Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#154101) Jokerdapro válasza h1mpi (#154100) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én egy éve játszok nemtudom előtte mi volt vagy mi nem, de kicsit meglepett mikor kalapot emelt a német precizitás előtt. ;]

(#154102) jimmy74 válasza Motyi (#154079) üzenetére


jimmy74
őstag

És ez így hogy van?
Melyik karácsonyi doboz? szovjet kínai stb.
Vagy mind egybe?

WoT:jimmbo

(#154103) Motyi válasza jimmy74 (#154102) üzenetére


Motyi
senior tag

75 klasszikus doboz volt, de a tipus mindegy is, mindegyik fajtában azonos a tartalom lehetősége. Vicces volt amúgy, mert az első 20 dobozban volt mindhárom T8.

(#154104) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Csak engem szopat a doboznyitogatás?
Kinyílt a doboz de sem ajándék, sem továbblépés a következőre...lefagyott...
Volt másnál is hasonló?

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#154105) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mai klasszikus unicum megmozdulás: unicumnak 4 frag 2 nmy van még. Kivágja az STB1-et, mert szerinte le akarta lopni a top gunt. Eddig 4-2-ben voltunk, most már csak 3-2-ben. Az nmy arty kivágja az unicumot...
Alig tudtuk megnyerni... idióta egy seggfej volt

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154106) Jokerdapro válasza Yofej75 (#154104) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Megnyerted a karácsonyi üresjáratot :DDD

(#154107) wwenigma válasza Yofej75 (#154104) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos farfekvéses volt benne a Type59. :]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154108) jimmy74 válasza Motyi (#154103) üzenetére


jimmy74
őstag

Az mennyi doboz volt? :D

WoT:jimmbo

(#154109) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A WG bassza szájba az összes dobozát és csináljon egy lagmentes szervert... most is ment a T92 amerre akart.... :W :W :W

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154110) Dobi 562 válasza h1mpi (#154105) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, ezek mind ilyenek! :C

(#154111) Greentea


Greentea
senior tag

Na csak folytattam ezzel a Grille 15-el a játékot.. Kár volt ugyancsak.. :D
Igazából nem tudom hogy hogy kéne vele játszani, front vonalban nyilván papír, hátulról támogatva meg úgy szivat az ágyú ahogy csak tud.. Light tankokba - medekbe csak track stb. stb. Előbb is tiszta szitu t54e1 vonul vissza, úgy hogy nekem a hátulját mutatja 650hp-n, tehát egy lövés lenne: track. Több sem kellett, kiléptem.
Ennek így mi értelme van? :U

2x2 néha 5

(#154112) Rellind válasza Yofej75 (#154104) üzenetére


Rellind
senior tag

Valami mód okozza. Nálam is detto. Jacktort raktam fel a wotinforól.

(#154113) h1mpi válasza h1mpi (#154109) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Másnál is lagzik ez a tetves játék???

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154114) Jokerdapro válasza h1mpi (#154113) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Persze a skorpion arra ment amerre ő akart. :DDD ;]

(#154115) h1mpi válasza Jokerdapro (#154114) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komolyan nem értem, fizetünk egy rakás lovét és a legalapabb dolgok nem adottak...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154116) Yofej75 válasza Jokerdapro (#154106) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C :DD

(#154107) wwenigma még az is lehet...

(#154112) Richie146 nálam is az van fent de emiatt nem törlöm, inkább a következő bontogatás előtt leírom, hogy állok mert azért kíváncsi vagyok a dobozok tartalmára ;)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#154117) jimmy74 válasza Greentea (#154111) üzenetére


jimmy74
őstag

Pedig nagyon jó.
Az ágyú is meg ha inalni kell bár a fordulás gyatra de ha ez megvan akkor elèg szépen gurul.
Èn beállok lesbe mint ahogy általában mindenki a megszokott helyekre kihasználva a jó latotavot.
De sokat helyet változtatok kihasználva a viszonylag gyorsaságát ha úgy adja a szituáció vagyis nem kempelek egyhelybe .
2500 kb az átlag dmg de elég sokat játszottam vele sztem emiatt rontottam főleg a sok küldi cseszte el ezt.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#154118) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Nem tudjátok melyik menüpontba irjak a supportnak?
Tegnap este írtam az ingame goods-hoz , de azóta sem válaszoltak.
Vettem dobozokat és még mindig nem jöttek meg!
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#154119) Emu


Emu
őstag

Gurultam pár kört, már épp írni akartam, hogy minden régi játékos elővette a Type59-t, erre látom, hogy dobozból lehet nyitni :D

(#154120) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a karácsonyfa díszítésért kapott női legénységet hol találom?

