Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#154151) Dobi 562 válasza SoulReaver (#154148) üzenetére


Dobi 562
addikt

Linkeld légy kedves az MM licenc-ből hol van leírva a szopatás.

Ha valóban így működik az MM, hogy 50%-on tart akkor hogyan léteznek 40% és 60%< feletti győzelmi arányú játékosok?

Én is futok csatákat szar rng-vel de ehhez minek belenyúlni? Kezdj el pénzérmét dobálgatni és biztos lesz zsinórban 5-6 írás. KB olyan gyakran mint amennyiszer egész csatában szar az rng.

[ Szerkesztve ]

(#154152) h1mpi válasza Dobi 562 (#154151) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor az szerintem miért van, hogy kijön egy prém járgány X az átlagom vele, majd szépen csökken ahogy idősödik... nem egyel mindegyikkel... :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#154153) SoulReaver válasza h1mpi (#154152) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hagyd rá, ő is csak egy wot bérenc lehet :D

(#154154) szbalogh válasza Czmorek (#154141) üzenetére


szbalogh
őstag

Na hát akkor én most hagytam itt ezt abba...

Nick: HE_Storm

(#154155) h1mpi válasza szbalogh (#154154) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért? Így a célközönséget érte el a WG :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#154156) sith7 válasza szbalogh (#154154) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt ne mond, hogy nem tetszik :D

(#154157) balintka válasza sith7 (#154156) üzenetére


balintka
addikt

M6A2E1 a mai ajánlat. Megvettem nem bírtam ellenállni neki :).

(#154158) h1mpi válasza sith7 (#154156) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy alapból ki van kapcsolva, hogy ne mutassa...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#154159) zozyk válasza Czmorek (#154141) üzenetére


zozyk
addikt

Jöhet a nagyhifi, spoiler, neon az aljára, alufelni, illetve a kívánságlista az oldalára :D

Need for tanks

[ Szerkesztve ]

(#154160) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Másnak is lagos a szerver vagy csak Nekem, mert akkor megnézem a net szolgáltatómnál... 2 napja olyanokat akad...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#154161) balintka


balintka
addikt

Van most csomó aranyam. Milyen tankot érdemes vennem belőle? FV4202, T54 Mod 1, WZ-120-1 FT, 112, STA-2 közül?

(#154162) zodo válasza h1mpi (#154160) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerver a hiba oka és még alig 50k állomány van fent de akad, nem kicsit.
~ 1 mp késett a lövésem és találatom közt.

Pár hete történt valami nagyobb rogyás mert előző két évben talán 1-2 alkalommal / év tapasztaltam ilyen mértékű laggot.

Szerk:

Toltam 2 órát az Emil II-el de még mindig azt mondom, csudijó gép.

[ Szerkesztve ]

(#154163) inferno88 válasza jr1994 (#154049) üzenetére


inferno88
őstag

17 láda után semmi T8 prém. :DDD

Semper fi!

(#154164) adamgreen válasza balintka (#154161) üzenetére


adamgreen
senior tag

WZ-120-1 FT , FV4202 és nagyon max még a proto. ennyi többi kuka ha nagyon mazoista vagy akkor 112 és sta2 ;]

[ Szerkesztve ]

(#154165) balintka válasza adamgreen (#154164) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, én is így éreztem. Lehet az FV lesz mert az a legolcsóbb.

(#154166) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Megint a szopóágon vagyok, így kezdődött a reggel: Wins/Battles: 1 (7) (14.3%)

Csak T8 prém, rövid viszont annál fájdalmasabb nagyarányú vereségek sorban.

Pedig muszáj lenn farmolnom, meg kéne venni a kedvezményes tankokat.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#154167) Zolee_70 válasza adamgreen (#154164) üzenetére


Zolee_70
senior tag

STA2 nagyon jó támogató tank, jó legénységgel. Nem kell félni tőle, viszont a csapatra vagy utalva vele.

