Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#154851) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

popey37 és xAttilax

Befejeztétek? Ez már nem az első, nem érdekel ki kezdte, az se hogy miért, megint egymáson rugóztok személyeskedéssel karöltve. A következőnél mindketten távoztok a topikból, elég volt. Off befejezve, privátba meg lehet vitatni.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#154852) lacibacsi válasza MZsoltee (#154849) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt a mantrát Yofej75 javasolta nekem a Cromwell B ellen. Lehet, hogy rosszul mormoltam a varázsigét, de nekem nem jött be... ; :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154853) MZsoltee válasza lacibacsi (#154852) üzenetére


MZsoltee
veterán

Megpróbálok ügyesebb lenni! :D Cronwell B-t behúztam én is.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154854) po1son válasza zozyk (#154848) üzenetére


po1son
addikt

Hát evvel a legénységgel szép munka... ;]
Nekem úgy nézz ki grind végére pont meglesz a 3. gunmark vele, most vagyok vele 73%-nál 42 csata alatt. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#154856) zozyk válasza po1son (#154854) üzenetére


zozyk
addikt

Már a második brigád benne, az original a HWK-ban csücsül... :B
Nem volt kedvem az Indien-Pz ágat is elölről kezdeni.

(#154857) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

egy lenyeges kerdes lenne a diszitgetessel kapcsolatban. pl ha kifejlesztettem minden kinai diszt 5os szintre akkor azokat bezuzuhatom a hagyomanyos karacsony kifejlesztesere? pl van mondjuk 5os szint adott helyen orosz, hagyomanyos meg kinai diszbol, de máshol hiányzik meg a hagyomanyos, akkor ha bezuznam a kinait ugyanúgy maradna 5os disz a helyre csak konnyebb lenne fejleszteni. igy csokken a %om vagy eleg az h a könyvbe mar bekerult es amúgy is tizes szinten van a hangulat?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154858) Lanash


Lanash
aktív tag

Nagyon bejön ez a -10°-os ágyúsüllyedés.

Ha meglesz a lánctalp akkor megy rá az optika :C

(#154859) Luperator válasza zozyk (#154814) üzenetére


Luperator
tag

Jó lenne ha a vk 168.01 nem csak egy napig lenne bent, hanem egy hónapig. Tetszik, még ha nem is combosabb mint a kifejleszthető társa. :)

(#154861) jr1994 válasza Luperator (#154859) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, nincs elég a paraszt VK 100-ból, legyen egy csomó a prémium verzióból is a csatákban...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#154862) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#154857) üzenetére


lacibacsi
addikt

A fán minden helyen fennt kell lennie az összes ötös dísznek ahhoz, hogy a X-es hangulat meglegyen. Azokon kívül az összes többi dísz bezúzható. Az "aprítógép" egyébként is csak azokat ajánlja fel, amik nincsenek a fán.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154863) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#154862) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ertem de arrol beszelek h ha egy helyen mondjuk 4bol 3 nemzethesz megvan a disz akkor ha kettot bezuzok h meglegyen a negyedik az osszessegeben szamit-e valahol azon kivul h nem tudom olyanra disziteni a fat. szal a bonusz megvan-e mondjuk az oroszokhoz ha epp a nemet nemzethez van csak az adott disz epp meg de korabban mar megvolt csak bezúztam. nem tudom mennyire ertheto amit magyarazok :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154864) wwenigma válasza kchryss (#154808) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szokott ilyeneket csinalni Skill ha meglatja. :D

Igen, itt volt beragadva az ALT gombom es nem tudtam goldra váltani az első lövéshez. :) 1920*1200-ban jatszom és csak a streamhez szoktam 1080p-re állítani. 1750dpi-n, neha ha precizebb celzas kell akkor allitom at jatek kozben 1000-re. Nagyon nem foglalkoztam vele mert egy hagyomanyos egerpad meretu helyem van egerezni az asztalon, igy lejjebb nem nagyon tudom venni pedig jobb lenne.

Stream quality (kép és nem jatekminoseg) amugy rendben volt? Uj VGA kártya, uj beallitasok....1080p-s stream csak akkor lesz ha twitch partner leszek, szerintem ott mar nagyon kockásodna a kép 5,5-6Mbiten de még tesztelem...

Injun: WOW köszi, jon is le nekem is mert ezert csereltem videokartyat hogy jol menjen. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154865) Injun


Injun
aktív tag

Itt tudod csekkolni,hogy hogyan fut majd nálad a HD verzió az új pályákkal.

[link]

(#154866) Lanash válasza BÁ Nutrition (#154863) üzenetére


Lanash
aktív tag

Az hogy a fán milyen nemzetiségű dísz van tök mindegy. Az a lényeg hogy a könyvedben az adott nemzethez mennyi díszed van.
Kína pl:

Hangulat szintje- a fád szintje
Bónusz szint - mennyi díszed van egy adott nemzethez

[ Szerkesztve ]

(#154867) h1mpi válasza jr1994 (#154861) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neked mndenki paraszt, aki nem Te vagy? :F semmi extra nem lesz azzal a tankkal...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#154868) zozyk


zozyk
addikt

Végre.. :B

(#154869) Greentea válasza zozyk (#154868) üzenetére


Greentea
senior tag

Gratula! :)

(#154870) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#154861) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F :F :U :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154871) Lanash válasza zozyk (#154868) üzenetére


Lanash
aktív tag

Gratulálok!!!

