Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#132901) Elcan válasza popey37 (#132896) üzenetére


Elcan
tag

Pontosan. Hol nyerető hol buktató csatákba rak, amikben vagy meg van engedve, hogy azt csináld, amit tudsz, amire képes vagy, vagy nem. Ilyenkor van a 15:1-2-3 és a fordítottja. A legdurvább amiben voltam 15:1 oda és nálunk a leggyengébb játékos volt 6800-as belső értékű. Tele voltunk 10-11 ezresekkel tier X-ben.

(#132902) Veatta válasza 4580693 (#132899) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mit is cseréltél?

(#132903) jagada válasza Veatta (#132902) üzenetére


jagada
őstag

Egy hazafit nyilván.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132904) jagada válasza kchryss (#132900) üzenetére


jagada
őstag

Replay van?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132905) kchryss válasza jagada (#132904) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs, csak utolsót mentem. Annyira nem volt érdekes hogy elrakjam. Simán át lehet lőni a 2 cap-ről egymsára, de most először találtak el. :)

(#132906) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#132898) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mostonaban nem jatszottam azzal a vk-val, mikor bejott a jatekba eleg sokat mentem 200+ csata, valahol a tigris es a tiger p kozott helyezkedik el tulajdonsagokban, konnyebb vele pattintani mint a tigrissel ha jól szogelsz, viszont a dpm az tiger-p vel megegyezo, mobilitas kb mint a tigrise, es meg annyi h szep tank :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132907) dokee78


dokee78
félisten

Nemrég kezdtem el a játékot.
Orosz ágon járok Tier4 T28-nál.
Angol medium ág milyen kezdőnek?

Gondolom hasonló a rendszer a WoW-hoz kredit ügyileg.
Mert wowsban T8-ig viszem a hajókat,mert a fölött sokba kerül a javítás.
Itt is T8 fölött kerül sokba?

(#132908) po1son válasza dokee78 (#132907) üzenetére


po1son
addikt

Üdv a topikba!
Hát én először azt ajánlom, hogy a heavy ágakra gyúrjál rá (1000-1500 csata), amin most jársz t28 az tökéletes, ha a kv1hez értél onnan mindenképpen az IS vonalat válasszad.
Angol med ágat kezdőként maximum tier6ig ajánlom, én leginkább az orosz med ágat vagy a cseh ágat javaslom.
Másrészt javaslom, hogy töltsél le egy aslain módot ahonnan felpakolsz egy hitpoint skins pakkot. Ez segítség neked, hogy tudjad a gyenge pontokat a tankon, máshogy elég nehéz megtanulni.
Tier8 felett sajnos itt is prémium fiók kell, ha nem akarsz mínuszba lenni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132909) dokee78 válasza po1son (#132908) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
IS-2 felé?

[ Szerkesztve ]

(#132910) po1son válasza dokee78 (#132909) üzenetére


po1son
addikt

Őőőő is2 az a kínai ág, az orosz ágon csináljad szépen az is7 ágat. Itt a topikba kezdőknek mindig azt ajánljunk, mert a többi tanktípus (Td, scout, med) kicsikét komolyabb játéktudást igényel. Érdemes az aslain pakkon belül telepíteni az xvm-et, ami a csata során kimutatja az illető pontszámát a játékba. Ha esetleg meghalsz a csata során, akkor érdemes egy jobb játékost figyelni, akitől nagyon sokat lehet tanulni (taktika, helyezkedés, gundep használat stb).
Ami még hasznos lesz számodra az ez tankelemzések. Igaz a sok buff-nerf update miatt már nem mindegyik mérvadó, de aránylag rendben van az összes.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132911) BÁ Nutrition válasza po1son (#132908) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a hitpoint skins az ugye az mikor mutatja h a tankokon hol van a gyenge pont, az szerintem tiltott mod, legalábbis nagyon remelem h az

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132912) Balesz1899 válasza BÁ Nutrition (#132911) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem az.

