Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#238401) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Na meg is lett a 3.mark Chafeere is. :) Nézem is mik vannak még elrejtve a garázsba. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#238402) Dobi 562 válasza Elit3Zotya (#238401) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szep! Gtatulalok! :R

(#238403) Elit3Zotya válasza Dobi 562 (#238402) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi. :R hát nem volt a leggyorsabb, aszem 125 csata volt. :)
Super Hellcat-re megszerezte már valaki..? Mennyit kérhet 3. -ra? Talán ezt választom most könnyű tankozás után.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#238404) Argh!


Argh!
aktív tag

Na, végeztem a Tökfesztivál első részével. 11 csatával lett meg.

Renegadel és IS5-el probálkoztam de nem váltak be nekem.

T103 bevált, 5 kör alatt 3x 10k feletti dmg-t toltam vele.

Helyreállitás, Tüzeső és Telitalálattal használtam. :K
Helyreállitás kell a küldihez.

Mindenki prém ammoval lő mert ingyenes, úgy tapasztaltam a jó dpm a lényeg vagy táras tank.

[ Szerkesztve ]

(#238405) phoenix1989 válasza Elit3Zotya (#238403) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szerintem azzal is könnyű. Nagyon jó. Azt nem tudom mennyit kérhet nem most markoltam.

(#238406) jano_77 válasza Viktoár (#238365) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már végig maxoltad a teljes BP-t!? Nem vagy semmi, gratula. :Y :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238407) jano_77 válasza Elit3Zotya (#238403) üzenetére


jano_77
nagyúr

Előző BP ideje alatt lett meg rá nekem a 3GM. Nincs magasan az elvárt érték, szerintem pikk-pakk letudod majd. Könnyen markolható szerintem, mert nagyon sokan játszanak vele a tudatlanok között is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238408) Viktoár válasza jano_77 (#238406) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem nagyon néztem hogy haladok benne, most főleg a roham mód nyomta meg a pontszerzést, de köszi. :)

Más:

A halloween event pedig egy szimpla ökörködés, nem büntet a játék ha valaki afk vagy hülyékkel van körülvéve mert nincs jelentősége a győzelemnek. :C Ettől persze még sok a hülye akik hátul kempelnek meg artyval jönnek be, de legalább senkit sem idegesít. Az hogy háromszor annyi csata kell majd nekik mire sikerül a küldetés az legyen az ő bajuk. :DDD

Üdv:Viktor

(#238409) lnk válasza Elit3Zotya (#238403) üzenetére


lnk
aktív tag

1814 a 3 GM rá.

(#238410) kchryss válasza hulp01 (#238386) üzenetére


kchryss
addikt

Itt is értékeli valamennyire az egyéni teljesítményt mert ha jól teljesítesz csapaton belül akkor sokkal kevesebb pontot buksz vesztes csatával mint amennyit nyersz a győztessel. Így 50% győzelmi aránnyal is lehet haladgatni.
Nekem a hangulata nem jön most át ennek játékmódnak, de lehet hogy ez az én egyéni problémám és csak én nem tudok ráhangolódni. Annyira testidegennek hat a sima randomhoz képest. Nem tudom komolyan venni és tryhard módba rakni magam. A 7v7 mellett azzal hogy megkutyulták az egészet aktiválható képességekkel, adótornyokkal, áthelyezett bázisokkal, arty csapással komolytalannak és túlbonyolítottnak hat.
Érdekes brawl módban nem zavart a 7v7, ott élveztem, bár az nem kompetitív mód volt és ugye ott nem voltak ilyen extra módosítások mint amiről az előbb írtam.
Szerintem eddig a 10v10 formátum állt a legjobban a rankednek. Stráf a csatákért is jól működött az utolsó rankednél. Maga a stráfokkal való haladás, a rang rendszer pedig még a legelső béta rankedeknél volt a legjobb nekem. Ott nem voltak bónusz csaták, lassan lehetett haladni, de ott teljesen szétválasztották a rangokkal a mezőnyt és ott éreztem a legjobban hogy a felsőbb rangokon csak jó játékosok vannak és abban a mezőnyben teljesen más érzés volt játszani.

