Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#193101) wwenigma válasza kchryss (#193100) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja hogy nem kéne beleallni állandóan az egyik játékos osztályba. Nem tetszik nem kell játszani a játékkal.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#193104) Dobi 562 válasza wwenigma (#193099) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mi a kiemelkedo win rate arty-val? Mi szamit jonak?

Amikor a kerekeset szidjak/szidjuk akkor erdekes modon nem jelensz meg minden egyes alkalommal megvedeni az az osztalyt.

(#193105) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#193101) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tetszik el lehet menni..
ez olyan magyarosh, eleg beteg allashpont

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#193106) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#193104) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hehe én imádom a kerekekeseket, artyvadászatra használom őket randomban, piszok élvezetes :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193107) jano_77 válasza kchryss (#193098) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon benéztél vmit drága Kchryss, mert én is azok közé tartozom, akik NEM szeretik az artyt, de nem sírok, picsogok miattuk folyton folyvást! Tudok velük együtt élni, játszani.
Erről szólt az írásom. A többi csak azért volt, mert nagyon sokan - lehet hogy Te épp nem - azt hangoztatják hogy ész sem kell hozzájuk, egy majom is tudna vele játszani és vacsorázni lehet közben stb.

Te vagy aki keverted a dolgokat! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#193108) Dobi 562 válasza jano_77 (#193107) üzenetére


Dobi 562
addikt

Picsogsz te mas miatt itt eppen eleget. :D

Egyebkent szerintem sem kell esz hozzajuk, foleg ahogy Kchryss is irta, KOZEPES szinten jatszva. En is amikor kuldeteseztem es keves volt az idom vacsora kozben toltam, eleg egy kez is hozza.

Az arty osztaly sosem fog kikerulni a jatekbol mivel akkor megbomlana a ko-papir-ollo elve. Az arty az az osztaly amivel a gyengebb kepessegu jatekosok is tudnak ervenyesulni, keves palyaismeret kell hozza, a gyenge pontokat egyaltalan nem kell tudni, HP-t nem kockaztatnak a fronton.

En voltam talan az egyik legnagyobb arty-hater aki hangot is adott ennek a forumokon, en ketszer hagytam abba a jatekot a (szerintetek nem letezo) xvm/arty fokusz miatt. Egyszeruen szamomra erthetetlen volt, hogy valakinek az adja a jatekelmenyt, hogy a sarokbol raszarik egy 500-1000-eset egy jatekos fejere aki a fronton van, spottol, pattint, sebez.

Az arty rebalance utan mar nem igazan erdekelnek, sajnalom inkabb azokat akik csak azzal az osztallyal boldogulnak. Talan annyit tennek, hogy a szamukat maximum kettore korlatoznam csatankent.

Sot, igazabol ki merem jelenteni, hogy a kabitas + megnovelt pontossag miatt egy jo jatekos jobban ervenyesul artyval a jelenlegi mechanikajukkal mint a nagy rebalansz elott. :)

(#193109) Imilenni


Imilenni
addikt

Megnéztelek volna titeket 0.8 előtt, asszem akkor volt a nagy arty nerf :C

Press "F" to pay respects.

(#193110) Dobi 562 válasza Imilenni (#193109) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rebalance. :P

;]

(#193111) Stigma.HC válasza Imilenni (#193109) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mondok jobbat, akkor kellett volna bepakolni a kerekeseket mikor 6-7 arty volt oldalanként ;] Ott mutassa meg valaki :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#193112) zodo


zodo
nagyúr

Reggelre 3-3 arty oldalanként amit nyilván megértek mert több ezer csata óta tartóm a total wr-t 51.4 és 51.5% közt és az elmúlt napok jól mentek, ma jön a sz.p.ág.

Maus-al mentem végre egy jobb kört de hamar 1/5-re módosult a wr kijelző.
Aztán váltott a rendszer 2-2 E25-re.
Osztogatják ezeket vagy mi van?
Kb. ezer csatánként látok elvétve egyet egyet.

Sokkal rosszabb nem lehet alapon benyomtam 3 személyes boos-ot ha már lúd... alapon.
3-3 arty + 3-3 E25 :DDD

Mindezek mellett az év játékosát is megkaptam a csapatomba.
Thx wg! :R

[ Szerkesztve ]

(#193113) peterson79


peterson79
őstag

jó reggelt.

Már biztos kérdeztem..Ha benyomok egy tank booster-t és legénységit is, akkor az olyan tankok amik elitek vagy premiumok, magyarán nincs már mi menjen a Tank XP-re, akkor minden xp, boost-al együtt a legényekre száll vagy csak a legénységit számolja fel, a tankos boost-ot meg kidobtam az ablakon?