(#132913) BÁ Nutrition válasza Balesz1899 (#132912) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Ez segítség neked, hogy tudjad a gyenge pontokat a tankon, máshogy elég nehéz megtanulni."
ok
akkor ezt hogy kell ertelmezni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132914) kchryss válasza BÁ Nutrition (#132913) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy értette, hogy nem tiltott. Amelyik áttetszővé teszi a tankokat és látod a belső modulokat az tiltott, amelyik viszont kivülről van ráfestve a tankra azok nem tiltottak.
Pl az ilyen nem tiltott:

(#132915) po1son válasza BÁ Nutrition (#132913) üzenetére


po1son
addikt

Egy új játékosnak kell ez a mód, máshogy szerinted hogyan fog rögzülni neki ez a alaptudás, amikor már több száz tank van a játékba?! Elégé vicces lenne, ha tanks.gg-ről kéne megtanulni az összes tanknak a páncélját.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132916) BÁ Nutrition válasza po1son (#132915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eleg vicces de en ugy tanultam meg
ha a jatekban nem lehet bekapcsolni akkor az ilyen csalo modok legyenek tiltottak, ergo akkor minek a pancel ha ugyse lo ra senki ahol vastag, max ha az rng felreviszi a lovest... ha op vagy megtanulod aztán kesz, ez meg csalo mod
attol fuggetlenul ha hivatalosan nem is az(mondjuk en ugy emlekeztem)
pl indokolatlan elonyhoz juttatja velem szemben tehat csalas, semmivel se kisebb mint mas

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132917) jr1994 válasza po1son (#132915) üzenetére


jr1994
addikt

Miért egy új játékosnak fontos hogy tudja hogy hol van a Chi-Tóban az ammo? Én sem tudom. Nem azt kéne először megtanulni hogy a Tiger P-t hol üti be szemből IS-sel? Mert azt a bohóc skinből nem fogja tudni. Amúgy szemből általában az alváz meg a kupola gyengébb, illetve oldalról vízszintesen a lánc közepe alá nem érdemes lőni mert ott nem szokott páncél lenni mögötte, és akkor nem sebez a lövés. Amit meg a kolléga rendszeresen nem tud belőni, na azt megnézi tanks.gg-n és örül.
BÁ Nutrition: effektív páncélértékeket nem mutat a mod, csak a belső modulokat jelzi. Meg jó ocsmány.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#132918) popey37 válasza jr1994 (#132917) üzenetére


popey37
addikt

azért megnézném azt a játékost aki a játék hevében felkötözi a mesterlövész puskáját a tank csövére és pontos célzott lövést ad le a gyenge pontokra halál pontosan úgy, hogy az ágyúja szórása minimum 0.30. ja és közben kb 30km/h-val repeszt előre.

a fent leírtakat max TD-vel lehet vagy camper üzemmódban.
a gyengepont páncélfestés szerintem sem megoldás, mert ugysem tudsz pontosan oda lőni, a csata hevében nincs idő célozgatni a gyenge pontokra.
közelharcban autotűz bekapcs és lő. távolról meg mindig a tank hátsó fertályát kell célba venni, az oldalát ha lehetőség van rá.

tanulásra jó de csak gyakorlóban. ugyis a saját tapasztalat fogja megtanítani hogy hova lövöldözz.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#132919) popey37 válasza BÁ Nutrition (#132916) üzenetére


popey37
addikt

ezzel az erővel nincs a játékban az xvm, meg a többi nyalánkság amit majdnem mindenki használ. ezek akkor mind tiltott modok? mert nincsenek benne a játékban.

feltolod a jaktor mod pakkot és minden előnyét élvezed, pedig a pakkbol csak a 2 soros garázs van benn a játékban. a többi nincs. tehát mindegyik csaló mod.

ugyanmár.

amig nincs egy hivatalos, wargaming által kiadott tiltó lista, addig moinden modot lehet használni, és ilyen lista sosem lesz, ugyanins a cheat modokat oroszok fejlesztik főképp, talán ugyanazok akik a játékot készítették és fejlesztik.
ebből nem kevés bevételük van. ergo nem fogják megszüntetni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#132920) kchryss válasza popey37 (#132919) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsére már elég régóta van lista. Ezek szerint lemaradtál róla.
Vannak játékosok akiknek a csata hevében is megy a gyenge pontok, modulok lövése. Nem egyszerű, nem minden tankkal lehet minden szituban és a szórás miatt nem is mindig jön be, de ha nézel streamet profiktól akkor lehet látni, hogy nem lehetetlen.