#238389 Swinegod
Ahhoz képest hogy nem látott rátok érdekes hogy majdnem 7k sebzést ki tudott osztani ...
Nyilván azért lőtt az ellenféltől az egyik sconq, az is-4 és az amx heavy közel 0-át mert egy med a hegyre ment.
Ha tud sebezni akkor tök mindegy hogy közel vagy messze van, hasznos mert csökkenti a hp-t a többieknek, a decap-et pedig meg kellett volna oldaniuk a többieknek nélküle is.
De egyébként ha tényleg miatta vesztettek akkor sem elegáns ilyen stílusban ráírni.

#238401 Elit3Zotya
Grat az újabb 3 markhoz!

tomato.gg-n meg lehet nézni az aktuális elvárásokat a 3 markhoz: [link]
Ki kell választani eu szervert és megkeresni a tankot amire kíváncsi vagy:


Vagy skill4ltu oldalán is ott vannak a tankoknál az előző 2 hét elvárt értékei a markoláshoz: [link]

Egyébként a super hellcat-nek sincs premium kredit szorzója. :)

(#238411) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ennek a halloween eventnek van valami értelme? ad valami értelmeset? mert nem nagyon látom. szerintem ez elég gyenge lett. sima random csata csak itt újra éledsz és végtelen a lőszer.

(#238412) kchryss válasza phoenix1989 (#238411) üzenetére


kchryss
addikt

Fenszi sunákat lehet vele szerezni legénységként. :D

Jutalmak:
Boszorkánylegénység
A kötvények és a fogyócikkek jók, de merjük állítani, hogy a legelső boszorkánylegénység még jobb! Különösen, ha figyelembe vesszük, hogy ez egy teljes szinkronhanggal rendelkező boszorkányos legénység, és a macskájuk. A „teljes szinkronhang” alatt azt értjük, hogy a legénység minden tagja egyedi szöveggel és reakciókkal rendelkezik az adott pillanatban zajló eseményekre.

Eljött a Tökfesztivál ideje!

(#238413) Imilenni válasza kchryss (#238412) üzenetére


Imilenni
addikt

Örülnék ha leváltaná ezt egy olyan jutalom, hogy bármelyik tankhoz elérhető legyen a szinkron :U

Press "F" to pay respects.

(#238414) phoenix1989 válasza kchryss (#238412) üzenetére


phoenix1989
őstag

vagyis konkrétan 0. köszi. akkor nem pazarlok rá időt.

[ Szerkesztve ]

(#238415) jano_77


jano_77
nagyúr

Leírná vki, hogy ennek a Tökfesztiválos modnak mi a lényege, mit kell itt valójában csinálni, hogy haladni is lehessen a küldetéseivel?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238416) jano_77 válasza jano_77 (#238415) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt nem értem. Egyik bázist befoglaltuk. Próbáltuk a másikat is elfoglalni, ment a harc érte. Erre az Első bázis is újra foglalhatóvá vált!? Mi a tök van most akkor?!? :F :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238417) #21346560 válasza jano_77 (#238415) üzenetére


#21346560
törölt tag

Benne kell lenni az első 7-ben. Ennyi.

(#238418) Argh! válasza jano_77 (#238415) üzenetére


Argh!
aktív tag

Tökfesztivál garázsba fent klikkelsz a csaj fejére, le van irva.

Első szakasz Helyreállitás cuccost kell használni.

Amint betölt és van sérülésed használd.

[ Szerkesztve ]

(#238419) kchryss


kchryss
addikt

KV-4 KTTS bent van már az éles játékban vagy szupertesztes tank?
Az előbb találkoztam eggyel a halloween módban és caernarvon prém lőszer sem vitte a hasát, durván jónak tűnt a páncélja.

(#238420) 2thletme2day válasza kchryss (#238419) üzenetére


2thletme2day
őstag

Benne van már rendesen a játékban. A legutóbbi watafakkos lootboxokból lehetett nyitni.

