Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238051) manu75 válasza cherubion08 (#238046) üzenetére


manu75
aktív tag

Akkor összefutottam a megmondóemberrel, ha Te ettől jobban alszol egészségedre.

(#238052) Viktoár


Viktoár
addikt

Üdv:Viktor

(#238053) Raysen623


Raysen623
addikt

Kijött az új patch: Udes 16 nem talál el semmit, 6-ik érzék meg van ugyan, csak kb úgy csinálták meg hogy jobb lenne ha nem lenne. A játékosok egy java része le sem szarja a lámpát, kirakja magát a dombtetőre (I have the high ground ugye) aztán rommá lövik. :D
Az ellenségnek olyan álcája van, hogy képtelenség felderíteni. A minimum az lenne, hogy egyetlen lövés után látszódjanak a tankok, legyen akármekkora álcája. Utálok szellemekkel harcolni, mert nem fair dolog. Tehát az észlelés továbbra is katasztrofálisan működik. Talán 20 év múlva kisírják a megmaradt játékosok, hogy esetleg javítsák már ki.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238054) Imilenni válasza Raysen623 (#238053) üzenetére


Imilenni
addikt

Ez egy arcade játék, ez így jó ahogy van.
Az meg hogy működik-e, az más kérdés :)

Press "F" to pay respects.

(#238055) xAttilax válasza Raysen623 (#238053) üzenetére


xAttilax
őstag

Tudod, hogy nem akarok mellénykedni és tudom, hogy te 12 év alatt láttál már ezt azt a játékban.. de [itt egy cikk] , picit régi de tele van hasznos infóval és akkor érteni fogod miért ilyen "katasztrofális" ez a rendszer :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238056) Viktoár válasza xAttilax (#238055) üzenetére


Viktoár
addikt

Lehet hogy csak arra gondolt amikor éppen nem úgy működik a rendszer ahogy kellene. Előbb Kajzoo-nak sem mutatta a vz55-öt pedig ott volt előtte. Persze lövés után felvillant csak ennek nem ez a módja. Nagyot nézett ő is. :DDD

Üdv:Viktor

(#238057) 2thletme2day válasza Raysen623 (#238053) üzenetére


2thletme2day
őstag

A játék egyik alapmechanikája amit megkérdőjelezel. Nem véletlenül van lövés után külön camo érték is. Nem azt mondom, hogy hibátlan a spot rendszer de messze nem ez legnagyobb hibája a játéknak. Ismerve a játékmechanikát, szerintem rendben van a rendszer, de igen... Néha bugos.

Viktoár #238045

Szerintem meg az a cél mint randomban. Becapelni vagy megölni az ellent. Erre pedig pont jók a super heavyk. Beülsz a capbe és várod az ellent. Nekem az eddigi kb 10 csatam alatt Maussal volt a legtöbb sikerélményem. De persze pályafüggő ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#238058) kchryss


kchryss
addikt

Kinek mennyi tartalék jött össze az új rendszerrel?
Én szinte mindig tartalékokkal játszottam, de folyton kaptam újabbakat az éppen aktuális küldetésekért így mindig egyre több lett, hiába használtam őket.
443 óra kredit tartalék elég lesz egy darabig, a másik kettő meg valószínűleg sosem fog elfogyni annyi van belőlük.


(#238059) phoenix1989 válasza kchryss (#238058) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szerintem ugyan annyi. Semmivel nem lett több mint volt. Csak a 2 órást kettő darab egy órásra cserélték. Meg a szabad xp megszűnt, egyben van a legény xp vel.

(#238060) hulp01


hulp01
senior tag

Ez az új ranked helyettesítő mód ad goldot a végén? Én csak amiatt játszottam a rankedet is, ha már azt sem ad, akkor hanyagolom.

(#238061) Raysen623 válasza Imilenni (#238054) üzenetére


Raysen623
addikt

Ez egy olyan adu-ász, amit minden ilyen esetben előhúz valaki. Arcade és arcade közt is van különbség, no meg mindent lehet jól is meg rosszul is csinálni.

#238055xAttilax: Köszönöm, azt hiszem el fogom olvasni. :R Mondjuk eddig is néztem marketing videókat a játék mechanikáját illetően, de ugye azoktól kissé távolabb van a valóság. Összességében azért sikerült jó csatákat is menni, bár elég óvatos voltam tegnap.

