Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#193701) powernap


powernap
tag

jó azért ez, ilyen pályán saját tierben :D

(#193702) jano_77 válasza Massmurderer (#193699) üzenetére


jano_77
nagyúr

jaaa....mert Te minden nap külön állítod, hogy legyen replay vagy sem? Kicsit furcsálltam azt a "villám" csatát, de így akkor értem. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193703) ollie válasza jano_77 (#193693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy kollekció max 4%-ot ad (de ehhez 172 dísz kell kollekciónként!), ehhez jön a fesztivál szint szorzója, ami max 10, plusz fix 10%-od ad a 4 nagy dísz együtt.

***

(#193704) galervin93 válasza ollie (#193703) üzenetére


galervin93
őstag

Az marha zsenge... Valószínűleg látták, hogy a 40-50%-os bónuszok aránytalanul sokat adtak.
No azért úgy látom nem kell félnünk, el vagyunk látva minden földi jóval. Én majd a következő napokban tudok csak ránézni a játékra, ma bebaszombatpéntek van. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#193705) Massmurderer válasza jano_77 (#193702) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem,nem állitgatom.Be sincs löve rá.

(#193706) nanus válasza memphis221 (#193687) üzenetére


nanus
senior tag

Igen,tűzgombot hosszabban nyomod betölt mindkettő és lő :R

Ez lesz a kedvenc tankom,ennél már csak az lenne jobb ha ki tudnám lőni saját magam :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#193707) Jarod1


Jarod1
addikt

Nos mely ládát érdemes venni?, credo kellene standard b hez. Este 10 után érek haza, tankládázni..

(#193708) BloodRay


BloodRay
veterán

25+11db karácsonyi ládát vettem végül délelőtt. Most este kinyitva a következőket adta: kétcsövű ruszki 8-as, 6-os francia panther, T110E4 skin, kicsi prémtankok 3db, 12500 arany, prém napok és 3 millió kredit. Én elégedett vagyok, bár több skinnek örültem volna. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#193709) zodo válasza zodo (#193678) üzenetére


zodo
nagyúr

A majdnem sógor aki nem költ a játékra és folyton folyvást szidja a csaló wg-t, kapott egy Christmas 3x dobozt és most nyitotta ki.

Progetto 46 :D

(#193710) e-newsee


e-newsee
addikt

Csak így közbeszólok a nagy díszítésben, hogy a referral pontokat megint nem számolja...
Már-már szokásos patch utáni standard bug... :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#193711) h1mpi


h1mpi
nagyúr

75 db láda szumma:
- Obj 703 Version II (ezt nagyon szerettem volna :C )
- 87 prémium nap
- 32 000 gold
- 1 csajszi commander
- 3 000 000 kredit
- AMX 105 skin
- Bretagne Panther
- Sexton
- Pz.Kpfw. III Ausf. K
- M 39 Gendron-Somua

GG :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#193712) jano_77


jano_77
nagyúr

Biztos véletlen, már csak a sárkány hiányzik a Lunar IV díszek közül, naná, hogy nem adja

A Különleges ünnepi stílust, amit a kiválasztott tankokra lehetne feltenni, hogyan tudom feltenni, mert nem találom? :F STORNO

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193713) notika77 válasza jano_77 (#193712) üzenetére


notika77
senior tag

Kapcsold be az antiduplikátort! Van belőle 12db-od.

(#193714) ollie válasza notika77 (#193713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt érdemes megtartani az ötösekre.

***

(#193715) peterson79 válasza jano_77 (#193693) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Ha még nem jöttél rá, akkor megsúgom.

A nagy díszeket csináld meg. Zúzz be minden felesleges díszt és kapcsold be a készítőn, hogy nagy dísz legyen -fenti nagy kapcsoló-
Az első 1000, aztán 1500( ?) , 3000 majd 5000 pont mire megcsinálja, de az csak azt adja. Nekem most így van 26%-on, 10-es ünnepi szint, 10%nagy dísz bónusz és 1,6% a 112 díszből.
Egyébként szerintem nagyon elkúrták ezt a bónusz dolgot, tavaly sokkal jobb volt a fajtánkénti kedvezmény...

[ Szerkesztve ]

(#193716) h1mpi válasza jano_77 (#193712) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem meglett az orosz szőnyeg skin az már sok is :D a többi meg... jujjj...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#193717) zodo válasza jano_77 (#193712) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem 69/95 állt a Cseresznyevirág amit 16450 töredékkel kezdtem kirakni, igaz nem jegyeztem fel melyik lapon mennyi dísz hiányzott de kiraktam mire 4090 töredékem maradt.