- no es importante -

(#154121) jimmy74


jimmy74
őstag

A dobozok miben különböznek?
Mit számít hogy szovjet v kínai v hagyományos.. stb.
Esetleg melyik adott jobban? :)
Vennèk egy 25-öst...

WoT:jimmbo

(#154122) dokee78 válasza jimmy74 (#154121) üzenetére


dokee78
félisten

Állítólag ha kínai 25-ös dobozt veszel és elküldöd "giftként" D3m3nt0r_HUN részére akkor lesz benne Type 59 és Skorpion G is.

Egyébként meg tudom nézni mik voltak az eddig vásárolt dobozokban?

Azért egy T26E5 begurult nekem a garázsba a sok Gold és Prémium nap mellé.

(#154123) Jokerdapro válasza Sixkiller6 (#154120) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

https://m.prohardver.hu/tema/world_of_tanks_mmo/hsz_154094-154094.html
Telórol ennyire telik :DDD

(#154124) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok, 4-es 5-ös díszeket mire osztogat a játék? Tudom hogy be lehet zúzni a kisebbeket de eddig csak 1db 5-öst és egy pár darab négyest kaptam.

Üdv:Viktor

(#154125) zozyk válasza dokee78 (#154122) üzenetére


zozyk
addikt

Én ezt a nicket csak BOT reportra szoktam használni... ;] :DDD :D

(#154126) jimmy74 válasza dokee78 (#154122) üzenetére


jimmy74
őstag

Ez komoly? :) .hogy kerül majd vissza hozzám ha nyerek?
Nem értem ezt most :F

WoT:jimmbo

(#154127) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ujabb elore lejatszott csata, a WG mindig a nyero oldalra rak, mert sokat koltok a a jatekra. Amugy semmi erdekes, 3. vonalas gold spam meg a tobbi csapattars kilovoldozese a killekert, classic! ;]

Meg kredit rekord is, de csak a bonuszok miatt.

A replay meg itten van-e.

(#154128) ddt500hu válasza jimmy74 (#154126) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jézusom. :(((

(#154129) echterion


echterion
nagyúr

Kipróbáltam a nemrég szerzett halálcsillagom. Ennél mitől függ, hogy 700 körül vagy 1700 körül sebez a goldja? Egy csatát mentem vele, de nagy pukk egyszer sem volt, így csak 2400-at tudtam sebezni vele.

**********

(#154130) h1mpi válasza echterion (#154129) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogy milyen vastagságú páncélt lősz és milyen RNG-t kapsz?!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154131) jimmy74 válasza ddt500hu (#154128) üzenetére


jimmy74
őstag

Jól van ezt nem vágtam :B :D

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#154132) ddt500hu válasza echterion (#154129) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha átüt 1750. Ha nem akkor sima HE.

(#154133) wwenigma válasza Dobi 562 (#154127) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, nyilván tiszta leosztás volt egy ilyen arányú vereség a másik oldalnak, ezzel pont nem jó trollkodni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154134) echterion válasza ddt500hu (#154132) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Akkor "csak" a célzáson meg az rng-n múlik.

(#154130) h1mpi: Ha átüt, akkor nem kellene 25%-nál nagyobb szórásnak lennie, szóval ez nem segített...

**********

(#154135) Dobi 562 válasza wwenigma (#154133) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, dehogy is! A taktikai hibak amiket elkovetett az ellenfel, azt is a WG krealta, megirta a masik kollega hogy direkt ugy valogatja ossze a jatekosokat az MM, elore tudja ki mit fog csinalni. :DDD

(#154136) kchryss


kchryss
addikt

És eu1-en megint megdöglött a cset. Még jó, hogy "megjavították". :O

(#154137) notika77 válasza kchryss (#154136) üzenetére


notika77
senior tag

Jaja. Ráadásul a Fame pontokat sem frissítik és állítólag a Prémium shop-ban sem lehet vásárolni :)

A Fame pontok frissültek, csak ~10 perc késéssel.

