Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#55851) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#55849) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Kemény CW taktika lehetett már ne is haragudj ha a t62A veletek td-el kusshad a bokorba :DDD Miért nem ment spotolni? Vagy vinni kell batmobilt és annyi :K Vagy elég ha csak spotolni kell egy 13 90-is ;)
Amúgy nem ti spotoltátok fel a szikla mögött megbújót ha nem a lövés pillanatában az álca értéke lett leredukálva 0 közelire így láthatóvá vált! :K

[ Szerkesztve ]

(#55852) csapee válasza 04ahgy (#55848) üzenetére


csapee
senior tag

Mit szolsz bele, nem is ertesz hozza;] O biztos jobban tudja:))

DDT hidd el attol hogy meg te nem latod attol meg lehet loni, ez nem Frodo gyuruje amivel lehet bujocskazni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#55853) Th1sN04ll válasza csapee (#55852) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Igen adják csak le a sortüzet mind a 4-en te is nagy taktikus vagy ;] Szerinted egy tizes td-nek a lövés pillanatában mennyi a camoja? Feltételezem volt az ellennél 1-2 arty, biztos nem toltak volna oda egy kis pergőtüzet áááááááááááááááááá :U A CW-t elvben nem hülyék játszák, nem kell összetéveszteni a random paradicsompalántákkal, ott már illik a szürkeállományt egy cseppet tornáztatni, és taktikusnak lenni :U ;)

(#55854) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#55851) üzenetére


ddt500hu
veterán

A csatának kb. vége volt. Mountain Pass-on középrusht nyomott az ellenség amikor mi gleccser rush-t. A T62A a középet spottolta és oda vonult vissza hozzánk a hídhoz ( a td-k ott védekeztek). Az ellenséges IS7-ket felengedtük és kivégeztük őket oldalról. 1 jutott el a szikláig. Vártuk, hogy tárazzanak a tárasok amikor ez történt.
Simán nyertünk szóval ne ítélkezz hiányos információk alapján. :U

csapeeNem a lövésről van szó. Hanem, hogy 120m-ről egy álló csigás obj.268 nem lát megy egy mozgó IS7-et. Ne mond, hogy ez normális amikor engem 300-400m-ről spottolnak fel az ST-I-vel.

[ Szerkesztve ]

(#55855) unravel


unravel
őstag

World of Por-Szösz - MMO

Miaza' hulldown?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#55856) Jakuu válasza ddt500hu (#55849) üzenetére


Jakuu
őstag

Az nem engine hiba, hanem a radiotavolsag. Kikerul a reportbol es azert tunik el.
Ha azt mondtad volna, hogy az nem tetszik, hogy szikla mogott all a minimum standard spot tavolsagon kivul, ahol igy mar szamit a tereptargy. Es a report idon elmulasaval ujra eltunik es utana kijon ugy hogy nem latod es ugy lo rad es mire feltunik neked a kepen mar visszabujik a targy moge. Tehat ha ezt mondod meg megertenem, de itt ez az internet kapcsolatbol adodo hiba es nem lehet kikerulni, mert az o adatcsomagjai korabban erkeznek meg a szerverhez, hogy elindult es elhagyta a fedezeket, es csak utana tortenik az, hogy a szerver neked is elkuldi az adatcsomagodat es az idokulonbseg osszeadodik ami koztetek van ha neki 120ms a pingje, akkor te minimum annyival kesobb kapod + a te eleresi idod.

