Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238851) Argh! válasza jano_77 (#238850) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ebben a játékmodban szerintem nem a kill vagy a dmg rekordja a fontos szerintem, hanem a sorozatban nyert meccsek száma :D De grat :K :C

(#238852) hulp01 válasza jano_77 (#238850) üzenetére


hulp01
senior tag

Nálam az totál homály, hogy ezeket az xp után szereplő Onslaught pontokat mi alapján osztja ki a rendszer (nálad itt 235 pont). Egy csomó olyan eset volt, amikor egyáltalán nem értettem miért annyi pontot kaptam, miközben a kb. hozzám hasonló teljesítményt nyújtó csapattárs meg sokkal többet vagy éppen kevesebbet. Aztán utána ezt még átváltják egy másik pontra, ami az előrejutáshoz kell. Szerintem feleslegesen túlbonyolított az egész.
Amúgy ha már tesztelget új módokat a wg, akkor csinálnia kéne egy olyan verziót is, amikor az egyéni teljesítmény számít, és mondjuk base xp alapján számítanák a feljebbjutást (győzelmi szorzó nélkül). Ha pl. a fenti példát nézzük, akkor az ellenfél IS7-ese a csata második legjobb játékosa volt, mégis a jutalma valószínűleg -18 pont volt. Miközben a ti csapatotok utolsó játékosa kapott legalább 18-20 pontot, miközben kb. semmi haszna nem volt.

(#238853) Argh!


Argh!
aktív tag

Daki vs QB LOL ez marha jó volt :D :C Lehet volt már, 2 hónapos vidi.

(#238854) Addel válasza vepe (#238849) üzenetére


Addel
senior tag

Én mindig törekedtem arra, hogy a saját számomra nagyon vigyázzak, sosem használtam munkára és vice versa. Most is emiatt van 2 kártya a telefonomban, a sajátom és a céges.

(#238855) Dobi 562 válasza Argh! (#238851) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, ahogy írod. Mennyiszer volt, hogy Himmelsdorfon betoltam egyből cap-re IS-4-el és emiatt nyertünk. Volt 2-3 sebző lövésem. :D

(#238856) 2thletme2day válasza hulp01 (#238852) üzenetére


2thletme2day
őstag

Foglalsz, foglalást resetelsz vagy blokkolsz, használod a tankod különleges perkjét. Ezekre kapod a pontokat inkább a tekintély pontokat. Itt nem a damage a legmérvadóbb.

(#238857) Dobi 562 válasza Argh! (#238853) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez is jo! En csak ezt lattam: Kajzoo vs QB

:DDD

(#238858) tasiadam válasza Dobi 562 (#238857) üzenetére


tasiadam
veterán

QB be like: press R 2 times, randomly press left mouse button

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#238859) hulp01 válasza 2thletme2day (#238856) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, nagyjából tudom, hogy mire adja, de ennek ellenére voltak érdekes pontok. És ezért mondom, hogy követhetetlen, hogy a végén ki miért mennyi pontot kapott. Korábban rankeden volt ez a tankosztálynak megfelelő extra pont, hát az se volt sokkal jobb, de egy fokkal azért érthetőbb volt szerintem.

(#238860) kchryss válasza Dobi 562 (#238857) üzenetére


kchryss
addikt

Feldobta ajánlott videónak: Kajzoo - My Girlfriend tricked us into playing FV4005...
Kajzoo tényleg összejött a német csajjal? Mikről maradtam le amíg nem játszottam ...

(#238861) jano_77


jano_77
nagyúr

Hááát ez érdekes és mosolyogtató győzelem volt! Enemy nagy erőkkel a damázsra hajtott, azzal sem foglalkoztak, hogy befoglaljuk a bázist. Mikor elindultak volna 0:4-nél és kb 6 sex-nél, már régen késő volt számukra. Jót mosolyogtam magamban. ;] :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238862) Dobi 562 válasza kchryss (#238860) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, most novemberben költöznek össze Spanyolországban. Legalábbis egy hónapja az volt a terv, mostanában nem volt időm stream-et nézni.

