Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#132051) tucsok. válasza Dr.Én (#132050) üzenetére


tucsok.
senior tag

Egyetértek :Y

"So say we all"

(#132052) Dr.Én válasza tucsok. (#132051) üzenetére


Dr.Én
veterán

tegnap láttam fent a face-n..
:)

WOT: kissio

(#132053) 4580693 válasza ssgt1981 (#132047) üzenetére


4580693
senior tag

Hol a tank?

(#132054) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#132030) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem kb jo ideje nem volt h szandekosan lottem volna csapattarsat de tegnap igen. Sand riven felrohantam egy jo kis sniper helyre t34-85m-el egy buzi su td meg direkt letolt a dombrol pedig lazan elfert volna. Belevertem 2-t mikor elkezdtek loni es elkuldtem a pitsaba. Aztan szepen elmentem lekardozni az ellent. Tier 7 game 2800dmg 7 kill. Nem kekultem be. Eleg jol adja az a tank. Amugy az ilyeneket mikor szandekosan le vagy kitolnak vhonnan legszivesebben megrugdosnam az eletben is... raadasul vmi 40%os bot volt 1000 csataval. A jatekomat nem befolyasolta. Utana is jol ment. Ja meg meg annyi h o is belem lott fel hp-m leverte. Az ellenfel nem is sebzett.. a buntetesem annyi lett h igy nem kaptam aszt. Kb 1090 lett az alap xp

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132055) lacibacsi válasza vJokka (#132045) üzenetére


lacibacsi
addikt

Eddig csak úgy ímmel-ámmal nézegettem az Object küldiket, csak most merültem el bennük alaposabban. Hát.... Van köztük nem egy garantáltan haj-őszítő mission... :Y De szerintem decemberre készen leszek ezekkel is. Már úgy értem, hogy 2020. decemberre... :O

(#132046) ollie: Hogy megérdemeltem-e, azt nem tudom. De nagyon akartam, az kétségtelen.

(#132054) BÁ Nutrition: Ha tiszta az előéleted, akkor simán lőhetsz kettőt egy csatán belül. Viszont a harmadik mindenképpen kékülés, a negyedik pedig bann. Erre vigyázz!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#132056) ollie válasza BÁ Nutrition (#132054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig te nem TD-ben és nem is sniper tankban voltál, vagyis semmi okod nem volt, hogy TD helyet foglaljál el a tankoddal.

***

(#132057) SoulReaver válasza lacibacsi (#132044) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi szépen :)

Csak azért kérdeztem, hogy milyen tankokat kell beszereznem, hogy sikerüljön nekem is a t-55. A medium tankos küldik már meg vannak, de pl a heavy tankost IS-4- el kell majd megcsinálnom, mert messze vagyok a heavy tankok többségétől.

Grille 15 egyre nagyobb csalódás számomra. Ameddig nem szűkül össze teljesen a célkör, csak mellé lő, 5 skilles legénységgel.

Francia 9-es arty-val megint szopás a kis sebzései miatt.

Light meg van Ru meg t37, csak azokkal meg szakaszban jó menni.

(#132058) kchryss válasza Skyhunter (#132041) üzenetére


kchryss
addikt

A géppuskafészek már nem gyenge pont. Nem értem miért szüntetik meg az összes tankon az ilyen gyenge pontokat.
Cserébe nerfelték az elejét, prém lőszerrel könnyebb beütni szemből.

(#132059) jagada


jagada
őstag

Amikor goldot vásárolok mobilról, nem kellene azonnal megjelennie a játékban?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132060) ollie válasza kchryss (#132058) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont a lower plate már gyenge pont.

***

(#132061) Sanya válasza jagada (#132059) üzenetére


Sanya
nagyúr

Sms-en veszel goldot? Drágább megoldás nem volt?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#132062) jagada válasza Sanya (#132061) üzenetére


jagada
őstag

Telefonáltam nem sms.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132063) szallasi007 válasza SoulReaver (#132057) üzenetére


szallasi007
őstag

Grille-vel most már csak a szopás van, sajnos nem tettek ezzel sem jót hogy mikor berakták atom op volt. Most meg úgy fordul mint egy vénember, pontosságával is műveltek valamit. Én szerintem most e3-al próbálnám meg.
Heavy-re meg MAUS vagy Type kell a többi tank kb vicc kategória - heavynek sem nevezném őket.
Lightra én biztos Ru-znék, meg amennyi nyomi van most a játékba az LT15-tel meg az artis küldivel szoptam a legtöbbet.

