Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#154301) lacibacsi válasza Jadro (#154298) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak ha az event végére lesz meg, akkor pont semmi haszna, mivel a bónuszok is csak addig fognak élni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154302) Razermazer válasza lacibacsi (#154297) üzenetére


Razermazer
őstag

Ahogy lacibácsi mondja :K , én is vettem egy darab hármas csomagot, abban voltak 5-ös díszek a többi önerőből lett meg 9-es szintig. Tovább nem lesz, hiszen az összes küldit ledaráltam három nap alatt :B .
A csajok nagyon megérték, a homályos jövőben elérendő t62a-ra kiképeztem őket, addig szolgálnak a t34-85M-ben, erősödnek. Én bezúztam a kisebb díszeket, és csak 5-ös 4-es szintűt gyártottam belőlük, úgy szépen lehet haladni, de hát vége a mókának. Mivel az albumban megmaradnak így nyugodtan zúzhatóak.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#154303) jano_77 válasza sith7 (#154284) üzenetére


jano_77
nagyúr

valszeg azért, mert a Collection - jobbra a díszítésen belül a kis fotóalbum piktogram - a Kínai díszekkel áll jobban. A lényeg, hogy próbáld feltölteni az I. majd II. szintet, ekkor lesz +24%. Majd fel kell sorban mindegyiket (III, IV, V)

(#154295) zozyk: ne csessz fel, hogy szar!? Én is felé haladok szép komótosan!? Teszt szerveren próbáltad és ahhoz képest szar vagy csak úgy most mész vele elsőre? Én teszten mentem vele és azért is indultam el irányába, mert bejött, tetszett. :F :B

(#154301) lacibacsi: nem márciusig?!? Addig lehet a tankok vásárlási kedvezményét is beváltani és a lányokat toborozni! Nem addig lesz jó a %-os plusz is!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154304) Jadro válasza lacibacsi (#154301) üzenetére


Jadro
veterán

Engem a női legénység miatt érdekel a leginkább illetve 7-es szinttől azért az olcsósított tankok sem rosszak. Ezek beváltása meg úgy rémlik egy hozzászólás alapján, hogy elnyújtható majd kb márciusig.

Persze a jó kis bónuszok is sokat érnek, de már 8-as szinten vagyok és így sem olyan rossz az a körönkénti +20-25%. (Ilyesmi érték rémlik, de most nem tudom megnézni hol járok nemzetenként.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#154305) sith7 válasza jano_77 (#154303) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ Neked is :R

(#154306) h1mpi válasza Dobi 562 (#154300) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezen látszik is hogy nem nerfelték a GF tankokat. Ezt le is írta a WG-s csóka...

(#154307) Dobi 562 válasza h1mpi (#154306) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom mirol van szo, tudtommal prem tankhoz nem nyulnak.

Az MM valtoztatas talan legnagyobb nyertese a feka bulldog, hiszen az osszes tobbi 8-as light-on gyengitettek, mig o maradt ugyanaz. Raadasul ritkabban megy 10-es csataba es eleg sokszor top tank.

(#154308) h1mpi válasza Dobi 562 (#154307) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze nem ordítják az arcunkba, de biztos, hogy hozzá nyúlnak...

(#154309) jano_77 válasza Papooo (#154196) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem adtál rossz ötletet, csak kérdés, hogy vajon hány fős legénységű medek avagy heavyk jönnek a Lengyel ágon? Tényleg ott milyen tankok várhatóak első sorban, inkább heavy vagy medek mint a Cseheknél?
A Pudel ugye 5 fős, tehát kell bele egy plusz ffi a 4 lány mellé - jól el lesz kényeztetve, de pont emiatt biztos nem a Parancsnoknak teszem, mert akkor tuti, hogy össze-vissza csinálnak mindent majd. Könnyen elcsavarják a fejét a csajszik. ;] - mondjuk nekem van már egy elkezdett garnitúrám, de most nem tudom hogy állnak. :U

(#154308) h1mpi: lásd, Type59, Scorpio G pl!