Ezeket duplikálta.... antiduplikátorról el is feledkeztem.

500 töredékért készítettem egy Nagy díszt (+2.5% kredit) így emelkedett a bónusz.
Következő Nagy dísz ára már 1500 töredék lenne de legalább nem duplikál.

(#193718) kchryss


kchryss
addikt

Bejelentették a következő évi ígéreteket (hazugságokat): A Fresh Preview of 2020: Moscow Event News

Év elején lesz majd egy streamer háború esemény amin Skill4ltu, AwesomeEpicGuys, Dezgamez, és Mailand vesz majd részt. Az egyiküket meg lehet szerezni játékon belül legénységi skinként eredeti hanggal együtt. :DDD

(#193719) Stigma.HC válasza kchryss (#193718) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Egy valamit biztosra vehetünk és nem hazudnak

New Vehicles

:DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193720) KisApám


KisApám
addikt

Rászántam magamat egy 75-ös ládára... megérte.

Gold - 26 500
Kredit - 3 300 000
Prém nap - 49

3D Skin - T110E4, Object 430U, E100
Tankok - 2 db TIER II, 4 db TIER III, 4 db TIER V és
a lényeg 2 db TIER VIII - Object 703 Version II és a SU-130PM :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#193721) e-newsee


e-newsee
addikt

31 magic láda (25+3+3):
Firefly
Sexton
Gendron
28 nap prém
12k gold
450k credit
E100 skin, E4 skin (pont amiket nem húzok... véletlenül sem a két object...)
meg a csajszi
semmi 8-as, pedig annak örültem volna

Tavaly előtt asszem 3-as ládából nyitottam egy Patriotot. Idén nem jöt össze.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#193722) kchryss


kchryss
addikt

Elnézve a fórumot, hiába a sok szidalom idén is jó karácsonyi bevétele lesz a WG-nek. :)

Minden esetre én egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem veszek idén dobozokat.
2019-re ígérték a nagy újrabalanszolást ami messze a legfontosabb dolog volt az év elején és amit a legjobban vártam a kihirdetett tervekből és ebből semmi sem lett 2019-re. A sandbox szerveren amit láttam az totál káosz. Egyre kevesebbet játszom a játékkal, a duplacsöves tank és az e75 egyáltalán nem mozgatta meg a fantáziámat, progetto-t ingyen, su130pm-et majdnem ingyen már megszereztem amikor maraton volt értük. Nagyon nem tudnék most semmilyen nyitásnak örülni, így nem éri meg költenem. Egész évben semmit sem költöttem a játékra, mégsem hiányzott semmi, jól elvoltam így is.

Megnézem 2020-ban mit alkotnak. Aztán ha sikerül meglepniük és gatyába rázzák a játékot akkor majd jövőre meghálálom nekik. Egyébként amíg veszik a dobozokat mint a cukrot addig szerintem nem lesz érdemi változás a hozzáállásukban és csak egyre rosszabb lesz a játék. Csak a pénz érdekli őket, nem a felhasználók, csak akkor kezdenének el komolyan foglalkozni a problémákkal ha tömegesen felállnának a játékosok és azt mondanák nem adok több pénzt erre a "szarra". ;]

(#193723) jimmy74 válasza kchryss (#193722) üzenetére


jimmy74
őstag

teljesen igazat adok :) sajna igy kéne mindenkinek összefogni ultimátumot adni nekik ;)
bár hozzá teszem én most vettem egy dobozt igaz egész évbe semmit.

WoT:jimmbo

(#193724) kchryss válasza jimmy74 (#193723) üzenetére


kchryss
addikt

Az a helyzet, hogy nagyon jól ki van találva ez a karácsonyi szerencsejáték. Egy pénzügyi zseni volt a wg-nél akinek ez eszébe jutott anno. Elképesztő bevételt generálhatnak ebben az időszakban.
És alapjában véve a felhasználóknak is ez egy jó üzlet szokott lenni, ha költenek a játékra akkor azt ilyenkor éri meg a legjobban, szóval megértem azokat akik vásárolgatják a dobozokat. Bár ahogy olvasom idén már nem annyira jó a megtérülés mint az előző években. És azt is tudom, hogy azt, hogy én nem költök a wg nem fogja megérezni. Viszont ne legyen igazam, de úgy hiszem el fog jönni majd az az idő amikor már sokan nem fognak költeni, de akkor már olyan állapotban lesz a játék, hogy lehet késő lesz. Addig is nem sok hittel, de reménykedek, hogy még időben jó útra térnek és megelőzik a bajt, mert alapjában véve még mindig sokszor élvezem a játékot ha játszom és sajnálnám ha vége lenne.
Várom a "New Balance" néven beharangozott nagy patch-et. Az majd sok mindent el fog dönteni, hogy milyen lesz a játék jövője. Nagy lehetőség, nagy kockázattal. :)

