Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#55801) Mister_X válasza Bad Pritt (#55800) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hm... jó tudni. De a többi streamer még a twitchet használja, nem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55802) mrszitya válasza Jakuu (#55798) üzenetére


mrszitya
senior tag

Köszi a szabvány választ, de hátha lesz valami hasznosabb észrevétel is...

Az biztos, hogy némiképp javulna a teljesítmény, hiszen jelenleg is játszható - még ezzel a gyenge konfiggal is. Az i5-ben pedig turbo boost és hyper threading is van, nem beszélve az alapból is magasabb órajelről. A kérdés inkább az, a pocsék gpu miatt vajon mennyi lenne a plusz. Lenne-e értelme a dolognak?

@Mister_X

HáGé megelőzött :), de valóban Ph3lan már a Youtube-on tolja a streamet is.

[ Szerkesztve ]

(#55803) Bad Pritt válasza Mister_X (#55801) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokan még igen.
Phelan csatornájára fel vagyok iratkozva és múltkor láttam a neve mellett egy piros pöttyöt, ezzel jelzi a tecső, ha épp streamel valaki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#55804) jr1994


jr1994
addikt

Na, meg is lett a T1 heavy tank ász.

A legények majdnem 100-asok (skill persze még nincs ahogy a javítás sebességén is látszik), még hiányzik a legnagyobb motor és a rádió.

Még egy kis bénázás is belefért, meg kellett a végén a csapattársai helyzetét eláruló paradicsom (úgyis arrafelé kerestem volna őket viszont közben be is foglaltunk, úgyhogy anélkül nem lett volna elég időm kilőni az utolsó áldozatot). Így sem sokon múlt :D

Amikor a KV1 leláncolt és meg akart kerülni azt hittem vége a dalnak de a torony és az ágyú nem hagyott cserben, mire kilőttem pont fel is rakták a láncot a srácok :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#55805) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag


Az első meccs a kis tárassal :DDD

(#55806) Napfénysüti válasza Remus389 (#55774) üzenetére

Esetleg a játékon is optimalizálhatnának meg betehetnének többmagos támogatást. :U

Més que un club!

(#55807) Th1sN04ll válasza Napfénysüti (#55806) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Egy alap több szálas támogatás kéne, és annyi... Ja meg megtanulni optimalizálni, mert minden új pálya szopja az fps-t... engem nem érdekel de maguknak ccsinálnak ezzel munkát, ha egyből jó lenne nem kéne toldozni foldozni! :U

(#55808) Mister_X válasza Th1sN04ll (#55807) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, Windstorm tök jól fut. :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55809) Th1sN04ll válasza Mister_X (#55808) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nálam is van 60-80 fps az új mapokon a régieken meg 90-100... el tudom képzelni egy low gépen vagy laptopon ezt ahol a 30-ból lesz 20 :U

(#55810) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ma egy kicsit sokat játszottam. De kifarmolta a JPZE100 árát. :D

(#55811) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#55810) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Hogy tudsz az eu2-őn lenni az lagos fos :DDD Amúgy gratulálok hozzá! :C

(#55812) csaba17 válasza Diarmand (#55704) üzenetére


csaba17
senior tag

láttam ment a párbeszéd a tigrisről:
egy kis magánvélemény(játszottam vele, el is adtam ahogy meglett a tp a 2-re)
sztem egy irtó gagyi tank, írjátok hogy csak 200 felett lehet átlőni? mit? 100mm frontja van, azt forgathatod, még m6-tal is simán belövöm.
és nem, nem tartozom a "noob" gémerek közé de az a tank egy vicc, max akkor pattint ha az rng úgy adja.
m6-tal /full hp/ volt már hogy rámentem egy ~500hp-sre, a gémernek volt 2200 wn6-ja, forgatta de úgy is belőttem, még sajnáltam is.
nem is értem itt azokat akik írják hogy jól kell forgatni, az a 100mm ha beforgatod lesz belőle talán 150 és akkor meg az odalát lövik be...

csak ennyit a tigrisről :)

(#55813) myckey válasza Th1sN04ll (#55811) üzenetére


myckey
veterán

egy ideje már teljesen jó a kettő is
pedig tréhomós vagyok

másoknak is jó ;)

Süti
na ja
látvány nuku,de gépet azt leszopja.
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#55814) Bingisz válasza csaba17 (#55812) üzenetére