[ Szerkesztve ]

(#154138) Viktoár válasza wwenigma (#154133) üzenetére


Viktoár
addikt

:DDD Hát mit tettél te őrült? Ilyet itt nem szabad írni. :N

Elnézést kérek mindenkitől akiket az iménti kijelentéssel megbántott wwenigma, nézzük el neki hiszen még kezdő. :DDD Mindenki tudja hogy a játék tiszta, kizárólagosan a játékosokat terheli minden felelősség a csata kimeneteléért.. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#154139) Avitus44


Avitus44
csendes újonc

Quickybaby keményen küzd egy T95-ös ellen, érzésre olyan, mintha én vezetném a kínai 9-es TD-t.
[link]

(#154140) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

borsig észwanker [link]
e100tol elnezest kertem utana..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154141) Czmorek


Czmorek
aktív tag

És létezik! :D

(#154142) Luperator


Luperator
tag

[Mutáns] in da house.

Bár a dobozok után már kit érdekel az adventi naptár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#154143) Dobi 562 válasza Viktoár (#154138) üzenetére


Dobi 562
addikt

Dehogy is! Manipulalt!

Csak szeretunk szenvedni ezert kinozzuk magunkat a jatekkal, azutan jovunk sirni a forumra. ;]

(#154144) zozyk válasza Dobi 562 (#154143) üzenetére


zozyk
addikt

Van aki sírni jár ide,van aki trollkodni...

(#154145) Dobi 562 válasza zozyk (#154144) üzenetére


Dobi 562
addikt

Eleg szomoru, hogy a konteozas az megy ezerrel es aki mas velemenyen van az troll. ;)

(#154146) wwenigma válasza Dobi 562 (#154145) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

MM leírásában nem lennének leírva a dolgok, akár jogosan is nevezhetnénk konteonak. Sajnos levan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154147) Dobi 562 válasza wwenigma (#154146) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mire gondolsz? Arra, hogy aki sokat nyer annak a jatek probalja neheziteni a dolgat es tobbet lesz middle-low tier?

Nagyon erik egy hosszu poszt. Ossze fogom szedni az itt elokerult konteokat es egybe szerkesztem. Es eljatszunk a gondolattal, hogy elhiszem mindet. Ekkor azonban kelleni fog valaki aki elmagyarazza nekem, hogy miert van az, hogy nehany konteotok egymasnak is ellent mond.

Erdekes lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#154148) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mindig van egy ember, aki szerint nem manipulált a játék... Pedig még a wg is leírta, hogy egyensúlyban akarja tartani a játékosokat... Tehát le van írva, hogy szopat a játék, hogy meglegyen az 50%.... Amikor bukta csata sorozat van, nem csak amiatt van bukta, mert szarok a csapattársak, hanem mert csak - 25% rng van...Ami azt jelenti, hogy minden mellé megy, minden átütés csökken, stb... Aki ilyeneken nem esett át, az nem ezzel a játékkal játszik...

(#154149) h1mpi válasza Dobi 562 (#154147) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te konteonak hívod Mi pedig üzleti modellnek. Ugyanaz. Amikor valaki sír vagy örül, akkor működik az előre megírt MM vagy RNG. Ez a lényege, hogy egyik nap ilyen legyen a másik nap pedig amolyan. WoTinfo.hu-n van egy cikk ott aki válaszolgat, azért finoman rávilágít arra, hogy ez üzlet és mellette szórakozás. De a szórakozás nem lehet fontosabb az üzletnél. Itt leírja az ember az első mondatban, hogy ez nem manipuláció, ez ilyen.

Kicsit hosszú, de hátha valakinek nincs FB-ja:

Kérdések és válaszok.
Kayi4ek és Miloš Jeřábek válaszoltak.

Kérdés: Miért manipuláljátok az RNG-t és a MM-et egyes játékosoknál? Minél közelebb jártam a 3. kiválóságjelhez, annál rosszabb RNG-t kaptam.
Válasz: Egyáltalán nem vagyunk képesek titokban manipulálni a játék működését. De az utálkozók mindig is jelen lesznek.

K.: Lesznek új Csehszlovák tankok?
V.: Nem mostanában.

K.: Akkor esetleg egy új tier VII-es prémium?
V.: Keressük, de még nincs eldöntve semmi. A Csehszlovák ág az egyetlen ami nem rendelkezik ilyennel, de szeretnénk egyet oda is.