Szerintem a nagy random faktor a legidegesitobb, mert minnel nagyobb annal nagyobb a diffi a lovesekben, pontosagban stb.
25%-al kilohetsz a celkereszten kivul peldaul. Aztan jon az eredmenye pl olyan dolgokban, hogy egy 5 meterre allo tankot nem talalsz el mert magad ele losz 3 meterre a foldbe :P

(#55857) scyllarus válasza ddt500hu (#55849) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is láttam már a mezőn átjövő, 5 méterenként el-majd feltűnő T29-et (aminek ugye tudjuk, hogy brutális camoja van). Leláncolták, eltűnt (mondjuk ebben volt logika, mert biztos állt közben :D ), elindult és folyamatosan "villogott". Az egész olyan 150-200m-re lehetett, ha jól rémlik, Hellcattel voltam csigaszem + látcső kombóval..
Valamelyik nap Arcticon kidugta a tornyát a T-44, rálőttem, lánc... Az nem is látszott, mélyedésben állt.

Viszont ha végre megoldódik a teliás gondom, megtaláltam a stathúzó tankomat :D Én eddig abszolút nem lightoztam, csak a kis tieres muszájtankokkal mentem, amíg el nem értem a medeket/heavyket. Az ELC megtetszett, ez az AMX 12t meg valami brutális. 700-1000 körüli sebzésre 2500-2800 körüli WN8-at ad, és az elég gyakran össze is jön. Más kérdés, hogy máskor meg 1-2 sebző lövéssel halok, még meg kell tanuljam rendesen használni, meg ez a lag is ezt nehezíti meg a legjobban, amikor elkezdek egy kanyart, megáll, majd 2 másodperc múlva már a sziklafalban vagyok :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55858) Iron Funeral válasza Jakuu (#55847) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most nem azért, de sosem volt 10 meg 12,5% az RNG szórása...
Ha kiszámolod akkor 320*1,25=400 illetve 320*0,75=240. Maximum azért lőttél vele többet mint 400 mert 0.6.4 előtt nem 320 hanem 360 volt annak az ágyúnak az átlaga (feltételezve, hogy "régebben" alatt a béta időkre gondoltál).

Ettől független az RNG meg a spotting is gané :P

Javaslom a Great European Random sorozat megtekintését mindenkinek. Olyasmi féle mint a hivatalos RNG sorozat, csak ez annyira nem fátylazza a játék hibáit. Láthattok benne maguktól elforduló tankokat, elrepülő tankokat, közvetlen közelről eltűnő(!) tankokat, és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#55859) ddt500hu válasza scyllarus (#55857) üzenetére


ddt500hu
veterán

Erről beszélek. Ha az elc amx eltűnik még hihető de itt 5m magas 60-100t hevyk meg td-k mozgás közben tűnnek el az orrom előtt! :((

(#55860) egyedülülő válasza Th1sN04ll (#55793) üzenetére


egyedülülő
őstag

Lehet notesszal jól játszani. Nekem max beállításokkal, full hd ban megy a játék különösebb gond néllül.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#55861) Jakuu válasza Iron Funeral (#55858) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem lottem vele 400 felett. Mondom 400 volt, es mar vagy 800 csatat mentem legalabb azota, es jo ha lovok max 380at nagy nagy ritkan kb 30lovesbol egyszer. Na de 400 ? Egyszer sem!!! Ellenben 240-260 az jon dogivel. Na magyarazd meg vajon hogy lehet ez, hogy max sebzes nincs ? Ellenben minimum rengetegszer.
Es foleg szopo napokon, amikor harcolok mondjuk egy low HP-s tankkal aminek van 250HPja es lovok 247-et de o meg lo egy ammo racket amivel megol a maradek 3HPjaval.

Meg ami a kedvencem, hogy felkemenyednek ilyen csatakban az alacsony HPs tankok armorja. Ahova eddig weak spoton sebezted, hirtelen nem sebzed vagy commander kupolarol pattansz. Es a 120HPs tankok olyanokka valnak mint az acelfal. Ezeket utalom ebben a jatekban a legjobban es ezeken a napokon, olyan mintha elfelejtettel volna jatszani a 85%-s pontossagi aranyod hirtelen 60% kornyeki lesz a 8 talalatbol 2 ha a sebez a weak spotokon is, mert a papir amx light tank hatarol is lepattansz t8 agyuval aminek 200 a penje vagy jonnek a misztikus penetration/critical hit null damagek a 20 armorokrol.

