Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armandus


Armandus
junior tag

És ebből mennyi lesz HD illetve az milyen bitrátával jelenik majd meg?

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#2) SkyLine3000 válasza Armandus (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A cikk 2. sorában ott a link (Yettel ltv). A linken meg tudod nézni, a csomagokat és hogy melyikben mennyi a hd csatorna. A bitrátát asszem nem írják..

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

Ahogy látom, ennek volt az elődje a Telenor MyTV, amit használtam is egy ideig. Ill. föl volt telepítve. :) Ha tévéelőfizetésben gondolkodnék, akkor esélyesen ez lenne belőle még ha drágább is. Se új eszköz, se kábelezés, csak egy app a listában.

[ Szerkesztve ]

(#4) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ismerősnél bemarketingelték magukat. Tesztidőszakra adtak neki 3 boxot és routert.
Hát eddig azt hittem a T-home új android rendszere béna. Na a yettel tv annál sokkal sokkal rosszabb (hacsak az elmúlt 2 hétben nem jött ki rá valami drasztikus frissítés)
A"smart" router frekvencia összevonással adja a wifit alapból, ami miatt van olyan készülék, amivel nem tudsz rá csatlakozni. Ha ezt megoldod egy másik eszközről, vagy lan-on rácsatlakozva, akkor utána se akarta egy laptop látni, hibáa volt külön neve a két frekvenciának. Fogalmam sincs végül hogy sikerült, de megoldottam.

A tv box rendszere rettentő lassú. Csatorna váltás 10 mp mire vált és eltűnik róla a grafikus felület is. A műsorújság szintén rettenet lassú és nem tölti előre a listát, minden alkalommal újra betölti és csak azokat amik épp látszanak, ezért ha dinamuksabban görgetnél, üres listát pörgetsz és jópár másodperc mire betölt.

Sorolhatnám még, de nem értem, hogy nem tesztelik ezeket a rendszereket felhasználói minta csoporttal, vagy simán házon belül?? Egy régi analóg tévé kapcsolgatása fényévekkel jobb élmény volt mint ezek a modern csodacuccok a brutál sávszélességű nettel a seggükben. Óriási visszalépés a régi set-top boxokhoz képest is. Szánalmas a szolgáltatói attitűd ezen a téren.

(#5) JKJ420 válasza gekkoXT (#4) üzenetére


JKJ420
tag

Pont azt írtad, hogy tesztidőszakra kapták. A hivatalos indulás után is meg kellene nézni és összehasonlítani.

(#6) azbest válasza JKJ420 (#5) üzenetére


azbest
félisten

amúgy ez nem egy új rendszer, csak az itthoni bevezetése új

(#7) ricsip válasza JKJ420 (#5) üzenetére


ricsip
addikt

ilyen véres torkú szar majd pont az indításra lesz "készen", erre számítasz komolyan?

Hozzá kellett volna sajnos szokni az elmúlt 12-13 évben (mikor az android 1.0 meg az iphone megjelent), hogy amit most látunk, ez a konzumer informatika és a framewörkös alkalmazásfejlesztés csúcsa. Remélhetőleg a történelemkönyvekben 100 év múlva (ha lesz még akkor írástudó emberiség ezen a bolygón) ez egy mélypontként fog szerepelni, és az utána levő évtizedekben emelkedni fog a színvonal. Van honnan.

[ Szerkesztve ]

-

(#8) gekkoXT válasza JKJ420 (#5) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Úgy értettem, hogy beetetéses akció alatt 3 hónap ingyen és 3 box, sajnos nem béta tesztelő mód ez és persze egy idősebb korosztálybelit etettek be vele a fenti történetemben.

[ Szerkesztve ]

(#9) gekkoXT válasza ricsip (#7) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Így van! Maga az android/google tv rendszer alapvetően teljesen jó.
De ha megnézzük a t-home vagy a yettel tv rendszerét fut rajta a saját launcherük és a tv appjuk. Ezek a silányak nem az alap rendszer. És ez egyértelműen az ő hibájuk és igénytelenségük, ahogy te is mondod, végletesen mélypont a mentalitás.

(#10) tomp


tomp
félisten

Sajtó pipa.
Már csak a frissítések hiányoznak...
-Jelenleg H264-ben mennek a csatornák. Lesz majd HEVC is. Valamikor...
-Lesz majd egyedi csatornasorrend. Jelenleg nincs.
-Dolby Digital hangsáv is érkezni fog.
-Ha olyan eszközzel használjuk ahol nincs a távirányítón dedikált csatornaváltó gomb akkor csak az EPG-ből tudunk csatornát váltani. Ezt majd megoldják.
-sport csatornák közül csak az M4 Sport megy 50p-ben. A többi 25p így darabosak a mozgásuk. A Yettel ÁTGONDOLJA, hogy talán 50p-re emeli ezeket a csatornákat is...
-Android TV-s app indítása lassú. Ezt is javítják majd.
-Google cast még nincs majd lesz.