K.: Lesznek még tankok hasonló álcafestéssel, mint ami a Defendernek van?
V.: A Defender kinézete történelmi információkon alapul. Ezen kívül a testre szabhatóság most jött meg az új frissítéssel, szóval a labda a játékosoknál van.
Ezen felül a jövőben lehetőség lesz a nem történelmi álcafestés kikapcsolására, habár a Patriot és a Liberté esetében egyelőre nem.
Illetve, ha a wotos közösség pozitív bírálatot ad, akkor elkezdünk foglalkozni a 3D-s testre szabhatóságon is, de ez jóval több munkát igényel.

K.: Mit fogtok tenni a Type 4 és a Type 5 ágyúival?
V.: Nehéz bármit is tenni. Sokan azt állítják, hogy a frissen beállított gyenge pontok mégsem azok, ám a statisztikák mást mondanak. A legtöbb ember
problémásnak látja ezeket a tankokat, de a statisztikák szerint a legritkábban használtak közt vannak. Szerintünk nem törik meg a játékmenetet, mert
nehéz játszani velük. Amikor egy Type 5 egy lövésez valakit, akkor mindenki nyekereg, hogy OP, de közben nem látták az előző mellé ment lövéseket
és ,,lowroll"-okat. Ugyanez a helyzet a pályákkal is, Himmelsdorf-on például arat, míg Sand River-en nem hasznos.

K.: A tankok gyenge pontjainak elvétele az új divat?
V.: Minden tanknak van néhány, még a Type-oknak is volt a nerf előtt. Nem minden pálya fekszik minden tanknak, például ott az új Badger. Nagyon szituációfüggő és lassú tank szóval a legjobb orvosság ha nem ácsorogsz előtte. Tudjuk, hogy egy rakás tank nem épp a legjobb módon lett betéve, mint akár a Chrysler K ami egy kudarc volt a mi oldalunkról.
De nem vesszük el a tankok gyenge pontjait, legalábbis nem észrevehető módon.

K.: Mi a helyzet a HD modellekkel eltüntetett géppuskafészkekkel?
V.: Ha történelmi perspektívából nézzük, egy olyan helyre bekapott HE lövedék hatalmas kárt okozhatott, de egy AP lövedék alapjába véve
úgy viselkedett mintha bárhol máshol találta volna el a tankot.

K.: A régi tankok is újra lesznek balanszolva? (KV, T-34-2, T32 stb.)
V.: Minden bizonnyal. Majdnem végeztünk a tier VIII - X újra balanszolásával és tudjuk, hogy a tier VI - VII is problémás.
Az még nem tudjuk megmondani, hogy mikor, de majd meglessük a témát, habár kemény dió lesz, ugyanis az alacsony tierű járművek néha csak vékony konzervdobozok ágyúval.

K.: Miért nem növelitek csak szimplán az alacsony tierűek életerejét? Legalább a csaták tovább tartanának és a játékosok nem lennének pipák amiért két lövésből kiszedték őket.
V.: Érdekes megközelítés, de nem segítene a jelenlegi problémákon. Az életerő növelése csak fokozná azokat.

K.: Object 907?
V.: Egy másik nehéz téma. Nincs elég információnk róla, hogy normálisan megváltoztathassuk. A tankot csak nagyon kevesen játsszák, ezért a statisztikái is limitáltak.
Ezen felül az egy jutalom tank a nehéz munkáért és a tudásért, így a tulajdonosok nem örülnének egy esetleges nerfnek.

K.: E 50M és Leopard 1?
V.: A Fiddy-M egy remek tank, régebben buffolva is lett, szóval nincs egy újabb erősítésre. A Leopard pedig egy nagyon jó másod / harmadvonalbeli mesterlövész tank.
Ha elsőként szpotolódsz vele, akkor tudod, hogy nem fog jól elsülni, de a statisztikái alapján nem látunk okot a buffra.

K.: A Type 64 miért elérhető a játékon belül és a prémium boltban egyaránt, amikor a 13 75 GF és a Bulldog GF nem?
V.: Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. A Type 64 egy általános prémium tank, míg a másik kettő különleges alkalmakkor volt elérhető. Nem nerfelhetjük őket.
Ha egy prémium tankot nerfelni kellene, ahelyett inkább kivesszük a boltból.

K.: Újabb arty újrabalansz?
V.: Az arty miatt nyafogók száma kevésbé kiemelkedő, mint egy időben volt. Nem fogjuk limitálni az artyk számát csapatonként egyre, mert szerintünk már nem jelentenek problémát az artyk.

K.: Változtatás a kábítás mechanikában?
V.: Nem mostanában és valószínűleg a jövőben sem.

