Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#193301) Argh! válasza jano_77 (#193298) üzenetére


Argh!
aktív tag

Szerintem nem nálad a hiba, nekem se volt elore letoltes.

(#193302) kchryss válasza Dobi 562 (#193267) üzenetére


kchryss
addikt

Most ránéztem 6 streamerre akiknél követő vagyok, mindegyiknél be volt kapcsolva az anonimizáló. Persze lehet, hogy csak tesztelik.

(#193281) e-newsee
Pedig az lenne a 200 iq-s hadicsel ha az átlagos játékosok bekapcsolnák, eljátszanák hogy nagyon jó játékosok, megkapnák a fókuszt a zunikumok helyett és ezzel megnyernék a csapatuknak a csatát. :D

Igazából azon fog múlni, hogy mennyire éri el a célt amiért fejlesztették, hogy mennyi átlagos játékos fogja majd használni. Róluk első pillantásra még nem lehet megállapítani a mozgás alapján, hogy erősek vagy gyengék.
Egyébként ez a mozgás alapján skatulyázás sem mindig működik. Én évek óta nem használok xvm-et és elég gyakran ér meglepetés amikor csata végén megnézem valaki statját mert az adott csatában úgy láttam nagyon jól vagy nagyon rosszul játszott. Volt már mindkét irányba meglepetésem, jónak gondolt játékos 50% wr alatt volt (nekik rögtön küldeni is szoktam gratuláló levelet, mert ritkább ha jó csatájuk van, megérdemlik a biztatást ha épp jól játszottak), néha meg botnak gondolt játékosról derül ki hogy egész jó statja van.
Szóval az lesz a lényeg, hogy ha azok akik hajlamosak a "fókuszolásra" és olyat fókuszolnak aki el van rejtve, milyen arányban érzik úgy csata után, hogy akit fókuszoltak azért megérte. Ha például engem fognak fókuszolni emiatt akkor valószínűleg csalódottak lesznek.

Egyébként a közepes játékosok a legfogékonyabbak a konteókra. Elég ha egyszer belegondol, hogy lehet a zunikumnak azért van jobb statja mint neki, mert elrejti magát és puff már kapcsolja is be az anonimizálót. ;]

Majd kb 2 hét múlva kell megnézni milyen lesz a használók aránya. Én azt mondom tippre, hogy egy átlagos 7-es feletti csatában a játékosok ötöde-negyede el lesz rejtve vagyis a 30-ból 6-8 játékos.

(#193303) jano_77


jano_77
nagyúr

A dupla csövű tankok az orosz ágra nem úgy volt, hogy az 1.7-el érkeznek? Csak én nem látom sehol őket? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193304) ooloo válasza jano_77 (#193283) üzenetére


ooloo
őstag

Bakker ... az első gondolatom ugyan az volt , mint Neked . A tavalyi sokkal magával ragadóbb volt , mint a pár nap múlva megjelenő . Így , első látásra ....
A második gondolatom is ugyan az ..... kezdem sajnálni a pénzt a ládákra . Tavaly egy percig sem sajnáltam a ládákra "kidobott" pénzt . Most meg - látva a felhozatalt - már sajnálom érte a pénzt .... Nem jól indul a dolog a wg oldaláról nézve , ami az én account-omat illeti . Persze ... nem fognak belerokkanni . Ismételten dőlni fog a pénz . 400-500 euróval több vagy kevesebb , nem számít . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193305) Jadro


Jadro
veterán

Ez az anomnizer csoda mit csinál pontosan? Elváltoztatja a nevem random, eltünteti a klán nevet és még az XVM-mel rendekezők számára a statom is láthatatlan marad? Az első kettő világos, csak mivel nincs XVM nálam, erre lennék kíváncsi hog azoknak mi látszik, akiknél van.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#193306) Moleman válasza Jadro (#193305) üzenetére


Moleman
addikt

XVM-mel ugyanolyan szürke, mint aki nagyon friss játékos.

(#193307) Argh! válasza Jadro (#193305) üzenetére


Argh!
aktív tag

Semmi nem latszik, sima neved lesz statok nelkul.

(#193308) kchryss válasza jano_77 (#193303) üzenetére


kchryss
addikt

A prém dupla csövű jön a dobozokkal. Emlékszel olyanra az elmúlt évekből, hogy az új ág előbb került be a játékba, mint az új ág prém tankja?