"Mazoista" az helyesen írva mazochista. :)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#154168) h1mpi válasza balintka (#154161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is van 20K plusz goldom és rájöttem semmire nem jó. A WG is rájött, hogy ingame goldért a jó tankokat nem engedi megvenni. Esetleg freexp-re érdemes költeni... meg legénység átképzésre vagy minden tankom rózsaszín lesz :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#154169) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sziasztok!

Napokban elkezdtem tolni az AW-t öröm, és ajándékhegyek, aztán mikor bemerészkedtem volna a PVP-be rájöttem, hogy halott az egész EU szerver. Öröm bódottá, és a ráfordított idő.

Nem akartam, de jobb híján elindítottam a WOT-ot, örömmel tapasztaltam, hogy tudásom mit sem fakult az idő múlásával, most is atom stabilan hozom a 600-800wn8-at :DDD

Amin kapásból felcsillant a szemem, hogy a kb. 1700Ft-os dobozkákkal lehet Lorr 40t-t nyerni??? 4 doboz közül lehet választani, de csak 1 rejt fanszia tankot???

(#154170) zodo válasza MinionFlasH (#154169) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen és nem.

(#154171) MinionFlasH válasza zodo (#154170) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hány % az esélye, hogy nyerjek, ha veszek 1 azaz egy dobozt???

Ha nem válaszoltok játékban fogom megkérdezni magyarul!!! :DD

(#154172) Jadro válasza MinionFlasH (#154171) üzenetére


Jadro
veterán

50. Vagy nyersz vagy nem. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#154173) Warton válasza MinionFlasH (#154171) üzenetére


Warton
őstag

Én 25-öt vettem és egyikben sem volt 8-as tank, csak két négyes.

(#154174) zodo válasza MinionFlasH (#154171) üzenetére


zodo
nagyúr

Valaki egyből nyitotta, nekem pl. 20-ból egyben sem volt VIII de még tier IV tank sem.
Kapott aranyból majd veszek ingame ha úgy alakul.

(#154175) balintka válasza h1mpi (#154168) üzenetére


balintka
addikt

Igen, én is pont erre gondoltam. Végül az FV4202-t vettem meg, eddig tetszik.

(#154176) MZsoltee


MZsoltee
veterán

11-es
5 nap prém
4k gold
IV-es orém
Scorpion G

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154177) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nekem inkabb az a nagy kerdes hova tegyem a sunakat, meg h milyen tankokat valasszak ki majd a kedvezmenyes vasarlashoz. jelenleg asszem 6 csajt kene elrakni vhova, de nem nagyon van hova
legjobb az lenne ha egy uj agat kezdenek valszeg uj nemzetnel de igy is elegge szet vannak szorva a fejlesztesek es valszeg hatekonyabb ha csak egy van huzva

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154178) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Multkor linkeltetek egy oldalt, ahol a tankok tipikus felszerelését lehetett látni, meg a statjaikat. Belinkeli valaki újra? Köszi

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154179) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#154177) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tevedtem, mar 8 van :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154180) sith7 válasza balintka (#154157) üzenetére


sith7
nagyúr

oké, örülök neki :DDD

(#154181) zozyk válasza MZsoltee (#154178) üzenetére


zozyk
addikt

(#154182) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#154179) üzenetére


galervin93
őstag

8 csaj és nem tudzs mit kezdeni? Az két olyan ágra is elég, ahol 4 fő van a tankban... Vagy akár egy 3 és egy 5-ös, itt elsőnek adja magát a francia könnyű/közepes vonal, másodiknak meg valami 5 fős, na abból aztán van dögivel.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154183) Papooo válasza BÁ Nutrition (#154177) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam a karácsonyi csajok talonban maradnak a lengyel ág bevezetéséig, így nem kell majd hulladék személyzettel indulni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#154184) galervin93 válasza galervin93 (#154182) üzenetére


galervin93
őstag

Kicsúsztam a szerkesztésből, de pl. nekem most a négy ajándék leányzóból lesz egy kínai könnyű ágam, eddig nem terveztem belekezdeni, mert nem igazán volt jó legénységem, de így, hogy jött ez a lehetőség, ráadásul az ág is nagyon barátságos (végig 4 fő), pont tökéletes. A dobozokból nyitott kilométernyi goldból majd veszek akciósan Type 64-et is, és máris kész a Chocapic. :K