(#193114) notika77 válasza jano_77 (#193095) üzenetére


notika77
senior tag

Ha ennyire rossz arty-val játszani, miért kellett korlátozni a számukat először 5-re majd most már 3-ra oldalanként? Miért még mindig a leggyűlöltebb tankosztály? Miért kell mégis sokat/többet várni arty-val, hogy csatába kerülj? Miért játszanak még mindig rengetegen velük? Miért van gyakran, hogy több arty vár a sorban, hogy csatába kerüljön, mint bármelyik másik tankosztály? Miért módosították már többször az MM-et miattuk?

ui.: persze a kérdések egy részére legalább részben válasz az, hogy korlátozva van a számuk egy csatában, de ez csak részben válasz

[ Szerkesztve ]

(#193115) zodo válasza peterson79 (#193113) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, legénység gyorsításra mennek.

(#193116) Gyuri27 válasza Dobi 562 (#193108) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kevés pálya ismeret? Hmm
Tehát bárhonnan, bármelyik artyval bármit bármikor eltalálsz?
No de akkor troll gunokhoz mennyire kell ismerni a gyenge pontokat, tankokat (type széria, kukáskocsi)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#193117) notika77 válasza Gyuri27 (#193116) üzenetére


notika77
senior tag

A troll/derp ágyukhoz kell csak igazán ismerni az ellenfél páncélzatát, ha nagyot akarsz sebezni! Persze lehet élni az RNG-n is. A Type-ok hajóágyúja sem önmagában volt gond, hanem párosítva a magas HP-val és az erős páncélzattal.

(#193118) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#193116) üzenetére


Dobi 562
addikt

Most az artykrol volt szo, hogy jon ide a troll gun? De egyebkent ugyanaz a helyzet veluk. Kevesebb jatekbelu tudas kell hozzajuk, hogy boldogulj veluk. Persze ha ismered a palyakat, gyenge pontokat akkor nyilvan jobb is leszel ezekkel a jarmuvekkel mint az aki nem.

Nem irtam olyat, hogy barhonnan, barmelyik arty-val eltalalsz barmit. De a palyak kialakitasa olyan, hogy a kezdokor kozelebeol lodozve is szinte mindig lesz celpont akire lehet loni.

Egyebkent meg a KOZEPES szintu artyzasrol volt szo, amiket te irsz az mar egy magasabb szint.

(#193119) Gyuri27 válasza notika77 (#193117) üzenetére


Gyuri27
félisten

Francokat. Mármint nem a sebzés ami fáj (persze az is).
Hanem hogy egy egy ilyen shot visz 2-3 modult és tagot. Javitasz, gyógyitasz (amit tudsz persze). Aztán ha nincs szerencséd 20-30 sec múlva ugyanaz.
A t49-en nincs páncél és a nagy gunnal mégis op.

Dobi 562: sirjunk a kerekesek miatt is. Beszalad, spotol fél team halott. Mert nem tudják ellőni.
Nyilván ehhez kell, hogy a játékot többségében botok játsszák. Meg hogy op a kerekes ág.
Én ezt nagyobb gondnak gondolom mint az artyt.
Nyilván az más kérdés, hogy a wg még mindig nem tudta, akarta megoldani, hogy 2-nél több arty ne legyen meccsenként.
Mert nyitott pályákon a 3 arty igen hurut.
De hurut a folyton kempelés is lightal, meddel, nehézzel is.
Szóval az arty csak egy aspektusa a mételynek.
Mit irtam nem védem őket. Vegye ki a wg. Aztán adjon bőséges kárpótlást.
De vegye ki a többi szart is.
Meg az xp rendszert is tegye rendbe.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#193120) #21346560 válasza Gyuri27 (#193119) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen, nagyjából minden tankot ki lehetne akkor venni a játékból! ;]

(#193121) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#193119) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az arty-krol indult el az eszmecsere. :DDD

A kerekesek szerintem sem tettek jot a jatekmenetnek de kivenni nem fogjak oket.

(#193122) Gyuri27 válasza #21346560 (#193120) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az op fosokat mindenképp.
Jól látszik ez a 1105E-n. Egy hulladék fos volt. Aztán buff. Op fos lett. Aztán nerf. Most megint hulladék. Minden második lövés ami bejön az ammo.
Meg azért vicces, hogy orosz medeket, lightokat nem tudod kb sehogy tonyon beütni. A 80-100 tonnás német vasakat meg 2-300 méterről is.
Igen sok gond van a játékkal. Azt gondolom ha nem 3 arty van. Akkor az arty a legkisebb.

Dobi 562: az artykat se fogják.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#193123) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Csapat fele semmit se csinált megint :F

(#193124) Dobi 562 válasza Gyuri27 (#193122) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Dobi 562: az artykat se fogják."

Szerintem mi elbeszelunk egymas mellett. En sehol sem irtam, hogy ki kene oket venni. En annyit irtam, hogy szerintem a csatankenti szamukat csapatonkent 2-ben maximalizalnam.

