Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#55601) unravel válasza Bad Pritt (#55597) üzenetére


unravel
őstag

Frusztrálta, hogy "lopod a fraget". Sikerélményt szeretett volna, szerzett egy killt.

¯\_(ツ)_/¯

(#55602) Bad Pritt válasza unravel (#55601) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

El is tudom képzelni az a baj, hogy valaki ilyet tegyen.
De ehhez nem kéne felakadni a határra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55603) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

(#55604) Chris0321 válasza wrett (#55592) üzenetére


Chris0321
addikt

A stat modot honnan töltötted le?

(#55605) #56230144 válasza Bad Pritt (#55597) üzenetére


#56230144
törölt tag

Gyerek még, majd kinövi.

(#55606) zuchy


zuchy
őstag

Nekem még mindig olyanokat laggol hogy néha totál játszhatatlan. Az előbb megint crashelt a motor. Ez egy akkora hulladék édes istenem. :N

PC-STYLE.hu

(#55607) Drenadar válasza zuchy (#55606) üzenetére


Drenadar
veterán

és gondolom egy modot sem használsz ami miatt crashelhet... érdekes mód többünknél nem csinálja ezt a játék :)

(#55608) zuchy válasza Drenadar (#55607) üzenetére


zuchy
őstag

De használok és nem is fogok mod nélkül játszani mert sokat ad hozzá. Csak az Ashlain és a WWIIHWA hang mod van fent.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#55609) Drenadar válasza zuchy (#55608) üzenetére


Drenadar
veterán

hát... és az a szép hogy fel sem merül benned, hogy esetleg a mod készítőket kellene kasztrálásra ítélni és nem az alapjátékkal van a baj :D

(#55610) Th1sN04ll válasza zuchy (#55608) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ashlaint én lecseréltem stock xvm-re nincs szar rendszerem de konkrétan megfelezte az fps-t... ami nálam már nagy szó! :K

(#55611) DVlad


DVlad
őstag

Szerintetek a német td ágról melyikkel lehet leginkább farmolni? Tudom, hogy egyik sem farmolós igazán, de a jgpze100 fél év alatt elvitt majdnem 4 millert, és közelítve az 1-hez felötlött a farmolás gondolata bennem, hogy ne nullázzam le magam teljesen. 6-10-ig vannak meg (pzv4, jgdp, jp2, jgt).
Elōre is köszönet!

(#55612) zuchy válasza Drenadar (#55609) üzenetére


zuchy
őstag

9.0 előtt is fent voltak ezek a modok és ott jók voltak. A játékban történtek mélyebb válzotások és nem a modokban azért okolom én a játékot. De más próbálta modok nélkül és úgyanúgy laggolt.
Amikor kijött a 9.0 akkor egyből kipróbáltam modok nélkül és ott is laggolt.
És nem mindig csinálja néha órákig jó egyszer meg játszhatatlan. De akárhogy is ez a motor nem igazán optimalizált és ez tény.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#55613) ddt500hu válasza DVlad (#55611) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én biztos kipróbálnám a StugIII G-t. Nagyon komoly tűzgyorsasága van még a trollágyúval is. Közép tier mindenképpen max.7-ig mert onnantól drága a lőszer meg a javítás. 5 vagy 6-os kéne és ez behatárolja a lehetőségeket.

(#55614) DVlad válasza ddt500hu (#55613) üzenetére


DVlad
őstag

Köszi. Én is erre jutottam, ez logikus, minél kisebbel. Tehát azzal a kettōvel kéne eröltetni, a stugot nem veszem vissza.
Az a baj, hogy nincs kedvem mással menni egyáltalán...

(#55615) wrett válasza Chris0321 (#55604) üzenetére


wrett
csendes tag

A wothungary.hu-ról. "Vitiris Color messages ministat 9.0-ra"

[ Szerkesztve ]

(#55616) L-e-f-i-e válasza Bad Pritt (#55602) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Elképzelhető, hogy a nete megszakadt egy időre, 999-es ping pár másodpercre tud pörgő forgó tank effekteket létrehozni...ha meg lőtt is közben..."repül a nehéz kő ki tudja hol áll meg"...

=^-^=

(#55617) Bad Pritt válasza L-e-f-i-e (#55616) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De várjál, visszanéztem a replayt. Az egy dolog, hogy fennakadt a határvonalra, ami azt hittem eddig, képtelenség. Utána ott táncolt a vonallal egy kicist, majd lőtt, kb fél perccel később és utána fél perccel később válaszolt, hogy "sorry". Valami nagyon furcsa jelenség volt a srác...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55618) Chris0321 válasza wrett (#55615) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is onnan szedtem le, de nekem nem írja ki a csata utáni jelentésbe, hogy milyen wn értékeket értem el és az összesítőben nincs alól a csillag mellett a wn8 érték. Aslain wvm mellett használom és utoljára másoltam be felülírva mindent, hogy biztos minden fájl jó legyen hozzá.