[ Szerkesztve ]

(#193725) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Tavaly is egy 75x Magic ládát vettem. Idén is úgy gondoltam, hogy ezt a trendet követem. Összességében nem csalódtam:

- Object 703 II
- E 75 TS
- Összes kisebb tank
- 3 500 000 kredit
- 45450 arany
- Object 430u és amx 13 105 festés
- Julia
- 43 Prémium nap

Nem rossz! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#193726) jimmy74 válasza kchryss (#193724) üzenetére


jimmy74
őstag

igen ha azt nézem kaptam 2db 8-as 2db 6-os prémium tankot meg 7500 aranyat plusz 30 nap prém napot ez messze meghaladja már a 13000ft-ot..a megvett 25x láda.
mindig van valami új dolog amivel elterelik a nagy problémákról a játékosok figyelmét..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#193727) Jarod1


Jarod1
addikt

36 magic láda (25+11):
Firefly
Bretagne panther
36 nap prém
12k gold
1.2milla credit
meg még bigyulák, valami csajszi

(#193728) popey37


popey37
addikt

75-ös magic láda: minden jött kivéve a su130pm és az e75ts, az összes többi tank beesett, a kicsik még dupláztak is.
gold 33k
prémnap 100
credit 3,5 milla
meglett a X szint diszitésben, megvan a 4 csajszi+ 4 toborozható
a diszekből jelenleg 35%-os credit plusz van. meg a többi aprólék.
a kapott goldból még begurult a garázsba a lengyel 8-as prémiumtank,
szóval mindent egybevetve megérte befeccölni azt a 32k forintocskát. év közben ugyanúgy rákölteném, de akkor nem ad ennyi mindent érte.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#193729) BÁ Nutrition válasza kchryss (#193724) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En is ugy ereztem h elvetettem a sulykot a 2x25os ladaval, de ahogy olvasom valszeg nem. A csaj meg valami skin remenyeben lehet h nyitok meg. Bar irto keves az esely.
Ahogy irtad az ujrabalanszolas eleg kritikusnak tunik elsore. Hat nemtom.
Szerencsere en elertem mar amit akartam a jatekban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#193730) memphis221 válasza nanus (#193706) üzenetére


memphis221
tag

Köszönöm :R :R :R :R

" memphis22 "

(#193731) Eugene Roe válasza lacibacsi (#193700) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én csak ötöst csinálok, meg a kredites nagy díszt. Mire jó az, ha megvan a teljes album?

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#193732) xFreex válasza Eugene Roe (#193731) üzenetére


xFreex
aktív tag

Megkapod az albumhoz tartozó egyedi álcafestést.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#193733) notika77 válasza Eugene Roe (#193731) üzenetére


notika77
senior tag

+ albumonként meg kell lennie legalább 72 dísznek, hogy megkapd az albumonként járó teljes 1%-os kredit bónuszt (ez lesz felszorozva az ünnepi légkör szorzójával, 10-es szinten 10-zel).

[ Szerkesztve ]

(#193734) HellGreg


HellGreg
őstag

Van egy olyan érzésem, mintha tavaly jobban osztotta volna a díszeket a játék a boxokban. Már 72 ládánál tartok, de még mindig csak 41% a kredit bónusz, és elég messze van a 72 dísz 3 albumnál, egynél megvan. Küldetésekkel lehetetlen teljesíteni, úgyhogy muszáj lesz venni még- Ha igaz a pletyka, hogy dec 24 után rögtön feketepiac lesz, fel kell készülni rá anyagilag :D

(#193735) ollie válasza HellGreg (#193734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem osztotta jobban tavaly, csak most nagyjából ötször(!) annyi díszt kell gyűjteni az 50% credit bónuszhoz. Ugyanis tavaly csak az egyik albumot kellett gyűjteni a credithez, most mind a négyet, plussz több dísz van albumonként is , és még ott a négy nagy, drága dísz is.

***

(#193736) jano_77


jano_77
nagyúr

Arról hol találok infót, hogy a Hóangyalok melyik albumhoz adják a napi ajándékot?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193737) Raidon válasza jano_77 (#193736) üzenetére


Raidon
őstag

Amelyiket kiválasztod x-es ünnepi hangulatnál meglesz mind a 4 utána naponta amelyiktől kell attól veszed át!