Vicces ez a Halloween Mode. Felszereltek az lt432-m ram setuppal. Renegade ellen majdnem 1000 damage 1 ütközéssel.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#238421) Argh! válasza kchryss (#238419) üzenetére


Argh!
aktív tag

Elejét kell lőni, gyengébb mint az alsó lemez mert nagyon lekerekitett. Tornyát is el lehet az oldalakon ha valamerre kicsit beforditja.

[KV-4 KTTS]

[ Szerkesztve ]

(#238422) popey37


popey37
addikt

ez már a vicc kategoria: a frissités mobilnet 5G-s hálozaton 25 MB/s-el jott le fél perc alatt, a játékban meg hiba a kapcsolatban, egyszeruen a wg elmehet a busba. egy normális csatát nem tudok menni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238423) Raysen623


Raysen623
addikt

Megjött az új patch és játszhatatlan a játék. Megvárom a következő shadow patch-et, majd utána játszom tovább.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238424) Achar válasza jano_77 (#238415) üzenetére


Achar
tag

Egy kész katyvasz. Első hétben benne kell lenni úgy, hogy fel kell szerelni a helyreállítás a halloweeni felszerelesekből.
Más : játszhatatlan, amd178 e25, meg az LT az átment sorozatlövőbe, meg olyan ámokfutásokat rendeznek velük-közben ramolnak- hogy a hajamat tépem, ma 10ből 7 meccs minimum bukta. Ez egy káosz event, miért nem lehetett a myrni szálat továbbvinni, vagy ami 2-3 évvel ezelőtt volt? Volt 3 típus oszt csá, vagy csak az évente betölt vmi fiktív zombitankok, egyre rosszabbak az eventek. Ilyen legyen valami oszt' kész.

(#238425) Viktoár válasza jano_77 (#238415) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem kell csinálni semmit, teljesen mindegy hogy nyertek vagy veszítetek. Az is mindegy hogy mennyi afk vagy retard van a csapatban. :C Spammelheted a goldot, nem kapsz xp-t, nem fogy a kredit. Egyetlen dolog számít, hogy benne legyél az első hét játékos között a csapatodban! Ez pedig olyan könnyű hogy 4-5k -val szinte biztos hogy benne vagy. 8-10k-t simán össze lehet pötyögni a 10 perc alatt.

Arra figyelj hogy az első sunáért minden meccsben el kell használnod a hp visszatöltőt,(ezt a halloween-es felszerelések között tudod betenni.) Ez fetétele a feladatnak. Ha nem használod el legalább egyszer (visszatöltődik) a csata alatt akkor hiába vagy benne az legjobb 7-ben, nem számolja a feladatba. Összesen 8-szor kell megcsinálni, ehhez kb 8 csatát kell menned a kemper idiótákkal. :DDD Tier6-7-8- ban lehet menni.

Én KV4-el is mentem, hp boost van rajta alapból, még ráraktam a halloween-es hp boostot és amikor felvettem a kigyújtós töklámpást ~4200 hp-m lett. :DDD Vicces volt az 1500-1600 hp-s tankok között betolni úgy hogy mindenkit gyújtottam minden lövéssel. :C Végre egy szórakoztató event ami nem szopat mások miatt.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#238426) Dobi 562 válasza Viktoár (#238425) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem is tetszik, pedig altalaban 1-2 csata eleg ezekbol a "vicces" jatekmodokbol. :D

