Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#154901) wwenigma válasza Greentea (#154896) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha odatartod a seggedet akkor a xarránerfelt átütése is átviszi az análhártyád...regi szep idok, amikor 100 csatából 1 oneshot volt es ment a siras hogy OP...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154902) Greentea


Greentea
senior tag

Eddigi legtöbb dmg-es FV4202 köröm. Végére 3 HE lőszerem maradt :DD Fura hogy ez nem lett ász, mert az előző körben 3.5k kombináltra simán ászt adott. Biztos nem tetszett neki a camp :))

(#154903) hitman77 válasza Injun (#154865) üzenetére


hitman77
senior tag

Jó lesz ez!

I5-4460, 1060 3Gb és 1920x1080, Ultra, TSSAHQ, teljesen folyamatos és >16000 pont. Ezzel a grafikával már elégedett lennék, ez valódi előrelépés lenne.

(#154904) Czmorek válasza Jag (#154900) üzenetére


Czmorek
aktív tag

1920*1080, Ultra, 20,4k pont. U.a. csak 2560*1080 16,1k pont.
i7 980x, 980gtx strix de gyári órajelek alatt használom, mert így is k.rvára gyors a wot-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#154905) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mindjárt húzok a kártyán... ;]

(#154906) Greentea


Greentea
senior tag


Na én itt mára befejeztem! :R

(#154907) SoulReaver válasza Greentea (#154906) üzenetére


SoulReaver
veterán

:P

(#154908) Dr.Én válasza SoulReaver (#154905) üzenetére


Dr.Én
veterán


Nálam se fog problémát okozni :DDD

WOT: kissio

(#154909) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Erre vártam 2 percet.... Nagyon lassan talál csatát....

(#154910) xAttilax válasza SoulReaver (#154907) üzenetére


xAttilax
őstag

fúú de gyorsan meglett

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#154911) SoulReaver válasza xAttilax (#154910) üzenetére


SoulReaver
veterán

Volt egy rakás free-m, átváltottam :D Nemsokkal jobb a 10-es.... Mindenki goldot lő rá, azt birom, hogy menet közben szemből belövik, holott csak a hasa meg a kupola a gyenge... Szemből. De amúgy jó lenne, csak elvehetnék a goldot mindenkitől.... Meg a badgert nerfeljék....ocsmány op szar.

Holnaptól a nickem Eggsy_K Csak a kedvedért.. :D

[ Szerkesztve ]

(#154912) jano_77 válasza Injun (#154865) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez komoly, hogy le kell szedni vmi telepítő szart ahhoz, hogy meg tudjam nézni, mit bír az új grafika a gépemen? Miért nem lehet egyszerűen beírni a configot vhová és mondja meg, hogy mit tud majd!? :F
Az gondolom számít, hogy az SSD-re vagy a sima Winyóra másoltam és indítom el!? :F

(#154897) apóka: most van épp akcióban!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154913) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Oroszlánkirály...ööö Egérkirály (majdnem kinyírta a T50/51, de bírta HP val)

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#154914) zodo


zodo
nagyúr

WG FEST hírmorzsák a Wotinfo face oldaláról:

- Felmerült egy olyan ötlet, hogy a kivett Tier X-es tankokat (pl.: Foch 155) kötvényért cserébe majd meg lehet vásárolni

- Nincsenek tervek a T-22m módosítására
- Nincsenek tervek a japán nehéz tankok átdolgozására
- A következő patchet ma este a színpadon fogják bejelenteni, februárban érkezik majd, és a szovjet tankokat fogja átdolgozni
- A World of Tanks 1.0 márciusban jelenik majd meg
- 30 HD pálya fog az első felvonásban megjelenni
- Elkészítették az Encore programot, amivel letesztelhetik a játékosok, hogy futni fognak-e náluk a HD pályák. Letöltési link: http://wotencore.net/
- Nem kell aggódni, akinél most fut a játék, annál a HD pályák is menni fognak
- A WoT 1.0 bétája kb. 1 hónapig fog tartani

későbbi bejegyzés:

- Jövő decemberben lesz 10 éve, hogy megszületett a WoT ötlete. Szeretnénk majd a régi játékosoknak és az alfa/bétatesztereknek valami speciális dolgot adni, és ez nem egy garázshely lesz.
- Új legénységi rendszeren dolgozunk, ki akarjuk venni a játékból az 50%-os legénységet.
- Jövőre még nem lesznek több tornyos tankok. A technikában van lehetőség, de elég nehéz vele dolgozni.
- Jövőre a fejlesztés egyik középpontjában a Személyes küldetések 2.0 fog állni. A jelenlegi küldetéssorozat is megmarad.
- 2018-ban jönnek a lengyel tankok
- Ha elkészül az összes pálya HD átdolgozása, akkor elkezdhetünk kísérletezni nagyobb pályákkal a 15x15-ös csatákhoz. A fő probléma, amitől tartunk az az, hogy majd bújócskát kell játszani a csata végén.
- 2018-ban 5 új pálya fog érkezni.
- A KV-5-el az első negyedévben fogunk kísérletezni.

A tervezett szovjet ág átdolgozásról:

- Az OBJ 257 lecseréli a T-10-et az IS-7 ágában
- A T-10 Tier 9-es marad és egy új ágra kerül, aminek még nem tudni, hogy mi lesz a végén
- Az OBJ 705A ág a KV-13-ból lesz kifejleszthető
- Az OBJ 430 ág megmarad Tier 9-ig (Object 430 II) és egy új, eddig nem bejelentett tank kerül a végére, az Object 430 és az Object 430U pedig új miniág lesz, amit a T-44-ből lehet majd kifejleszteni
- Ezen felül megemlítették az OBJ 263 ág átdolgozását: még nem tudni ez mit jelent, mert nemrég azt mondták, hogy ezt az átdolgozást kukázták

Fejlesztési ág képek a tervezetről: 1 2 3 4 5

Eddigi utolsó bejegyzés:

- 2018-ban a kötvények tovább lesznek fejlesztve, lehet majd küldetésekből is kötvényt szerezni és lehet, hogy lesznek speciális tankok, amiket csak a kötvényből lehet megvenni.
- Az arty kábítását nem veszik ki a játékból
- Nem lesz olyan funkció, amiben kölcsönadhatod a tankodat a klántársaidnak
- Jövőre néhány új funkció érkezhet a tankokhoz
- IS-7 3 lövedékes töltőrendszerrel és egyéb egyedi funkciók a Tier X-es tankoknak: kísérletezünk velük, de időbe telik kiegyensúlyozni őket és szeretnénk, ha ezek a funkciók történelmileg hitelesek maradnának.
- Az E25 valóban túl erős
- Linux: túl kevesen használják ahhoz, hogy direktbe készítsünk hozzá klienst
- T-22M: nincsenek vele terveink. A mi hibánk volt, hogy bekerült, nem lehet többet megszerezni majd.
- Jövőre ismét lehet majd tesztelni a Frontline módot
- Két speciális játékmód érkezik 2018-ban, egy a Foci vb alkalmából, egy pedig Halloweenkor
- Két új európai nemzet érkezik 2018-ban (lengyel és olasz), az egyik új nemzetnek egy teljesen új játékmechanikája is lesz

Az 1.0-s verzióban megjelenő HD pályák listája:

Abbey
Paris
Murovanka
Malinovka
Prokhorovka
Steppes
Himmelsdorf
Lakeville
Ruinberg
Ensk
Live Oaks
Siegfrid Line
El Halluf
Airfield
Karelia
Fjords
Tundra
Overlord
Erlenberg
Westfield
Mountain Pass
Mines
Cliff
Arctic Region
Sand River
Serene Coast
Fishermans Bay
Redshire