Nos február 14-én indult a szolgáltatás. Azóta kijött frissítések száma: 0!
Megoldott hibák/hiányosságok száma: 0!
2023-ban ilyen hibákkal/hiányosságokkal elindítani egy új szolgáltatást hááát. Gondolom a csehek felé volt egy megigért határidő amit tartani kellett és hát a ráérésnek meg lett a hatása.

(#11) sajby


sajby
senior tag

Sajnálom,hogy csak Yettel előfizetőkre van egyenlőre korlátozva.Jégkorong Vb-t mindig a Telenor my tv-n keresztül néztem.Arra az 1 hónapra előfizetve(nem ügyfélként)Ezt igy most buktam májusra :)

[ Szerkesztve ]

(#12) mad823


mad823
őstag

A 6kHUF hűség nélkül nem rossz, Balatonra a szezonra jobb, mint a mindigTV (más meg nincs). A boxot nem is értem, mármint hogy ki a célközönség, főleg ha mondjuk tizenre és webOSre is van/lesz app. Szóval majd egy hónap múlva megnézem egy Chromecast with GoogleTV-n...

(#13) atus72


atus72
senior tag

jó mélyre felhelyezhetik a szolgáltatást ...

(#14) Viktor0610 válasza mad823 (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régebbi tv tulajok, akiknek nincs kompatibilis tv-je.
Mellesleg nem feltétlen cél a sok box eladás, ez csak egy lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#15) Viktor0610 válasza sajby (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Át is jöhetsz a Yettelhez. ;] 😊

Samsung Galaxy A54

(#16) mad823 válasza Viktor0610 (#14) üzenetére


mad823
őstag

Világos, de ha tényleg szar a box hardver és/vagy szoftver szempontból, akkor bárki jobban jár egy Chromecast with GoogleTV-vel.

(#17) freeapro


freeapro
senior tag

Ezt az UI-t valami alkalmazás generátorral írták. Iszonyat lassú, brutál nagy késleltetéssel. A TV csatornákat föl/le gombokkal nem lehet léptetni, helyette valami program módban mutatná az adást egy mátrixban (csatorna/idő). De valamiért nem tölt be időben a műsor címe, így üresen lépked, nagyon béna. Kilépés után tovább adta a hangot így két adás hangját hallottam.

Kicsit még dolgozzanak rajta. Úgy tudom a cseh tulaj TV szolgáltatással indult, nem tudom miért nem sikerült ennél jobbra...

(#18) Rick4 válasza mad823 (#12) üzenetére


Rick4
félisten

a 6K annyira nem jó, mivel a directone havi 3590-ért ad egy otthoni műholdvevő beltéribe helyezthető smartkártyát, ahol parabola tányérral nézel 84 műholdas csatit pl ott, ahol korlátos, vagy lassú net van, és kapsz még 5 db eszközre online tévére elérhetőséget, akik egyszerre tévézhetnek, és ebből bármelyik bárhol lehet a világon. És ez ugye lehet 10 eszköz is, ugyanis a kitétel az egyszerre kifejezésen van, azaz ha 10-en használják, akkor is van, hogy max 5-en nézik egyszerre., a csatornák nagy része pedig HD, műholdon fullHD.
Nem kell semmiféle más szolgáltatást venned- rendelned- fizetned, 1 év hűség van, és ennyi.

Ha nem egy háztartásból tevődik össze az az 1+5 használó, és azt a 3590-et osztod hárommal, vagy akár hattal, elég nevetséges havidíj jön ki...

Ja, és a műholdas a saját tapasztalataim alapján saccra 10-12 éve gyakorlatilag nulla hibával működik, az online is megvan már 3-4 éve, samsung tévén, böngészőből, androidos autórádión, telefonokon gond nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#19) tomp válasza Rick4 (#18) üzenetére


tomp
félisten

Én a kábeles Voda TV-t kukáztam és álltam át a Yettel TV-re.
VodaTV box tetű lassú.
Yettel TV-t 2db android TV-s boxal használom. Csatorna váltások gyorsak. Műsor tekerése mintha offline tárolt videót tekernék. EPG-ből korábbi műsor indítás azonnali. Tetszik, hogy a már lement műsort is be lehet rakni a felvételek közé.

freeapro
Kaltura Cloud TV platform UI.
katt

(#20) sajby válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


sajby
senior tag

Ennyire azért nem hiányzik a tévé az életemből 😂
Évente ez a pár hét ami esetleg érdekelhetett eddig.