(#55862) Ry0K3N válasza Mister_X (#55837) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Jobb mint a flakonossal szerencsétlenkedni.
A kettő közül én is kompresszorral fújatnám ha tehetném.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#55863) K6000 válasza ddt500hu (#55859) üzenetére


K6000
tag

Valamit te most nagyon félreértelmezel. Az álcázás értéke nem függ a tank méretétől, a WG bevallottan használja ezt az értéket balanszolásra. Tehát teljesen mindegy mekkora a tank, a WG nem a tank méretét veszi alapul amikor meghatározza egy tank álcaértékét.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#55864) Jakuu válasza K6000 (#55863) üzenetére


Jakuu
őstag

Ez igy igaz. Itt egy kis http://www.wotinfo.net/en/camouflagesegitseg is neki.

(#55865) Spenike válasza Th1sN04ll (#55830) üzenetére


Spenike
tag

Az volt az köszi!

(#55866) Bingisz válasza Jakuu (#55861) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a játék nem való neked, én úgy érzem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55867) ddt500hu válasza K6000 (#55863) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem értelmezek semmit félre!!! TE nem fogd fel amit mondok!!! Egy rohadt tank megy előttem keresztbe a tisztáson! Eltűnik, megjelenik, eltűnik, megjelenik. Én egy egyenlőszárú háromszög csúcsán ülök ő átmegy előttem az alapján és 1mp-ként eltűnik megjelenik. Ezt mivel magyarázod? Vagy azt, hogy a feléd közelítő tank tőled 50m eltűnik majd megjelenik a pofádban!
Nem érdekel, hogy történelem/méret hű-e a camo értéke! Az érdekel, hogy egy tökéletesen felspottolt látható tank miért tűnik el véletlenszerűen?

(#55868) Iron Funeral válasza Jakuu (#55861) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Dehogy magyarázom meg, nem vagyok én fejlesztő, magam részéről kidobnám az egész RNG-t a kukába úgy ahogy van.
Bár mint tudjuk ettől lesz izgalmas a játék... :U

Nekem is volt olyan pl. Jgpz E-100-al, hogy 10-15 meccsen keresztül egyszer sem lőttem 1000 felett utána meg egy meccsen beadta 3x az 1313-as sebzést, és nem is nagyon lőttem 1000 alatt utána egy jó ideig. Ez olyan dolog amire semmi ráhatásod nincs, oda célzol ahova szeretnéd, hogy menjen a lövés, aztán majd a gép eldönti, hogy hova megy.

Az meg tuti, hogy a hitboxok sokszor nem működnek rendesen illetve konstans problémák vannak a szinkronizációval (a szerver oldali célkereszt működése illetve puszta megléte is ezt igazolja, de ez a WG szerint nem olyan mivel törődni kellene, csak berakják a menübe mint bekapcsolható feature-t aztán lehet tapsolni).

Lenne mit javítani a játékon, még az is lehet hogy idén történik is valami érdemleges, így hogy nem kerülnek be új ágak a játékba.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#55869) Bingisz válasza ddt500hu (#55867) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert a láthatósági rendszer kicsivel több változóval számol, mint ahogy azt te gondolod.
De látom már megint tiszta vizet kéne tölteni a poharakba, mert mennek a félreinformálódások/hiányos ismeretek/szimpla butaságok terjesztése...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55870) Jakuu válasza Bingisz (#55866) üzenetére


Jakuu
őstag

Amihez neked semmi kozod, foleg hogy te mar csak tudod, hogy mi valo neked vagy sem

(#55871) Bingisz válasza Jakuu (#55870) üzenetére


Bingisz
addikt

Ugye nem te vagy Jakuza az sg-ről?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55872) Jakuu válasza Iron Funeral (#55868) üzenetére


Jakuu
őstag

Ja csak a lenyeg az lenne egy jateknal, hogy te jatsz a jatekkal es ne a jatek jatszon veled.
Ez az elsodleges pont, ezekkel a dolgokkal meg szepen lehet manipulalni a weak playereknek a gyozelmi ratejat, meg hogy ne menjen el a kedvuk a jatektol, mert kulonben semmit nem olnenek meg es a jo jatekosok lepuffantanak oket, mert akkor a lovest nem a manipulacio hatarozna meg, hogy eltalalsz e valakit, vagy sem.