(#238863) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Amúgy azt észrevettétek, hogy eltűnt teljesen a ranked mód a játékból? Amikor bejött az onslaught mód akkor a ranked mellett, kis ablakban mutatta az új játékmódot. Pár kisebb frissítés után viszont teljesen kikerült a ranked a játékmódok közül és most az onslaught díszeleg az eddigi helyén. Vajon teljesen elkaszálták a rankedet? :U

(#238864) Gubu0101 válasza 2thletme2day (#238863) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ott van az :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#238865) jano_77


jano_77
nagyúr

Az a bosszantó, mikor egy ilyen csatára -18 pontot kapok és csak visszafelé tudok haladni. :W :o

Mennyire hihető, hogy egy NOOB (3K WG értékeléssel) 7K sebzést kioszt egy ilyen villám csatában!?!? Hagyjuk már :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238866) jano_77 válasza jano_77 (#238865) üzenetére


jano_77
nagyúr


a kép lemaradt az imént

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238867) 2thletme2day válasza Gubu0101 (#238864) üzenetére


2thletme2day
őstag

LOL. Tényleg! :DDD

Azokat kérdezném akik már kiszabadultak bronz ligából, hogy milyen statisztikákkal sikerült? Közel 600 csata után egyszerűen nem tudok szabadulni bronz-ból. D és C között ugrálok. Arra vagyok kíváncsi, hogy én vagyok noob (ha igen, akkor mennyire) vagy csak szopat a játék a csapatokkal.

Itt az enyém:

(#238868) zodo válasza jano_77 (#238866) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz nekem randomban volt múlthéten egy napom mikor szinte csak a 3k körüliek vitték a top damage-t.
Mondom mi a .... ,fellázadtak a botok vagy mi. :U
Volt hogy én voltam a legnagyobb értékelésű pedig csak átlag vagyok de alig tudtam sebezni.

(#238869) Argh! válasza 2thletme2day (#238867) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nekem ennél gyengébb , feljutottam ezüst B-ig és vissza bronz C. Ezek között hullámvasutazok. Már 4x voltam ezüstbe de mindig vissza esek :D

A 160 win rég megvan , szóval nem vagyok ráfeszülve. Csak a field modok miatt megyek.

(#238870) Dobi 562 válasza 2thletme2day (#238867) üzenetére


Dobi 562
addikt

Arany C. Most lett meg pont a 160. gyozelem.

Tovabbra is azt mondom meta tankokkal erdemes menni ha feljebb akarsz kerulni.

A TVP az nalam user error, ezert nem is eroltetem mar.

(#238871) hulp01 válasza 2thletme2day (#238867) üzenetére


hulp01
senior tag

A winrate-ed az, ami igazán lehúzza az egészet. Meg sajnos a sebzésed is minuszban van, többet kapsz, mint adsz. A vicces az, hogy presztízs pontokból nekem is ekörül jött be. A megsemmisítési arányban is 1 alatt vagy. Milyen tankokkal játszol? Ha jól sejtem inkább medekkel. Próbáld ki az SC-t (bár az ammorack sérülésektől agyfaszt fogsz kapni) meg az AMX-et. Lehet, hogy heavy-vel jobban tudod befolyásolni a csatát. Nekem az SC-vel az első negyven csatában valami 80+-os winratem volt. Csak lestem, hogy wtf, miközben randomban nézd meg a statomat az SC-vel. T7-T8-ban csinálok annyi átlagsebzést. Itt meg valahogy mégis működött. Jó, full golddal meg pótkajával. De mivel 20 győzelmenként ad 500k creditet meg az elején volt valami plusz mission is nagyjából lehet tartani a creditet. Ja, meg kivételesen prémium fiókom van, mert fel tudtam használni a skilles kódot a hosszabb kihagyás miatt. De majd este ránézek, miután meglett a 160 győzelem, hanyagoltam inkább.

[ Szerkesztve ]

(#238872) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kepzeljetek Karelian tamado/vedo csataban a vedo csapattal voltam es a heavy-k nem kempeltek, hanem mentek a terkep ket szelere az utkozopontokhoz! Hosszu ido ota elso alkalommal kaptam olyan csapattarsakat akiknek tobb otlete van annal, mint hogy vedo csapat = betonkemp a zaszlo korul.

Sot, a konnyu tank spottolta a mocsarat, a medek flankeltek, a maradek TD meg feltartotta az ellenfelet amig korbe ertunk!

Emlitesre melto dolog, legyen megorokitve az utokornak ez a boldog, dicsoseges pillanat! Gyemant a fostengerben. :D

(#238873) Don Vittorio válasza Dobi 562 (#238872) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Neee... Kora reggel ilyen mesét füllenteni?!

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238874) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Sziasztok!