Papooo
Azzal óvatosan, mert a leányokat csak limitált ideig tudod még toborozni, szerintem addig nem jön ki a lengyel ág...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154185) morgolodo válasza Papooo (#154183) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Nagy kérdés, mikor indul a lengyel ág.

(#154186) MZsoltee válasza zozyk (#154181) üzenetére


MZsoltee
veterán

Igen köszönöm! :) Egész jó ez a skorpion G :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154187) inferno88


inferno88
őstag

T34-85M van, ezért az legénységképzésre jó a szovjet ágon nekem, de agyalok rajta, hogy elindulnék az angol közepeseknél, amihez jó lenne az FV4202. Jól gondolom, hogy tier8-tól nagyon hajaz a stílus az USA med ágra csak jobb átütésekkel?
Az FV4202 milyen lett a buff óta?

Másik lehetőség, hogy megyek a csehszlovák ágra és beújítok hozzá egy Skoda T40-t és megy oda a 4 csajszi.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#154188) Fücsök007 válasza morgolodo (#154185) üzenetére


Fücsök007
őstag

Még sok hónapot kell rá várni, valószínűleg jövő ősszel jönnek. Viszont ez is csak azért volt lehetséges, mert találtak pár tervrajzot a 60-as évekből, amihez a WG anyagilag is segített. A mi águnknál is hasonló a helyzet, ha nem akarunk szovjet klónokkal kitölteni a felső ágakat. Karika is vállalná a kutatást, de persze nem ingyen, és nincs garancia a sikerre.

(#154189) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Type 64-et goldból ha akciós mennyiért lehet általában megvenni?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154190) jano_77


jano_77
nagyúr

Nézegetem az akciós lehetőséget a tank Kiválasztásnál és tök jó fejek, hogy pl olyan tankot is meg lehet jelölni, ami nincs is még kifejlesztve!
Az lenne a kérdésem, hogy az Strv103B-n jelenleg is van ugye 30%! Ha a mostani 30%-ot is rádobom, akkor már 60%-al olcsóbban tudom megvenni majd?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154191) xAttilax


xAttilax
őstag

Mennyire játszhatatlan ez a tier VIII :( ez a új mm valami borzasztó ha nem 9 vagy 10-es tankba ülsz

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154192) apóka válasza MZsoltee (#154189) üzenetére


apóka
aktív tag

Talán 2450 gold, pár napja volt akciós.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#154193) Gyuri27 válasza xAttilax (#154191) üzenetére


Gyuri27
félisten

Fejlesztői kérdezz felelekben volt róla szó, hogy a t8 szopóroller (jelzem t6 is). Dolgoznak rajta. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#154194) jano_77 válasza jano_77 (#154190) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre tud vki válaszolni? Összeadódik a két kedvezmény vagy sem?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154195) adrian360 válasza jano_77 (#154194) üzenetére


adrian360
őstag

sose adódik össze, ami a legnagyobb kedvezmény az lesz az érvényes.