#2380572thletme2day: Amennyiben a néha BUG-os azt jelenti, hogy patch után teljesen másképpen kell játszanom ugyanazzal a tankkal, akkor tényleg. Tegnap legalább is érdekes volt megtapasztalni az "új" rendszert. Nem azt mondom hogy nem üdvözlöm, de még nem érezni annyira a hatását a játékban.

#238056Viktoár: Pont erre gondoltam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238062) Pug válasza Raysen623 (#238061) üzenetére


Pug
veterán

Semmi nem változott játékmechanika szempontjából a spotrendszerben az új patch-csel.

Annyi történt, hogy valamit elbaxtak és perpill nem mindig működik a 6. érzék. :DDD

Szóval igen, most várhatunk egy micropatch-es javításra.

(#238063) jano_77 válasza Pug (#238062) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gondolom ez annak is köszönhető - mert ugye eddig még nem nagyon adott ki a WG hibátlan pöcst, amikor is nem rontottak el vmit, ami addig működött - hogy most épp a Hatodik érzék parancsnoki szerepkört basztatták. Ez egyenesen vezethet ahhoz, hogy a működését is megmókólták és most bugos. WG-től minden IS kitelik. :K ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238064) jano_77 válasza kchryss (#238058) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt a nézetet hol, honnan hoztad elő? Nekem nem így mutatja a tartalékokat. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238065) Elf válasza 2thletme2day (#238021) üzenetére


Elf
aktív tag

Jogos! Ezt nem néztem hogy nem mindegyik nemzettel lehet ezeket teljesíteni. :R
Akkor pontosítom a kérésemet.
Német: Blokkolj 2x sebzést mint a járműved életereje.
Mi lenne erre optimális úgy hogy csak ligth és med van nekem, meg egy utálatos Jagdpanther. :U

Szovjet: Okozz 2x sebzést mint a járműved életereje.
Erre mi lenne a jó? Nekem az IS-7 heavy meg a T-54ltwt light vonal van meg.
Ide van tippen hogy egy nagy sebző arty kellene talán. Vagy van erre egy durrogtatós light is?

Köszönöm! :R

(#238066) Dobi 562 válasza Elf (#238065) üzenetére


Dobi 562
addikt

Medek kozul az E50-el es E50M-el fogsz tudni blokkolni sebzest ha csak azok vannak meg. VK10001P lenne a legjobb talan de az neked nincs meg.

A szovjeteknek meg azzal menj amivel legjobban jatszol, az eleterod 2*-ereset lesebezni azert nem olyan nagy dolog. HP boost-ot ne szerelj heavy-re, ha azzal csinalod akkor kevesebbet kell sebezned. A t54lt aga is jo lehet erre ha tudsz agresszivan lightozni, azok a tankok is jok damage dealernek.

(#238067) BigBear válasza xAttilax (#238055) üzenetére


BigBear
senior tag

Ez tök jó lenne, ha konzisztensen így működne.
Imádtam mindig a kis E25-öt, de néha agyrém ahogy a játék kever a láthatósággal. Van, hogy puffantok egyet, bokor mögül, light sehol, de kb. a pálya túloldalán levő vaksi arty is meglát. Vagy éppen a múlt héten (ha jól emlékszem) belerobogtam az ellen E25-ébe, úgy, hogy nem láttam meg az ütközésig. De volt rá példa (írtam is itt valamikor), amikor lapulva vele egy ellen heavy konkrétan úgy átment rajtam, hogy nem detektáltam ütközésig.
Nem döntő dolgok ezek, de néha sajnos bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#238068) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jok ezek az uj ranked csatak, a legtobb mar ott eldol, hogy total fogalmatlanul hozzak be a tankokat az adott palyara. Ennek megfeleloen a csataban sem taljak a helyuket, fogalmuk sincs mit kene csinalniuk. :D

(#238069) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#238068) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szerintem semmit nem kell csinálni. Full heawy esetleg med és mindenki a bázisra. Ennél több nem kell. Berantod a zászlót és kész.

(#238070) Dobi 562 válasza phoenix1989 (#238069) üzenetére


Dobi 562
addikt

En ezt tudom de sajnos a jatekosok egy reszenek ez a jatekmod (is) tul bonyolult. Volt, hogy ugy nyertunk raalltunk 3-an heavyk a cap korre csata elejen es meg sem probaltak visszaloni a foglalast.

Vagy a masik kedvencem, mikor bejonnek medekkel/lightokkal es a palya masik vegeben foglalgatjak az adotornyokat mikozben a heavyk eldontik a csatat a cap kornel.

