Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238951) popey37 válasza prime77 (#238950) üzenetére


popey37
addikt

elvileg jo a visa kártya, gyakorlatilag nem szereti a wot, nekem is van és gond szokott vele lenni. én a masterkard kártyámat használom a wot vásárlásokra.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238952) prime77 válasza popey37 (#238951) üzenetére


prime77
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat!
Amúgy ez K&H debit kártya - nem olyan régen kaptam.
Azelőtt VISA volt - hogy ez most Mastercard-e - hát ezt nem tudom.
Az nincsen ráírva. :/
Sima szimpla kék kártya.
De úgy emlékszem pár hónapja használtam én ezt - amikor az acélvadászat volt, nyáron.
Akkor még működött!
Úgy nézem ez egy Mastercard, legalább is a neten azt írják.
Mindenesetre furcsa, hogy bárhol tudok vele fizetni, kivéve a woton.

[ Szerkesztve ]

(#238953) prime77


prime77
aktív tag

Ez érdekes.
Más kártyájával is ugyanez van.
Sőt!
Most Google Chrome-val jelentkeztem be és azt írta ki a Chrome, hogy valami adatvédelmi incidensben volt jelen a fiókom.
Mi ez?

(#238954) Elf válasza prime77 (#238953) üzenetére


Elf
aktív tag

Van hogy a bank tiltja le a szerinte gyanús külföldi vásárlást mert feltételezi hogy ez nem te kérted.

(#238955) prime77 válasza Elf (#238954) üzenetére


prime77
aktív tag

Konkrétan ez van!
Mi ez de tényleg?

(#238956) popey37


popey37
addikt

valaki magyarázza már el, hogyan gyujthatott ki a cromwell:
védelmi technologia modul, automata tuzolto, és mégis kigyujtott.
ezek szerint ezeknek a moduloknak semmi jelentosége nincs. full hp-rol égtem mint az edrotuz.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238957) Elf válasza prime77 (#238955) üzenetére


Elf
aktív tag

Én felhívnám a bank ügyfélszolgálatát hogy ők mit látanak.
Az is infó ha semmit mert akkor nem nálad lesz a hiba mert el se jut odáig a fizetési kérés.

(#238958) prime77 válasza Elf (#238957) üzenetére


prime77
aktív tag

Köszönöm az infót!
A paypal működik!
De más paypalja - mert nekem olyanom nincsein!
Viszont a kártyás fizetést, ha beírtuk itt az ő adatait, azt is ugyanúgy elutasította - paypalját nem!
Most nem tudom hol a baj.
A WG fiókomnál, a bankomnál, a Google fiókomnál.
Mindegy is!
Mindenesetre ez fura.

(#238959) prime77 válasza Elf (#238957) üzenetére


prime77
aktív tag

Továbbra is fura nekem, mert ha a sógorom kártya adatait írjuk be, azzal is ez van.
Viszont a paypaljával kifizettük!
Akkor minden bankot elutasít a WG fizetési rendszere?
Na ne!

Amúgy ez jött a WG-től!

Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél a Wargaming játékostámogatással.
A fizetési partnerünk által megadott információk szerint megerősíthetjük, hogy a hitelkártyával kapcsolatos fizetési kísérleteid a bankod elutasította.

Az elutasítások leggyakoribb okai:
- Helytelen hitelkártya szám vagy lejárati dátum
- Nincs elegendő fizetőeszköz
- A bank a hely alapján elutasította
- A bank csalási szabályai blokkolták a tranzakciót

Elnézést kérünk, de nagyjából semmit sem tehetünk annak érdekében, hogy a bankod fizetéseket hajtson végre. A hiba oka az, hogy a banki intézményed nem teszi lehetővé a fizetést. Javasoljuk, hogy vedd fel a kapcsolatot a bankkal, és kérdezd meg, miért sikertelen, mivel csak általános hibaüzenetet kapunk a banktól.
Ezenkívül megpróbálhatsz más fizetési módokat is, amelyek elérhetők a csomag megvásárlásához prémium üzletünkben: https://eu.wargaming.net/shop/
Ha további kérdésed vagy problémád van, fordulj bizalommal az ügyfélszolgálathoz.