Végül magam is lefuttattam az Encore teszt programot a jó pár éves gépemen.
Amd A10-5800K, MSI R9 270X Hawk, G.Skill Ripjaws X Series 2 x 4GB, Samsung 840 Evo, Dell P2414H

Nyilván való nem kaptam egy mai gépeken látott több 10k-s értékelés pontszámot de szépen futott a teszt, nem lesz gondom ha ez alapján sikerül megírniuk a teljes verziót. :)

(#154915) jano_77 válasza Dr.Én (#154908) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked miért más a kép az eredményről?
Nekem is olyan mint Soul-nak, legalábbis kinézetben, mert számszakilag sajnos közel sem olyan remek. :(
Gondolom a VGA kártya lesz a gyenge. :F

(#154914) zodo: a 3. és 4. kép nem mond ellent egymásnak!? Illetve az Obj.263 végével kapcsolatban korábban volt ugye az Obj.268 V4, majd erre mondták kicsivel később, hogy kukázták! Most meg mégis előadják ugyan ezt a képet!? Ezek tényleg tiszta HÜLYÉK! Egy árva petákot nem ér a szavuk szerintem!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154916) Dr.Én válasza jano_77 (#154915) üzenetére


Dr.Én
veterán

screenshot mappából tettem fel ide, oda így mentette... :B
VGA terén kicsit gyengus leszel...
én mosat toltam megint bele gépbe egy kis pénz...nyáron volt vga csere és most lap, proci, memória csere :(((

(#154914) zodo
IS-7 ágra kíváncsi leszek, milyen lesz az új tank a T-10 helyett?
mivel az ág ki van fejlesztve nálam, gondolom nem kell megvennem se..legalább is remélem..?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#154917) Injun válasza jano_77 (#154912) üzenetére


Injun
aktív tag

Én a HDD-re raktam mert annál rosszabb nem lehet.

(#154918) SoulReaver válasza zodo (#154914) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem az is-4 ága lesz átvariálva?

(#154919) jano_77


jano_77
nagyúr

Nehéz lesz így a Black Prince vége (30K) :O
tier9-ben és csak 2.o.

tier8:

természetesen a következő csatában, mikor 1000 sebzek, megnyerik! Mert a tróger banda végig nézi, ahogy 5 tank folyamatosan láncon tart és ott állnak mögöttem, de basznak oda jönni és mondjuk legalább egyszer bele lőni vmelyikbe! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154920) zodo válasza jano_77 (#154915) üzenetére


zodo
nagyúr

a 3. és 4. kép nem mond ellent egymásnak!?

Nem.
A-44 -től megmarad a jelenlegi ág csak az ág vége változik valamint szintén A-44 -től lesz az új miniág csak nem teljes egészében látni az ág rajzot hanem külön külön az újítások részleteiként.

TD és egyéb jármű változásokról Rita oldalán van kicsit részletesebb infó.
Nem követtem eddig mi volt ezen a területen bejelentve vagy tesztelve.

(#154916) Dr.Én

IS-7 ágra kíváncsi leszek, milyen lesz az új tank a T-10 helyett?
Oda van írva, OBJ 257 (videó elemzés)

Nem cserélik hanem csak áthelyezik.
Gondolom később kiderül a pontos menete a változásnak ahogy a cseréknél is be szokták jelenteni.
Általában ha bent áll a garázsban az a biztos pont de talán ebben az esetben elegendő ha csak ki van fejlesztve mert nyilván egy az egyben kerül át a mini ágra.

Szerk: Azt bírnám azért ha OBJ 257 kifejlesztve várna a garázsban a változás után hogy csak kreditet kelljen rá áldozni de legjobb lenne ha még azt se azaz ajándék lenne mint tank cserék alkalmával.

