Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#193049) popey37 válasza jano_77 (#193042) üzenetére


popey37
addikt

hát azért ezzel vitatkoznék kicsit: a skorpió G nálam mostanában kizárólag tier 10-ben játszik. az esetek 95%-ban ezt még megfejeli 3 arty, amiből kettő legalább tizes.
ez még nem lenne baj, de tudok legalább 50 olyan replayt mutatni ahol mindhárom arty folyamatosan engem lőtt, mig ki nem szedtek. pont az én 1050 hp-m hiányzott nekik, amikor ott volt a sok superheavy.
tuti van valami olyan mod ami segiti az artykat. ha én tolom artyval a max sebzésem 350 tier 8-al. ha én kapom az áldást tanktól függetlenül a minimumsebzése az artynak 600, még akkor is ha csak mellém lő.
a harmadik dolog meg az, hogy 450 hp-s artyt nem tudok egy lövéssel kiszedni, sokszor van olyan, hogy 3 lövés kell, de a másodikra már betől ő is és persze jön a 800 hp-s lövés.
a skorpió G-t egyébbként amióta bejött a játékba, legalább kétszer nerfelték bejelentés nélkül.
az ágyúja pontatlan, nem üt át szinte semmit, a sebessége csőkkent, a talajellenállása meg nőtt. egy éve nem volt ritka az 5k sebzés, ma meg már 1500-nak is örülök.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.