(#132064) rlazol válasza Dareiosss (#132024) üzenetére


rlazol
addikt

Dareiosss: Egyszeri noob-ba lövéstől senki se kap 1 hónap ban-t, sajnos a barátod bizonyára sokszoros visszaeső, a leírt szitu csak az utolsó csepp volt a pohárban. Fellelebzésre lehetőség nincs. Fontos tudni, hogy a következő lépés a permaban! Mivel a rendszer időszak szinten dolgozik, neki pedig ezek szerint a közelmúltból van sara bőven, az egy hónap lejártakor könnyen lehet, hogy az első ilyen esemélnyél megkapja. Tehát nem felülni provokációnak, nem lövöldözgetni a noob szpottert, még csak figyelmeztető lövéssel sem, mert ha beleszalad, nagy a baj. Hogy meddig? Hát, kb örökre. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#132065) kchryss válasza ollie (#132060) üzenetére


kchryss
addikt

Tudom. Nem az a bajom ezekkel a módosításokkal hogy belőhetetlenek lennének az új verziók. A tendencia nem tetszik. Régebben egy adott része a tanknak (pl felső front lemez) több eltérő vastagságú részből állt. Általában a géppuskafészek és az ajtók gyenge pontok voltak. Ezeket a gyenge pontokat elvették szinte az összes tanktól ami hd modellt kapott. KV1, JT88, jagdtiger, béla esetében már nem gyenge pont a géppuskafészek, is6-nál nem gyenge pont az ajtó. Pedig a valóságban ezek a részek tényleg sokkal gyengébbek voltak. Most arra törekednek, hogy minél egyszerűbbek legyenek a páncél modellek, kevesebbet kelljen gondolkodni, kevesebbet ér a tudás, a gyenge pontok ismerete. Most annyi tudás kell hogy ha nem tudod belőni akkor tölts prém ammo-t azzal menni fog.

(#132066) SoulReaver válasza szallasi007 (#132063) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mire kihúzom ezt a két tankot (E3, maus) addigra új grafika lesz... :D

(#132067) Dr.Én válasza SoulReaver (#132066) üzenetére


Dr.Én
veterán

én meg a dugót a a pálinkás üvegből!!!
maus-ra én is rá fogok menni..brutál tank!!

WOT: kissio

(#132068) SoulReaver válasza Dr.Én (#132067) üzenetére


SoulReaver
veterán

Eleve gyűlölöm a lomha tankokat, bár már mind1iket buffolták.

(#132069) jagada


jagada
őstag

A supportnak angolul szoktatok ticketet írni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132070) Dr.Én válasza SoulReaver (#132068) üzenetére


Dr.Én
veterán

nagyon brutál lett a páncélja , csak azért érdekel...
néztem Scheff videóit,,,és mint ellenfél vettem észre buffot ;]

WOT: kissio

(#132071) 4580693 válasza jagada (#132069) üzenetére


4580693
senior tag

Én csak akkor, amikor annyira be vagyok rúgva, hogy azt hiszem magamról, hogy tudok angolul. :DDD

(#132072) jagada válasza 4580693 (#132071) üzenetére


jagada
őstag

De magyarul írni van értelme?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132073) CirrMee válasza ssgt1981 (#132047) üzenetére


CirrMee
addikt

Jófajta ópé' szépseggű. Szívesen felspottolnám... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#132074) 4580693 válasza jagada (#132072) üzenetére


4580693
senior tag

Szerintem angolul.

(#132075) notika77 válasza jagada (#132072) üzenetére


notika77
senior tag

A dühödet kiadod, amíg írod :)
Ha érdemben szeretnéd, hogy reagáljanak, akkor angolul kell írnod.

(#132076) Borvitéz válasza ssgt1981 (#132047) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

A jó seggű
egy A 20-as orosz light tankra figyelget a képernyőn. :K

(#132077) rlazol válasza jagada (#132072) üzenetére


rlazol
addikt

elvileg van magyar supporter is, de passz, hogy mennyire lassabb vagy gyorsabb jobb v agy rosszabb így az ügyintézés.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#132078) kchryss válasza CirrMee (#132073) üzenetére


kchryss
addikt

Penetrálni kell nem spotolni. Vagy a gyertyát szeretnéd tartani? ;]

(#132079) Dr.Én válasza 4580693 (#132071) üzenetére


Dr.Én
veterán

én ma nagyon telen vagyok...bocsi

kegytelen j mecsket tolok-. :P ;]

WOT: kissio

(#132080) BÁ Nutrition válasza ollie (#132056) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem td helyen voltam, es helyet se foglaltam, van egy kis domb az eszaki hegyek elott, onnan siman lehet lovoldozni tamado módban barkinek. semmi oka nem volt egy 1000 csatas botnak h nekemjojjon 90 fokban es lelokjon, + a csatat is lehoztam nekik. van jopar tusko aki azt hiszi h belelokhet szakadekba stb mert o a td aztán akkor neki szabad. nem. onnan kiralyul lehet loni a lightok spotját es a kozepso régiót is mert pont nem latnak el odaig igy az arty se fog a nyakadba fosni. csata elso par perceben full kiraly hely. raadasul mint mondtam ott lazan elfer 4 tank is, az mas kerdes h annyi felesleges oda de ezt nem nagyon toleralom. 2-t lehetett loni, cserebe kaptam is. biztos gondolta milyen ugyes op jatekos. kb utolso lett 0 dmg-el, ez nem az o csataja volt..
azt meg hozzáteszem h sniper nem sniper, de annak a tanknak 2500 felett van a percenkenti sebzese, 0,35 alatt a szorasa szal pont van letjogosultsaga ott.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132081) CirrMee válasza kchryss (#132078) üzenetére