Bingisz
addikt

Nehéz megérteni, hogy a tigrisben a sok HP, és az elvetemült DPM a lényeg, jó pontossággal ötvözve.
Annyi a HP-ja, mint egy tier 8 heavynek, ráadásul a DPM-je nagyobb is náluk. Felzabál bármilyen tankot, mint a disznó. Páncélnak meg ott van szájdszkriccs.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55815) Jolet válasza myckey (#55813) üzenetére


Jolet
őstag

ideje volt, mert elég vicces cw-k voltak addig ;-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#55816) myckey válasza Bingisz (#55814) üzenetére


myckey
veterán

na ja
simán odamegyek arctámadózni a tr 8 gépekhez ;]
remélem annyira nem fogják butítani
meg aztán a t29 tornyáról is volt valami...ha azt is meg...k,akkor mehet mindkettő a levesbe :O

Jolet
jaja!
gondolom ezt is költöztették

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#55817) sith7 válasza csaba17 (#55812) üzenetére


sith7
nagyúr

Aha ... szar, azért nem adja meg tier 7 - ben 4311 dmg - re a tank ászt, mert olyan szar, olyan kevesen tolják vele , ezért olyan alacsony a tank ász szint :U

(#55818) 04ahgy válasza Mister_X (#55792) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Acer Aspire TimelineX 3830TG masinán tolom (i5-2430M @ 2,4GHz, turboval 3GHz, a gépben 2GB-os GT540M, 4GB RAM single channelben). Minimumon, vagy minimumközelben vannak a beállítások, és több! az FPS-em a 9.0 óta, mint korábban volt. 1366*768 felbontáson üzemel.

A gép ugyan egy hőcsövön hűti a CPU-t és a VGA-t, így 2GHz-re kell visszavennem, hogy ne throttlingoljanak túlmelegedve, de az nem a WoT hibája.

Az asztali gépemen VGA függően ugyanannyi / kevesebb efpéesem van. P8P67 Pro, i5-3570K alapon, 4GB RAM 1600MHz CL11 dual. HD7970-nel 100FPS akad, HD7870-nel 70-80. 35-45FPS-re esik be, ha FPS minimum van.
Viszont a teljesen fullos kimaxolt grafika az az R9 290-t is megfekteti. Abban a pontban, ahol a játék teljesítményét befolyásoló pontok vannak, kell visszábbvenni az optimális FPS értékhez.

Sokszor a lagot, FPS csökkenést az okozza, ha a gépen valami más is használja a CPU-t (pl. beakad a Flash Player, USB másolás, stb.) Erre is figyelnek a kedves panaszkodók? Mert amikor a megszokotthoz képest a játékban hirtelen visszaesett az FPS, az nálam eddig mindig okkal történt. Nem a WoT közvetlen hibájából.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#55819) 04ahgy válasza mrszitya (#55796) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lásd az előző hsz-em: visszaveszem 2GHz-re a CPU-t, hogy a TDP-je kisebb legyen, és a VGA kifuthassa magát. Így több az FPS-em hosszú távon, mint az alapon futó CPU-val, ami azonnal TurboBoostolna 2,8-3GHz-re... Okádva a hőt. Persze nekem ez a notim sajátossága, de jól mutatja, hogy 2GHz-es intelen remekül elszalad a WoT.

Ne cserélj szerintem procit. Lehet, hogy elég lenne a gépet belül kitakarítani, notinál az a kritikus pont. Én kéthetente kifújom az enyémet kompresszorral.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#55820) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, megvan a hibám. FPS oké, de a telia.net miatt nekem mindkét szerveren durva packet loss van.
Ezzel lehet valamit kezdeni?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55821) Spenike válasza Th1sN04ll (#55734) üzenetére


Spenike
tag

Hali jó kör lett.

1 kérdés melyik az az addon, célzó amit ebben a videóban használsz arty nézete nagyon kafa.