(#154918) SoulReaver

Sosem halottam hogy változna az IS-4 csak annyit hogy a T-10 új mini ágra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#154921) Dr.Én válasza zodo (#154920) üzenetére


Dr.Én
veterán

Köszi a videót, megsasolom... :R
:R :R :R

WOT: kissio

(#154922) jano_77 válasza zodo (#154920) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem akarok vitatkozni, de kérlek nézd meg újra tüzetesebben a 3-as és 4-es képeket és akkor majd talán észre veszed miért is kérdeztem, amit korábban. :U
Legalábbis számomra az látszódik, hogy a 3-as képen az Obj.430 II az tier 8, míg a 4-es képen tier9!
Szerinted ez nem ellentmondás?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154923) popey37 válasza jano_77 (#154915) üzenetére


popey37
addikt

nekem se sokkal jobb, nem használja az SLI-t, és nem tudom csak médiumon futtatni.

mire kijön az új verzió, gépcsere lesz úgyis. tervben van egy korszerű asztali gép.
ez a mostani már vagy 5-6 éve üzemel, mindig csak ezt azt cserélgettem benne. megérett egy komplett cserére.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#154924) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végre egy izgalmas csata...

(#154925) zodo válasza jano_77 (#154922) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van, nem néztem ennyire részeltessen az ágrajz részleteket.
Valaki megint hibázott a cégnél. :)

Szerintem márciusig még változhat ez meg az, várjunk türelemmel.

(#154926) jano_77 válasza jano_77 (#154919) üzenetére


jano_77
nagyúr

És a következő csata, amikor egy régóta javításra váró küldit bukom el a retkes csapat miatt - mert pl az IS fent kempel az induló TD dombon, miközben foglalnunk kellene pl. :W :O

(#154925) zodo: hidd el, hogy nem emiatt vagyok jelenleg qva ideges! :W a retek csapatokon túl pl az is idegesít, hogy első 4 csata és ebből 3 Sigfried Line! :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154927) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Wg azt nem nézi, hogy atom sok bot van a játékban? Erre nem büntet? De ha fel qr és kilövöm, akkor bezzeg én leszek pihin...

(#154928) Emu


Emu
őstag

Támpontnak, ha valakinek olyan régi konfigja van mint nekem:

Konfig lemaradt: i5-2400, 8gb, HD7950

Más:

Gondolom ti már találkoztatok vele, de nekem teljesen új, hogy Cliff-en bezárták a felső bázisról indulás esetén a szemben lévő kőomlást. Így gyakorlatilag a másik oldalról indulók a pálya egyik kulcspontját tudják megszerezni szinte veszteség nélkül.

Aki esetleg Patton és CentiAX között vacillál, annak üzenem, hogy nekem egyelőre a Patton a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#154929) zodo válasza jano_77 (#154926) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne idegeskedj persze átérzem mivel nem egyedi eset a tied.
Csapatot úgy sem tudsz választani de nyilván azt is hogy elegendő egy rossz döntés akár saját akár egy csapattárstól és máris más lesz a vég-kifejlet, küldi is majd összejön addig meg igyál egy kedvedre valót.
Két napja nem is játszottam, semmi stressz az ünnepek előtt enélkül is van elég.

Szerk:

Nekem meg van mindkettő, igaz AX csak 13 csatás így még nem tudom melyik tetszik jobban.

[ Szerkesztve ]

(#154930) Delávégá válasza apóka (#154897) üzenetére


Delávégá
tag

Most van rá. 180 napos és 360 napos akciós.

(#154931) CirrMee


CirrMee
addikt

A karácsonyfás kedvezményt össze lehet kombinálni a most futó normál kedvezménnyel?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#154932) SoulReaver válasza CirrMee (#154931) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mármint?