Csak a szokásos üzenetem.
A [HRG] (Hundred Ronins and some Geishas) klánunk "nyugdíjas" klán, tehát jellemzően a klánozásban kiégett játékosok alkotják. Nálunk nincs erőszak, nem kötelező TS-ezni (bár van TS-ünk) vagy Discordozni, CW-zni és strongholdozni. A célunk, hogy egyszerűen csak játsszon mindenki a saját tempójában és szokásai szerint, és, ha lehet, közben gyűjtsön minél több "kötelesség útja dobozt", amiből boostereket gyártunk és kapcsolunk.
Jelenleg 20 szabad helyünk van, tehát, ha "kipusztult" a klánod, vagy nincs kivel szakaszoznod, vagy, ha úgyis minden nap játszol, akkor gyere nyugodtan hozzánk.

Amit tudunk nyújtani:
- ha szerencséd van, akkor játszol, amikor mennek a boosterek. :) Valójában nincs fix időpont, ha elegen vannak fönt, mindig kapcsolunk boostert. Leggyakrabban kredit+szabad XP ketyeg, de lehet kérni sima XP-t is, ha valaki tankot húz, meg legénységit is, ha épp átképez. Jellemzően du-este-éjszaka mennek a boosterek 17-18.00 óra és hajnali 2 között. (Én gyakran vagyok úgy online, hogy nem játszom, de, ha elegen vannak fent, és látom, akkor bekapcsolok valamit a tagoknak akár reggel és délelőtt is. Kellene egyébként 1-2 olyan jelentkező is, aki tudja magáról, hogy elég kiszámítható időpontokban játszik, és, aki tud ebben a kapcsolgatásban segíteni.)
- klántagként, ha végig csinálod a kéthetes ciklusban a "kötelesség útját" (ez jellemzően a két héten belül 4 nap játékkal hozható), akkor fixen kapsz 6 db 20k-s legénységi könyvet, ami éves szinten 156 könyvecske, tehát 3M XP - az azért a hülyének is megéri, nemhogy egy PH!-tagnak. :)

Ha szeretnél csatlakozni, írj rá a játékban Judas_Maccabaeus játékosra, vagy jelentkezz csak simán a klánban, aztán valaki majd csak beenged. :)

Nem csak magányos roninok, hanem nagyobb baráti körök is jöhetnek, aztán nyilván, ha van kedvük, akkor játszhatnak csapatos játékmódokban is - mindig van olyan, akinek lenne hozzá kedve.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238875) Argh! válasza Don Vittorio (#238874) üzenetére


Argh!
aktív tag

Mi az a "kötelesség útja doboz" ? :D

(#238876) Don Vittorio válasza Argh! (#238875) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Abból lehet klános boostert gyártani. Másért is lehet kapni, pl. strongholdozásért, szakaszban játékért is, de alapvetően, ha simán játszol, de klántag vagy, akkor "kapod". Igazából nem te, hanem utánad-általad a klán.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238877) Don Vittorio válasza hulp01 (#238871) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nálam se jobb a helyzet winrate-ileg sokkal jobb játékmódon belüli statisztikával se/is.
Friss accon kezdtem el "rohamozni", az első tízes med a Progetto, már akkor lett meg, amikor lement 2 hét ebből, tehát én én csak azzal játszom.
5200 körüli topsebzéssel, 1,3 körüli átlagkillel, 1,4 körüli kiosztott/elszenvedett sebzésaránnyal pont ugyanígy 47-48% a winrate-em. 300 körüli csatát mentem eddig, 143 győzelmem van, de épp azt érzem, hogy teljesen mindegy, hogy én jól teljesítek a meddel, ha nem egyszer, nem kétszer ab ovo, eleve elrendelve bukó a meccs, mert bejön két light, vagy bejön valaki artyval, vagy csupa olyan játékost kapok csapattársként, aki a meccsben egyetlen vagy maximum kettő sebző lövést tud leadni a heavyjével.
Csata után nézem ezeket a játékosokat, és rendre 42-45% közötti winrate-jük van (bár láttam már nem egy 39%-ost is), meg 3-400 körüli átlagsebzésük, tehát ők azok, akiket agyhalottnak meg botnak szoktak hívni a játékban. Velük én, ha megfeszülök, akkor se tudok többet nyerni, és folyamatosan a vas teteje és a bronz alja között billegek.
A kb. 300 meccs alatt az én "megfejtésem" az lett, hogy akkor nyerek, ha 5 heavy + 2 med felállás mellett döntenek a csapattársak (amiből én vagyok az egyik med, vagy lehet 6+1 is, de jöjjön velem az egyik mozgékonyabb heavy), valamint, hogy a másik csapatban még nagyobb hülyék legyenek, mint nálunk. Magyarán ne mi nyerjünk, hanem veszítsen a másik csapat.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238878) Gausz


Gausz
aktív tag

Hello,
hogyan oldható meg egérkattra a chatbeírás, miszerint spottoltak xy koordinátán?