(#55619) Steelheart2 válasza ddt500hu (#55613) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A stugIII at ajánlom.Ha ráérzel akkor nagyon jo kis td.Jol lehet vele farmolni.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#55620) KaLeun


KaLeun
senior tag

Kissé meglepett ez a Tortoise, azt hittem, hogy legalább van frontpáncélja. Nem számítottam rá, hogy t8 tankok arany nélkül átlövik a frontpáncélt. Szintén újdonság volt, hogy az LFP-t ért találatnál elszáll a motor és jó eséllyel ki is gyullad (tisztára, mint egy német tank).

Ráadásul nincs az a mélyedés ahová eltudnál bújni úgy, hogy a kupola ne látszódjon ki. A Tomato Józsi az IS 122-sével hátraszaltó közben a pálya másik végéről el fogja találni. Ahányszor persze találat éri a kupolát, annyiszor hal meg a parancsnok.

Ha nincs free xp-d, akkor ráadásul 80k xp az L1A1. Jelenleg messze a leggyengébb t9 td. Gyűlölöm...

Cila

(#55621) ddt500hu válasza KaLeun (#55620) üzenetére


ddt500hu
veterán

60k xp. Erősített felfüggesztéssel felmegy a 120-as. Én is gyűlöltem a kicsi ágyúval. Utána szárnyal. 6mp-ként osztja a 400-at. Kedvenc TD-m lett. Ja kell rá a szuper erős repeszpáncél.
Egyébként 1-2 tank kivételével már semmit nem számít a páncél. T95, E3, E100 az ami védett. A többinek a hp-val kell gazdálkodni. Az AT2-nek alig vékonyabb a páncélja mint ennek.
Tortoba az a jó amikor ilyen 400m-re lősz vele. Mire észleli a találatot a az ellenség már 2mp eltelt és kap még egyet mire visszabújna a fedezékbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#55623) Simi37 válasza #40993792 (#55586) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem is. :D T14el.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#55624) DVlad válasza Steelheart2 (#55619) üzenetére


DVlad
őstag

A b és a g között van némi árkülönbség (130-422k), mivel t4, t5. A g annyival jobban hozna a jgpz4-nél, hogy költsek el rá 422k-t?
Lehet, inkább veszek egy jgdt8.8-at.

(#55625) Th1sN04ll válasza DVlad (#55624) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

T34-et vegyél inkább :K

(#55626) mynames válasza KaLeun (#55620) üzenetére


mynames
senior tag

Az angol TD ág szerintem is sux! Napi egy duplázó és sok free xp....máshogy elviselni sem tudom...

(#55627) klambi


klambi
addikt

3 év után ma annyira elérte a gusztustalan szintet ez a játék, hogy totális törlés...
-moderálva- totál nem reális bárki bármit mond
kelllleemeesidőelcseszéést

[ Módosította: #40993792 ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#55628) batai15


batai15
félisten

ms-1 tankra hogy lehet a 45mm-es csövet felrakni?
lánctalp, motor torony kifejlesztve és felrakva, de nem engedi ezt feltenni..

(#55629) v!ct0y válasza batai15 (#55628) üzenetére


v!ct0y
veterán

egy képet dobjál fel.

[ Szerkesztve ]

(#55630) batai15 válasza v!ct0y (#55629) üzenetére


batai15
félisten

csatázok és dobom
megvan a rádiót is ki kellett feljleszteni

[ Szerkesztve ]

(#55631) batai15


batai15
félisten

lőszert milyen arányba érdemes vinni magammal? ill ha meghalok, akkor várjam meg a csata végét?

(#55632) v!ct0y válasza batai15 (#55631) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sima alap lőszer bőven elég nem kell gold. I es tierbe pláne. Ha meghalsz lépj ki és menj másik tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#55633) xenom0rph válasza batai15 (#55631) üzenetére


xenom0rph
őstag

Attól függ milyen tankban ülsz. Ha gyors tank akkor mindképpen legyen nálad HE (robbanó, 3-as gomb) ,mert ha éppen foglalják a bázisod akkor rálősz egyet a foglaló tankra és akkor reseteli.(Így ha nem is tudnád átütni akkor is sebzed) Aranyat szerintem max Tier 5-6 felett éri meg vinni. Miután meghaltál sokat lehet tanulni más játékosokból úgy hogy nem lépsz ki hanem nézed őket

[ Szerkesztve ]

halahala

(#55634) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Megvettem az E75 és átültettem a régi sokat megért VK36.01H legénységet, ahol a vezetőnek, rádiósnak és töltőnek tudok 3. skill-t adni. Ebben kérném segítségeteket. BIA és Javítás van mindegyiknek első kettőben, mit érdemes vezetőnél, rádiósnál és töltőnél 3.-nak adni? Esetleg töltőnél gondolkodom azon, hogy eldobom az első kettőt és adok BIA-t, majd Bizt.elhelyezést, és 3-nak Javítást. Mennyire gyúlékony járgány az E75, érdemes 3-nak a többinél Tűzoltót adni?
Parancsnoknak BIA, Hatodik érzék és Javítás van.
Lövésznek: BIA, Javítás, Fegyverkovács. (ezt esetleg érdemes lenne újraosztani?)

