Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#17301) virkir válasza B4 (#17286) üzenetére


virkir
veterán

változni fognak a találati zónák is. Értem ez alatt, hogy meglövöd a tornyot és nem a lánctalp fog leesni.
Hivatalos linket.
És ez most sem így működik csak a prők szoktak így látni.

motor hibájából eredően nagyon sok csalás és előnyhöz juttató mod születik.
Amit nem tart a WG csalásnak az nem az jelen pillanatban.
Lásd zoom, amit a példák között felhoztál.
Ezek meg mi a fenék akarnak lenni: ammo tracker, automatic loader, mit nyomoz a lőszer, meg nekem eddig is auto ment a töltés lövés után.
Bár a te fogalmaid csíter vagyok mert 50% felett van a win-em :W

A Wargaming részéről volt olyan kijelentés, hogy a 3 játékukat (WoTank, WoWarplane, WoWarship) egy játékká akarják formálni, tehát olyan lenne amit is sokan leírtak a leendő konkurenciáról.
Nem tudom pontosan idézni mindenki kedven WoT trollját de a WT eme koncepciójáról tömören csak annyi volt a véleménye, hogy marhaság.
Innentől meg te szvsz kevered a szezont a fazonnal.

Vitiris
Ha valaki egyszer csinálna egy olyan addont ami mindig epic játékosokkal rak egybe, tuti használnám :)

Még fizetnénk is érte :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.