(#193125) memphis221


memphis221
tag

Hali valaki tud adni egy linket adni freemake video converterről ami eredeti? vagy van hozzá kulcs. Videot akarok felvenni de bent a logo meg felirat
köszi

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#193126) KISDUCK válasza Atti777 (#193084) üzenetére


KISDUCK
addikt

és Moleman, jano_77 köszi a válaszokat, akkor inkább más ágat húzok majd helyette.

(#193127) Moleman válasza wwenigma (#193094) üzenetére


Moleman
addikt

+1, ár-érték arányban a 1660 éri meg a legjobban az újak közül, 1080p-re az is elég. Hosszabb távra vagy nagyobb felbontáshoz nem árt a 1080.

Mindkettő van itthon, wot ultrán i5-4590k+1660 asszem 120 fps, i5-8400+1080 200 fps.

[ Szerkesztve ]

(#193128) Chris0321 válasza memphis221 (#193125) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Én a Nvidia saját programját használtam a videók felvételére (nem tudom, hogy van-e az atikhoz is, de gondolom lennie kellene).

(#193129) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jok a hetvegek a WoT-ban, most lett volna eselyem megcsinalni a 9-10-es szakaszt a Maratonbol de nem haladok mert a gyozelmi arany 35-40%, ugyanazzal a teljesitmennyel ami hetkozben 60-65% korulre eleg szokott lenni. Mondjuk legalabb latjuk, hogy mukodik az MM, atlagban megvan az 50%. :DDD

(#193130) jimmy74


jimmy74
őstag

Szerintem dög unalmas állandóan artyval játszani.Ez a 3 pont elég de lehet igen szerintem is 2 ideális és kevésbé lenne annyi picsogás emiatt talán de ha egy lenne akkor is lenne aki sérelemnek vennè hogy pont őt lövi emiatt még emiatt.
Mi a francnak akkor hogy ezt a wg berakja küldetésnek!?
Ezzel segitenèk ha akarnák azt a réteget aki nincs oda értük az artistákèrt.
Engem nem zavar annyira tudok velük mellettük jatszani,igazán nem is emlékszem lőttek e ki full hp-ról.Kaptam én is arty fókuszt sokszor tudom mi az még mikor rám vannak szállva bármi miatt.
A kerekesekkel viszont megváltozott a véleményem mert én se örültem nekik de mostanában már úgy érzem nem olyan OP amilyennek láttam.
Vagy a sok sírás miatt mintha belenyúltak volna csendben a játék vagy megszokták és kiismertèk jobban őket, könnyebben eltalálták már.
Nálam szinte mindig meghal mindkét oldalon a csata elején vagy low hp-val elbujik.
Esetleg lehet azért érzem így mert sokkal több van azóta és több bot játékos már kifejlesztette...nem tudom de igazán nem könnyű vele jól játszani.

WoT:jimmbo

(#193131) memphis221 válasza Chris0321 (#193128) üzenetére


memphis221
tag

Bandicam-mal feltudom venni, azzal nincs baj. Csak mikor át akarom konvertálni youtubra-ra akkor feliratos a felvétel.

" memphis22 "

(#193132) Chris0321 válasza memphis221 (#193131) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért kell átkonvertálni? Én legfeljebb néha megvágom ha hosszabb mint kellene de én nem sok videót töltök fel.

(#193133) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát, megvettem tegnap a Renegade-et, mert elértem a 80%-ot, és már úgysem lesz több időm játszani. Hát, ritka szar tank. Ki merem állítani, hogy a legrosszabb tier 8 heavy-k között van. A tornya nem ér semmit, mert prémium lőszerrel mindenki átlövi, és ehhez a kupolája olyan nagy, hogy tier 7-eknek sem okoz gondot sima lőszerrel. Szerintem még a T34 is jobb ennél.

Ja, és nem tudom mennyien játszottatok az AE Phase I-gyel, az még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

***

(#193134) jim bcs válasza ollie (#193133) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Én a VI. körül összefutottam vele csatában, kapott 2-t a kupolába egymás után tőlem és majdnem ment is a garázsba, innen nálam egyértelmű volt, hogy ezt nem fogom befejezni, felesleges. Pedig be tudtam volna, volt rá 10 napom, ennyi idő alatt röhögve megcsináltam volna, de mondom inkább hagyjuk. Igen, AE Phase ugyanez, gyorsan tud pusztulni. Így én meg is álltam a VI. -nál mert nem érdekelt tovább.