(#238427) popey37 válasza Dobi 562 (#238426) üzenetére


popey37
addikt

a GSOR 1008-al egész jol adja, táras tankkal kell tolni. még igy, hogy szar a kapcsolat is 10-bol 6x pontot kaptam, már csak ketto kell a 8-hoz.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238428) jano_77 válasza Achar (#238424) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azon pislogtam, hogy egy VK3601 simán elintézett 2 lövéssel (T-34-85M voltam) :Y Mondom WTF? :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238429) popey37


popey37
addikt

na ehhez mit szoltok? tulterhelt a szerver, kapja be a wg. de most komolyan a XXI. században ilyet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238430) popey37 válasza jano_77 (#238428) üzenetére


popey37
addikt

az lt432 rammol mint állat egy utkozés 1200 hp. brutális, néztem ahogy játszik, semmi mást nem csinált csak rammolt, egyet sem lott. 15k sebzése lett a végére. de hogy hogyan csinálja arra még nem jottem rá.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#238431) kchryss válasza popey37 (#238430) üzenetére


kchryss
addikt

Van egy olyan halloweenes fogyócikk ami növeli a rammolást és van egy olyan amit ha benyomsz akkor turbóként működik és jó gyorsan mész.

(#238432) jano_77 válasza kchryss (#238431) üzenetére


jano_77
nagyúr

én a gyújtóst használom, az vált be. azzal azért sok HP-t lehet leszedni az enemyről :-)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238433) jano_77


jano_77
nagyúr

azért az ilyen nagyon balfasz csapat sajnos nagyon ritka, de jól esett! Nem is értem, hogy mit csináltak. :Y :C Gyakorlatilag a spawn pontot körbe véve lőttük őket halomra folyamatosan.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238434) vepe válasza jano_77 (#238428) üzenetére


vepe
senior tag

Tiger P jó választás lehet, 8-ból 8 top 7. 6-8K-t összelehet csatánként lőni. Boost/tűzlövedék/ helyreállítás (ez kell az első legénységi taghoz).

A WT-nek ennyi volt a kipróbálási ideje? :DDD

(#238435) jano_77 válasza vepe (#238434) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az ajánlást! :R
Végül nekem a T-34-85M nagyon bevállt. Miután azzal mentem be, mindig sikerült szereznem egy pontot a 8-ból. Meg is lett a 8 sikeres csata és ezzel az első boszi legénységi tag (parancsnok). :K
Az mondjuk bosszant nem kicsit - de hát a WG-ről van szó, így nagyon nem lepődtem meg, csak bosszant - hogy ezzel a Tökfesztiválos csatákkal a BP pontokat nem lehet gyűjteni! Nyaljanak sót a WG-ek! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#238436) hulp01


hulp01
senior tag

Az ebr módot nem is próbáltátok? Az a legfaszább. :D 30 EBR rohangál összevissza mint a mérgezett egerek. Full HE-vel jó móka. És ott ha az ember megszerzi a tököt, akkor lehet csak igazán aratni. Ott is van ilyen rammolós cucc. Te nem sérülsz, az ellenfél ebr-be meg beleversz 800-at.

(#238437) vepe válasza hulp01 (#238436) üzenetére


vepe
senior tag

ebr mód? Ki kell választani valamelyik adott ebr-t?

(#238438) kchryss válasza hulp01 (#238436) üzenetére


kchryss
addikt

És tényleg. Kerekeseknek külön mm van. Felületesen olvastam a cikket és nem vettem észre.
Kipróbáltam volna, de ledöglöttek a szerverek vagy karbantartás volt. Na majd délután.

https://worldoftanks.eu/hu/news/general-news/halloween-2022-event-guide/#
A kerekes járműveknek külön csatáik lesznek a Tökfesztivál módban, azonos rendszerű matchmakerrel. Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy sorba kell állnod a csata indításához.
Azok számára, akiknek nincs kerekes járművük, ezek a bérelhető járművek állnak rendelkezésre a Tökfesztivál idejére:
VIPanhard AMD 178B VIIHotchkiss EBR VIIIPanhard EBR 75 (FL 10)

(#238439) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valahogy mindig megtaltosodnak a 40-45% win rate jatekosok mikor 1 vs 1 van ellenuk, olyanokat lepattintanak hogy csak pislogok, ok meg gyujtanak + loszerrekeszt lonek + parancsnokot/iranyzot olnek.

Irtam is mar, hogy gyujtom a screenshotokat errol. Itt a legutolso protected by RNJesus player akihez volt szerencsem.