Persze erre jonnek -Moderálva!- hogy ez csak veletlen es varosi legenda mikozben a napi stat mint egy hullamvonal a'la good days and bad days valtakozva egy-ket napi atlaggal.

Jo pelda erre a penetration null damage, WG a beta es a kezdeti jatekverziok alatt egyertelmuen bugnak titulalta es igeretet adott arra, hogy javitjak,de az akkori megjegyzesuk szerint ez sokaig elhuzodik, mert komplex hibarol van szo. Aztan leirjak, hogy meg sem javitjak ezt a hibat erdekes modon es mar ugy nevezik, hogy ez feature es parositottak melle a modul sebzeseket.

[ Módosította: #40993792 ]

(#55873) ddt500hu válasza Bingisz (#55869) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem kell tiszta vizet önteni a pohárba mert nem terjesztek semmit. Állítottam valamit? Nem. Közöltem, hogy utálom a spot rendszert úgy ahogy van.
Attól, hogy te felvilágosítasz, hogy a felverődött por éppen eltakarta a tankot, majd a szemembe sütött a Nap és ezért csökkent 8,22m a látótávom nem vigasztal. Az, hogy 700m-ről látom a kidőlő fákat már csak hab a tortán. :C

(#55874) Bingisz válasza ddt500hu (#55873) üzenetére


Bingisz
addikt

Jah az nem neked szólt, hanem csak úgy a topicba.
Bocsiii :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55875) Bad Pritt válasza Bingisz (#55871) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most visszanéztem sg fórumra, jó látni, hogy a régi arcok megmaradtak ott is, foxbat, yossarian, csoszi, oddball, dantes. Rossz pénz nem vész el. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55876) ddt500hu válasza Bingisz (#55874) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ok. Részemről ez a téma lezárva. De majd ha lesz valami kirívó eset akkor berakom a replayt. :D

(#55878) Bingisz válasza Jakuu (#55872) üzenetére


Bingisz
addikt


Az utolsó 7 napban esett a WN-em egy icipicit, és kiderült, hogy még a szebbik nem képviselői is jobban játszanak a kis FV artyval, mint én. :B

(#55879) HáGé: Nekem a noobmeter csinálja ilyenre.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55879) Bad Pritt válasza Bingisz (#55878) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen diagramot melyik oldal csinál a statból? Ez a nagy intervallum bejövős.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55880) ddt500hu válasza Bad Pritt (#55879) üzenetére


ddt500hu
veterán

(#55881) myckey válasza Bad Pritt (#55879) üzenetére


myckey
veterán

Noobmeter

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#55882) Bad Pritt válasza ddt500hu (#55880) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez elég fail, soha nem tekertem lejjebb a Noobmetert, mindig csak a számokat néztem, de most felfedeztem, köszi. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55883) Diarmand válasza Jakuu (#55872) üzenetére


Diarmand
senior tag

Persze erre jonnek a nbingisz fele okostonik hogy ez csak veletlen es varosi legenda mikozben a napi stat mint egy hullamvonal a'la good days and bad days valtakozva egy-ket napi atlaggal.

Engedd meg, hogy megkérdezzelek, Ó Uram, hogy feltegyek egy kérdést Magasságosságosságodossnak, hogy beborítson minket Pórnépeket a Tudás végtelen fényáradatával, feltéve ha nem törik ki a nyaka, miközben lenéz ránk, a Napon túlról, ahol az Istenek a Mindenható mennyei SerB-i mannát fogyasztják! Feltehetem? Helyes!

