Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238801) jano_77 válasza zodo (#238799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aha....ez tényleg lemaradt a fordításból vagy én értelmeztem rosszul. :U
Köszi szépen :R
4/4 sikerült, de az 5-iket elbukjuk sajnos. Pedig milyen szép is lett volna 6/6-al kezdeni. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238802) Pug válasza #21346560 (#238798) üzenetére


Pug
veterán

Koszi az infot!

Elnezest, hogy a forumot probaltam valami ertelmesre is hasznalni ;)

[ Szerkesztve ]

(#238803) Argh!


Argh!
aktív tag

Találtam egy érdekes videót gondoltam megosztom veletek.

Engem nem szokott érdekelni csapat társak mit csinálnak meg ki mit riggel magának össze. De ez nagyon durva, én ilyet még nem láttam, vagy legalábbis nem tünt fel ilyesmi.

(#238804) tasiadam válasza Argh! (#238803) üzenetére


tasiadam
veterán

de miért csak leopardot farmolnak?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#238805) Argh! válasza tasiadam (#238804) üzenetére


Argh!
aktív tag

Valószinü hogy a 279e kampányt csinálja, szerintem. Leo meg gyorsan odaér és jó dpm.

(#238806) Addel válasza Argh! (#238803) üzenetére


Addel
senior tag

Szeptember 8-i a két replay amit elemez, és azóta nem is lépett be a játékba az illető, valószínűleg megkapta a jól megérdemelt ban-t. :C

(#238807) Argh!


Argh!
aktív tag

Jó kis renegade kör T10be :D

(#238808) xAttilax válasza Raysen623 (#238792) üzenetére


xAttilax
őstag

most őszintén mikor ilyet írsz " Annyira látszik hogy figyeli a játék a napi küldiket hogy az már mesébe illő. Ennyire nem lehet béna egy fejlesztő max aljas." mit vársz???? 3 napi küldiből 2 kb 0 és a 3. ahol valamit kell is csinálni DE azt is újra lehet pörgetni 4 óránként. Mit akarsz még??
Nekem nem azzal van a bajon, hogy minden 3. írásod sírás, mert oké ezért is van a fórum, de hogy még egy napi küldit is figyeli a WG, hogy Raysen623-nak ne legyen meg már komolyan vicc... persze nem csak a pozitív dolgok kellenek, mert azért vagyunk, hogy mindent is megbeszéljünk de ilyenektől ledobom a láncot.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238809) diegho válasza xAttilax (#238808) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem miért piszkálod, tényeket ír, ráadásul nem csak a napi küldetéseket figyelik, ennél sokkal durvább a helyzet.
Már az account létrehozásakor eldönti, hogy super unicum, vagy tereptárgy leszel és csinálhatsz bármit, a gyökér programozó eldönti és nem tehetsz ellene semmit. Maximum feljárhatsz fórumokra sírni miatta, de állítólag ez sem oldja meg a dolgot. :(

(#238810) kchryss válasza Pug (#238796) üzenetére


kchryss
addikt

Térképészet játékmódban be lehet járni 15 pályát egyedül. Viszont nem te választod ki milyen tankkal mész és vannak ellenséges botok akik zavarhatnak.

A mobilos blitz verzióban állítólag lehet indítani gyakorlót szólóban is. A PC-s verzióba azt mondják a fejlesztők hogy azért nem kerül be ez a lehetőség mert túl sok szerver erőforrást lekötne. Ha 1 valaki van a pályán az szinte ugyanannyi erőforrást igényel mint ha 30-an lennének.
(Magát a pályán való kocsikázást megcsinálhatnák offline is és akkor nem terhelné a szervert, de a ballisztika mindig a szerveren számítódik így lőni nem lehetne offline.)

Ha teljes értékű gyakorlót akarsz akkor marad a régi trükközés. 2 klienst indítasz 2 fiókkal és meghívod magad gyakorlóba. Ha érdekel leírom hogy lehet két klienst futtatni párhuzamosan. Nem bonyolult és a gépet sem terheli nagyon mert amelyik kliens háttérbe van téve az nem eszi a procit és vga-t.