[ Szerkesztve ]

(#238960) prime77


prime77
aktív tag

Írtam nekik még egyszer, de arra már nem válaszoltak!

(#238961) Elf


Elf
aktív tag

Tankválasztási segítséget kérek.
Hamarosan meglesz az E50M és a T100LT.
Kötvényből vennék tankot ami kb. a kettő közé esik.
M60 vagy 121B?
Az E50 nekem már a játszhatóság határán van annyira lomha, de amúgy jó cucc.

(#238962) Elf válasza prime77 (#238959) üzenetére


Elf
aktív tag

Én erre a kettőre tippelek:
- A bank a hely alapján elutasította
- A bank csalási szabályai blokkolták a tranzakció

Ha már a wg úgyis lerázott kérdezd meg a bankod, hátha ők készségesebbek. :)

Nekem usa vásárlást tiltott le a bank és én nekem is fura hibeüzeneteket dobált a rendelős oldal.
Beszéltem a telebankkal és ők bepipálták valahol hogy mostantól ezek a vásárlások engedőlyezettek.

(#238963) Argh! válasza popey37 (#238956) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ha mapon vagy, ráviszed az kurzort az ikonra kiirja védve vagy. De ugy tudom hogy csak 1x ment meg utánna kikapcsol és tudnak gyujtani.

(#238964) tasiadam


tasiadam
veterán

skill issú

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#238965) popey37 válasza Elf (#238961) üzenetére


popey37
addikt

121B egy szavazat :C
jo torony, jo loveg, 105mm a repesz, tud érdekeseket sebezni és mozgékony.
ezen felbuzdulva mewntem vele egy kort: az strv goldal pattogott.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238966) popey37 válasza Argh! (#238963) üzenetére


popey37
addikt

elso lovésre gyujtott ki és le is égtem fullra. ezért nem értem, auto tuzolto is benn van. elvileg annak is oltani kellene azonnal.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238967) prime77 válasza Elf (#238962) üzenetére


prime77
aktív tag

Szia!
Ezt az üzenetet kaptam!
Az ő fizetési partnerüknél voltam elutasítva!
De miért?
Nem jó az én pénzem nekik?
Ezt írták!

Szia!

Köszönjük, hogy kapcsolatba léptèl a Wargaming ügyfélszolgálatával.

Nagyon sajnálom ezt a problémát, amelyet tapasztalsz, ezért személyesen ellenőriztem, és úgy tűnik, hogy fizetési partnerünk megtagadta a fizetési kísérleted. Van egy biztonsági rendszerük a csalárd fizetések megakadályozására, és a Te esetedben értesítettük.
Kérjük, ne tegyèl további fizetési kísérletet a következő 24 órán belül.
Ezen időszak után a korlátozás eltávolításra kerül.

Nos ez nagyon rosszul esik!
Én nem vagyok egy csalárd, álnok, hazug ember, meg miképpen tudnék csalni azzal amikor fizetek nekik! :(
Akkor tudtam, hogy náluk a hiba, amikor egy másik kártya sem volt jó nekik!

[ Szerkesztve ]

(#238968) popey37 válasza prime77 (#238967) üzenetére


popey37
addikt

ezt nem ok csinálják, hanem a bank, vagyis a bank biztonsági rendszere, egyszeruen csalásnak érzékeli a fizetést, ennyi, nem kell tobbet belegondolni. hivd fel a bankodat és ennyi. a csalást meg ne vedd magadra, lehet régen használtad a kártyádal a wotnál, vagy esetleg valami szuron fennakadt a fizetés. elofordul.
a fizetési partneruk a te bankod, mivel a bank utalja át a pénzt.
/nekem is volt már ilyen más teruleten: nem tudtam valutát venni egy pénzváltonál sem, mundenhol elutasitották. konzultáltam a bankkal utána jo lett./

