Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#132101) lacibacsi válasza h1mpi (#132092) üzenetére


lacibacsi
addikt

A sandbox-on nincs meg ez az ágyú! Ez most vagy jelent valami, vagy nem, de azt biztosan...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#132102) Vadernagyúr válasza Dr.Én (#132100) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Igen,azt észrevettem :D
Játszok,aztán,ha lesz kérdésem felteszem,köszi előre is :) :R

PSN: joskovagyok199

(#132103) Emu válasza Vadernagyúr (#132102) üzenetére


Emu
őstag

Csak egy tipp:
mielőtt kérdezel, legalább a játék alapjaival kerülj tisztába, különben nem tudunk segíteni. Sajnos (vagy nem sajnos, ezt mindenki döntse el maga) ez egy olyan játék, ami tanulást igényel és aki nem rest utánaolvasni az minden taktikai érzék nélkül tud egy átlagszintet hozni. wotinfo.hu-n, illetve a topikleírásban is sok hasznos infót tudsz szerezni. Hajrá :U

@lacibacsi: grat a T55A-hoz, a kitartás meghozta az eredményt :C

(#132104) Fel válasza lacibacsi (#132101) üzenetére


Fel
addikt

Annyit jelent, hogy az SB kliens a korábbi, 9.17-es verzión alapszik. Ha megnézed, akkor az E-100-nak is csak 235 mm az átütése a 150 mm-es löveggel, és a Pz. VII sincs benne.

(#132105) h1mpi válasza lacibacsi (#132101) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Remélem kikerül, mert értelmetlen játszanom IS4-el ha szembe jön egy ilyen

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#132106) Dewri


Dewri
aktív tag

Most néztem az érkező fejlesztésekről a cikket: [link]

Az új MM talán végre jobb lesz, az új térképkezelés is pozitívum.

A csapatonként 3 arty limitálás viszont nem tűnik újdonságnak, most is többnyire annyit rak be. Vagy előfordul, hogy több van?? Mindenesetre elég szar duma, hogy azért limitálják 3-ra, hogy ne tegyék tönkre a játékot. Nem azért, de 3 már bőven tönkreteszi...

A grafikán is javítanak. A 8 magos processzorok korában továbbra sem az a cél, hogy végre többmagos támogatás legyen, hanem tovább csicsázzák a grafikát, hogy méginkább tudjon akadozni...

Tervezik a ranked csatákat is, de csak tier10-ben.

(#132107) adrian360 válasza Dewri (#132106) üzenetére


adrian360
őstag

most 5 is lehet.

(#132108) Karex


Karex
senior tag

Sziasztok!

Crossfire támogatás van már a játékban? Ahogy túrom a netet, régebbi infók szerint nincs...
Pontosabban AMD dual graphics-ot szeretném kipróbálni, de az egy téma a CF-el ilyen szempontból.

(#132109) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#132105) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kivenni nem kéne azért, csak kapjon valami eszméletlen 30+ töltési időt es akkor lenne bőven idő mögé/mellékerülni es szétszedni. Mert ez igy ebben a formában olyan, mint egy páncélozott arty :(((

(#132110) ollie válasza h1mpi (#132092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várd meg a tier 10-es lightokat, onnantól kezdve már tényleg nem lesz értelme a heavy tankoknak. Én abba is hagyom a játékot, mert nem azért kezdtem el, hogy végül rally játékot csináljanak belőle.

***

(#132111) wwenigma válasza GeneraL_XTX (#132109) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem értem, mindenki sir erte....korabban azt mondtak itt az okosok, amit szembol nehez beloni, meg kell kerülni. Amit egyedül nem tudsz megolni azt a csapattal kell kicsinálni. Most meg megy a sirás....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#132112) Argh! válasza ollie (#132110) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem lesz rally, en probaltam a 10es lightokat inkabb forma 1 hez hasonlitanam :DD

(#132114) BÁ Nutrition válasza Scheff (#132113) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

reszvetem a kommentekhez ;]

egy vmit megjegyeznek nem csak a bokor hanem a bot moge is belehet allni :D

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132115) kchryss válasza BÁ Nutrition (#132114) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem direkt trollkodnak. Ennyi hülye nem lehet. :D
Bár ha azokból a játékosokból indulok ki akikkel csatában találkozni lehet, mégis sokan vannak ilyenek. :(((