(#193309) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

igy fognak kinézni az animációk a lootboxos eventnél és a skinek is. :Y

(#193310) e-newsee válasza kchryss (#193308) üzenetére


e-newsee
addikt

Mondjuk ez igaz. Ezt a lengyel ág maxolta ki legjobban, mikor még csak koncepció tankok voltak, de a Pudel már a shopban volt.:)
Amúgy szerintem nem rossz ez a tank slotos megoldás. Az event alatt asszem 2 óránként tehetsz be másik tankot ingyen, amire extra XP-t kapsz. Plusz a napi ingyen ládában lesz 5x-ös XP booster, szóval, mindent összeadva (napi szorzó, választott tank, aktivált booster, esetleg premium nap) durván gyorsan lehet haladni bármilyen tankkal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#193311) Stigma.HC válasza e-newsee (#193310) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kelleni is fog, ekkora hulladékot mint ez a Setter.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193312) ollie válasza jano_77 (#193303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az csak feltételezés vont régebben, de már egy ideje az is tudott volt, hogy még biztos nem jönnek.

***

(#193313) kchryss válasza e-newsee (#193310) üzenetére


kchryss
addikt

Mire a sima lengyel tankok bekerültek már 2 garnitúra 3 soros legénységem volt a pudel-ből. :DDD
Ott ráadásul jött a pudel nagyon korán aztán még az 50TP prortyp is jött pár héttel az ág bekerülése előtt.

Más téma:
iyouxin mocskosul jól tolja a renegate-tal. Eddig 16 csata és 3700 átlag sebzés. Egészen brutális ez az átlag, én 10-es tankon is örülnék ennyinek. Zseni ez a srác.
2:30 körül kezd el játszani a renegate-tel.

(#193314) Argh!


Argh!
aktív tag

Úristen de örülők, object 260 begurult a garazsba !!!!!!! :C :C :C
LT 15 sikerült kitüntetéssel, többit meg kiváltottam. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#193315) kchryss válasza Argh! (#193314) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :)

(#193316) wwenigma válasza adamgreen (#193309) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerinted honnan fenykepeztem ki amiket felraktam a skinekrol? Bennevan a jatekfileokban, USM formatumban.

Stigma.HC: Az annyira xar hogy a vegera már tetszett. 2016WN8 meg 68,57% WR lett a vége. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#193317) Stigma.HC válasza wwenigma (#193316) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem bírtam tovább, felpakoltam rá a cuccokat freeből. Na majd hétvégén meglátjuk mennyire leszünk ezzel a járgánnyal barátok. Legénység se acélos sajnos :((

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193318) popey37 válasza inferno88 (#193270) üzenetére


popey37
addikt

ez igen, jól belehúztak, összesen 4 tank? tavaly ha jól emlékszem 10 körül volt, pontosan 8 db.
a mostaniból kettő garázsban van. lehet nem is veszek ládát.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#193319) Stigma.HC válasza popey37 (#193318) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tier8 tavaly is csak 4 darab volt. Gondolom most is lesz maradék

Argh! Grat hozzá

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193320) notika77


notika77
senior tag

MNABSJS112019 - hét nap prém
[link]

(#193321) po1son


po1son
addikt

MNABSJS112019 - 1 hét prémium (nekem nem működik, de sok más Magyarnak jó volt elméletileg...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#193322) xFreex válasza po1son (#193321) üzenetére


xFreex
aktív tag

Thx nekem elfogadta.

(#193320) notika77 Neked is köszi

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#193323) Dr.Én válasza notika77 (#193320) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszönöm, elfogadta!!! :R :R :R :R

(#193321) po1son :R :R :R :R :R

WOT: kissio

(#193324) kchryss válasza po1son (#193321) üzenetére


kchryss
addikt

Köszi megadta!

(#193325) KISDUCK válasza notika77 (#193320) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi!

(#193326) mormota79 válasza notika77 (#193320) üzenetére


mormota79
tag

Köszi.

Még mindig jó :R

(#193327) Massmurderer válasza mormota79 (#193326) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nekem nem fogadta el

(#193328) Atti777 válasza Massmurderer (#193327) üzenetére


Atti777
senior tag

Nekem sem. De úgy sem tudok játszani, ez a csodás Game center kinyírta az eddig jól működő játékot, és most 7,5GB-ot akar letölteni 500kb/s sebességgel

Путин, иди нахуй!

(#193329) popey37


popey37
addikt

a frissités után nem indul el a játék, van valakinek valami ötlete? mod nincs fenn semmi

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#193330) e-newsee válasza notika77 (#193320) üzenetére


e-newsee
addikt

Érdekes, kb 10 perce a kis accomra elfogadta, utána 2 perccel a nagyra, és asszonyéra már nem. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#193331) Jadro válasza po1son (#193321) üzenetére


Jadro
veterán

Nálam is működik, nagyon köszönöm! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#193332) notika77 válasza e-newsee (#193330) üzenetére


notika77
senior tag

Csak azt tudom javasolni, hogy 5-10 percenként próbáld újra, hátha beadja. Nem tudom mitől, de a klánban sem működik mindenkinek. A kód még nem járt le, mert másnak meg később működik.