Komolyan mondom, hogy az M60 (Patton) amit kötvényekért vettem, kvázi ingyen, az többet ér.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#193135) ollie válasza jim bcs (#193134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, Emil I ellen nem tudok mit kezdeni vele, ha az hulldown van, ő meg röhögve átlövi a kupolám. A T34 azért jobb, mert annak nehezebben lövik át a kupoláját. És a bónusz, hogy a prémium átütése csak 255, vagyis tier 10 tankok ellen el se indulj, de még tier 9-es szuperheavyk ellen sincs esélye (pl Mauschen, Type 4).

[ Szerkesztve ]

***

(#193136) jim bcs válasza ollie (#193135) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Konkrétan ezt az M60-al rotyogtattam, már az első lövés után sejtettem hogy ezt nem kell végigjátszani, a második belövés után meg megvenni se. Ezt nagyon elbaszarintották szerintem, azért, hogy minden belövi tier 7-től felefelé az gáz és könnyedén mintha papír lenne.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#193137) CirrMee válasza Chris0321 (#193128) üzenetére


CirrMee
addikt

Én a Nvidia saját programját használtam a videók felvételére (nem tudom, hogy van-e az atikhoz is, de gondolom lennie kellene).

ReLive.
Mondjuk jobban megéri ilyenekre OBS -t tartani, mindkét platformon.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#193138) ollie válasza jim bcs (#193136) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

6 csatából egyet sikerült megnyerni vele... Volt olyan, hogy nulla sebzéssel, mert hiába céloztam weakspotra (50 méterről), 6-8 alkalommal is mellé ment. Ellenben az ellenfél tier 9-ei alapból golddal lőttek engem, szóval célozniuk sem kellett (az én goldom is csak a weakspotjaikat tudta volna átlőni, mert hulldown voltak). Papíron jól néz ki, de a valóságban nagyon rossz. Ugyanez vonatkozik amúgy az Offspring tankra is. Papíron tök jó, de a valóságban mellé lő mindent teljesen beszűkült célkereszttel is.

***

(#193139) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Caernarvon AX-hez milyen módon lehetett hozzájutni a közelmúltban? Most fedeztem fel a garázsomban és nem tudok rájönni, hogy miképpen került oda? Pénzt biztosan nem adtam érte...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#193140) CirrMee válasza lacibacsi (#193139) üzenetére


CirrMee
addikt

Úgy rémlik, utoljára az első blekkpiacon' lehetett hozzájutni sok milla kreditért.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#193141) Chris0321 válasza CirrMee (#193137) üzenetére


Chris0321
addikt

Amire én használtam arra a gyári szoftver is bőven elég volt. Egy ingyenes videószerkesztő programot nem tudnál ajánlani ami jól használható?

(#193142) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#193129) üzenetére


Dobi 562
addikt

30-bol 12 nyertes, javareszt 9-es medekkel... Ha meglenne a normalis gyozelmi aranyom, akkor mar reges-reg a X-es szakaszt csinalnam a maratonon. Egyebkent az lesz a legkonyebb, mert altalaban top xp szerzo vagyok. De a folyamatos vereseg miatt nem gyulik a kredit, meg nem kapok 850 alap xp-t sem, hiaba vagyok top sebzo 10-bol 9-szer.

(#193143) memphis221


memphis221
tag

Egy 1225 win8 játékosnak hogyan lehet meg az OBJ 279 tankja ???? :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#193144) ollie válasza memphis221 (#193143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vannak rosszabb játékosok is ilyen tankkal. Nyilván úgy, hogy fizetett valakinek, hogy kifarmolja neki.

***

(#193145) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#193142) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem gyulik az xp-t akartam irni, nem kreditet. :DDD

(#193146) Massmurderer válasza memphis221 (#193143) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én láttam olyat is hogy 130 csatája volt,is7el meg obj 430u-val mászkált.Visszaolvasol pár oldalt,volt róla szó hogy klánoknál van aki jó pénzért megcsinálja a küldiket ezért a nyereménytankokért.Video is volt fent.1 biztos,én senkinek nem adom át az accom,még 2mpre se. :D

(#193147) Gyuri27 válasza memphis221 (#193143) üzenetére


Gyuri27
félisten

A botoknak mindent lehet.
Tegnap 10 game 3 win.
Ma csak 2.
Azelőtt 4.
Irtam is a wg-nek.
Pár napja is, meg ma is megköszöntem az mm-be fektetett munkájukat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#193148) Jadro válasza lacibacsi (#193139) üzenetére


Jadro
veterán

Én black marketen vettem, marathon tuti nem volt érte mostanában.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#193149) lacibacsi válasza CirrMee (#193140) üzenetére


lacibacsi
addikt

és (#193148) Jadro

Akkor ez az agyhalál(om) kezdeti tünete lesz. Sem a britek, sem a nehéz tankok nem a kedvenceim, miért adhattam én ezért egy kanyi kreditet is? Hát ez van. Köszi az infot! A további rejtélyek megoldásához majd hívom Muldert... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#193150) ollie válasza lacibacsi (#193149) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem rental?

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.