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238969) popey37


popey37
addikt

nekem most pl. be kellett mennem a bankba adategyeztetésre, kérdezem minek? náluk vezetem a számlám 20 éve. válasz: pénzmosási torvények miatt eloirás. ki érti ezt?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238970) popey37


popey37
addikt

más téma: a tervrajzokkal mi lesz, ha az osszes ág ki van fejlesztve?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238971) Gubu0101 válasza prime77 (#238967) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ne panikolj,nekem a raiffeisen le is tiltotta a kartyam mikor vasaroltam a premium boltban.Felora volt mire vissza aktivalta az ugyintezo.A magyarazat egyszeru az orosz-ukran “haboru” miatt es az orosz szankciok miatt van az egesz.De ha rakeresel itt a nevemre leirtam itt regebben ezt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#238972) balintka válasza Argh! (#238928) üzenetére


balintka
addikt

Nálam is mindig ugyanez.

(#238973) prime77 válasza Gubu0101 (#238971) üzenetére


prime77
aktív tag

Akkor ez így érthető.
Köszönöm szépen az infót.
Nagyon rosszul esett ez nekem, már úgy volt törlöm az accountomat.
Én nem akarok lopni tőlük, vagy kár a WG-től.
Viszont, ha egy ilyen automata rendszeren akadtam fent, az nem az ő hibájuk, valóban.
Lehet túlreagáltam!
Köszönöm még egyszer, Gubu!

(#238974) prime77 válasza popey37 (#238968) üzenetére


prime77
aktív tag

Köszönöm szépen az információt, kicsit megnyugodtam így.
Én nem vagyok csaló, nem akarok lopni tőlük.
Nem is tudnék, egy ez digitális világ már!
Az ő fizetési partnerük pedig nem lehet az én bankom, hiszen akkor egy másik kártyát használva ment volna az utalás.
De egy OTP-s kártyával sem ment, ami nem az enyém volt!
Minden bankot nem érzékelhet csalásnak a befizetésem!
Gondolom egyszer csalást érzékeltek valamikor, mikor utoljára fizettem, ezért voltam elutasítva, és ez ugye account alapján megy!
Tehát az ő bankjuk, akikkel ők állnak kapcsolatban, az utasított el szerintem, én így képzelem!
Egyébként is, máshol tudtam vásárolni, tehát nem az én K&H bankom a ludas.
Szerintem!
Köszönöm még egyszer, Popey!
Igen, ezek a pénzmosási törvények - ez minden évben van - be kell menni mindig a bankba ezen dolgok miatt!
Mondjuk én már vagy 3 éve nem voltam bent, beleuntam, hogy midig zargatnak valamivel.
Lehet ez fafejűség, de hagyjuk már ezt a minden évben lévő marhaságokat!
Persze biztosan nem egy baromság ez, de állandóan valamivel zaklattak!

[ Szerkesztve ]

(#238975) popey37 válasza prime77 (#238974) üzenetére


popey37
addikt

ezért pl. pont le lehet tiltva a kártyád: ha nem csinálod meg az adategyeztetést, szankcionálnak, részben vagy teljesen, ezért mindig el kell intézni ezt a kellemetlenséget. nekem is gáz kulfoldrol hazarohangálni, de ez van.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238976) popey37


popey37
addikt

az artyval mit kell csinálni egy harmadosztályhoz? mert ez kevés volt hozzá.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238977) phoenix1989 válasza popey37 (#238976) üzenetére


phoenix1989
őstag

mondjuk nem T8 akat lőni és kábitásod alatt lőjenek sokat

(#238978) prime77 válasza popey37 (#238975) üzenetére


prime77
aktív tag

Köszönöm kedves Popey a válaszaidat!
Megnyugodtam, és ebben Gubu szavai is segítettek!
Írt a WG nekem megint, hogy ne aggódjak, nem miattam van ez, és 24 órán belül kijavítják a tiltást.
A bankok közötti ki és befizetés nem mindig zökkenőmentes, és egy automata rendszer érzékeli ezt, nem egy ember tilt engemet önkényesen!
Köszönök nektek mindent - szervusztok!

[ Szerkesztve ]

(#238979) popey37 válasza phoenix1989 (#238977) üzenetére


popey37
addikt

bakker ez jott szembe, mit csináljak? :D
amugy nyolcas csak a skorpio volt a tobbi kilenc-tiz.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238980) phoenix1989 válasza popey37 (#238979) üzenetére


phoenix1989
őstag

ettől még T8 csata. ne várj sokat.