[ Szerkesztve ]

(#238811) kchryss válasza Argh! (#238803) üzenetére


kchryss
addikt

Ahogy néztem EU3 és EU4 szervereken hajnalban alig vannak. Ha van ruszki szerverről átjött ismerős akkor ott durván lehetne riggelni, szinte garantált hogy 1 csatába kerülnek akik összeszámolnak. Képzelem mi mehet ott ...

(#238812) Elf válasza Pug (#238796) üzenetére


Elf
aktív tag

Sajnos ne pedig én is szereténk ilyet.
De már ketten vagyun így már megoldható. :D
Vegyél fel barátnak (elfroland a userem) és tudunk indítani egymásnak pályát. Ott 2en leszünk ugyan de mivel csak bóklászunk kb. mindegy.

(#238813) Pug válasza kchryss (#238810) üzenetére


Pug
veterán

:R

Erdekelne a dupla kliens inditasanak modja.

Elf:

Oksa, holnap felveszlek in-game. :K

[ Szerkesztve ]

(#238814) kchryss válasza Pug (#238813) üzenetére


kchryss
addikt

Volt egy idő amikor a wot-on belül a win32 és a win64 mappában lévő worldoftanks.exe-ket el lehetett indítani párhuzamosan, de ahogy nézem ezt a lehetőséget már megszüntették.

Marad a másik módszer, ezt kipróbáltam most és ugyanúgy működik mint régen:

1) elindítod a játékot ahogy szoktad

2) beállításoknál legyen kipipálva hogy "A választható szerverek megjelenítése a játék indításkor"

3) process explorer nevű kis pici programot letöltöd: [link]

4) rendszergazda joggal elindítod a process explorert (jobb klikk rajta és futtatás rendszergazdaként)

5) WorldOfTanks.exe-re rákattintasz, megkeresed az alábbi két bejegyzést, jobb klikk rajtuk és Close Handle

6) ezután elvileg már indíthatod a második wot klienst ugyanúgy ahogy szoktad, újra aktívnak kell lennie az indítás gombnak a wg centerben hiába fut már egy wot példány

7) fiókváltásra mész és belépsz a másik fiókoddal és kész, "alt+tab"-bal tudsz váltani a két kliens között

[ Szerkesztve ]

(#238815) sanya53 válasza diegho (#238809) üzenetére


sanya53
aktív tag

Teljesen igazad van, jól látod.
+1

(#238816) Argh! válasza diegho (#238809) üzenetére


Argh!
aktív tag

"Már az account létrehozásakor eldönti, hogy super unicum, vagy tereptárgy leszel"

Ezt tényleg komonyan gondolod? :D

És azt mivel magyarázod hogy unicum játékos elvállalja hogy valami gyenge accon kifarmolja a 279e tankot és neki müködik az account? Mert elég sok gyenge accon van 279e.

Megnézel egy top játékost pl Dakillzort, és a tank mozgásán is látszik hogy a tudás a lényeg. Olyanokat müvel a tankokkal hogy az már nem játék hanem müvészet.

Nem elég ha megvan a legjobb tankod lila cuccokkal, tudni kell használni is.

(#238817) Stigma.HC válasza Argh! (#238816) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ne már :DDD Gondolom nem ismered őt régről :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#238818) lnk válasza Argh! (#238816) üzenetére


lnk
aktív tag

Ő nem gondolta komolyan csak szarkazmus volt :D Viszont amit irt azt már nem egyszer hallottam halál komolyan előadva emberek szájából. Létezik ez a konteós narratíva is hogy el van döntve előre a statod amikor beregisztrálsz.

(#238819) Argh! válasza lnk (#238818) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ja, irásban nehezen jön át, smile se volt , ugy olvastam hogy tök komoly :D

(#238820) xAttilax válasza diegho (#238809) üzenetére


xAttilax
őstag

jó látni, hogy egyre "aktívabb" vagy itt a fórumon :D + még Stigma.HC is.. Visszatalálnak itt a kis elveszett bárányok ;]

Témához: Nyilván tudom.. DE ez a munkán! és ezért fizet engem itt a WG :K Mivel csak magyar fórum, ezért nem adtak unicum accot, csak ilyen közép szart. De a kis EURO mindig jön időben! Ez nem igaz! megint butaságokat beszélsz mint régen! A WG nem csal! apropó nem tudom, hogy forint tovább erősödött-e? :B