(#132116) Dr.Én válasza kchryss (#132115) üzenetére


Dr.Én
veterán

hidd el..sok hülye van.... :D

WOT: kissio

(#132117) CirrMee válasza Karex (#132108) üzenetére


CirrMee
addikt

Amennyire rémlik, eleve hulladék kategóriás kártyákhoz volt anno dual graph mód. Akár tudja a wot, akár nem, gyanítom együtt is mocskosul keveset rúgnának labdába ennél a játéknál.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#132118) SoulReaver válasza Vadernagyúr (#132102) üzenetére


SoulReaver
veterán

Majd rá jössz egyszer, hogy nem mondtam neked hülyeséget.

(#132119) jagada


jagada
őstag

A prém shopban vásárolt goldhoz tartozó kód 8 karakterből szokott állni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132120) kchryss


kchryss
addikt

Olyan jó ilyen skilles defenderekkel csatázni egész nap. :)

(#132121) Dr.Én válasza kchryss (#132120) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ő nekik aztán minek kellett megvenni???? :D
ma én is találkoztam pár nagyon nagy idiótákkal :)

WOT: kissio

(#132122) tucsok. válasza kchryss (#132120) üzenetére


tucsok.
senior tag

van lóvé.... ;]

"So say we all"

(#132123) mcwolf79 válasza kchryss (#132120) üzenetére


mcwolf79
veterán

ÓÓÓÓÓÓ... Én szinte egész nap ilyeneket látok. 10-ből talán 1-2 aki értelmes, a többi mind 50-300 wn8-as zsenipalánta. Eddig a Liberte volt a favorit bolondbiztos noob-tank,most itt az új noob-barát tank, amiben ülve a sok paradicsom nem pusztul ki a meccs első percében, mert ebben talán 2-3 percig is életben maradnak :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#132124) ollie válasza kchryss (#132120) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, az összes streamer sírt, hogy mekkora hülye a WG, hogy ilyen OP tankot tesz be prémiumként a játékba, erre az összes piroska megvette. Még jól is jön a WG-nek, hogy szidják a streamerek, mert ezzel csak nő a bevétele.

***

(#132125) BÁ Nutrition válasza mcwolf79 (#132123) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pedig a legtobb bot artyban uldogel, szal nem tudom minek nekik heavytank

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132126) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#132125) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mesélj még...unalmas. Barmiben ülhet bot.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#132127) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#132126) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arty az bot tank, eleve a szellemisege az. ennel mar csak az lenne jobb ha lenne partizan karakter akit nem lehet latni semennyi távról max ha epp elokap egy rpg-t es belever valami tankba egyet, na akkor kevesebb arty lenne mert az osszes bot menne partizannak ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132128) mcwolf79 válasza BÁ Nutrition (#132125) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem, arty-ban az agyhalottak élvezkednek, akik hülyék a "harchoz".

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#132129) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#132127) üzenetére


fradi81
veterán

Az igazi retardtank nem az arti,hanem ezek a 8-as prémtankok, 15 csata után rájön hogy nagyon minuszos, így inkább beleül a pénznyomdába, ott szinte még lőni sem kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#132130) BÁ Nutrition válasza mcwolf79 (#132128) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem azert mert nem szolnak rajuk ha duplabokor moge allnak :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132131) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#132127) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En csak az arty haterek szellemiseget tudom minositeni. Oda kell menni es megolni, ennyi.

mcwolf79: javaslom azt a screenshotot amit beraktam, igazi agyhalottak ultek artyban. Akit meg eltalal egy noob arty es sir csak magat minositi, hiszen ha olyan pro akkor csak nem kene egy noobnak beloni. Szoval ezert lehetne abbahagyni.