Kryssis: Tegnap megint volt olyan csatám, ahol 2 tanunk lőtte az nmy utolsó előtti TD-ét úgy, hogy a saját tankunkat nem láttam. Először azt hittem idióták, mert amúgy tényleg egy farok platoon volt, akik sokat nem csináltak a csatában, de aztán egyszer csak üzenet a minimap felett, hogy Strv 103-0 kilőve. Csináltam fotót is, de otthon van. Ha nem felejtem el, este felteszem.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154310) Dobi 562 válasza jano_77 (#154309) üzenetére


Dobi 562
addikt

A type 59 nerf az nem volt titkos. Az en skorpion G-mhez nem nyultak, a feka bulldogomhoz sem. :)

(#154311) jano_77 válasza jano_77 (#154309) üzenetére


jano_77
nagyúr

természetesen bocsi az elírt névért kchryss

(#154310) Dobi 562: nem volt titkos?!?! Mutasd meg kérlek, hogy hol ismerték el, hogy akár a Type-hoz, akár más prémium járműhöz hozzányúltak és nerfelték!? Mert én úgy tudom, hogy folyamatosan azt állítják, hogy nem tesznek ilyet és nem is tettek! Tetves banda! De még ha esetleg lesz is ilyen, hogy elismerték, akkor legalább lesz mire hivatkoznom, mikor visszakövetelem a pénzemet Tőlük! Milyen alapon nyúlnak hozzá olyan járműhöz, amit cash-ért veszek és nem a játékpénzért!? :F :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154312) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Volt már valakinek úgy hogy nem fogadta el a weboldal a Google Hitelesítős kódot?

Press "F" to pay respects.

(#154313) Dobi 562 válasza jano_77 (#154311) üzenetére


Dobi 562
addikt

Majd visszakeresem azt a patch notes-t valamikor este, melo utan.

(#154314) galervin93 válasza jano_77 (#154311) üzenetére


galervin93
őstag

*egy olyan járműhöz, amit te csak bérelsz tőlük, és az általad is elfogadott szerződésben nem esik szó arról, hogy ne nyúlhatnának hozzá?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154315) h1mpi válasza galervin93 (#154314) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hozzányúlhatnak csak ez etikátlan, bár mit is várok egy Orosz cégtől?

(#154316) jano_77 válasza h1mpi (#154315) üzenetére


jano_77
nagyúr

Belorusz egészen pontosan ;)

(#154317) galervin93: nem egészen! Mert ott nem lesz kára a WG-nek! Itt viszont igen, nem is kicsi! Ne keverd a két dolgot össze.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154317) galervin93 válasza h1mpi (#154315) üzenetére


galervin93
őstag

Etikátlan? Az olyan dolog, mint amikor valaki olyan modot használ, ami minimum necces, de nincs tiltva hivatalosan?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154318) h1mpi válasza galervin93 (#154317) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem... látom megtaláltad a következő munkahelyed ;)

Ami nincs tiltva azt lehet... de pénzért bérelt tankot, igen etikátlan...

[ Szerkesztve ]

(#154319) galervin93 válasza h1mpi (#154318) üzenetére


galervin93
őstag

A szemantika bizony csudaszép, nyelvünk ápolása pedig igen fontos dolog!
;)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154320) jano_77 válasza galervin93 (#154317) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha teszem azt bérelnél egy autót a SEAT CUP sorozatba és fű alatt a kocsidat - ami elvileg a többivel tökéletesen egyforma tulajdonságú - kicsit megvariálják és már nem lesz akkora teljesítményű mint a többi, akkor biztosan csak mosolyogsz rajta és szó nélkül hagyod ugye!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#154321) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hogy lehet ingame jó minőségben felvenni? Van egy vicces TVP momentum és annyira f@s ahogy a Geforce Expreience felveszi hogy sírok

[ Szerkesztve ]

(#154322) Zolee_70 válasza h1mpi (#154321) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Hát igen, vannak bajok a fizikával....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#154323) h1mpi válasza Zolee_70 (#154322) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja most leszedtem, mert nagyon rossz a minősége de felrakom mindjárt...