Hat ott allt baz**eg egy helyben lottuk vagy 3-an, mondom ezt mar nem hiszem el. :DDD Fele lovesem el sem talalta pedig a Renegade agyu eleg pontos.

(#238440) galervin93


galervin93
őstag

Aztamindenit, vagy háromnegyed év kihagyás után is olyan ez mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni, de azért be vannak ám rozsdásodva a reflexeim. :DDD

130P-vel felborultam, oszt b*sztak segíteni. :DDD De gyerekek nem frusztrált a dolog mint régen, csak röhögtem egy jót. Na nem mondom hogy gurulok minden nap, de lehet előveszem néha. :))Pláne így télidőben, ha nem lesz annyi peca.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#238441) kchryss válasza galervin93 (#238440) üzenetére


kchryss
addikt

Üdv újra a harcmezőn.
Én 6-7 hónap kihagyás után tértem vissza nemrég.

Halloween módban fejlesztheted a reflexeid.
Twitch nézésért pedig többek között kukibébi parancsnokot lehet szerezni.

(#238442) apóka


apóka
aktív tag

Vodásokat kérdezem: a ping nálatok nem magas? 140-160 az enyém most

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#238443) Raidon válasza apóka (#238442) üzenetére


Raidon
őstag

De eléggé... Abba is hagytam most a Roham módot... Bronzból vissza vasba... egész nap azon szenvedtem, hogy sikerüljön feljutni....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#238444) galervin93 válasza kchryss (#238441) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi az infókat.
Igazság szerint nem akarok már ennyire hardcore játszani. Pl. legénységből is van egy rakat aki toborzásra vár, van legénységi könyvem is jó pár stb., a legújabb ágakat leszámítva meg nem nagyon van már mit fejleszteni, lehet nem is akarok. Néha egy kis puttyogtatás, aztán annyi. De ki tudja, lehet megint belemerülök... Meglátjuk. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#238445) Raysen623


Raysen623
addikt

Shadow patch meg is jött, ahogy az várható volt. T30-am vak komondor lett...spot rendszer meg továbbra is bugos. AMX 65 t-vel meg egész jó vesztes kört mentem :D Sajnos a közepes tankok ismét elrontották a dolgot és háturú is kaptuk az áldást.
Egyébként rengeteg kapás lövése van az ellennek, ami érdekes mód mindig telibe talál.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#238446) #21346560 válasza Raysen623 (#238445) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezen már én is soxor szomorkodtam, hogy én becélozva nem találom el, ő meg csak kinéz a sarok mögől, lő, és telibe... Van, hogy célzom a sarkot, mert tudom, hogy ki fog jönni, erre amikor kiugrik, rögtön lő telibe, én már csak a hűlt helyét találom el! :U

(#238447) Warton


Warton
őstag

Én meg az ilyen trade-ket imádom. Ezen a ponton már tudtam, hogy veszítünk. Amikor ugyanaz a löveg neked 300-at lő, neki majdnem 500-at. :U

szerk.: ma is rajzás van a hülyékből.

[ Szerkesztve ]

(#238448) manu75


manu75
aktív tag

A T110E4 max mindennel be tud tölteni kb. 8 másodperc alatt?

(#238449) lnk válasza manu75 (#238448) üzenetére


lnk
aktív tag

Ezt magad is megnézheted. Jobb egér gomb katt egy meglévő tankon. Feljön egy ablak jobb alul. Ott katt az összehasonlítandó szóra. Bejön a járművek összehasonlítása. A tankod melletti plusz jelre kattintva hozzáadod a kívánt tankot. A sajátot akár törölheted is. A tank alatti konfigurálásnál mindent megadhatsz neki. Legénység, felszerelés stb. Egyébként ha nem felejtettem ki semmit 13.77 alá nem tudtam vinni. Lila cuccok maxos legénység, maxos módosított konfig, pótkaja és direktíva.

(#238450) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, ez egy gamer! :R

Szerencsere velem volt, 7k-t sebzett Obj 780-al.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.