Ami a bohóc skint illeti: kezdő koromban én is használtam, akkor még nem volt tanks.gg vagy legalábbis én nem tudtam róla. Mióta megtanultam a gyenge pontokat és felfedeztem ezeket az online páncél modell nézős oldalakat, azóta nem raktam fel.

(#132916) @BÁ Nutrition:
Az említett mod listában egyébként a 3. kategóriába rakták. Túlzott előnynek tartják, de be akarják építeni a játékba:

"One final category: in-match armor viewer

We believe that this functionality provides a significant advantage. Since we didn’t treat it as a cheat in the past, we are not adding it to the Forbidden Mods List for now. Instead, we are working on our own version of an in-match viewer that will feature a functionality beneficial to the game. Once introduced, mods that offer additional in-match armor critical zone viewing will be added to the List.

Please also note that this applies to in-match viewers only. The mods that some of you have, which only work in the Garage (not during the match itself) are great. To us, they’re not cheating. In fact, we think in-Garage viewers are a really helpful tool that help newer players up their knowledge, and learn to fight better with or against different tanks. It’s only the ones that provide extra information in-match that we don’t think are fair and will be affected by our Fair Play policy."
forrás

(#132921) Simi37


Simi37
őstag

Legjobb taktika a T30 nagyon bevált :D 3 nem alacsony hps at kell lőni és kész ez majdnem mindig összejött, istennek hála nem kellett nyerni...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#132922) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Noobmeter 3900at ir wn8ra az esti mokara a wotlabs meg 1900at. Mit nezett el vmelyik? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132923) jagada


jagada
őstag

Ezt a retek Strv 103-0 szemből hol érdemes lőni a kupolán kívül, mert akár az alvázat akármit lövök rajta nem bírom beütni 10m-ről sem, mondjuk T54E1-el.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132924) adamgreen


adamgreen
senior tag

Sok sikert mindenkinek a mai naphoz :

Végezz 20x a top 5 sebző közt a csapatodban :C :C :C

(#132925) lacibacsi válasza adamgreen (#132924) üzenetére


lacibacsi
addikt

Legalább ennek már kezd kihívás szaga lenni! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#132926) jagada válasza lacibacsi (#132925) üzenetére


jagada
őstag

Potom 25-30 csatából be is lehet húzni. Nem adják ezt a tankot olyan könnyen, ahogy indult a maraton.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132927) adamgreen válasza jagada (#132926) üzenetére


adamgreen
senior tag

Kis tierbe a legegyszerübb megcsinálni. Churchill 3 T14 jövök ;] ;]

(#132928) 4580693


4580693
senior tag

Gratulálok a wg-nek ehhez az op defender szarjához. Egyértelműen a tier 8 királya lett. :C

[ Szerkesztve ]

(#132929) szbalogh válasza lacibacsi (#132925) üzenetére


szbalogh
őstag

Hétvégén elmegy de hétköznap nem lesz rá időm.

Nick: HE_Storm

(#132930) Dr.Én válasza adamgreen (#132924) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is csak azt tudom mondani hogy sok sikert mindenkinek a mostani küldetéshez! ;)
:R

WOT: kissio

(#132931) jagada válasza jagada (#132926) üzenetére


jagada
őstag

Lesz az 40 is eddig 0/6.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132932) Jadro válasza 4580693 (#132928) üzenetére


Jadro
veterán

Hát nem tudom. Ma is STA-2-vel folyamatosan belőttem normál lőszerrel egymás után 3x is. A híre nagyobb szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#132933) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A fele kész! 13 csata kellett hozzá (ami szerintem nem rossz), viszont csupán öt győztes van benne...
Ja, és only low tier!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#132934) Jadro válasza lacibacsi (#132933) üzenetére


Jadro
veterán

Én is a felénél járok. Low tierben könnyebb szerintem is. Nem lehetetlen így hétvégén a mai. Hét közben leszünk meglőve. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#132935) GoTReX


GoTReX
őstag

Van olyan oldal, ami kitér arra hogy milyen felszerelést érdemes tenni az adott tankra? Pro-kontra....