CirrMee
addikt

Az a következő lépés. Spot nélkül mennél blind shoot -ra? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#132082) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#132079) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

engem ma ver az isten..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132083) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#132082) üzenetére


fradi81
veterán

Engem csak a csapattársak de mára vége :)

moto g72, Ninebot d28e

(#132084) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#132082) üzenetére


Dr.Én
veterán

már én is abba hagytam...
dél felé sok olyan meccsem volt amikor 2 perc alatt ledaráltak minket...sajnos a...most így este rendben volt, csak nagyon utol ért a pálesz és túl merész lettem ami már sok volt...

WOT: kissio

(#132085) xAttilax válasza Dr.Én (#132084) üzenetére


xAttilax
őstag

lehet, hogy mi daráltunk titeket :D

bár sokszor szart nem tettem hozzá és mégis nyertünk

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#132086) K3NZO


K3NZO
senior tag

Furcsa meglepetés ért a minap El Halluf-on. Történetesen az, hogy "spot" nélkül egy Leopard 1 belőtt. Ezt hogyan lehet megcsinálni? A hatodik érzék nem villant fel és sorozatban kaptam a lövéseket a pálya másik végéből. (Nem volt a közelemben ellenséges tank, aki spotolt volna)

"Per aspera ad astra"

(#132087) mcwolf79 válasza K3NZO (#132086) üzenetére


mcwolf79
veterán

Replay esetleg?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#132088) Papooo válasza K3NZO (#132086) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha jól sejtem, valamelyik bevált sniper helyre álltál, ahol minden meccsen tartózkodik valaki. :D
Elengedett egy lövést hogy hátha valakinek betalál, és bejött neki.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#132089) SoulReaver válasza K3NZO (#132086) üzenetére


SoulReaver
veterán

Velem is történt ilyen. Siegfried Line-on azt hiszem H-0 -ban, pont a pálya szélén beálltam, mert senki nem ment arra az oldalra. Aztán 2 perc várakozás után a kutyaházad fv td kicsapott vaktában egylövéssel... De amúgy egy teljesen narancs sárga játékos volt...

Olyan modról mondjuk még nem hallottam, de egy ideje észre vettem, hogy light-al vagy bc- vel előtörök a semmiből egy már felspotolt tankra, domb mögűl, és még spoton sem vagyok, de már fordítja rám a lövegét és lő.... Érdekes.

(#132090) Borvitéz válasza K3NZO (#132086) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

A hatodik érzék késleltetéssel jelez.

(#132091) Dr.Én válasza xAttilax (#132085) üzenetére


Dr.Én
veterán

Lehetséges! :)
szép WN8 :C

Majd ma délután milyen jó lesz....tipikus vasárnap..minden tomato fent lesz :DDD

WOT: kissio

(#132092) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kurvára jó hogy betették ezt a rohadt type5 HT-ot ezzel a gunnal, kb innentől kezdve az összes HT értelmetlen lett, remélem kiveszik a picsába :W

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#132093) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Most kezdem el a játékot.. Valaki esetleg valami tanács? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#132094) SoulReaver válasza Vadernagyúr (#132093) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most hagyd abba... :)

(#132095) h1mpi válasza SoulReaver (#132094) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#132096) rlazol válasza Vadernagyúr (#132093) üzenetére


rlazol
addikt

-ne akarj gyorsan haladni.
-kezd az orosz heavy ággal és állj meg a KV1 nél amíg a térképeket és a tankokat kellőképp meg nem ismered.
-a német ág mindenkinek nagyon szimp, de nem történelmileg hű a játék, ezért nem épp kezdőbarát.
-nézegess videókat, replayeket, streameket, tanulj adatokat, másképp nem leszel jó játékos (linkek az első hsz-ben).
-ha valami konrét kérdésed van (legénység, lőszertípusok, fejlesztés stb.) kérdezz bátran, de az első hszben lévőlinkeken kimerítő választ találsz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#132097) Vadernagyúr válasza rlazol (#132096) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm a normális választ :)

PSN: joskovagyok199

(#132098) Dr.Én válasza SoulReaver (#132094) üzenetére


Dr.Én
veterán

+1 :D

Vadernagyúr
Amit rlazol barátunk ír, azt olvasgasd..
lassan haladj és legyen nyugtatód :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#132099) Vadernagyúr válasza Dr.Én (#132098) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Rendben :D :R

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#132100) Dr.Én válasza Vadernagyúr (#132099) üzenetére


Dr.Én
veterán

ha bármi kérdésed van, írd ide nyugodtan, segítő kezekre mindig találsz itt...
igaz van egy-két örült akit nem kell komolyan venni, de mindig lesz ki segítsen
:)

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.