(#154324) zozyk válasza h1mpi (#154321) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem az Nvidia ShadowPlay tökéletesen működik.

(megvártad,amíg a youtube befejezi az optimalizálást?
Először nálam is ratyi a minőség,de pár perc múlva 1080p60 lesz.)

Akkor OK. :D

[ Szerkesztve ]

(#154325) h1mpi válasza zozyk (#154324) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én voltam bfasz csak a YT-on kell FHD-ba rakni: :B :U (a játékban is én voltam, mert tudom hogy nem szabad semmire rámenni mert egy törmelék kupac és borul a több tonnás tank... hihető ;] :O )

[link]

Íme a moment :D Hova lehet elküldeni a havi vicces videókba? :P

[ Szerkesztve ]

(#154326) po1son


po1son
addikt

Vendetta kapott sebzés nélkül. ;]
Lehet mondani, hogy gyerekjáték volt, már olykor sajnáltam az ellenfelet.
1648 alap xp és 231.471 nettó kredit + 150.000 nettó kredit a küldetés javításért. :))

replay

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#154327) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Haverral az elmúlt hónapokban kellett játszanom szakaszba, hogy legyen ki lehozza neki a csatákat. ;]
Kedvet kaptam az utóbbi hetekben a "visszatéréshez". Nézegettem semmi nagy változás nem történt.

Pár hete kaptam egy női legénységet, nem foglalkoztam a kiképzésével, hogy majd visszatérek rá. Minden kliensindításnál feldobta, de most a frissítés után ez megszűnt. Mi lett vele szerintetek?

(#154328) h1mpi válasza po1son (#154326) üzenetére


h1mpi
nagyúr

komoly kör :C bíztam hogy ezt megkapom a csomagból, de csak 4-es szarok voltak. Még talán erre az egyre vágyok, de pénzt nem adok ki érte :P

[ Szerkesztve ]

(#154329) Lovi24 válasza grizlisandor (#154327) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Kár volt nem foglalkozni vele, mivel ez kompenzáció volt és csak a frissítésig lehetett igényelni...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#154330) Yofej75 válasza grizlisandor (#154327) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Azt a nőcit bizony felfalták a kannibálok.

Frissítésig lehetett (kellett) beültetni egy tankba és ott marad de eszerint téged elhagyott a cafka...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#154331) grizlisandor


grizlisandor
addikt

(#154329) Lovi24; (#154330) Yofej75:
Köszi, akkor ezt elrontottam. :O

(#154332) Yofej75 válasza grizlisandor (#154331) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nincs mit.

Ne felejtsd: No woman no cry :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#154333) lacibacsi válasza jano_77 (#154303) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem a %-os bónusz csak január 15-ig (vagy meddig?) lesz érvényben... Persze örülnék, ha az is márciusig tartana. De gondolj bele: ha marad a bónusz, akkor kevesebbet kell free XP váltásra (vagyis gold-ra) költeni. Az meg nem jó a WG-nek...

(#154304) Jadro: Ha nem veszel speciális csomagot, akkor a randomból azért nehéz a bónuszt összegyűjteni, mert az mind a négy félét dobálja. Persze amikor te kreálsz díszeket, akkor tudsz választani, hogy melyik témához készüljön, de sokszor szívat a díszgyár, mert hiába kell neked mondjuk hegyes csúcsdísz, egymás után dob három csillag alakút, persze a töredékeid meg fogynak közben bőszen...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#154334) Razermazer válasza lacibacsi (#154333) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát ja ezért is volt nehéz haladni, mivel én beállítottam hogy mit szeretnék, nem bíztam a gép randomítására úgy olcsóbb, de ha te választod akkor 960 töredék. Van ám ott kultúra rafinéria.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#154335) po1son válasza h1mpi (#154328) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, elégé szigorú MM besorolása lett, ritkán vagyok vele top tier mostanság. :(((
Egyébként biztos tetszene neked, gyorsan tölt - lehet tornyozni - van gundep - magas átütés - kellemes mobilitás a t34hez képest - magas látótáv - talicskával hozza a kreditet. :K
Szerintem az egyik legsokoldalúbb tank a tier8 prémek között, ha okosan játszik vele az ember nagyon szép köröket lehet vele alkotni low-mid tierben is.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#154336) zozyk