(#238981) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meglett a 160 win roham módban. Nekem szórakoztató volt, várom, hogy megint legyen ilyen.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#238982) popey37 válasza h1mpi (#238981) üzenetére


popey37
addikt

mennyi csatát toltál vele?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238983) jano_77 válasza h1mpi (#238981) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok. Én most léptem át a 40-et és már 101 csatánál járok. Amilyen jól indult az elején, mikor elkzedtem, hogy 2 nap alatt elértem a Bronz szintet, olyan fos azóta, mert vissza pottyantam Vas-ig, most tegnap este sikerült újra elérnem a Bronz-ot. Vicc az egész, amilyen csapatokat kapok sorozatosan. Fingjuk nincs a játékosoknak, hogy mit is kellene csinálni! 2-3-4K WG értékelésű játékosok többnyire a csapatban, tényleg fogalmuk nincs az egészről. :o :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238984) Argh! válasza jano_77 (#238983) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én ezüst B-ből mentem elsőévesbe :D Persze jó béna a statom is , valahogy nem megy nekem ez a mod.

(#238985) Dobi 562 válasza Argh! (#238984) üzenetére


Dobi 562
addikt

Erosen kompetetiv. Meta tankok + rozsaszin/lila felszereles, potkaja, nagy fogyoeszkozok, gold spam sokat segit, hogy jo helyen vegezz meg vesztes csataban is es ne bukj sok pontot.

Ami fontosabb hogy csapatjatekban kell gondolkozni, a maganyos onjelolt hosoket gyorsan lerohanjak es megolik a jobb helyzetfelismeressel rendelkezo ellenfelek.

Nalam a csapatjatekban gondolkodas mar ott elkezdodik, hogy nem rakok szar tankokat 1 skilles legenyseggel, hogy "jol van az ugy", gyulik az ikszpe, a tarsak majd lehozzak.

[ Szerkesztve ]

(#238986) h1mpi válasza popey37 (#238982) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont 320-at, de még játszottam vele kicsit, mert tetszik, szerintem még fogok is a napokban menni pár kört.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#238987) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Hol tudom megnézni az onslaught statisztikámat?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#238988) Argh! válasza Dobi 562 (#238985) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen, de ezzel csak az a baj hogy én nem szeretem a jelenlegi meta tankokat. Ki van fejlesztve az összes de már rég eladtam őket. Én inkább medekkel szeretek játszani. :K És amugy eredményesebb is vagyok valamivel med tankokkal. Heavy egyszerüen nekem nem megy.

Ha valakit érdekel [UI/Interface Scaling] . Full HD-ban én túl nagynak találom az UI-t, itt van hogy lehet kisebbre venni :D Nem értem alapból miért nincs benne a beállitásokba. 0.8 ra levettem, tökéletes :K

egyedülülő
Szolgálati feljegyzés, statisztika. És ott a menü-ben a Roham mod

[ Szerkesztve ]

(#238989) jano_77 válasza Dobi 562 (#238985) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nem érzem azt, hogy a lila/rózsaszín felszerelés vagy a gold spam lenne a meghatározó!
Sokkal fontosabbnak vélem azt, amit ezek után írtál, hogy legyen csapatmunka és ehhez tartozóan normális csapat! Enélkül lehet nekem bármilyen felszerelésem és csak goldom, akkor sem fogok nyerni! Az meg, hogy a vesztes csatában is első vagy második vagyok, az többnyire a sima felszereléssel és sima lőszerrel is teljesül. De kitörölhetem vele a ***sámat. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238990) kchryss válasza egyedülülő (#238987) üzenetére


kchryss
addikt

Szolgálati feljegyzések - Statisztika és a jobb felső lenyílóban kiválasztani a roham módot. Vagy szintén a szolgálati napló - Járművek ás ugyanúgy kiválasztani a lenyílóból a roham módot, itt tankonként látni a roham statisztikát.