Hal istennek jon az arty rebalance, vegre megnagyobb könnycseppeket fognak tudni okozni. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#132132) mcwolf79 válasza wwenigma (#132131) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most ezt úgy írod,mintha normál játékos sohasem ülne arty-ba.
Én sem tartom magam agyhalott tomato-nak, mégis néha belepattanok a T92 HMC-be vagy GW Tiger-be. Főleg ha kibax az arty már csakazértis beleülök "törleszteni". Szóval ez így nem helytálló.
Amúgy meg továbbra is fenntartom, hogy a heavy döhüngőbe odadurrantott lövedéket feladni nem kell nagy skill. Lehet skill-esen is arty-zni. Mikor a med vagy light tankot kiszeded mozgásból,na ahhoz már kell egy kis arty-s rutin. Heavy-ben csatázva mikor 2-3 másik tankra kell figyelni nem mindig van agyi kapacitása figyelni még arra is ,hogy arty-safe helyen maradjon az ember. Sokszor erre nincs is lehetőség, hanem csak csendben fohászkodik az ember, hogy az arty nehogy telibebaxxa.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#132133) jr1994 válasza mcwolf79 (#132132) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt az eszmecserét fölösleges újrakezdeni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#132134) Dr.Én válasza jr1994 (#132133) üzenetére


Dr.Én
veterán

én jókat röhögök rajt..már van popcorn... :D

WOT: kissio

(#132135) wwenigma válasza mcwolf79 (#132132) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha valaki annyira pro-nak tartja magat, erre is kell legyen kapacitasa. Vagy nem az es ugyanakkora noob mint az a noob aki kiszedte miutan beallt hulldownba es azt gondolta most mekkora kiraly lesz... Reszemrol ennyi. :R

Artyzok en is es anyazok magamban ha kiszednek artyval, de attol még nem nézem le azt aki abban a tankban jatszik.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#132136) zodo válasza kchryss (#132120) üzenetére


zodo
nagyúr

Tele van a játék hasonlókkal még jó hogy nem aktiválok xvm-et csak kíváncsiságból nézek rá egy-egy profilra.

(#132137) mcwolf79 válasza wwenigma (#132135) üzenetére


mcwolf79
veterán

Zárásképp:
Egyébként szerintem félreértetted amit írni akartam. Tömören: jellemzően inkább nem-SPG-ben ülnek azok, akik hülyék a harchoz,mint SPG-ben. Szóval én nem nézem le az arty-val játszókat. Én is szoktam, én is anyázok,ha kiszednek csata közben. Akkor abban a pillanatban rühellem őket ,mint a xart. De távol álljon tőle, hogy azt aki arty-val játszik lenézzem. Azon kevesek közé tartozok,aki szerint egészséges mennyiségben (max. 2 /oldal) kell arty a játékba.
The end

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#132138) po1son válasza mcwolf79 (#132137) üzenetére


po1son
addikt

Én is hasonlóan vélekedek, annyit viszont még hozzá tennék, hogy az xvmet ki kéne venni a játékból vagyis a nem engedélyezett módok közé sorolni.
Gondolom uniqumként, sokszor kerülsz olyan szituációba, hogy nem te vagy a legkönnyebb célpont a pályán jól is helyezkedsz és mégis te vagy az első számú ellenség.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132139) Dr.Én válasza po1son (#132138) üzenetére


Dr.Én
veterán

én soha nem az Uniqum ellenfélre megyek..inkább azt mérem fel ki milyen tankkal van...mennyire van esély, arra hogy át tudjam ütni..és le tudjam győzni...már a meccs elején az jár a fejemben melyik tanknak hol gyenge pontja..merre menjek...honnan lehet jól támadni...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#132140) po1son válasza Dr.Én (#132139) üzenetére


po1son
addikt

Én konkrétan most az artyra gondolok. Sajnos a legtöbb gyenge játékosnak, akkor teljesedik ki a sikerélménye a wotba, ha eltalál egy jó játékost...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132141) rlazol válasza po1son (#132138) üzenetére


rlazol
addikt

artyként nekem elsődlegesen az épp spot alatt lévő a célpont. Azokat a területeket, ahol a heavyk egymással birkoznak és nagyjából folyamatos spot alatt vannak sokszor nehéz artyval belőni, és azt lövöm, aki kijön artysafe-ből, vagy azt, aki máshol épp felspottolódik. Ha van választási lehetőség igyekszem a nagyobb sebzésre menni, illetve, ha valakit ki tudok lőni, aki kritikus helyzetben támad, akkor bevállalom a kisebb sebzést. Lila vagy piros sokadlagos szempont, ha mindkettő lőhető, ha mindkettő kb azonos sebzést szenved és kb azonos fenyegetést jelent.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#132142) Dr.Én válasza po1son (#132140) üzenetére