(#238071) kchryss válasza jano_77 (#238064) üzenetére


kchryss
addikt

Végigkattintottam az ismertetőt és az utolsó oldalon volt olyan hogy az átváltás részletei, ott hozta elő.


Az ismertetőt újra elő lehet hozni ha a tartalék aktiváló oldalon az információra kattintasz:


#238059 phoenix1989
Tudom hogy nem kaptunk többet hanem arányosan váltották át, vonták össze őket. Arra voltam kíváncsi hogy kinek mennyi gyűlt össze az évek alatt.

(#238072) phoenix1989 válasza kchryss (#238071) üzenetére


phoenix1989
őstag

Nekem nem sok van. El durrogtattam már majdnem mindent megy ha kell ha nem. Én is azt hittem sose fogy el de aztán mégis.

(#238073) Kolter


Kolter
junior tag

És még mindig. Ezek tudnak frissiteni. Érdekeség csak a vesztes csaták ilyenek. Csak nem piszkálgatnak valamit?

[ Szerkesztve ]

(#238074) Elf válasza Dobi 562 (#238066) üzenetére


Elf
aktív tag

Köszi!
Sajnos az E50 vonal csak a PantherII-ig van meg. Voltam már ennyi blokk közelében ha valami ligth elkezd ész nélkül puttyogtatni de ez mázli kérdése.

A szovjetnél sokszor voltam a sebzés közelében de mindig kellet volna még egy kicsi. Ezért gondoltam hogy váltanom kéne taktikát. :D

(#238075) 2thletme2day válasza Elf (#238065) üzenetére


2thletme2day
őstag

A szovjethez a VI-os SU100 tökéletes lenne a legnagyobb ágyúval. Ha jól rollolsz négy lövés és megvan a küldetés.

Németek passz. Oda tényleg a heavy ág kellene. Japán heavyk közül esetleg nincs meg valamelyik?

(#238076) Papooo válasza Elf (#238074) üzenetére


Papooo
senior tag

KV-2 ? ;]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#238077) xAttilax válasza BigBear (#238067) üzenetére


xAttilax
őstag

Simán benne van, hogy nem jó vagy soha nem volt az. Őszintén megvallva 56k csatával 2350 wn8-am van ami hivatalos XVM szerint egy erős zöld játékos. Szóval az is lehet, hogy mivel nem vagyok se kék se unikum játékos így csak egyszerűen nem veszem észre ezeket. Csak játszok, lövök, próbálom nézni a spot köröket és figyelni a dupla bokorra (néha ez is nehezen megy :B ) de ha spotot kapok nem kezdem el elemezni, hogy most ez lehetséges volt vagy nem. (nem is tudom plusz annyira nem is érdekkel)
De tény, hogy ha valaki teljesen tisztában van a játék mechanikájával, unikum 60%+ játékos és utána elkezdi elemezni, hogy mi lehetséges és mi nem, mint pl valaki írta, hogy Kajzoo is mondta és most te is akkor én elhiszem. Remélem hamar kijavítják :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238078) Viktoár


Viktoár
addikt

A roham módban a szintekért járó jutalom festés megmarad ha droppolsz? Tehát mondjuk valaki eléri az ezüst rangot, majd később droppol és az event végére csak bronz lesz akkor a festés megmarad neki?

Üdv:Viktor

(#238079) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ezt a szart azt hiszem hagyni kell a fenébe. hiába csinálsz bármit ha vereség akkor csak lefelé haladsz. ez gusztustalan

(#238080) xAttilax válasza phoenix1989 (#238079) üzenetére


xAttilax
őstag

1-2 pontja nem rossz amiért megéri játszani.
gyors csaták és lehet napi szorzókat rányomni. így pl én nem nagyon e3-azok vagy minozok de itt full jó tankok szóval simán meglehet rá a field mod.
Győzelemre is ad cuccokat nem kell a rang.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238081) phoenix1989 válasza xAttilax (#238080) üzenetére


phoenix1989
őstag

rangban akkor haladsz ha nyersz, szóval az hogy a győzelem ad cuccokat persze,. de baszhatod ha alig nyersz. artyval meg fv td kel jönnek a gyökerek

(#238082) lnk válasza kchryss (#238071) üzenetére


lnk
aktív tag

2021.01.03 az account az az lassan két éves és 155 db kredit boosterem van jelenleg. A többit nem tudom fejből.