(#154872) Jokerdapro válasza zozyk (#154868) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Wow gratula! :R

(#154873) xAttilax válasza zozyk (#154868) üzenetére


xAttilax
őstag

gratula, az a legjobb gép az egész sorozatban

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154874) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sokan tolják vele... csak első osztály... :)

(#154875) kchryss válasza Dobi 562 (#154820) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon jó tank a fekete bulldog. Egy nagy hátránya van, mégpedig, hogy piszok lassú a lövedéke ezért távoli mozgó célpontokat nehéz eltalálni.

(#154876) xAttilax


xAttilax
őstag

A sok doboz után és, hogy sajnos nem lett type-om viszont egy kiló goldom igen, gondoltam, hogy beruházok egy 112-re. Elvileg fel lett buffolva a páncélja, kínai 122mm-est kamázom, type pótléknak jó lesz...
20 csata: 1450 páncél általi és 2170 átlag dmg :D nagyon vigasztalni akar ez tank engem, minden szart eltalál :C

nagy eséllyel nem fog tudni tartani a 2000 feletti átlagot, de ha 1800+ lesz akkor tényleg ő lesz az én kis type-om :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154877) jr1994 válasza h1mpi (#154867) üzenetére


jr1994
addikt

Mindenki nyugodjon le, megnéztem a VK 168 páncélját. Tőlem jöhet, gyenge a kupolája és a géppuskafészek is. De attól még a VK 100 elég problémás tank. Nézzük a normál 8-as heavyket.

-110: az alváza szemből kb 180mm, kupola kicsi de lőhető
-50 100: 50 100
-AMX 65t: hatalmas papír test, 160-170mm
-Cérna: 110 mm-es alváz
-Emil I: 200 mm-es alváz, a kisebbeknek azért meggyűlhet vele a baja de kicsit nagyobb átütéssel már simán lőhető, és az oldala hihetetlenül papír.
-IS-3: test szintén 200 mm körül, de a toronytető és a kupolák gyenge pontok
-KV-4: elvileg páncélozott tank, de nem olyan vészes belőni
-O-HO: remek dömper (izé, tank), de van azért a frontján 200 mm-es rész. Meg hát jó lassú.
-T-32: 180-190 mm körüli test, ráadásul elvileg még gyenge pont a géppuskafészek (ezt nem is tudtam)
-Tiger II: torony front és alváz lőhető
-VK Aladár: szintén

VK 100.01P: elég kis méretű gyenge rész az alvázon (190 mm), azon kívül a leggyengébb rész a kupola közepe, az is 220 mm. Mindig külön öröm ezt a vackot szétlőni.

Zozyk: gratula! :C

Sokan tolják vele, csak első osztály. De azért most elég jól lehet farmolni a bónuszokkal :D [link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#154878) lacibacsi válasza zozyk (#154868) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154879) zozyk


zozyk
addikt

(#154880) Lanash válasza zozyk (#154879) üzenetére


Lanash
aktív tag

legalább szép lesz a map ha már játszani nem igen lehet normálisan :DDD

(#154877) jr1994

110- kb mindenki belövi ott ahol akarja...
Cérna és T-32 tornya jó, ha csak azt látod akkor nehéz belőni.
De valóban a vk100 az OP tank a maga tierjében.

Most lőttem ezt a képet:

Ez kell a népnek!!

[ Szerkesztve ]

(#154881) xAttilax válasza jr1994 (#154877) üzenetére


xAttilax
őstag

most, hogy toltam 20 csatát a 112-vel, így szörnyülködtem, hogy sima lőszerrel max hátulról és ha nagyon oldalt áll (minimális fordítás nélkül) lehetett csak penetrálni. 250-es HEAT, csak alsó lemez... kupolát nem vitte az istenért se, viszont az meg oldalról még jobbal elakadt. Mit csinál vele egy VI-os VII-es tank??? lerajzolja?? :F Ezt a VK-t(maus vonal) meg a japó heavyket nagyon túltolták, ha kisebb tankban vagy akkor vége. Lehet mondani, hogy neked nem azt kell lőni meg a többi bullshitet de ha az van ellenem akkor az van és őt kell valahogy leküzdeni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154882) Greentea válasza jr1994 (#154877) üzenetére


Greentea
senior tag


Grille lövés és full hp-ról robbant a tank :D

(#154883) Lanash válasza xAttilax (#154881) üzenetére


Lanash
aktív tag

HE a válasz

(#154884) xAttilax válasza Lanash (#154883) üzenetére


xAttilax
őstag

Próbáltam azt is, de 10 sec alatt 50-120 dmg nem igazán jó semmire. Annyiért nem éri meg lövésnek kitenni magam.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154885) kchryss válasza jr1994 (#154877) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem semmi gond nincs a VK 100-zal. Lassabb, mint az O-HO, annyival cammog mint egy maus és golddal mindenki szétszedi.