(#238879) Szibilla válasza Don Vittorio (#238874) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Csak megerősíteni tudom, nyugi van és senki nem szól, ha egy hétig nem játszom…mostanában meg ha van is rá időm, akkor is a Roham módot játszom, így a kötelesség útján nem sokat alkottam, de ezért sem szólt senki. :)

Összegezve: pont nekem való klán.

(#238880) jano_77 válasza Gausz (#238878) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem kell kattogni, XVM beállítás. Azonnal küldi, ahogy felderítettek.

ROHAM mod: eddig ez volt a leggyorsabb csatám és egyben győzelmem

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238881) Stigma.HC válasza xAttilax (#238820) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nemrég újra elkezdtem játszogatni és csendes módban követem a fórumot is már jó ideje ismét :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#238882) Cseri0058 válasza Don Vittorio (#238874) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én jelentkeztem, de a kutya se foglalkozott vele.
Biztos nagy királyok vagytok...

(#238883) #21346560 válasza Cseri0058 (#238882) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mi fun klán vagyunk, ha gondolod jöhetsz! BabiNéniTankSZázad :DDD

(#238884) Argh! válasza Cseri0058 (#238882) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én is jelentkeztem, és 10 perc mulva jött az inv. Nem kell türelmetlennek lenni :D

(#238885) jano_77 válasza hulp01 (#238871) üzenetére


jano_77
nagyúr

2-3 napja tolom ezt a Roham modot és ma eljutottam Bronz A szintig. Na ott megjött a "bőnyálasnehogyazthiddhogyilyenkönnyűlesz" és olyan botrányosan debil embereket kapok a csapatba, hogy esélyünk nincs nyerni! Sand Riveren az enemytől mindenki feljött a dűnékhez középen, tőlünk elindultunk oda 3 STB-1-el. Arra nem voltak képesek ezek az anyaszomorítóak, hogy beálljanak a CAP-re és behúzzák a zászlót. IS7-ünk sétakocsikázik a dombon, hogy megnézze, hogy tényleg fent van-e az összes enemy! :W :Y :o :W
Most már ott vagyok, hogy nem sok van vissza és a Bronz D-ből is kiesem. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238886) jano_77 válasza jano_77 (#238885) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remek. Utolsó 20 csata, ebből 5 nyerő. Köszi WG :W
Vissza is estem a Vas A szintre :O
Már 800 pont környékén jártam. Most van 507! Biztos rajtam múlik, azért, mert szarul játszom. :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238887) vepe


vepe
senior tag

Skacok, kis térképen, hogy lehet azt beállítani, hogy a tankokat ne ikonokkal jelölje, hanem írja a tankok nevét.

(#238888) jano_77 válasza jano_77 (#238886) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap a nap végén 68% WR voltam. Most éppen csak megütöm az 50%-ot (51,39%)
Szánalmas, hogy eddig tök jól haladtam, most meg hírtelen behúzták a kéziféket odafentről! :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238889) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szuperteszten a Lion.

11700 WTR, 65% win rate gamer, kicsit alulteljesit vele a tobbi X-es tankjahoz kepest.

(#238890) 2thletme2day válasza jano_77 (#238888) üzenetére


2thletme2day
őstag

Bronz D-ig viszonylag simán feljutottam de ott teljesen megrekedtem. Leülök játszani. Bronz D-ben kezdek de valahogy mindig úgy hagyom abba a játékot, hogy semmit nem haladtam és ugya úgy bronz D-ben vagyok. Vagy feljebb lépek és visszaesek, vagy lejjebb zuhaniok és onnan kapaszkodok vissza de egyszerűen nem tudok innen elszakadni...