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#238821) kchryss válasza hulp01 (#238726) üzenetére


kchryss
addikt

Na mivel a lila turbó kéne így nekiveselkedtem én is ennek a roham módnak.
Teljesen egyetértek ezzel amit írtál. Lehet hogy a magasabb szinteken ahol kiegyenlítettebb a játéktudás jobban számít hogy ki milyen tankot hoz, de itt a középmezőnyben az a lényeg hogy ki hogy tud játszani.
Általában nem azért bukjuk a csatát mert rossz tankokat hoznak hanem azért mert rosszul helyezkednek vagy nem tudják belőni az ellenfelet.
Baromi toxikus ez a játékmód amúgy. Azt vettem észre hogy van egy csomó elkeseredett ember aki a saját vélt korábbi csatás sérelmei miatt direkt a saját csapata ellen játszik és rajtuk próbál bosszút állni. Rendszeres hogy van afk a csapatban és 7v7-ben ha egy teljes tanknyi előnyben indul az egyik csapat azt nagyon nehéz ledolgozni.

Egyelőre amúgy jól haladok pedig nem tryhardolok. Szorzózom a tankjaim és olyannal nem megyek többet ami már duplázva van, mert elpazarlódna rá az x5-ös küldetés szorzóm és azokkal tankágakat akarok majd húzni. Szóvan sokszor nem az ideális tankkal megyek, annyira nem is koncentrálok rá. Mégis győztes csatában 30-40 pontot kapok vesztesben pedig 20-30-at bukok így 50%-os győzelmi aránnyal is lehetne haladni, de egyelőre 60%-on vagyok szóval úgy néz ki ilyen teljesítménnyel is a csapat hasznára vagyok többnyire.

Van sok csapat amelyikkel lehetetlen nyerni, de ilyenkor sem szabad eldurrannia az agyunknak és nullázunk. Ki kell hozni a maximumot és minimalizálni a pontveszteséget.
Ensk-en baromi nehéz nullázni mert sok fedezék van. Itt aránylag jó helyre ment mindenki csak hát nem tudtak belőni senkit. Biztos vaktöltényük volt. :)

(#238822) #21346560


#21346560
törölt tag

Hülye vagyok... ;]

[ Szerkesztve ]

(#238823) jano_77 válasza #21346560 (#238822) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért reklámozod magad? :P ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238824) #21346560 válasza jano_77 (#238823) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ja tudtam, hogy nem hagyja valaki szó nélkül! :DDD

(#238825) Dobi 562 válasza kchryss (#238821) üzenetére


Dobi 562
addikt

Arany ligaban mar szamit a tank valasztas, ha nem meta tankot hozol akkor nagy esellyel bukik a csapat. Elofordul nem ritkan 5+6 AMX M4 + 2 CS-63 felallas.

Mellettuk meg S Conq, VZ-55 a dominans. Nehany palyan E3, V4, IS-4, STB, TVP, 277, EBR.

(#238826) phoenix1989 válasza Dobi 562 (#238825) üzenetére


phoenix1989
őstag

Nem értek egyet. Volt csapat ahol amx el voltunk tele , ellenfél meg mindent is hozott és kikaptunk mint a szar. De kaptam már ki úgy is hogy az ellenfél afk játékossal volt de arty ellen is vesztettem. Nem a tank a lényeg hanem aki vezeti. Ha valaki szar és nem tud csapatként gondolkodni az egy jó tankban sem fog jól szerepelni. De a legfontosabb a csapatjáték. Én 30b vél is mentem jópár kört, folyton szidtak miatta aztán semmivel nem teljesítettem rosszabbul mint ők, sok esetben inkább még jobban. Nem is értem mit sírnak miatta. Oké az átütèse nem a legjobb de ettől még nem szar. Arty képessége van mozgékony és jó a dpm. Cs-t is meg lehet vele enni. Én már fel adtam hogy aranyból tovább jussak. Több mint 1000 csata és rengeteg kredit elégetése épp elég volt. Farmolnom kellene de már ahhoz sincs kedvem, amit meg most láttam hogy új felszerelések jönnek pff.