XBOX ID: GoTReX #4839

(#132936) po1son válasza jr1994 (#132917) üzenetére


po1son
addikt

Kérlek szépen másold már ki azt a részt, ahol azt írtam, hogy a modulok helyét kell megtanulni a tankon?! :B
Tessék, itt van a bohóc skin és a tiger-p front páncél. Szerintem elégé egyértelmű, hogy mik a gyenge pontok, aki ismeri a szín jelzéseket.

BÁ Nutrition - Én használtam, de nem érzem magam csalónak. Nálam nem működik az a verzió, hogy leülők és bámulom órákig a tankg.gg oldalt, a szórakozás inkább járjon együtt egy kis tanulással is.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132937) jagada válasza lacibacsi (#132933) üzenetére


jagada
őstag

Nem szeretek pedozni fullvörös csapatokkkal, semmi élvezet nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132938) jagada válasza jagada (#132937) üzenetére


jagada
őstag

Fogalmuk nincs, hogy kinek hová kéne mennie, megy a fullbasecamp.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132939) dokee78


dokee78
félisten

Bocs biztos amatőr kérdés,de miért nem tudom feltenni ezt a löveget?

(#132940) jagada válasza dokee78 (#132939) üzenetére


jagada
őstag

A nagy lánctalp kell rá, vagy erősített felfüggesztés, ennek kicsi a teherbíró képessége, túl nehéz a löveg.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#132941) jr1994 válasza po1son (#132936) üzenetére


jr1994
addikt

Bocs rosszul fogalmaztam. A Tiger P gyenge pontjait kb bármi belövi ami szembejön vele. De mondjuk vegyünk egy T28-at. Szemből elég durva páncélja van, 200 átütés alatt kb csak a kis kupolát lehet belőni. De nem árt tudni, hogy 230+ átütéssel már szinte mindenhol be lehet lőni az alvázát, és az ágyú mellett is. Vagy egy tegnapi eset, faterom játszogatott de még kellett 3x a 2000 sebzés a küldetéshez, gondoltam leülök és 3 csata. Grillével már megvolt a sebzés de kilőttek, mondom addig E3. Beadta himmelsdorfot, mondom tök jó, irány a halál utca. Fel kellett volna tűnnie, hogy az ellen JpzE100 belőtte a hull down IS7-ünket, de kimentem én is a pofonért. Most már tudom hogy a 420-as HEAT viszi az E3 kupoláját is. Egymás után kétszer. Aztán megint az IS7 toronyfrontját. Na, szóval a lényeg hogy nem csak a gyenge pontok ismerete fontos, hanem inkább általánosan, hogy mit mivel hol tudsz belőni. Ehhez sok tapasztalat kell. Nem kell órákig a tanks.gg-t bújni, néha 1-2 keményebb tankot megnézel, aztán apránként rád ragad talán.

(#132918) popey37 "közelharcban autotűz bekapcs és lő" hát elég baj az! Közelharcban pont az a jó, hogy a kis távolság miatt oda célzol ahova akarsz, és általában oda is megy a lövés. Amúgy megnézném ahogy közelharcban auto célzóval lősz a T32 seggére, és csodálkozol hogy richochet :U

(#132924) adamgreen: na, Grillével az pont 20 csata ;] még nem tudom hogy lesz-e kedvem meg időm ma játszani, de ha igen, akkor legalább lesz még egy kihívás a TD15 mellett.