zozyk
addikt

Eddig jól alakul ez a karácsonyi szezon... :D

Eddig behúzva:
Type 59 :DDD
AMX 30B (1000 éve ki volt fejlesztve)
M41 Bulldog -> T49 (Már csak meg kell venni)
MT-25 -> LTG
M44 -> M12
Crusader SP -> FV207
+ eBay-en rendeltem egy T95E2-őt :B

Még amit be kéne fejezni:
SP I C -> Indien-Pz
S 51 -> SU-14-2

+ kifullozni jópár tankot,illetve kreditet farmolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#154337) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egy, csak egy legény van talpon a vidéken, Meddig a szem ellát puszta földön, égen; Szörnyű vendégoldal reng araszos vállán...

[ Szerkesztve ]

(#154339) h1mpi válasza h1mpi (#154337) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én sebeztem 3952-t a csapat 5509-et.... sajnos nem lett meg az álmom, hogy többet sebezzek, mint a csapatom :DDD viszont mentem egy 9500-as wn8 kört :))

Amúgy ez az M41GF olyan, mintha tier limites lenne...sok 8 kevés 9 szinte alig 10

[ Szerkesztve ]

(#154341) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki mondja már meg mit kezdjek az IS-el? Jött egy T-10 és még goldal is pattogtam róla. Semmi páncélja nincs, széthugyozzák a lightok is.

(#154343) galervin93


galervin93
őstag

A sok egyéb meccs mellett gondoltam egy karikára kigurítom őkelmét is. Nem tudom megunni. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154344) Jadro válasza h1mpi (#154341) üzenetére


Jadro
veterán

Én kvázi medként használtam a nem olyan rossz mozgékonysága miatt. Rátoltam a kisebb ágyút és sokszor meglepődtek a kvázi gyors reload-on. A páncéljára túlzottan nem lehet használni. A 3. legjobb statom van az IS-sel a nehezek között, pont a medium like használat miatt. (A T-10 is ilyen. )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#154345) h1mpi válasza Jadro (#154344) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erőlködök ezekkel az Orosz tankokkal de nem az én világom egyik sem...

(#154346) Razermazer válasza galervin93 (#154343) üzenetére


Razermazer
őstag

Én is erre hajtok, a kedvezményeket is erre az ágra költöttem, csajok már megvannak bele. Csak jussak túl a spic-en, aztán az indien panzeren, apránként meglesz.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#154348) galervin93 válasza Razermazer (#154346) üzenetére


galervin93
őstag

Hajrá :-)
Az SPIC-hez kitartás, nekem anno nem.volt hozzá. :-D Az Indien viszont jó lesz! Talán az egyik legjobb ágyú van rajta a nyolcas medek között, viszonylag mobilis, és a torony pattintani is képes. Én nagyon szeretem. Még nem az az abszolút sniper-tank, de viszonylag jól lehet azt is vele művelni (az egyetlen medem, amin periszkóp van!). A PTA pedig egy álom, bitang ágyú egy gyors platformon... Nem veszik el a városban sem, de igazán a nagy tereket szereti, pláne ha akad fedezék, ez akkor a legjobb, ha maga a domborzat jelenti a fedezéket.
Szóval sok szerencsét hozzájuk előre is, szerintem nem fogod megbánni!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#154349) vJokka


vJokka
aktív tag

T-55A TD#8 javítva + Dumitru medál (nem a bokorban kempelve :DDD )

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#154350) Razermazer válasza galervin93 (#154348) üzenetére


Razermazer
őstag

Spicre érdemes rátenni a második löveget és tornyot?, így is csiga lassú, ahogy nézem még lassabb lesz tőle, kifejleszteni kifejlesztem, hiszen nem is tudok továbbmenni enélkül.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.