[ Szerkesztve ]

(#238827) #21346560 válasza phoenix1989 (#238826) üzenetére


#21346560
törölt tag

Detto!
Behoztak 1 ebr-t, meg egy amx 13 105-öt, mégis nyertünk.

(#238828) Addel válasza phoenix1989 (#238826) üzenetére


Addel
senior tag

Így van, inkább függ a játékosoktól, mint attól, hogy mit hoz.
Tegnap volt egy csatám himmelsdorfon ahol az egyik csapattárs végig afk volt, és így is ledaráltuk az ellenfelet 7-0-ra nagyon simán.

(#238829) jr1994 válasza phoenix1989 (#238826) üzenetére


jr1994
addikt

Én az E50M-et fogom vinni ha legközelebb játszok. Az a képessége, hogy kb 5,5s lesz a töltésidőd, amíg folyamat osztod a sebzést. Az pusztító. Szakasztársnak meg mondjuk egy olyan HT ami a csapattársakat is vissza tudja gyógyítani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#238830) hulp01 válasza kchryss (#238821) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez szerintem később se változik. Bár a felsőbb ligákban nem jártam. Meglett a 160 győzelmem és abbahagytam. A silver liga végéig jutottam, 20 pont kellett volna az aranyhoz. Odáig nagyjából simán ment, volt vagy 75%-os a winrate-em (70-80 csatáig). Szinte kizárólag SC-vel játszottam (AMX-em nincs). Aztán onnantól egy helyben toporgás volt, volt, hogy egészen bronz C-ig visszacsúsztam, aztán megint viszonylag könnyen fel az esüst b-a szintig. Itt a végén már elkezdtem szórakozni a tankokkal. A tvp például kiválóan működik el hallufon a déli bázisról. F3-F4-en keresztül el kell jutni D6-ba a magasabban lévő bucka mögé és onnan egy free tár garantált a heavy-kbe, amik átmennek B3-nál. Aztán vissza tárazni. Általában ha a saját csapat fel tudja tartani a peremen az ellenfelet, akkor simán lehet hátulról abajgatni őket. Volt, hogy így összejött 4k sebzés. Aztán lehet menni tovább A4-be. De ha a csapat nulla ellenállást tanúsít, akkor a második klip már nem jön össze, de akkor általában már úgyis mindegy, vesztes csata lesz. Általában nem szokott az ellenfélnél med tank lenni, szóval viszonylag sértetlenül eljátszható ez. TVP nekem sokszor működött Ghost Town-on és Redshire-ön is. Csak kell heavy, ami kitart addig, amíg az ember új pozícióba megy, és ez sokszor nem szokott összejönni. Westfield A1-ben jó tud lenni az stb (a déli bázisról próbáltam sokszor). De ha az ellenfélnél két med van, akkor vége. Simán ledarálnak és a heavy-k nem segítenek. Ha viszont egyedül vagy, vagy az ellen medje nem jön, akkor sok borsot lehet törni az ellenfél nehéztankjainak orra alá. De Skillék nyertek full flipwagennel is (bár nagyon necces volt). :D Pilsenen fv-vel mentem és 4k sebzéssel és 2 killel végeztem, mégis vesztettünk tök simán, mert a többiek nem játszottak túl jól. Utolsóként lőttek ki, de mindegy volt.
Cliffen volt, hogy egy grille felment a tipikus td pozícióba, és 6k-ra lefarmolt minket. Mert a balfasz batchatünk nem lőtte ki oldalról. Pedig tökéletes pozícióban volt. Középről meg nem tudtuk lőni, mert pont eltakarta a szikla. Sima győzelem lehetett volna, de egy rossz játékos elrontotta az egészet.
De a viccesek azok voltak, amikor jöttek, hogy milyen szar az átlagsebzésem az SC-vel randomban. Himmelsdorfon csináltam több, mint 4k sebzést, miközben a hegyre menő leonk simán bukta a dolgot a cs ellen, és 1500-at sebzett. Buktunk és szóvá tettem, hogy nem tett túl sokat hozzá a csatához. Aztán csata után rámírt, hogy milyen béna vagyok, hogy 1600 az átlagsebzésem SC-vel randomban (valóban jó szar). Ez amúgy nem tudom mennyiben releváns az adott csatában, ahol 4k felett volt a sebzésem, neki meg 1500. Lehet akármilyen istencsászár randomban, ha az adott meccset elbénázta. Ja, amúg Himmelsdorfon is tud működni, ha valaki a hegyre megy meddel. Nekem stb-vel többször sikerült lefarmolni az ellenél heavy-jeit. A végefelé amúgy sand riveren szinte csak stb-vel toltam, miután meguntam, hogy folyton az ellenfél medjei lőttek ki a távolból. Ott amúgy egyértelműen K3-4 megszerzése a kulcs. Meg az előtte lévő arty. Ha az megvan, akkor onnan stb-vel átalában farming simulator.
Mondjuk Progetto nem nagyon működik, mert rettentő szar a dpm-je. Szóval általánosan azt tudnám mondani, hogy a dpm a nagyon fontos, mert iszonyat turbók a csaták.