Az is érdekelne, hogy miket érdemes feltenni? (venti, töltésgyorsító, célzásgyorsító, nagy javító, stb?!?)

Köszi előre is a segítséget, tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#55635) mynames


mynames
senior tag

M40/M43 artyt melyik csővel érdemesebb használni? Nagyobb cső nagyobbat sebez de a töltésideje jóval rosszabb..

(#55634) jano_77:
én full BIA, full javítás, captain-nek sixth sense, és legalább 2-3 nak tűzoltó, lövésznek pillanatkép-et javaslok.

[ Szerkesztve ]

(#55636) Steelheart2 válasza DVlad (#55624) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én a T4 et nem probálltam mert akkor még nem volt.Az 5 ös nagyon tetszett,A jagdpzIV már annyira nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#55637) jano_77 válasza mynames (#55635) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm....mennyire gyúlékony az E75?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#55638) tank1


tank1
tag

Kemény ez a francia nyolcas TD. Egy hét, mire ráközelít a célpontra. Papíron 2,9 sec, nekem képzett legényekkel is olyan öt másodpercnek tűnik. Lehet hagyni kellene a fenébe ezt az ágat.

(#55639) mynames válasza v!ct0y (#55632) üzenetére


mynames
senior tag

1-es tierben a 2-es T18 ellen kell a gold szemből. Szerintem.

(#55637) jano_77: elvileg eléggé mert német, de én nem tapasztaltam. Gondolom , ha hullban belövik akkor gyújtódik fel jobban.

[ Szerkesztve ]

(#55640) Bad Pritt válasza mynames (#55639) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem szemből kell menni az egyes tankkal a kettes T18 ellen.
Nagyon jó, hogy ti már ennyire hozzászoktatok és folyton spammelitek, de legalább az új játékosok tanuljanak meg rendesen játszani. Azért van ennyi analfabéta már a játékban, mert az alapokat sem tanulják meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55641) mynames válasza Bad Pritt (#55640) üzenetére


mynames
senior tag

Excelsior most komolyan? Nekem mondod? :D

Arra gondoltam, hogy legyen nála gold, mert szemből mással nem fog menni.
És hát persze , hogy nem szemből kell menni rá, mert one shootol hipp-hopp! De ha úgy alakul a helyzet? Akkor mi lesz? Ott áll majd gold nélkül és várja a hirtelen halált...jó eséllyel golddal is, de legalább egyet lőjjön bele...

[ Szerkesztve ]

(#55642) Simulacrum válasza tank1 (#55638) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A kilences már jobb lesz. Én a T9-es miatt indultam el azon az ágon és hogyismondjam jó-jó, de a Jagdtigerrel sokkal jobban szeretek játszani. Igaz, hogy a Foch pattint szépeket és gyors, de az az ágyú ami a JT-n van, az valami álom. Így egy jó 100 csatát letolok majd vele aztán lehet eladom és csak a JT-t tartom meg.

(#55643) đe$|re


đe$|re
senior tag

WT E100 11 csata után:
Szegény ellenfelek. E100, IS7, BC25 stb. is próbált rám mászni, de a roncstemetőben végezték. Előbb-utóbb lecsap rá a komolyabb nerfhammer. Addig is a T110E4-t jegelem egy időre. ;]

(#55644) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#55637) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Csak ellenfélként találkoztam vele, tapasztalataim szerint eléggé. Megelőző karbantartás és automata tűzoltó berendezés szerintem kötelező elem.

(#55645) Djuree válasza Simulacrum (#55642) üzenetére


Djuree
félisten

a foch annyira jó, h a leggyengébb 9-es td. :U egyedül a páncélja volt jó, de ma mindenki arannyal lö rá, tehát már az se...pontatlan, kicsi alfa, lassú töltés, célzás. mondjuk gyorsnak gyors. de így se ér szart se...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#55647) scyllarus válasza Drenadar (#55609) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is lagol, villog folyamatosan a lámpa. Játszhatatlan. Frissen, teljesen újratelepített, modolatlan játéknál is. Biztos a modok hibája?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55648) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Első meccs a 132 penes rövid 88-assal. Én ezt szeretni fogom. :))


Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55649) ddt500hu válasza đe$|re (#55643) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem kétféle nerf kéne neki. 4 lőszer a tárban és 3mp két lövés között. 4x560 az még mindig annyi mint a foch 3x750-je. Persze kisebb átütéssel de akkor is forgatható a tornya. Egyébként a 183-as szereti. Ilyen 1700-kat szoktam belelőni a tornyába. :D

(#55650) Drenadar válasza scyllarus (#55647) üzenetére


Drenadar
veterán

nem. nyilván a játék hibája. biztos fejlesztették a RNG "istent" a játékon belül, és már nem csak úgy tesz szopóóágra, hogy nem viszi be amit lősz, hanem laggoltat is. ugyan több ezer játékosnak jó, csak párnak nem... jah ez tényleg lehet, hogy olyan hogy csak páran nem tudnak beütni egy tankot, a -25 pen miatt :)

/irónia off

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.