(#238891) Elf válasza jano_77 (#238885) üzenetére


Elf
aktív tag

Ne keseredj el. Majd fordul a kocka.
Én konkrétan bronzból nullára küzdöttem le magam. Igen. Zéró pont.
Jó, nyilván köze volt ahhoz hogy megnéztem mennyi kreditet zabál ez a mod, dobtam egy hátast és azonnal kiszedtem a gold ammo-t meg a nagy fogyó cikkeket és kellett idő az alkalmazkodáshoz, de akkor is nemáááá! :U
Most megint bronzban vagyok. De nem görcsölök. Engem a battle pass pont gyűjtés hajt.
Meg igazából bejön ez a mod. Ha épp elszaródik minden akkor is hamar vége van. :C

(#238892) Don Vittorio válasza Cseri0058 (#238882) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Mikor jelentkeztél a biztosan nagy királyoknál? Én speciel 3 gyerekes apuka vagyok két 90 közeli szülővel, tehát könnyen lehet, hogy nem azonnal csapom össze a bokámat, ha valaki megnyomja a belém építettnek hitt, távb@szogató, elektromos sokkolót. :)

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238893) Don Vittorio válasza #21346560 (#238883) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Mi fun terem a fun klán? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238894) Don Vittorio válasza Argh! (#238884) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Má' rég fel van véve, de nincs is játékba'. Há' player az ilyen?! :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238895) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Most azt látom, hogy valójában a nagyon hosszú töltésidejű TD-k károsak a csapatban, meg a turbós CS-ek meg a T100LT-k. Utóbbiak előre rongyolnak, esély sincsen supportálni a majmokat, ezért pillanatok alatt meghalnak egyedül a 2-3-4 cső ellen, és akkor mindenki más a hülye.
Hát már 7-8 éve is tudtuk, a sima tier6-os strongholdban is, hogy a csapatjáték sikerének egyik záloga, hogy hasonló sebességű tankok menjenek együtt.

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238896) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

A másik kedvencem a folyamatosan szerelmes szavakat suttogó heavy, aki egy, max. kettő lövést ad le sikeresen, majd marad a meccsben, és - ki mást?! - engem pocskondiáz a szerelmes vallomásaival, hiszen miattam vesztünk, mert én medet hoztam, nem azért, mert ő heavyt, amihez nem is ért, végül lehozom a meccset valakivel, kijövök 4-5000 sebzéssel, és nem ír rám, hogy bocsika, haver, izé, hülye voltam, köszi, hogy lehoztad.
Ha nem hozom le, hanem mindennek ellenére vesztünk, akkor viszont már vár az üzenet a garázsban, hogy hovamicsináljak az anyámmal, nővéremmel, kutyámmal stb. Persze úgy, hogy 8-10-szer annyit sebeztem, gyakran még életben is maradtam, ő meg az első percben halott.
Ja, igen, és jellemzően ezek nem az 53-56%-os játékosok, mert ők nagyobb eséllyel tudják, mit csesztek el, vagy, hogy hogyan voltak az ellenfelek jobbak, szerencsésebbek, akármi. Hanem ezek a frusztrált 43%-os csodabirkák.

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#238897) Szibilla válasza Don Vittorio (#238896) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Chat kikapcs és ezekre meg is van a megoldás. Elismerem, lehet hogy így a hasznos üzenetekről is lemaradok, de arányaiban nem lehet túl sok belőlük az alapján, amit a streamerek adásaiban láttam és amiket itt írtok róluk.

(#238898) Dobi 562 válasza Szibilla (#238897) üzenetére


Dobi 562
addikt

Onslaught-ban jobb a chat-et bekapcsolva hagyni, ha vannak értelmes csapattársak meg lehet beszélni velük a taktikát várakozási idő alatt.

Randomban ott tényleg jobb kikapcsolva tartani + üzenet fogadása csak barátlistáról opciót be kell kapcsolni.

(#238899) jano_77 válasza Elf (#238891) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, alapból tetszik nekem is a mod. Sajnálom, hogy az elején negatívan álltam hozzá és nem próbáltam ki, mert akkor már lehet végeztem volna a BP-al is. :U
Én egyetlen gold lőszert nem lőttem még el és többnyire pozitívan jöttem ki a csatákból.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238900) h1mpi válasza jano_77 (#238885) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én tegnap 12/11-et nyertem. Az overall WR-em 50,16%. Randomban 52% azt hiszem, tehát kb. ugyanaz. Most járok Bronz A-ban még egy jó csata kellene az ezüst szinthez, és 151 win-em van. A 160 win érdekel más nem nagyon :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.