K.: Arany lőszer változtatás?
V.: Számos játékos gyűlöli, de megnéztük a statisztikákat és azok alapján a sikeres átütések különbsége a normál és az arany lőszer között minimális.
Néhány játékos azt akarja, hogy az arany lőszer újra csak aranyért legyen elérhető, de ez egyfajta P2W aspektust eredményezne.
(P2W - Pay to win - Fizess, hogy nyerj.)

K.: Szóval az arany lőszer ára nem lesz csökkentve?
V.: Értelmetlen volna.

K.: A Foch és a Halálcsillag ága miért lett megváltoztatva?
V.: A Foch-t nehéz lett volna balanszolni, ezért úgy döntöttünk, hogy inkább egy új járművet rakunk a helyére és megadjuk a lehetőséget a játékosoknak, hogy megtartsák a régit.
A Halálcsillag pedig csak, mint egy magányos ujj ácsorgott a fejlesztési ág végén. Szerettük volna tartanki a következetességet, mint például a VK B és a Maus átmenetnél ami korrigálva lett.

K.: Miért is vesződnénk a célzással amikor az RNG jelen van?
V.: Szerintünk a játék nem lenne szórakoztató RNG nélkül. Amikor célzol valakire, 80%-os esély van arra, hogy oda lősz ahova célzol és 20%, hogy a lövedék elmegy valahova oldalra.

K.: Számos csata elsöprő győzelemmel, vagy vereséggel zárul. Mi a helyzet ezekkel?
V.: Figyelemmel kísérjük a jelenséget. Megerősítjük, hogy a hasonló végeredmények előfordulása 5%-al növekedett mióta az új MM-et bevezettük. Jelenleg egy csata átlagos időtartama 4 - 5 perc körüli, de keressük a módot a javításra. Nem igazán magában az új MM-ben van a probléma, hanem inkább a tankok altípusaival és ezért különbözteti meg őket az új MM.
Még meglátjuk hogy alakul.

K.: Mi a helyzet a tierlimites tankokkal?
V.: Komoly fejfájás ez nekünk most. Tudjuk, hogy a tier VIII-asok a pokolban vannak jelenleg, míg a IX-esek a mennyben. Úgy akarjuk módosítani az MM-et, hogy a VIII-asok számára hasonló legyen,
mint a XI-eseknek. Egyelőre nem akarunk hozzányúlni a tierlimites tankokhoz, de jövőre meglátjuk.

K.: Miért nem vezettek be inkább +/- 1 tier különbséget?
V.: A két tier különbség nagyobb lehetőséget biztosít a játékosok összeválogatására. Az egyik csatában a topon vagy, míg a másikban alul. Folyamatosan dolgozunk az MM-en, például a tankok altípusokba rendezésén, mint táras tankok, vagy szupernehéz tankok. A probléma ezzel az, hogy minél több a szabály, annál nehezebben rak össze egy csapatot az MM.

K.: Terveztek bevezetni pályaválasztási lehetőséget a játékosoknak?
V.: Egyáltalán nem. Csak szupernehéz tankokat látnál Himmelsdorf-on, illetve Malinovka könnyű tankok paradicsoma lenne.

K.: ,,REEEE Hagyjátok a 263-at!"
V.: A szuper teszten még volt próbálkozás a változtatására, mert az egy korai teszt volt. De most nincs változtatva.

K.: Mennyire kedvelitek a tiltott modokat, csalásokat?
V.: Nem szeretjük őket, de komolyan. Szerintünk az elkövetkező bann hullámok az azokat használó játékosokat kell megcélozzák. A klánok statisztikái alapján számos top klán játékosai közt is vannak tiltott egyének. Vajon véletlen? Nem, mert a tundra és a döntögetős mod használata nagyon elterjedt. Ellenben a játék elzárása a modok számára szintén nem fog bekövetkezni, a GTA IV-et elérő hisztériaáradat jó példa arra, hogy mi következne be itt is. A modokat használók közössége nagyon nagy és a modokat készítők gyakran jó munkát végeznek. Elzárni előlük a lehetőséget
pár ,,gelesztás" miatt nem volna jó ötlet, ezért is kergetjük a csalókat. Előbb, vagy utóbb a tiltott modot használókat elkezdik követni az algoritmusaink és megkapják a jól megérdemelt vakációjukat.
Az első bann hullám során hat munkatársunk is bannolva lett. Balszerencse.

K.: Esetleg egy mod nélküli kliens?
V.: És megint a GTA IV esete. Az emberek nem fogadnák el.