(#132928) 4580693 egy hónapja barlangban laksz? :P

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#132942) dokee78 válasza jagada (#132940) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.

Folytatom inkább az orosz ágat,ez az angol nem arra megy amerre gondoltam. :D

(#132943) apóka válasza jagada (#132923) üzenetére


apóka
aktív tag

Ha jó szögben van, csak a kupolát. Én mostanában csak ezzel megyek, tud pattintani rendesen.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#132944) dokee78 válasza apóka (#132943) üzenetére


dokee78
félisten

Ez melyik mod,hogy kiírja a lepattanót és sebzést?
Aslain?
Vagy gyárilag van benne?

[ Szerkesztve ]

(#132945) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#132924) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

t-28al nem akkora kihivas, csak csinalni kell persze
hetkoznap kb nem lenne ennyi ido ra

egyébként ez a marathon fura full ingyen mert pl ha 1 oraval tobbet bentmaradok 1x meloban mar ki is jon az ara, szal ha annyira kene akkor jobban járnék megvenni, annak legalábbis nem latom ertelmet h a kelletenel komolyabban vegyem hetkoznap, mikor ugye nem is szoktam alapbol jatszani idohiany okan..
jah amúgy sokkal fontosabb h 3xos szorzo van crewtrainingre egesz hetvegen szal azzal jobban megeri foglalkozni :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132946) Djuree


Djuree
félisten

azt a büdös, a mai küldi már bedurvult. ezek teljesen hülyék? eddig tök egyszerűek voltak, de ez? min. 20 csata kell, ez az én kevéske időmmel magában sem egyszerű, a top5 sebző sokszor megvan, de egyáltalán nem mindig. ez nekem sztem 30 csata lenne. az meg ennyi idővel amennyi ma lenne rá, nekem sansztalan. :(
hnap mi lesz? legyél a top3 sebző közt, de mindkét csapatot beleértve, 40 csatában???
forduljanak fel.
akinek van ideje egész nap ezt a szutykot tolni annak meglesz, de inkább találnának ki vmi jó kis kihívást, mint ezt amihez csak qrva sok idő kell, mert ehhez nem nagy fantázia kellett, gondolkozni már lusták voltak valszeg.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#132947) po1son válasza jr1994 (#132941) üzenetére


po1son
addikt

Az a baj, hogy túlbonyolítod az egészet. Ez a mód abban segít, hogy egy alaptudást szerezzen az illető. Amiket te leírsz az már haladó szintű játékosoknak kell megtanulni, akik már magasabb tierbe játszanak.

Djuree - Hát a mai nap lehet nekem sem lesz meg, mert egyszerűen 20 csatát sem vagyok képes játszani....
Egyébként vicces, mert direkt könnyű küldetéseket adnak a legelején, hogy rákapjon az ember a küldetés sorozatra. Itt megint arra megy ki a játék, hogy a gyengébb játékosok vagy akinek nincs több óra szabadideje az a pénztárcájába nyúljon.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#132948) Dr.Én válasza Djuree (#132946) üzenetére


Dr.Én
veterán

én már feladtam...nem folytatom..ezt a ökörséget...tiszta barom mindenki... :(((

WOT: kissio

(#132949) Djuree válasza Dr.Én (#132948) üzenetére


Djuree
félisten

ezt ma én is kihagyom, hétfőn lesz időm egész nap b@szni a rezet, akkor jöhet ilyen pöcsség, de ilyenkor inkább a párommal vagyok, a hétvégét nem áldozom be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#132950) Djuree válasza jr1994 (#132941) üzenetére


Djuree
félisten

közelharcban csak gyors tankok ellen jó az auto célzás, ha köröz gyorsan körülötted manuálisan nehéz célozni meg manőverezni is. ha csak álltok egymással szembe akkor auto célzással pattanni fog nagyobb eséllyel, ilyenkor manuális kell a gyenge pontra.
jgpz e100 belövi az is7 tornyát szemből? erre nem vennék mérget. talán van 1-2 pici pont ahol igen, de nagyrészben le fog csúszni a lövedék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.