[ Szerkesztve ]

(#21) Fritz Teufel válasza sajby (#11) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

25p-vel a jégkorong nézése élvezetes lehet. Majd a lassításokon látod a pakkot :C

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#23) zooly


zooly
aktív tag

Vajon miert nem megy sony es sharp androidos tvken?

https://www.ratingraph.com/

(#24) trec12 válasza Armandus (#1) üzenetére


trec12
addikt

Mintha valahol olvastam volna, hogy a HD-k ca. 8 Mbit/sec-el mennek. Jó lenne ha valaki meg tudná nézni...

[ Szerkesztve ]

(#28) sajby válasza Fritz Teufel (#21) üzenetére


sajby
senior tag

Nyilván most nem fogom nézni. Régi my tv-t fizettem elő az elmúlt években. 😁

(#29) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár hozzászólást töröltem.
Ezt a vonalat fejezzétek be!

Samsung Galaxy A54

(#30) LyonnaisFan1 válasza sajby (#28) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nezd meg a MindigTV-t, hatha az lehet alternativa.
Annak is van asszem ilyen mobilos csomagja, amit Androidon is lehet nezni appon keresztul.
A Sport1 es 2 meg valamelyik pakkban biztos megtalalhato. A magyar erdekeltseguek sztem inkabb az egyesen lesznek, a tobbi a kettesen. Meg, ahogy szetdobalgatjak a meccseket a ket csatornara. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31) y2K_o


y2K_o
csendes tag

Lehet tudni, hogy LG tv-re, vagy apple tv-re mikor lesz alkalmazás? Az új Samsung-os olyan lett mint a meglévő android tv-s, vagy javítottak a kezelhetőségén/minőségén?

(#32) Viktor0610 válasza y2K_o (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

LG TV-re várható szerintem rövid időn belül, Apple TV-vel kapcsolatban nincs infóm.

Samsung Galaxy A54

(#33) CharlieDrop válasza #72042496 (#3) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hjah, erről váltottam, mert bedöntötték a yettel előfizumat.
egy másikhoz mentem át, exUPC, nem nem voda. Döbbenet mennyivel jobb a tévé képe, mint a régi yettelnek.
igaz itt, meg sokszor szarakodnak a csatornák :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#34) gulupeti


gulupeti
senior tag

Az én YettelTV-s regemet törölték néhány hónapja, egyszercsak jött egy üzenet, hogy törlik, mert ritkán használom. Nem lehet használni csak sűrűn vagy mindig... :U Én az ilyet nem igazán tudom értelmezni.

(#35) aprokaroka87 válasza gulupeti (#34) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg mindenkinek törölték, március 31-ig.
Mondjuk szerintem az sem túl ügyfél barát hogy a régi Yettel tv-t használókat lényegében kidobták mint macskát.....

[ Szerkesztve ]

(#36) Viktor0610 válasza gulupeti (#34) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ingyenes csomagot használók előfizetését törölte a Yettel, abban az esetben, ha legalább 3 hónapig nem léptél be.

Samsung Galaxy A54

(#37) gekkoXT válasza aprokaroka87 (#35) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Legalábbis üzletileg eléggé béna ötlet volt. Ahelyett, hogy mindenkinek küdték volna, hogy gratuálunk mostantól az újhoz hozzáférsz és mondjuk 1 hónap totál ingyen. Rengetegen tesztelték volna úgymond és biztos lett volna belőle leeső maradó előfizető. Így most nulláról, sőt minusz 10-ről kell kezdeeni a meggyőzést, hogy ha ügyfeleket akarnak erre a szolgáltatásra. De hát mit tudom én kis senki.

(#38) Viktor0610 válasza gekkoXT (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt ilyen akció, csak bizonyos csomagokra. ;)

Samsung Galaxy A54

(#39) trec12 válasza gekkoXT (#37) üzenetére


trec12
addikt

Egyetértek. Pár fokkal nagyobb esélye lenne nálam a Yettel tévének ha adna ingyenes időszakot a tévé kipróbálására. :) De ha nem is ingyeneset akkor valami töredék áron mondjuk 15 napot. De úgy látszik az ügyfélszerzés csak a tévére nem cél... :(

[ Szerkesztve ]

(#40) cigam


cigam
félisten

Valaki ránézne hogy az M4HD stream mekkora bitrátával jön?