(#238831) Dobi 562 válasza phoenix1989 (#238826) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én nem ezt tapasztaltam. Késő esténként játszok éjfél körül, amikor már kevesen vannak a szerveren, gyakori hogy én vagyok az egyetlen arany ligás bajnokok meg legendák között, lehet nekem ezért mások a tapasztalataim.

Szerk.: UK éjfél, az nektek hajnali 1.

[ Szerkesztve ]

(#238832) kchryss válasza hulp01 (#238830) üzenetére


kchryss
addikt

TVP-vel ha az ellenfél nem hoz medet akkor nagyon lehet pusztítani:

Csak ehhez is olyan játékos kell aki lát a pályán. Gyorsan észre kell venni mi a szitu és a leggyorsabb biztonságos úton az ellenfél mögé kerülni.
Tegnap volt egy csatám Cliffen ahol 4 TVP-t hozott a csapatunk. Na mondom ez érdekes lesz, vagy simán nyerünk ha jól használják vagy simán kikapunk.
Természetesen simán kikaptunk. :D
Halványan látszik a térkép. A forgatókönyv ez lett:
Én SC-kal és egy 277 a hegyhez mentünk, a többiek a fánkhoz lentről. Gondoltam beásom magam a hegy aljánál a sziklákhoz és amíg mi ketten feltartjuk az ellenfelet addig a TVP-k ledarálják a fánkot. Ahogy sejtettem mi ketten túlerő ellen harcoltunk 2v4, de tök jól tartottuk őket. Viszont amit egyszerűen nem tudtam felfogni hogy lent az 5 med kikapott 3 heavytől és basszus előbb elfogytak ők 5-en 3 ellen mint mi 2-en 4 ellen. Két TVP ahelyett hogy pusholt volna, beálltak a ház mögé és sidecrapeltek!!! a heavyk ellen és kb 0-át lőttek.

[ Szerkesztve ]

(#238833) hulp01 válasza kchryss (#238832) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, szerintem cliff pont az a pálya, amin eléggé nehezen tud működni a med, mert nem nagyon lehet flankelni. Akkor lett volna esélyük, ha azonnal feltépnek az arty-ért és ott megakadályozzák, hogy az ellenfél heavy-jei feljussanak. Vagy mennek segíteni nektek, hogy azzal a néggyel kevesebb legyen, utána meg simán lenyomjátok a maradékot. Szerintem jobbról megkerülni a világítótornyot itt nem éri meg, főleg nem tvp-vel, mert az elég lassú a medek között. De mondjuk legalább sidescrappelni lehet vele. :D :C

(#238834) kchryss válasza hulp01 (#238833) üzenetére


kchryss
addikt

Igen Cliffen ami működik med az a CS ha felfut a világítótoronyhoz. Szerintem egy jó CS játékos azzal a tankkal 60% feletti győzelmi arányt tud hosszú távon generálni Cliffen.