(#55822) Bingisz válasza scyllarus (#55820) üzenetére


Bingisz
addikt

Küldj a supportnak egy minimum félórás pingplotter eredményt. Ne legyen közben semmi más internethasználatod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#55823) scyllarus válasza Bingisz (#55822) üzenetére


scyllarus
veterán

Oké, köszi a tippet. :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55824) Mister_X válasza 04ahgy (#55819) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gratulálok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55825) Diarmand válasza csaba17 (#55812) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én nem írtam ilyet és ha jól emlékszem, akkor HáGé sem. Neked viszont sikerült leragadni a legmellékesebb dolognál, hát gratulálok. Magáról a tank egészéről beszéltünk és nem csak arról a rohadt páncélról, de ezt már egyszer leírtam, gondolom ezt a részt kihagytad. Összességében a Tigris egy veszett jó tank, a páncélja pedig adott helyzetekben képes pattintani egész nagy penes ágyúkat is, ha épp úgy dugod ki magad, ha épp úgy adja a random faktor, ha épp hülye az ellenfél, ha épp akármi más - a megfelelő rész aláhúzandó. Gyenge a páncél, ez tény, mivel nem frontharcos tank azzal az ágyúval. Fogd fel úgy, hogy egy AMX 50 120 oldalával is lehet Fosh 155-öt pattintani (egyetlenegyszer sikerült) vagy ahogy a kis spotterek leveszik mellel a JagdpanzerE100 lövéseket. Ha mákod van, megment a páncél, ahogy HáGé kollégát is megmentette pár helyzetben, nézd meg a visszajátszását. Természetesen nem lehet erre építeni.

írjátok hogy csak 200 felett lehet átlőni

Ennyi a lényeg amit fentebb leírtam, de erre az idézetedre muszáj ezt belinkelnem Szalmabáb érvelés

[ Szerkesztve ]

(#55826) joergie válasza Diarmand (#55825) üzenetére


joergie
őstag

Ennél van jobb, a Chewbacca védelem :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#55827) DonCosta


DonCosta
tag

Ahogy látom elég random, hogy milyen gépen hogy fut a WOT. Nekem egy A8-3850 AMD Llano-m van a maga beépített videokarijával és 4 GB 1800-as RAMmal. Minden alapon, semmi tuning.
A normál grafikán, 3d megjelenítés csúszka és a látótáv maxon, textúrák közepesen, egyéb minimumon 40-60 FPS között mozog. Igaz 1280*1024-ben mert ennyit tud a 19-es monitorom. De nincs akadás, nem esik vissza az FPS még artynál sem pedig a JacktorMODPack fent van.
Sokat nem kísérleteztem, mi lenne az amit még vállalható kompromisszummal ki lehetne hozni belőle, de így stabil és számomra élvezhető.
Van olyan kollégám akinek az Inteles gépe nagyságrendekkel jobb + NVidia diszkrét kártya+ 3* ennyi RAM és a 9.0 óta nem tud játszani vele mert folyton kifagy. Eddig nála minden maxon futott.
Megértem, hogy sokan bosszankodnak akinél nem megy, de nem igaz, hogy erőmű kell a futtatáshoz, az viszont igen, hogy elég kiszámíthatatlan, hogy mitől függ a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#55828) uniqm1


uniqm1
tag

Üdv!
Akinek gyenge a gépe a WOT-hoz, a következőkkel lehet némi FPS emelkedést elérni:
- WOT Tweaker - - > Összes effekt kikapcsolása
- Tömörített textúrák használata (nálam a 25%-os elég volt, azzal még a látvány sem olyan vészes, de van még 12.5, 6 és 3%-os tömörítés is, bár ez utóbbiakal már azért elég ocsmány lesz a grafika)
- tripla bufferelés kikapcsolása (c:\Users\___username___\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\preferences.xml fájl szerkesztésével)
- Mav's Ultra Fog Remover mod,
- Max Farplane mod,
- Ultra Low Graphic Settings mod
- és sajnos az XVM-et el kell felejteni, nagyon levesz a kevés FPS - ből. Ha nagyon kell a tankok látótávja vagy más ok (pl. 6.érzék hang) miatt, akkor a Vadkörte-féle xvm mini vagy midi javasolt, ezekben ki van kapcsolva a statisztikai mód.

Lelőhelyek a fentiekhez: wothungary.hu, batonywot.gportal.hu és pkwot.blogspot.com
(Bocs, de nem tudok linkelni, mobilról vagyok.)

(#55829) KaLeun


KaLeun
senior tag

A hotfix után az "improved graphics" alatt van több fps-m. Még előtte a preferences.xml-ben átállítottam a SHADER_VERSION_CAP-t 1-re, ezt mondjuk még nem is néztem meg azóta. A többszálú futtatás kikapcsolása és az a dinamikus állítható render felbontás pedig semmilyen hatása sincs.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#55830) Th1sN04ll válasza Spenike (#55821) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Wothungaryn a celzok kozt a legelso fejbol meg nem mondom a nevet! :R

(#55831) mrszitya


mrszitya
senior tag

Mialatt a Történelmi csatákban...