Magyarázd már meg nekem, hogy mitől manipuláció az, ha egyszer nyertek, másszor vesztetek? Talán az lenne a normális, ha több száz meccsen keresztül csak nyernétek? Vagy napokon keresztül csak vesztenétek? Ideje lenne felfogni végre, hogy egy végtelen sorozatból kiragadni pár órát, kb annyi értelemmel bír, mint zárt hosszú bőrkabátban hugyozni.
Vagy nektek örömet okoz az, ha okolhattok valamit a saját bénaságotok miatt? Na persze, mindig könnyebb másokat hibáztatni a saját hibádért, sosem te rontottad el, hanem az RNG nem adta be, szar a csapat, szar az MM, meg SerB, mert csak. Olyan elő sem fordulhat, hogy berögzült baromságok miatt bukjátok a meccseket sorra, nem, szar a csapat, szar az MM, szar az RNG. Mindig jönnek a képek, hogy ilyen meg olyan rossz győzelmi esélyt jósol az XVM, ez már több, mint szánalom. Írtam tegnap, írom megint. Minden egyes ilyen képre, legalább ugyanannyi 60%+-os képet lehetne betenni.
El ne felejtsem, az erőlködést.-Moderálva!- kell akkor játszani, ha NEM AKARSZ? Megszámlálhatatlanul sok embertől hallottam már azt, hogy ahh, még le kell dupláznom ezt, meg azt, meg amazt. Miva'? Kell? KEEELLL? -Moderálva!- Ez nem munka, ezért nem kapsz pénzt, ez a szórakozásért van. Márpedig én csak akkor végzek egy szórakoztató tevékenységet, ha szórakoztat, mert ha nem, akkor abból csak kínkeserves szenvedés lesz és ez nagyban kihat a játékodra, amitől sorra bukni fogsz és a kör bezárul.

De visszaugorva a történet elejére? Manipuláció? Hol? Minden nap más időpontban jön a busz (ha nézem a másodperceket is) és mégsem üvöltözök a sofőrrel, hogy BKK manipiláció, ezér ingyér utazok! Mi lenne a normális? Kérdem én. Csak nyerni? Csak veszteni? Minden másodikat bukni vagy csak minden harmadikat? Ne is függjön a képességeitektől a győzelmi ráta, hanem legyen előre megírva? Mindig csak a csalás meg a manipuláció, de semmi, ismétlem semmi bizonyíték nincs erre, mert még a fórum leghangosabb sírói is elkussolnak idővel és miért? Mert éppen akkor sorozatos győzelmeik vannak. Jaj, úristen, sorozatos győzelmet írtam? Hah, lebuktam, igen, itt van előttem Serb csekkje, 45 aranyról... megyek is az OTP-be, kiváltom gyorsan.

[ Módosította: #40993792 ]

(#55884) Th1sN04ll válasza Diarmand (#55883) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Tenni kell egy meccsért nem csak rinyálni ezt kéne itt felfogni pár sírógépnek :K Mert ugye attól hogy a csapat b@lfasz minekünk nem kell sodródni az árral és azoknak lenni :DDD

(#55885) Djuree válasza Diarmand (#55883) üzenetére


Djuree
félisten

jah ezt a le kell duplázni szarságot én is bírom. van olyan is aki minden nap 30-40 tankot dupláz. :Y :C nem lényeg hogy már elit és nincs értelme az xp-nek sem, nem baj, már a töke ki van, nem baj, le kell duplázni. :DDD
én ha nincs kedvem azzal a tankkal menni akkor nem is duplázok, egyet se megyek vele. van olyan tankom amit húzni kéne, de már hetek óta nem is dupláztam vele. nincs kedvem most vele menni. ennyi. majd ha lesz kedvem úgyis behozom a kihagyott duplázásokat is gyorsan.
nagy az isten állatkertje az biztos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#55886) Jakuu válasza Diarmand (#55883) üzenetére