VGJBSAK112019 - 35 tűzoltó

[ Szerkesztve ]

(#193333) ChristianID válasza notika77 (#193332) üzenetére


ChristianID
tag

"Cannot redeem WG code due to technical issues"... :(((

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#193334) notika77 válasza notika77 (#193332) üzenetére


notika77
senior tag

PANSFKA112019

Igen, előjött a jól ismert "Cannot redeem WG code due to technical issues", itt tovább kell próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#193335) KisApám


KisApám
addikt

E75 TS-el tolja QB, hááát...

most már minden kódra nekem ezt tolja: NOT VALID....

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#193336) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Van ilyen is: Pansfka112019

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#193337) kchryss válasza notika77 (#193332) üzenetére


kchryss
addikt

Reddit-en azt olvastam a novemberi tank rewars-nál volt egy bug ami miatt nem kapta meg mindenki a jutalmat. Ezért adták a kódot nekik kompenzációként, de véletlenül azoknak is működik akiknél nem volt bug. :C

(#193338) KisApám válasza kchryss (#193337) üzenetére


KisApám
addikt

WG-nek köszönöm előre is, hogy nálam minden kód NOT VALID... :(((

Nálatok??? :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#193339) zozyk


zozyk
addikt

Fincsi ELC ace

És végre ez is pipa. :)

(#193340) notika77 válasza kchryss (#193337) üzenetére


notika77
senior tag

:C

(#193341) KisApám


KisApám
addikt

A kódokhoz (MNABSJS112019, VGJBSAK112019, PANSFKA112019)
+infó, amit NEM tudtam:

"For all of you asking about codes, it takes directly from your progress in the previous Tank Rewards - if you don't have the points, the codes won't work"

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#193342) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem mindhárom kód megadta, de nem elsőre, sokszor kellett próbálkozni, és még így is mindig az jött, technical issues, de a kliensben sokadik próbálkozásra mutatta, hogy megkaptam a cuccokat. A harmadik amúgy egy medium gun rammer-t, meg egy gun laying driver-ot ad.
Ja, és elértem a max pontot az előző Tank Rewards-ban, ha valakit érdekel. De nem bug miatt nem kaptam tankot, hanem mert már mindhárom lehetőség megvolt.

***

(#193343) jano_77 válasza ollie (#193342) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ez most is így lesz a Scorpion esetében. Az mondjuk kicsit szomorú, hogy semmi kompenzáció nincs érte. :U

Kódok: köszönöm én is! Nekem kettőt fogadott el, a Pansfka112019 nem :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193344) K_Gabor válasza jano_77 (#193343) üzenetére


K_Gabor
tag

Ahogy ollie is írta, csak nyomkodd.
Nekem mind a háromra technical issue-t dobott, de egyszer csak kliensben megjelent minden és most használtam fel őket az előbb.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#193345) jano_77 válasza jano_77 (#193343) üzenetére


jano_77
nagyúr

a 3-ik kód egy Fejlesztett célzórendszert és egy Közepes kaliberű tank töltésgyorsítót adott!? Csak mert van két ilyen Nyugtám. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193346) popey37


popey37
addikt

köszi a kódot, a prémnaposat elfogadta: 7 nap. thx

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#193347) mormota79 válasza jano_77 (#193345) üzenetére


mormota79
tag

Az. Sokadjára de elfogadta mindet

(#193348) ooloo


ooloo
őstag

Nekem egyszer sem fogadta el a kódokat , ellenben nyugtázták a leszállítást . :C
Nagyon szépen köszönjük a kódokat a tisztelt közzétevőknek ! :R :R :R

Más .

Várakozásommal ellentétesen nagyon csekély azon játékosok száma , akik nem vállalják az "arcukat" . Csata után ránéztem az adatlapjukra .... középszerű játékosok egytől egyig . Képzelem , hogy mekkora xvm fókuszt kaphattak . :DDD

Itt most megállok ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#193349) jano_77 válasza ooloo (#193348) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akik XVM-et használnak most a letiltósak úgy néznek ki, mint korábban a töröltetett statisztikájúak. Szürkék és vonalak vannak csak meg % jelek.

Az mondjuk dicséretes újítás a WG-től - eddig nem tapasztaltam, ebből gondolom, hogy mostani pöcs-el jött - hogy a már meglévő legénységi skin-ért adnak 50K kreditet. Mondjuk erre korábban is rájöhettek volna, hogy nem kell nekem 10 a paradicsomfejből pl. :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193350) kchryss válasza ooloo (#193348) üzenetére


kchryss
addikt

Az jó ha középszerű játékosok használják, mert így nem éri meg fókuszolni a rejtetteket és ezzel el is éri a célját amiért létrehozták. Így aki elrejti magát azt nem fókuszolják függetlenül attól, hogy ha nem rejtette volna el akkor valóban kapott volna fókuszt vagy sértegetést a statja miatt, vagy csak bemagyarázta magának, hogy a statja miatt volt hátrányos helyzetben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.