Van valahol egy lista, hogy mely adókat lehet visszanézni/tekerni? Kábelen elég sok adót nem lehet visszanézni/beletekerni "jogi" okokból.

Csak Yettel hálózaton működik, vagy bármelyik hálózatból elérhető, csak az a lényeg, hogy legyen valamilyen Yettel előfizetés(Esetleg kötelező az otthoni csomagra előfizetni)?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#41) azbest válasza gulupeti (#34) üzenetére


azbest
félisten

lehet aktív fiókonként kellett valami kis jutalékot fizetni a tévécsatornáknak. Így aki nem használta, annak törölhették, aztán pénzért lehetett újra közszolgálatit aktiválni.

De ahogy más is írta, a régi fajta csomagokat mindenkinek törölték márc 31-gyel. Nekem start + hbo ment kukába, amit a régi otthonnet csomagom szolgáltatásra fordítható keretéből használtam. Azt a netcsomagot is törölték sok mással együtt, áttették újabb, kisebb csomagokba hasonló áron az embereket. Korlátlan csomagnál meg lényegében drágábban adják nagyjából ugyanazt.

Az új tévés szolgáltatásból ki is van zárva sok korábbi előfizető. Csak fix telepítésű korlátlan otthonnettel vagy előfizetéses mobilnettel lehet elérni. Korlátos otthonnettel és feltöltőkártyával és külsősként nem előfizethető a tévé.

És mostmár évente van minden szolgáltatónál inflációkövető emelés hűség mellett is. Szóval jövő tavasszal 25% körüli emelésre lehet számítani mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#42) donjohnson válasza cigam (#40) üzenetére


donjohnson
addikt

otthonnet és otthonnet pro mellé kérhető: [link]
amúgy bármilyen hálózaton működik, de önmagában nem adják, hogy ne máshonnan vedd a netet.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#43) trec12 válasza donjohnson (#42) üzenetére


trec12
addikt

Nem csak yettel otthoni net mellé adják. Yettel mobil előfizetéses csomag mellé is kérhető úgy drágább és nincs hűség box sem kérhető.

[ Szerkesztve ]

(#44) Rick4 válasza trec12 (#39) üzenetére


Rick4
félisten

Távollévők között létrejött szerződés 14 napon belül bármikor felmondható, ahogy egy tévét, mosógépet, bármi mást visszaküldhetsz, hogy meggondoltad magad, nem tetszett, úgy ugyanez érvényes szinte minden másra, amit előtte nem tudtál se kipróbálni, se arról meggyőződni, neked meg fog-e felelni.

Megrendeled, kipróbálod, nem tetszik, 14 napon belül visszamondod. A törvényeket kell ismerni és alkalmazni. Ha ők azt kezdenék el promózni, hogy adnak 15 ingyen napot mindenkinek, sokan nekifognának a 8-10 fős családnál egyesével mindenki nevére megrendelgetni, amivel csak rendkívül sok papírmunkát generálnak, de üzlet nem lesz belőle. A boltban a tévére meg a mosógépre sincs kiírva, hogy ha online (ehhez elég csak telefon) rendeled, akkor 14 napig próbálgathatod, ha nem jön be, visszadjuk a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#45) trec12 válasza Rick4 (#44) üzenetére


trec12
addikt

Köszi!
A sweet.tv ad 15 napot alapból mindenkinek utána 390 Ft az első hónap.

[ Szerkesztve ]

(#46) Rick4 válasza trec12 (#45) üzenetére


Rick4
félisten

Mint írtam, minden ilyen cégnek KÖTELEZŐ a 14 napos felmondás lehetőségét megadni, hiszen a TÖRVÉNY szabályozza így a szerződéseket, hogy ezt nem reklámozzák, az más kérdés!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#47) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Azt írja a cikk hogy az HBO Max ingyenes... Hát a nagy lóf@szt. 1990ft/hó....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#48) azbest válasza szaboi6512 (#47) üzenetére


azbest
félisten

Nem az írja, hogy ingyen van, hanem hogy első 3 hónapban lesz ingyenes

(#49) szaboi6512 válasza azbest (#48) üzenetére


szaboi6512
őstag

Igen. De csak otthon nettel.
Azóta tisztázódott.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#50) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Szeretném megrendelni a yettel tv ,de webben csak vissza hívás lehetőség van. Ezt csak személyesen lehet,online nem lehet?

Apa csak 1 van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.