Dr.Én
veterán

én artyval azt nézem ki hol van..mindegy hogy tomato vagy uniqum...egy ellenfél és kész...vagy le tolom vagy nem...jó persze nem vagyunk egyformák...
sok emberke elég nagyot akar egyszerre kanyarítani... :DDD

WOT: kissio

(#132143) Dewri válasza po1son (#132140) üzenetére


Dewri
aktív tag

Na igen. Mai egyik meccsen a szakasztársamat 1 lövésből kicsapta az arty 1400 hp-ról. A végén az az 1400 sebzése volt csak a gyökérnek, ennyire pro volt... Még szerencse, hogy a wg szerint csapatonként maximum 3 arty majd nem rontja el a játékot. Ja. Nem eléggé...

Más. Nagyon remélem, hogy az új MM tényleg valami normálisabb lesz, mert az ilyen csapatokból már iszonyatosan elegem van... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#132144) kchryss


kchryss
addikt

Azt se tudtam, hogy meg lehet fulladni swamp-on. Rommelnek a tehetséges védelmezőnek ez is sikerült már az első percben. Megérte megvennie. :DDD

Napi mm fail:
Sand river támadó mód, támadó oldal, arty nélkül, náluk egy csomó td és két defender, nálunk egy rakás töltelék heavy. Rég láttam már ennyire esélytelen mm-et a játékosok statjától függetlenül biztos bukta volt. Lehet hogy nem op a defender és 1v1-ben elbánok vele, de mit csináljak ha a csapatom háromnegyede hülye hozzá hogy beüsse, de azárt leállnak vele harcolni:

(#132145) kchryss válasza kchryss (#132144) üzenetére


kchryss
addikt

És a show folytatódik. :C

Artynk megjegyezte, hogy szerinte ki fogunk kapni. Erre a VK-nk kilőtte. :D


Durva mi megy ma hajnalban. A szokásosnál is jobb a színvonal, jól szórakozom. :)

(#132146) Antonius1978 válasza kchryss (#132145) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azert minden hiba, es korulmeny ellenere szorakoztato ez a jatek, tortennek jopofasagok :)
Amugy veszitettetek, vagy nyertetek ?

UI : meg csak annyit, hogy felrohogtem...Csak egyszer nyeritettem hangosabban, akkor amikor Emre kb 3-4-5 evvel ezelott tett egy kijelentest, mar nem emlekszem mit is mondott, de olyan kurvajol volt megfogalmazva, hogy elkapott a rohogogorcs :)

[ Szerkesztve ]

(#132147) 4580693


4580693
senior tag

Már egy ideje goldot szeretnék vásárolni, de sikertelenül. Próbáltam több böngészővel, próbáltam sms-ben, próbáltam pc-ről, próbáltam telefonról, de valamiért nem engedi. Nem lehet, hogy van egy felső határa a garázsban lévő gold mennyiségének?
Már azzal is próbálkoztam, hogy veszek egy havi prémiumot 1000 golddal megspékelve, de úgy sem jött össze a dolog. Vajon hol lehet a probléma? (Azon kívül persze, hogy a wg-től akarok goldot venni). :D

(#132148) Papooo válasza 4580693 (#132147) üzenetére


Papooo
senior tag

Nekem néhány hete a Paypalt nem volt hajlandó elfogadni, bármit csináltam.
Végül (Otp Maestro) bankkártyás fizetéssel összejött.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#132149) Geza26 válasza 4580693 (#132147) üzenetére


Geza26
senior tag

Van pénz a terhelendő számlán? :))

Géza

(#132150) 4580693 válasza Geza26 (#132149) üzenetére


4580693
senior tag

Azért ennyire hülyénnek ne tessék nézni. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.