(#154886) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a 907 kicsit túl lett tolva... remélem mindenkitől elveszik és bekaphatják, hogy klánoztak érte.... Annyira nem izzadtak vért, hogy ilyen op cuccot adjanak nekik.... Most volt egy csatám, amiben egy low hp-s 907 4 tankkal maga körül került ki győztesen... holott majdnem fél hp-s t8 tankok voltak....

(#154887) zozyk


zozyk
addikt

Köszi a gratulákat, itt a replay, ha valakit érdekel, hol álldogáltam. :B
A vicces,hogy volt kb. ~1 perc, amíg gépnél sem voltam, asszonypajtinak bevittem a laptopját. :D

(#154888) lacibacsi válasza zozyk (#154879) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lesz abból még április 1. is!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154889) kchryss válasza Lanash (#154880) üzenetére


kchryss
addikt

Az a kranvagn úgy néz ki, mint a hím zöld gyík akivel nyáron találkozni szoktam a telkünkön. :D

(#154890) Lanash válasza kchryss (#154889) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ha a nyelve is kint lenne 1 az 1 ben ugyan az. :DDD
Jó kép!!

(#154891) MZsoltee válasza zozyk (#154879) üzenetére


MZsoltee
veterán

Gépigény? :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#154892) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Dömper power! OI 9 kill! :DDD (jó tudom toptier meg nyenyenye, de a végére kicsit beparáztam hogy meglesz e.)
riplééj :C

(#154893) Luperator válasza xAttilax (#154881) üzenetére


Luperator
tag

Jött már velem szemben vk 100, aki nem tudja hogy forgassa azt a kockát, szétszedik. Biztos láttál már te is full oldalát mutatót belőle, én igen, nem is egyet. Aki tudja használni én azt mondom egészségére. Ha heavy, legyen már valahol kemény, legalább az eleje.

Most néztem Quickybaby videóját a vk 168-ról, yolózni azzal se kell és látszik, hogy mivel az is kocka ha egyszer mellé, mögé kerülnek nem pattint semmit. Egyébként a modellje és maga a tank is tetszik. De azt is látni lehetett, hogy frontból most még nem játszotta be senki a kupolát meg a géppuskafészket de idő kérdése mint a Liberténél.

(#154894) xAttilax válasza Luperator (#154893) üzenetére


xAttilax
őstag

gondolom nem IS, IS2, Black Prince, Tiger 1, P, KV3, vagy ilyen jellegű tankban ültél... és ezek csak egy szinttel alacsonyabbak

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154895) kchryss válasza Luperator (#154893) üzenetére


kchryss
addikt

Ráadásul a test és toronyforgása is siralmas. Ha mellé sikerül menni onnantól egy heavy-vel is le lehet forogni. Ha a tornyát lövöd oldalról akkor meg minden lövésre ammo rack-et kap és elég gyakran le is dobja a fejét.
A VK 100 szerintem egy jól balanszolt tank, aki op-nak tartja az valószínűleg nem játszott még vele sokat.

(#154887) @zozyk: Grat a T55A-hoz!

(#154892) @Jokerdapro: Grat a 9 killhez! :)

(#154894) @xAttilax:
IS, IS2, Black Prince, Tiger 1, P, KV3 tankban ülve egy IS-3 ugyanúgy megfingat vagy talán még jobban is mint egy VK 100.

[ Szerkesztve ]

(#154896) Greentea


Greentea
senior tag

Nem úgy volt hogy ezeket a rtks artykat lenerfelték a pcsába? :D most vágott belém egy ezrest... Ohh régi szép idők :) :))

(#154897) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!
Szokott lenni kedvezmény prémnapra karácsonykor vagy újévkor?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#154898) jr1994 válasza zozyk (#154879) üzenetére


jr1994
addikt

Nem gondoltam volna, de ultrán is szépen ment a demó, 13000 pontot hozott ki eredménynek :K

No kis technikai jellegű kérdés akkor. Bekerült a gépbe az 1050Ti, de a processzor még mindig i3-2120. Néhány pályán max grafikán is megy 60 fps-sel, viszont máshol hiába veszek vissza pár dolgot, nem hajlandó 45 fölé menni és mintha szaggatna a kép. Ez miért lehet? A proci fogy el? 1680*1050-en játszok.

(#154895) kchryss: még nem játszottam vele (nem is fogok :P), de nem kell egy tanknak OP-nak lenni ahhoz, hogy idegesítő legyen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#154899) robogo81 válasza jr1994 (#154898) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tényleg szép a demó,meg jól megy ultrán is,de örültem volna ha már benne van abbey map,meg 6 tank teljesen(ott vannak a fájlokban),akkor lehessen rajta menni,annak jobban örülnék.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#154900) Jag válasza jr1994 (#154898) üzenetére


Jag
senior tag

Sztem proci limit.
Nekem is 1050Ti van és átlag 100 FPS megvan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.