(#238991) tasiadam


tasiadam
veterán

Valaki megmondaná, hogy ez mi?
Nézek oda, ott van 1 ideje, nem mozdul, nem látom, hirtelen megjelenik a semmiből.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#238992) phoenix1989 válasza tasiadam (#238991) üzenetére


phoenix1989
őstag

lehet hogy amikor kinéztél még a bokor mögött volt vagy épp a házfalnál állt és amikor elindultál pont akkor mozdult ő is. de az is lehet hogy az elötted lévő roncs takarta. simán kinézem a játékból hogy ez történt. nálam is volt már olyan hogy nem látták meg a csapattársam aki úgy állt be a bokorba ,hogy az egész eleje kilógott( konkrétan a tank közepén volt a bokor) engem meg igen mikor én a bokor mögött álltam. :C

(#238993) Argh!


Argh!
aktív tag

Emlitettem hogy nekem mikor garázsban vagyok és visszajön egy tank a csatából 5 másodpercre megáll a kép. Kiprobáltam teszt szervert és ott 1 másodperc az egész. Nem értem én ezt.

(#238994) egyedülülő válasza kchryss (#238990) üzenetére


egyedülülő
őstag

Köszönöm. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#238995) zodo


zodo
nagyúr

Eu3 kuka. :(((

Kiváltottam az ingyen 1 nap prémium fiókot.
2 jó kör a Standard B-el.
3. kör elején már akadozott a hang, egy sebzésem volt aztán kivágott.
2x még a bejelentkező ablakig sem jutottam el mert közben, kiszállt a program.
3x bejutottam a garázsba 2 mp és leáll a program.

de úgy fest lehozták....

Megsétáltatom a kutyát, hátha addigra helyreáll.

(#238996) #21346560


#21346560
törölt tag

Felszaladt, gondoltam hátha ki is néz.
Kinézett...
Az első általában robbanó, mivel nagy eséllyel jön szembe valami puha! :DDD

(#238997) Argh!


Argh!
aktív tag

Ha valaki esetleg nem tudná, az emlékezés napi boltbol vett amcsi zászló matricát el lehet adni. Darabja 34k. A többit matricát nem tudom. F2P playereknek jól jön :D

[ Szerkesztve ]

(#238998) jano_77 válasza tasiadam (#238991) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap egyik Roham csatában El Halluf-on A1-2 dühöngőben bent voltam a tüzérségi pontnál (zöld pötty). Enemy fent áttört és 2-3 tank lejutott az árokba (piros pötty). Elindultam vissza, hogy oldalba lövöm őket. Még a szikla takarásában voltam, ezért nem is láttam rájuk, de kaptam egy lövést kb a Narancs pötty irányából úgy, hogy NEM volt ott SENKI, nem spottolódott fel senki! (S.Conq volt amúgy, aki meglőtt)! Majd picit vissza tolattam, hogy megnézzem, honnan jöhetett a lövés. Mivel nem volt senki, gondoltam biztos mégis jobban kigurultam, mint gondoltamn. Újra előrébb gurultam és akkor kaptam a következő lövést ée ekkor spottolódott fel a KÉK nyílnál az S.Conq! HOGY a pékbe lehet ez?!? Ennyire bugos lett tényleg a spot rendszer?!? :F :Y :W

Argh!: nekem minden csata végén örökkévalóságnak tűnik, mire visszatér a game a garázsba és tudom választani a következő tankot! :((( :O Ez most ezzel a ROHAM moddal lett ennyire fos. :U

Runo: el sem találtad, lucky boy! ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238999) #21346560 válasza jano_77 (#238998) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tegnap este pont így volt a klántárs is!
Azt mondja lövi egy T95, ami ott van vele szemben, de nem látja! :DDD
Egyébként én is néztem a lövedéket, hogy "olyan, mintha nem", de gondolom a tank nagy sebessége miatt lehet a replay furcsa...

[ Szerkesztve ]

(#239000) dokee78


dokee78
félisten

Hali.
Van kép valahol,hogyan néz ki ez az emlékezés napja 3 db 2d stílus?

Dominion
Csillagsávos
1918

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.