4 milla körül lehet venni t10 tankot, ha felhasználod a karifás kupont (30%)

(#154933) jano_77 válasza zodo (#154929) üzenetére


jano_77
nagyúr

jaja értelek, csak tényleg rohadt bosszantó, mikor azért buksz folyamatosan, mert agyhalott a csapat!
és mindezt tier9-ben szinte állandóan! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154934) apóka válasza Delávégá (#154930) üzenetére


apóka
aktív tag

Láttam, de nálam csak gold verzióban van. Valamikor pénzért vettem, úgy megérte a féléves.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#154935) adrian360


adrian360
őstag

most hogy van több mint 10ezer goldom, nézegettem a VIII-as ingame járgányokat, és elgondolkoztam egy WZ-120-1G FT-n. aki már hosszabb ideje használja, mi a véleménye róla ? az első hónapban rengeteget láttam, mostanában meg nem annyira jellemző, vagy legalábbis nem tűnik fel a pályán.

(#154936) popey37 válasza Dr.Én (#154908) üzenetére


popey37
addikt

ezt nem ide akartam

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#154937) jr1994 válasza jano_77 (#154922) üzenetére


jr1994
addikt

4. kép az szerintem a mostani állapot csak hiányzik a végéről a 430. Vagy az is lehet hogy többféle tervezet van.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#154938) jano_77


jano_77
nagyúr

Na megszabadultam végre a Fekete Hercegtől! Igaz az utolsó 10K XP-t free-ből rátoltam, de elég volt ebbőr a hatalmas tempóból. Amúgy amennyire féltem tőle, kellemes csalódás volt. Csak a frenetikus sebessége ne lenne. ;] De egyébként sikerült egészen elfogadhatóan zárnom vele. Caernervon begurult és gyorsan fel is tuningoltam free-ből. Remélem nem lesz rossz ez sem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154939) Barret001 válasza Emu (#154928) üzenetére


Barret001
addikt

Én gyengébb géppel játszom,semmi bajom a sebességével! Nem szokott beesni 100 alá a fps. Bőven elég :)

(#154940) BÁ Nutrition válasza zodo (#154914) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az e25 tul eros de azert eladtak belole megint egy csomót lol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#154941) zodo


zodo
nagyúr

(#154942) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

2017. december 24. — 2018. január 1.
MAUERBRECHER – ADVENT OFFER

12000-37000Ft-ig! Gyorsan vegyétek amig el nem fogy!

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#154943) zodo válasza CirrMee (#154931) üzenetére


zodo
nagyúr

Mint mindig, most sem lehet kedvezményeket összevonni!

pl.: Kranvagn

Teljes ára: 6.100.000
Hétvégi Happy Holidays! -15% ajánlattal: 5.185.000
Holiday Ops 2018 Begins -30% kedvezménnyel: 4.270.000

Szerk:

Nem jött hó ahogy Defender sem. :)
T92 pedig 8 napig újra vásárolható a shopban, három csomag közül is lehet választani.

[ Szerkesztve ]

(#154944) Jokerdapro válasza zodo (#154941) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Viszont neked is és mindenkinek itt a topikban! ;) :R

(#154945) zodo válasza Jokerdapro (#154944) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen! :R

(#154946) Papooo válasza BÁ Nutrition (#154940) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak régen volt túl erős.
Amikor betesz egy csatába, ahol rohangál 2-3 japó orkwágen, defender, liberté, Crysler, akkor még golddal se sokat ér.
Ha mindez városban van, akkor meg szopás a köbön.
A szórásnerf, a camónerf, a hd modellekkel kivett weakspotok, és az új nyolcas prém heavyk megjelenése kiherélte az e-25-öt.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#154947) lacibacsi válasza wwenigma (#154942) üzenetére


lacibacsi
addikt

Későn szóltál! Hiába siettem, elfogyott! Hála az égnek! :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154948) h1mpi válasza lacibacsi (#154947) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kiváncsi leszek mik lesznek itt a vélemények. 2 hétig biztos még OP lesz a páncélja ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#154949) Papooo válasza h1mpi (#154948) üzenetére


Papooo
senior tag

Az összes félbot és nyomorék német és siemka most azzal szaladgál.
Pontosítok: Van aki szaladgál, a többség inkább hátulról snipeol.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#154950) zozyk válasza Papooo (#154949) üzenetére


zozyk
addikt

Hmmm, akkor ma arty nap van... ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.