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#193738) h1mpi válasza Raidon (#193737) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De gondolom azt kérdezte melyik angyal melyik kaszthoz tatozik?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#193739) Warton


Warton
őstag

11 varázsdoboz kb. 3000 gold, ~12 nap prém és egy Sexton. :( Egy Shermannek vagy Párducnak örültem volna, de sebaj.

Este láttam mindenki elővette a kétlövetűjét. Nem tűnik egy OP tanknak, nem vagyok tőle elájulva. A tavalyi IS3A jobb dílnek tűnt. Vicces volt, mert egyszer a kétlövés egyszerre pattant az Emilemen és utána mehetett a garázsba a kétlövetűjével, mert az autoloader megette. :DD

(#193740) Emu


Emu
őstag

Tegnapi történet:
Egy ismerősöm csak ilyenkor szokott költeni a játékra. Én mondtam neki, hogy szerintem kicsit túlzás, de 4x25 ládát vett. Kiesett neki az összes pici tank sokszor, női legénység, összes skin, de egy nyolcas nem volt bennük.
Este panaszkodott, hogy milyen szarul járt (egyik 8-as tank sem esett ki), hogy adjam alá a lovat, mondtam, hogy ha visszautalja küldök én neki ajándékba dobozt, hátha azzal nagyobb szerencsével jár. Először elzárkózott tőle, majd pár perc múlva, ő hozta fel, hogy komolyan gondoltam-e.
Lényeg mi lényeg, küldtem neki egy 11-es Lunart amiből 2xE75 + 1 Obj.703 lett...ennyire random....

Részemről: szerintem egy 11-es ládára majd valamikor beruházok én is, hogy karácsonykor legyen prémiumom, meg éves gold szükségletem meglegyen...remélem nem a pici tankokkal lesz majd tele a doboz :)

Leárazások mikor várhatók? 8db 10-es tank várja a megvételt.

(#193741) jano_77 válasza h1mpi (#193738) üzenetére


jano_77
nagyúr

Örömmel tölt el, hogy azért van aki megértette a kérdésemet. Esetleg a választ is tudod? ;) :F
arra tippelek, hogy a dobozok színe, megegyezik a ládák színével - de persze lehet tévedek!? :F Így a lila ruhás és dobozost gondolom a Lunar "kaszthoz",

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193742) Bobyjack válasza Emu (#193740) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Tavaly 12.22-12.29-ig volt az alábbi leárazás:

Van rá esély, hogy másként lesz most, mert tavaly volt egyes tankokra tehető választható leárazás, ami ugye idén nincs.

(#193743) jano_77


jano_77
nagyúr

Mik a vélemények a mai Kalendár tankról a Skoda T27-ről? 9700 gold

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193744) HellGreg válasza ollie (#193735) üzenetére


HellGreg
őstag

Igaz, 97 ládánál járok és 2 albumnál van csak meg a 72 dísz, a harmadiknál 64 van, a negyediknél 43. Talán 2db 25-ös pakk megoldaná a dolgot. Telerakni őket? Reménytelen... nem tudom mennyi nagy doboz kéne hozzá...

Más: Amúgy talán most volt a legszerencsésebb nyitásom, 25-ös újévi pakk:
- 29 ezer gold (2x adta be zsinórban a Su130PM arany értékét)
- 21 nap prém
- 1.5M kredit
- valami csajszi

[ Szerkesztve ]

(#193745) Raidon válasza jano_77 (#193736) üzenetére


Raidon
őstag

Bocs kicsit gyorsan olvastam meg írtam elvileg sorba van ahogy a dobozokat kihozza shopban sorrendbe elvileg úgy... legalábbis én úgy gondolom

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#193746) Warton válasza jano_77 (#193743) üzenetére


Warton
őstag

Ha megvan a Progetto akkor felesleges. Ha nincs meg, akkor is inkább a Progetto.

(#193747) ollie válasza jano_77 (#193743) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átlagos autoloader, a Progetto és a Lorainne is lényegesen jobb.

***

(#193748) ollie válasza HellGreg (#193744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, összesen 150 láda szerintem elég az 50%-hoz.

***

(#193749) DonMedve válasza Bobyjack (#193742) üzenetére


DonMedve
addikt

+1! Kifejlesztve a 10-es progi, csak meg kellene venni! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#193750) CirrMee válasza DonMedve (#193749) üzenetére


CirrMee
addikt

Ejj more, csak utolértél... :D

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.