(#238083) 2thletme2day válasza Viktoár (#238078) üzenetére


2thletme2day
őstag

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy itt is van-e Biztonsági zóna? Vagy akár a legendary rangbólnos vissza lehet zuhanni a legelejére?

(#238084) #21346560


#21346560
törölt tag

Ami nem megy, nem kell erőltetni... A 3. ilyen csata! :(((

(#238085) Kolter


Kolter
junior tag

És még mindig ugyan az. Persze az én pénzemből , mivel prémmium vagyok.És érdekes ezek mind vessztes csaták. Azt se lehet tudni ki hol van , és még kire lehet számitani.Ki fog kárpotolni?

[ Szerkesztve ]

(#238086) Kolter


Kolter
junior tag

(#238087) Elf válasza Papooo (#238076) üzenetére


Elf
aktív tag

Köszönöm a tippeket! Sajnos egyik sincs meg de majd gyűjtök rájuk.
Addig meg hátha meglesz a küldi csak úgy véletlenül. :DDD

(#238088) köpet válasza kchryss (#238058) üzenetére


köpet
aktív tag

2522, ha jól emlékszem, ritkán használom őket.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#238089) Dobi 562 válasza Kolter (#238086) üzenetére


Dobi 562
addikt

Probaltad a jatekot ujratelepiteni?

(#238090) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez a ferdenándor még mindig egy bazi jó tank:

4300 damage, 3 kill és tankász.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#238091) Viktoár válasza Vikthor (#238090) üzenetére


Viktoár
addikt

És hány csatánként tudsz hasonló eredményt elérni vele? ;]

Üdv:Viktor

(#238092) KisApám


KisApám
addikt

KÓD: 4X3EQUICKYBABY

(Kukibébi kommandert ad)

Akkor adja be egyből, ha 30 napja nem játszottál a WoT-tal.
Amúgy irány a Twitch (regisztráció, miegyéb) és Quickybaby streamjét nézni, pár óra múlva Twitch Drop-ként beadja.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#238093) Vikthor válasza Viktoár (#238091) üzenetére


Vikthor
nagyúr

azon még dolgozom! :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#238094) 2thletme2day válasza KisApám (#238092) üzenetére


2thletme2day
őstag

Tessék a Skill4LTU verzió is.
Amúgy szerintem csak tokent ad a stream amiből a depóból lehet majd megvenni ugyanezt tokenekért és nem egyből a kommandert dobja a stream.

(#238095) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Ez a Roham játékmód nagyon jó. Bár inkább vesztek, mint nyerek. :DD IS4 is ki tudtam próbálni, szerelem lett első látásra. :)

(#238096) popey37


popey37
addikt

errol tudtok valamit?
rajta van a bia a parancsnokon és mégegyszer rá lehet tenni, ez valami uj már megint?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238097) 2thletme2day válasza popey37 (#238096) üzenetére


2thletme2day
őstag

Most választod ki a nulladik skillt.. Az összes létező skill közül amit a parancsnokod megtanulhat tudsz választani most egyet. Nyomj rá arra amit nulladiknak szeretnél. Ha olyat választász amit már megtanult a parancsnok akkor helyette választhatsz egy olyat amit még nem tud. Az összes olyan parancsnoknál amelyiknek van nulladik skillje ki kell majd válasza hogy mit szeretnél beállítani.

Amúgy mi értelme van a nulladik skillnek azon kívül, hogy pl az ötödik tanult skillhez csak a negyedikhez kellő pontmennyiseg szükséges? Van bármi jelentősége ezt leszámítva?

[ Szerkesztve ]

(#238098) popey37


popey37
addikt

a másik: ennyire szar tank a leopard 1? 12 gold, 3 sebzo. azért eddig 70-80% kozott volt a sebzási arányom vele, de a tobbi tanknál is ez a helyzet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238099) popey37 válasza 2thletme2day (#238097) üzenetére


popey37
addikt

nem látod a lényeget: a bajtársak képesség ki van fejélesztve a parancsnokra, és másodszor is rá lehet tenni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238100) 2thletme2day válasza popey37 (#238099) üzenetére


2thletme2day
őstag

De látom a lényeget.. Most írtam, hogy a nulladikat kell kiválasztanod.. Ha ez megvan, utána már csak azokat dobja fel amiket még nem tud a commandered. Most jelenleg az összes parancsnokhoz tartozó skillt is látod és ki tudod választani. Pl álcázás, javítás...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.