Jakuu
őstag

"Ne is függjön a képességeitektől a győzelmi ráta, hanem legyen előre megírva? "

Vagy a 25% mellelosz vagy semtol ? Tehat a random engine effekt egy kepesseg. Vagy amikor az egesz klan ugyanazon a napon csak kritikal hit null damaget lo az ellenfel meg 500m-rol kapasbol ammor racket mikozben megy 50-el a hepehupas talajon, amit javitasz es kilo ugyanugy mozgas kozben kapasbol masodjara is kovetkezo tolteserol mikozben felig fedezekben vagy?
Nagy ugyesseg jah, amikor anyad... eppen sutott valamit, mert KELL, hogy az ures fejed megtomd, ahogy megfogalmaztad.

Nem nem kell, mint ahogy azt sem, hogy meg a latszatja is meglehessen a manipulacionak, ami bug majd kesobb feature, es akkor ne rohogjenek pofan erre a magyarazatra.
Csak annyi kell hogy azt tortenjen, hogy valahova losz ne essen le elotted a loszer, hogy a 2000 feletti atlagsebzesed a 2000 damagerol ne redukalodjon 600-ra, mert csak penetration null damaget losz a commander hatchokon, mikozben megmagyarazod hogy a jatekos nem tudja hova kell loni. De te felfogtad, hogy csak gyozelmi szandekbol lehet ez es csak azert , hogy kizarolag a gyozelemben talalhat barki elvezetet, mert neked az effele szopas okoz azt.

[ Szerkesztve ]

(#55887) Diarmand


Diarmand
senior tag

Th1sN04ll, Djuree, erről (is) van szó.

Még egy dolog a manipulációhoz. Akik ezen rágódnak és alszanak el minden este sírva meg álmodnak üvöltve, azok játszottak már bármilyen más játékkal? Nem kell PC-ben gondolkodni, csak hogy egy régi klasszikust említsek, mondjuk a Gazdálkodj Okosan. Nem írom tovább, a lényeget ki lehet innentől találni...

Jakuu: a fenti, akkor különösképp Neked szól. Tehát valahányszor játszottál BÁRMIT ebben az életben, társasjáték, sport, kártya, bélyeggyűjtés, akármi, akkor minden esetben, amikor valami nem ment, akkor rá tudtad valamire fogni a dolgot - természetesen annyira kisarkítva, mint a legutóbbi hozzászólásodban?
Éppen vizes volt a labda és nem úgy pattant le a szőrös csont lábadról? Vagy csúszott a kezed a krumplitól és nem jól perdült a dobókocka?

Hát, srácok, az ember mindig jobbat vár :U

[ Szerkesztve ]

(#55889) athomi


athomi
veterán

Sok kisgyerek álma volt a MAUS vagy mik ezek az eredmények vele? :DDD

[L:http://kepfeltoltes.hu/140429/t10-maus_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][link][/L]

[ Szerkesztve ]

(#55890) #43783936 válasza Jakuu (#55872) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha nem akarsz "manipulált játékot", akkor ott a tetrisz. :D

Találkoztam már én is olyan weak playerrel (pl:Scheff), aki szétszivatott nem csak engem, de a fél csapatomat is. :C
Bizonyítékom nincs, de biztos vagyok benne, hogy manipulációval érte el az eredményt.
Az ellenfeleit manipulálta, nem a játékot. :D
Nem ott tűnt fel, ahol vártuk, és nem hagyott időt (ráadásul nem állt meg előttünk) hogy kilőhessük.
Felháborító!! :DD

(#55891) Jakuu válasza Diarmand (#55887) üzenetére


Jakuu
őstag

Csak egy vizfeju kornelkanak csuszik ki a kezebol 10bol 8szor a labda. Ellenben egy jo effes jatekos nem lo 3 meccsen 21 penetration null damaget 30 lovesbol, amikor 25% random effect van allitolag a jatekban.
De biztos a szazalekokkal van a baj es nem a jatekosok ugyessegevel, hiszen szerinted a random effekt az ugyessegfuggo.