(#154196) Papooo válasza galervin93 (#154184) üzenetére


Papooo
senior tag

Akkor a lengyel prémtankba kérem a csajokat.
Nem tervezem megvenni a púdert, de nem akarom veszni hagyni a potyamuffokat.
Más nemzethez nem lenne értelme kikérnem őket, annyi jóféle legénységem van

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#154197) xAttilax


xAttilax
őstag

1455 alap XP és csak első osztály :Y :Y

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154198) jano_77 válasza adrian360 (#154195) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagyis akkor szerinted felesleges az Strv 103B-re lefoglalni a tier10-re járó 30%-os kedvezményt!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154199) adrian360 válasza jano_77 (#154198) üzenetére


adrian360
őstag

igen

(#154200) wwenigma válasza Dobi 562 (#154151) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] végén....
According to another aspect, the matchmaking server may store a win/loss percentage for each user (or vehicle) at a given battle level. As the player's win/loss ratio decreases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the lower end of the allowable range, whereas as the player's win/loss ration increases, the player becomes more likely to be placed in battles having battle levels at the upper end of the allowable range. Thus, when a player has been repeatedly put into too many difficult battles, the balancing is done in favor of easier battle sessions, thereby encouraging the player by providing an easier game environment. Similarly, when the player has been repeatedly put into too many easy battles, the balancing is done in favor of harder battle sessions, thereby keeping the player challenged instead of letting the player become bored with easy games. A first possible algorithm is to divide the permissible battle levels evenly across a range from zero (0) to two (2), and place the vehicle into the battle level corresponding to the win/loss ratio, where any ratio greater than two (2) automatically results in the vehicle being placed in the highest possible battle level. Another possible algorithm is to increase the battle level by one (within the permissible range) for a vehicle each time a player wins a battle with that vehicle, and decrease the battle level by one (within the permissible range) each time a player loses a battle with that vehicle. If the battle level is already at the upper end of the range and the player wins the battle, the battle level may remain constant. Similarly, if the battle level is already at the lower end of the range and the player loses the battle, the battle level may remain constant.

Battle tier egyertelmu, azon belul battle level többszintű elosztást tesz lehetővé amivel tud kompenzálni. És ez egy regi leiras, azota mar boven hozzanyulhattak hogy mas aspektusok alapjan is mukodjon. Ennyit a random ezen részéről, mert még ehhez jön hozzá a jatekbeli RNG.... Ezek utan mar abszolute nem scifi hogy létezhetnek preferált accok akik többször kerülhetnek a jobb végére a szaporítószervnek és ezáltal hangsulyosan mas velemenyt fognak kepviselni, elnyomjak azokat a hangokat akiket ez alapjan 50% kozeleben tart.

Sub 49% WR a tenyleg rossz jatekosok es botok, 50-60% amit te tudsz befolyasolni esetleg vért izzadva az mm balansz ellen illetve a keves jatekos miatt nem mindig mukodo battle level állitas, 60%< pedig a fentebb emlitett illetve rerollok. Aki valoban űber játékos és a tudásával érdemben tud befolyásolni csatákat ezzel tarkónlőve az MM-et, abbol meg nagyon-nagyon keves van (Skill4ltu), legtöbben szakaszban szerzik azt ahol vannak illetve csak azzal jatszanak amivel jo eredmenyeket tudnak elerni.

-----

Tehát tárolva van minden tankkal minden battle tier-re és ezen belül minden battle level-re levetitve az hogy mennyire vagy hatékony melyik mapon. Lehet konteózni meg millióféleképpen látszólag megcáfolni és hulyének beállitani az embert aki szót emel ellene sőt esetenként még igazad is lehet ebben mert a valóságtól rendkivul elrugaszkodott elméletek is léteznek - találkoztam párral - mivel aki tényleg béna a jatekban annak jobban pörög a nemlétező agya. -----> [link] egy komoly alak ilyenekben, egy ideje nem követem de latom megint alkotott. Az ilyenek altalaban premium accal magyarázzák hogy azert jobb a masik, vagy többet költött igy kevesebb sebzest kap és többet ad. Csupán egy esetben adok igazat nekik, ha nem kell szivnod stock tankokkal hanem pénzért freexp-zed azzal komolyan bele tudsz nyulni a WR-be mivel ugye a nagyobb ágyúval nem mindegy hogy az 50-100adik csatától van tobb eselyed vagy mar egybol az elsőtől csillogtathatod a tudásod. És amit a random enged...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.