Silentstalker EU2 szerveren (65k aktív játékos volt éppen) történelmi csatát szeretett volna játszani. :D
Én nem is csodálkozom ezen... Biztos nagyon sokan nem értenek egyet, de a konfrontáció (nemzetek csatája) sokkal jobbra / izgalmasabbra sikeredett.

FTR

[ Szerkesztve ]

(#55832) Angel1981


Angel1981
veterán

Üdv Urak!

Kihagytam most pár napot fórumon, és nem olvasnék vissza 600 hsz-t, úgyhogy megkérdem; van valami hír arról, hogy május 1-én megkapjuk-e a győzelmenkénti dupla XP-t?
Vagy azt az akciót már megjátszottnak tekintik azzal, amit ápr. 15/16-án adtak?

(#55833) xenom0rph válasza uniqm1 (#55828) üzenetére


xenom0rph
őstag

Tegnap leírtam hogy nálam a 6%-os textúra nem érsemmit. UUgyanúgy leesik az fps 10 köré.. A tweaker viszont ad 2-3 fps-t

halahala

(#55834) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#55811) üzenetére


ddt500hu
veterán

Semmi gondom nincs vele. :F
Köszi. Bár csak azért vettem meg mert ki volt forgatva. Így túl sokat TD-zem és a 183-hoz képest nem egy nagy durranás. :( De hátha meglep.

(#55835) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#55834) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Jo az hidd el hozzaszoktal a giga sebzesekhez ennel viszon nincs kis sebzes alltalaban beadja ezer fole! Legnagyobb lovesem 1300 mause toronyoldalba! ;] plusz van pancelja :K

(#55836) 04ahgy válasza Mister_X (#55824) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mihez gratulálsz, nem értem 100%-ban... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#55837) Mister_X válasza 04ahgy (#55836) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A kompresszorral fújkáláshoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55838) Th1sN04ll válasza Mister_X (#55837) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nyílván ha szakértő ért hozzá hogy kell károsodás nélkül kifüjni :DDD

(#55839) uniqm1 válasza xenom0rph (#55833) üzenetére


uniqm1
tag

XVM fent van? Nekem az XVM kiiktatásával ugrott 5-6 - ról 18-20 tájékára, ami még nem túl acélos, de azért már játszható kategória.

(#55840) Jakuu válasza xenom0rph (#55833) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem olvastam milyen beallitasokkal jatszol, de ha esetleg az arnyek be van kapcsolva akar minimalis beallitasra is, azt kapcsold ki.
Az jo par FPS-t segit. A masik, ami nem WOT beallitas es segiteni szokott. Amikor jatszol akkor a windows lapozofajlja (pagefile) legyen fix meretu. A windows nagyon mostohan banik ezzel, hiszen 8GB memoria mellett is kepes letrehozni akar 15GB-s fajlt es annak a teljes beolvasasa bizony nem gyors muvelet.

Ha pedig meg emelle toredezett a vinyo, akkor a laggolas, FPS csokkenes, meg inkabb jelen van.

(#55841) unravel


unravel
őstag

Találtam egy képet az 5%-ra tömörített textúráról. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#55842) Mister_X válasza Th1sN04ll (#55838) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez elvi kérdés: most vagy csinálunk rendesen valamit (kitisztítjuk) vagy kóklerkedünk (belefújunk kompresszorral oszt jóvan). A kompresszor nem fogja kitakarítani a gépet, a por egy részét kifújja, a maradék megragad. Sarkokból se szedi ki. Eltömíti a rácsokat, bordákat. Tönkre teszi a ventillátorokat.

Sebaj, nem az én gépem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55843) KaLeun válasza Mister_X (#55837) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ugye a burzsoá számítógép buherátorok sűrített levegő spray-t használnak. Kompresszorban meg nyomokban előferdülhet olaj és víz, valamint jóval nagyobb lehet a kiáramló levegő nyomása ami esetleg leszabhat valamit.

Mondjuk én is kompresszort használok...

Cila

(#55844) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#55835) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja csak az rohadt E3 ne lenne a játékban. Ma rátöltöttem a goldot, hogy majd a 420 átviszi. Na most az első 3 lövés másik tankra ment rá mert az E3 mindig eltűnt. Az IS3 csak nézett, hogy minek lövök rá golddal. ;]
Aztán a 4-ik E3 eleje vagy mi és pattant. Vissza simára kicsit oldalt fordult és kilőttem. Közben pattintottam úgy 3000-et.
Ez a rohadt spotrendszer kikészít. Szerintem ez a legrosszabb része a játéknak.