K.: XVM?
V.: Megosztottak a vélemények, szóval eléggé nehéz bármit is tenni. Az egyik artyhoz hasonlítja, mások szerint rákos egy dolog, megint mások pedig szeretik.

K.: Az AFK játékosok miért kapnak kreditet és exp-t?
V.: Mert nem mindig az ő hibájuk? Ha valaki mindig ezt csinálja, azt az algoritmus megbünteti.

K.: Új játékmódok alacsony tierben, például a Grand Battle-el egyenértékű?
V.: Mindig dolgozunk valami új játékmódon, a Halloween játékmód a top EU és RU klánok Minszk-i találkozójának eredménye. A rangsorolt csatákon dolgozunk épp.
Annyit elmodhatok, hogy egy jópofa esemény is lesz majd karácsonykor.

K.: Ugye csak valami vicc, hogy a kötvények random csatákban is szerezhetőek?
V.: Céllal kerültek oda is. Azoknak akik jól teljesítenek.

K.: Mi a helyzet a Stronghold változtatással?
V.: Nincs hozzá közöm, de a rajta dolgozó srácok valami tutin dolgoznak.

K.: A Halloween esemény alkalmával botok ellen harcoltunk. Ez jelentheti azt is, hogy közeleg a PVE?
V.: Ez egy nagy ugrás előre, akárcsak a WoTC háborús történetek, de PC-re behozni eléggé vágyálom szerű.

K.: Miért van tele bug-al minden patch?
V.: A chat bug olyasmi amiről fogalmunk se volt. Ha a játékosok szóltak volna róla, hamar ki lett volna javítva. A chat rendszere komplikált, midőn nem csak kizárólag a játék kliensében van, szóval néhány alrendszer javítása is szükséges volt.

K.: WoT OSX-en?
V.: Már készen áll a kliens, de a MAC játékosok száma oly kicsi, hogy nem képez elsődleges prioritást.

K.: EU3?
V.: A közeljövőben nem lesz, EU 1 és EU2 is jól működik és még többet is elbírna.

K.: Mi a WoT-on is használt programnyelv?
V.: A játék részben C++, a szerverek Python és az UI Action Script 3 (ami nagyjából halott, szóval szorongatni kell az embereket, hogy dolgozzanak rajta).

K.: March of Nations?
V.: EU és RU ugyanazt a jutalmat kapja. NA pedig kapott egy marathont, mert előzőleg fordított helyzet volt. Minskben még nem dőltek el az EU-s események, de majd Párizsban.

K.: Defender?
V.: Nem lesz változtatva.

K.: Kapható lesz megint?
V.: Nem tudom.

K.: IS-5, vagy Chieftain/T95?
V.: CW tankok nem lesznek vásárolhatóak, hacsak nem változott valami a szokásos három hónapos információ megosztó időtartamunk alatt.

K.: Mi a helyzet a prémium boltból kivett tankokkal?
V.: Különleges alkalmakkor lehetett megszerezni őket, a Type 59 pedig nem lesz újra kapható legalábbis addig nem amíg felelős vagyok a WoT jövőjét illetően.

K.: Miért törölte a WG a "boost"-okat? (Különböző helyek bizonyos pályákon amik nem képezik a ,,játéktér" részét, de számos tank számára elérhetőek voltak.)
V.: Mert van olyan mod ami mutatja és ezért túl könnyű volt elérni őket.

K.: T-10 változások?
V.: Van néhány változat amit megtehetünk.

K.: Elérhetőek lesznek a titkos statok a hangárban is, mint például a talajellenállás és a többi?
V.: Egy átlagos felhasználónak a feje is megfájdulna, ha ezeket kellene nézegetnie. Azok akiket ez érdekel külső oldalakon megnézhetik és minek után elérhetőek, annyira nem is titkosak.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#154150) SoulReaver válasza h1mpi (#154149) üzenetére


SoulReaver
veterán

De nem vesszük el a tankok gyenge pontjait, legalábbis nem észrevehető módon.

Nincs több kérdésem... :D

Folyamatosan az volt az érzésem, miközben olvastam a kérdez-feleleket, hogy kamuzik, meg csúsztat a választ adó.... Mi az, hogy a chat bug-ról nem szóltak a játékosok? A kliensben van egy közös chat, folyamatosan tele volt a chat bug-ot jelentőkkel... Ott első kézből tudhatnának meg mindent ezek a kamugép wg fejlesztők...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.