(#238835) jano_77


jano_77
nagyúr

Na csak rászántam magam, hogy kipróbáljam ezt a ROHAM modot. Nem biztos, hogy kellett volna, lehet nem csinálom túl sokáig, ha ez így fog menni továbbiakban is. Ilyen csapatokkal nehéz lesz nyerni csatát az biztos:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238836) jano_77 válasza jano_77 (#238835) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gyalázat!!!
Olyan playerek nyerik meg a csatát, akiknek egy, max 2 10-es tankjuk van a garázsban, ezért kölcsönzik a tankot, amivel csatába megy és egyébként látható, hogy mekkora spielerek!
De miért mindig én kapom a kretén állatokat, akik még náluk is balfaszabbak?!? :W :O

eddig csak -18 pontot kaptam minden csatában, hiába voltam első a csapaton belül! :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238837) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Meglett a Panther M10-re is a 3. mark..:DD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#238838) Argh! válasza jano_77 (#238836) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én is mentem a kölcsönzött IS4-el, béta ota játszom de nem volt még meg, semmit nem jelent ha azzal megy valaki.

De miután kiprobáltam kifejlesztettem és az IS7-et is :D

(#238839) kchryss válasza Elit3Zotya (#238837) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Erre viszonylag nehéz megszerezni a 3 jelet. Legalábbis 1-2 éve mikor sokat játszottam vele akkor elég magasan voltak az elvárt értékek. Akkor szoktam elővenni amikor maraton van 8-as prém tankért mert jól lehet vele xp-t farmolni. De hiába lőttem vele sokat átlagban olyan 90% körül beragadtam akkoriban. Igaz én nem a kiválósági jelet priorizáltam hanem az időarányos xp-t.

[ Szerkesztve ]

(#238840) Elit3Zotya válasza kchryss (#238839) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

:R Most megint megy a keresgélés melyik legyen. újabb 8-ra megszerezni a chrisler k gf-re gondoltam elsőkörben :)
De már annyi gold-om sincs, hogy le fel tudjam szerelni a felszereléseket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#238841) kchryss válasza Elit3Zotya (#238840) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs ingyenes leszerelő készleted? Én bevásároltam belőlük kreditért még az elején amikor behozták a játékba aztán azóta is gyűltek küldetésekkel.

(#238842) Elit3Zotya válasza kchryss (#238841) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Mind elfogyott, pedig volt, de akkor gondolom nem lehet már kreditért venni :F Mert én nem találom.
Közben mentem is egy kört a chrisler k gf-el. Hát eléggé durva a páncél még most is a saját szintjén. :)

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#238843) kchryss válasza Elit3Zotya (#238842) üzenetére


kchryss
addikt

Csak pár hétig lehetett venni egy kezdőcsomag formájában. Ha jól emlékszem 75-öt lehetett venni 1m kreditért. A felszerelések 2.0 behozásakor ingyen le lehetett szerelni mindent. Szóval újra konfiguráltam akkor mindent, napi küldetéseknél pedig arra törekedtem hogy ami leszerelőkészlet ad azt hagytam meg, így aztán annyi összejött ami kitart azóta is.

(#238844) jano_77 válasza Argh! (#238838) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezeknek konkrétan tényleg csak a MAUS volt egyiküknek, a másikuknak IS7 és még egy med. Tehát nem gondoltam, hogy nincs, hanem megnéztem és tényleg nem volt! És tényleg totál fogalmatlan NOOB-ok voltak. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238845) vepe


vepe
senior tag

Járt már valaki úgy, hogy a fiókjához régen társított telefonszáma megszűnt?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#238846) Addel válasza vepe (#238845) üzenetére


Addel
senior tag

Hogy szűnik meg ? Nekem 25 éve ugyan az a mobilszámom, pedig már lopták is el telefonom, meg szolgáltató váltás is volt.

(#238847) kchryss válasza vepe (#238845) üzenetére


kchryss
addikt

Írsz a Supportnak: Lost access to bound phone

(#238848) Pug válasza kchryss (#238814) üzenetére


Pug
veterán

:R

(#238849) vepe válasza Addel (#238846) üzenetére


vepe
senior tag

Sok oka lehet...egy barátom esete, akinek pl. régi céges telefonszáma volt megadva.

kchryss köszi.

(#238850) jano_77


jano_77
nagyúr

eddig legjobb csatám Roham modban

meglehetett volna a 6 kill, ha az 1045 HP-t sebző IS4 7v7 nem lopja le a végén - pont betöltöttem, az a majom meg amúgy nem csinált semmit a csatában, csak tisztes távolból szemlélte az eseményeket. :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.