(#55892) Bingisz válasza Jakuu (#55891) üzenetére


Bingisz
addikt

Na de ki a jó játékos?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55893) Diarmand válasza Jakuu (#55891) üzenetére


Diarmand
senior tag

Megint a sarkított kamu/értelmetlen példák.
egy jo effes jatekos nem lo 3 meccsen 21 penetration null damaget 30 lovesbol, amikor 25% random effect van allitolag a jatekban.

Mutass erre egy példát. :U Jó játékos legyen az illető és természetesen nem kép, hanem replay kell ;)

hiszen szerinted random effekt az ugyessegfuggo.

Ne adj olyat a számba, amit nem mondtam. Azt írtam, hogy mindenben ott a véletlen, van hogy ez nem jön össze, van, hogy az. Evvan. De ezért manipulációt kiáltani, hülyeség.

(#55894) Th1sN04ll válasza Jakuu (#55891) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Gondolod a szin, meg az effi miatt pontosabban lőnek az emberek... beteg vagy... vannak olyanok akik nem is használnak xvm-et, és még is tolják, nem rosszul na azokkal mi van, esetleg a jóisten segíti a célzást? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55895) bozont válasza 04ahgy (#55818) üzenetére


bozont
veterán

Szóval ha a játék ezzel a grafikával, egy i5 + 290 konfigot is képes megakasztani, az nem a játék hibája? Én valahogy nem így vélekedem. Ezt a szintet még az én konfigomnak is hozni kellene stabil 60 fps-sel max közeli beállításon, de ahhoz rendesen kellene optimalizálni. De mikor egyazon pályán is teljesen változó fps-t produkál (van maikor közel megvan a 60fps végig, másik meccsen meg 30-40), az már elég durva. :(

(#55896) Diarmand válasza bozont (#55895) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ez a más és más fps ugyanazon pályán nem lehet, hogy amiatt van, mert egyszer pl artyval mész vagy leghátul kempelsz és nincs körülötted annyi effekt, amit meg kell jeleníteni, máskor meg bezúzol a közepébe ahol füst, robbanás, fák, bokrok meg miegymás? Csak, mert az fps már attól is ugorhat tízeket (!), hogy hová nézel a pályán. :U

[ Szerkesztve ]

(#55897) Bingisz válasza bozont (#55895) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez az új GTA IV.
Év végére javulni fog az optimalizáció. Csak most kellettek a csilli-villi cuccok a WT miatt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55898) bozont válasza Diarmand (#55896) üzenetére


bozont
veterán

Nem, ez akkor is fennáll mikor még visszaszámlál az elején és csak körbenézek, semmi mozgás még. Olyan mintha nagyban függne a dolog attól, hogy milyen tankok vannak éppen a csapatban.
Ez az éppen hová nézek, megint egy érdekes dolog és minden pályán tapasztalom, de ezt is az optimalizálatlanságnak tudom be. Ilyet csak az ilyen ingyenes MMO-knál tapasztaltam.

(#55897) Bingisz
Nem új keletű dolog ez, már mióta játszom vele (6.x verzió óta ha jól emlékszem), tapasztalom ezt, de a 7.0 óta vannak nagyon durva fps droppok.

De majd meglátjuk mit javít a most érkező 270X, meg 1-2 hónap múlva lesz egy i5 is. Egy szálon sokkal erősebb mint az FX6100.

[ Szerkesztve ]

(#55899) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tigris 2-n a géppuska a testen nem weak spot? Wot tank viewer-en nézem épp a páncélját és egységesen 150 mm-t jelez a felső lemezre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55900) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#55899) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Már nem, mint ahogy a kupola se

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.