián!

(#76922) dfsz34: én a tier 8-10 tankokra várok (10 mindenképp) bár lehet, ha nem lesz minden akciózva, akkor megkönnyítik csak a helyzetemet - nincs elegendő ezüstöm :DDD

(#76937) megaram: viszont az után következő E75-ért érdemes végig vinni, mert nagyon jó gép!

(#76939) KisApám: azért ez ebben a formában nem igaz! Tényleg lenerfelték nem kicsit, de használható még így is, csak már nem lehet olyan könnyedén rohangálni, helyet váltani mint korábban....pláne nem tolatva! Most már tényleg TD-ként kell használni és nem félig med-ként.

(#76945) superfly2: legutoljára azt írták, hogy csak jövőre.

(#76950) Atti777: hogyan tudtál belépni EU2-re mikor még az EU1-en ezek szerint csatában volt a tankod!? Eddig ilyet nem engedélyezett, kiírta, hogy be vagy jelentkezve másik szerveren! Vmi nem kerek ebben a storyban! :F

(#76965) Drenadar: valójában EZT kellene megoldania a WG-nek immáron elég hosszú ideje, de képtelen rá! Havok a habokban, majd ha kész lesz, többmag használata szintúgy! Bravo WG....már 2014-et írunk, ezt Ők is tudják vajon? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.