(#55845) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Bocsánat 7000-et pattintottam és a csiga is jó szolgálatot tett.

(#55846) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#55844) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Frontból nem lövöd át 420-al se, mint ahogy mondottam elöl a kis kukucskálók, és a pocak... :K

(#55847) Jakuu válasza ddt500hu (#55844) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem meg a 25%-os random faktor.
Ugyebar ez regebben 10% ill 12.5% volt. Ezzel megjobban manipulalhatova tettek a jatekot.
a vicces az egeszben, hogy elmeletileg a t29 agyujaval a +/-25% rendszerrel tobbet kene lonnom maximumban, erre a regi sebzeshez kepest, ahol lottem vele 400dmg-t (ez volt a max) 288-at (ez volt a minimum)

Most van hogy lovok 240-t, ellenben egyszer nem lottem meg 400-at, pedig elmeletileg 420 a max sebzes az uj rendszer szerint.
Erdekes, hogy sokkal tobbszor lovok 300 alattit, mint felettit, ami nagyon gaz. Pont ebben rejlett a t29 ereje, nagy tuzero viszonylag turheto gyorsasaggal es a kupola strapabirosaga a keves HP mellett.

Most pedig a tigrisek sebzeset lovom nagyreszt, mikozben azok gyorsabban lonek es a tankjuknak tobb a hpja.
Egyedul a hull-down ami elonyt ad mar csak.

A penetration es critical hit null damages lovesek megszaporodasarol, pedig ne is beszeljunk. Atlagban legalabb 4-et lovok meccsenkent, de volt olyan, hogy 3 merkozes alatt 21 ilyet lottem egy szopo napon.
Es mindegy volt a szog stb. Tegnap is hasonlo tortent, ami szamomra erthetetlen volt, orosz td felepitmenye latszott csak ki a szikla mogul, semmi mas. Teton lovom erre critical hit null damage es leesik a lanca. LOL
Es az osszefoglaloban ott van hogy lancon lottem, csak azt nem ertem megis hogy lehet ez, amikor egy mozdulatlan TD tetejet lovom meg es semmi mas nem latszodik ki a szikla mogul.

[ Szerkesztve ]

(#55848) 04ahgy válasza Mister_X (#55842) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nos, akkor én is hadd gratuláljak, hogy nem teszel különbséget a 2 éve nem takarított, összefüggő por-szösz által belül beborított notebook hűtés (ezt tényleg csak szétszereléssel lehet tisztítani), és a kezdődő porosodás közt, amit hatékonyan kifújhatsz a gép szétszerelése nélkül.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#55849) ddt500hu válasza Jakuu (#55847) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én ezt inkább elfogadom mint az eltűnő tankokat. Sokszor nem is lehet tudni, hogy most az rng miatt nem ment át vagy rosszul találtam el.
Viszont amitől agybajt kapok és rendszeresen visszatérő dolog:
Ellenség megy a szikla mögött és végig spottolva van. Milliméterre pontosan ahogy kiér a szikla mögül eltűnik! Átmegy 100m nyílt terepen láthatatlanul, majd 1m a másik sziklától előtűnik úgy, hogy képtelenség meglőni és ismét spottolva van percekig amíg a szikla mögött áll. Tehát csak akkor nem látni az ürgét amikor nyílt terepen van. :Y
Az amikor Malinkovan megy középen a tank és 2-3mp-ként véletlenszerűen eltűnik szintén nagyon vicces. :W
Ja és ez a camo meg ki lát kit dolog is elég furcsa. Tegnap CW-n 4-en állunk egykupacba. T62A, obj.268 (csigával), WTE100, Foch 155. Ellenséges IS7 a szikla mögött áll kb. 120-150m-re. Egyszer csak eltűnik a spottról. Mind a 4-en mozdulatlanul állunk egyszer csak a bumm meglövi az obj.268-at és csak akkor spottoltuk fel. Nem is tudtunk rálőni. Nem nem spottolhatott minket más!!
Szóval ez kiakaszt. :((

(#55850) SoulReaver válasza 04ahgy (#55848) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezt milyen 1xerű lesz takarítani.. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.