Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102946) nyunyu válasza Mcray (#102936) üzenetére


nyunyu
félisten

Ti milyen tankokkal csináljátok / csináltátok meg a WZ-111 küldetést?.

Nekem a francia ag volt a legnehezebb, mivel ARL 44+Foch 155-tel probalkoztam megcsinalni, mert nem volt masik francia keznel.
Sokat szenvedtem a megbizhatatlan francia agyukkal, plusz a pancelzatukat is szenne nerfeltek, igy hamarabb kilottek, mintsem fragot tudtam volna elerni.
Tul keson valtottam AMX M4 45-re. Az sem pancelozottabb, mint az ARL, de legalabb gyorsabban tolt, kevesbe tudjak ellopni tole a fragokat.

Masik szivas a japan volt, mivel nem szeretem a Chi-Tot. Mednek tul nagy es lassu, raadasul papir.
Aztan elkovettem azt a hibat, hogy elvertem 80k freeXPt az O-I-ra, de az meg teljesen jatszhatatlannak bizonyult.
Altalaban arty magnesnek teszi be az MM nyilt palyara, ahol sem a trollgun, sem a kisebbik nem hasznalhato, plane ha diavetites sebessegevel fut a WoT.
Tul sokaig eroltettem a trollgunt, szerintem a kicsi hasznalhatobb, mivel joval gyakrabban, es sokkal konzisztensebben sebez.
Vegul megiscsak Chi-Toval fejeztem be, kar volt az O-I-ra elbaltazni kb. 20 orat.

Harmadik a brit, mivel csak Challengerem volt, az meg eleg karcsu TD, akar alphat nezem, akar a pent.
Aztan ahogy kihuztam a 6th senset a legenysegen, egybol csereltem is le Charioteerre.
Ez sokkal jobban fekszik, jatekstilusban kb. a nerf elotti Hellcatnak felel meg, ket tierrel magasabban.
Csak az a franya -5 gun dep zavar. :(

Kinaiaknal Type 58 hozza a fragokat, WZ-131 poennak jo, neha osszejon vele az arty vadaszat, de kulonosebben nem szeretem.
Plusz vettem egy 110-et, hogy sebzes is legyen. Egyelore meg stock, ugyhogy az IS agyuja van fent, azt meg mar nagyjabol megszoktam az IS-6-on.

Szovjeteket IS-6-tal tolom, hogy a tobbi agon benazas miatt elszenvedett vesztesegeket potoljam.
Obj268-at mar felretettem, mivel BT10-11 kornyeken akkora kempfeszt van, hogy eselytelen hasznalni.
Nem vicces, amikor Prokhorovkan E100+Maus kempel mogottem, aztan en probalok ovatosan elorebb menni, de nyilvan engem spotolnak eloszor.

Amerikaiaknal M6, T29, T71 van teriteken, ezekben meg nem csalodtam.

Nemeteket hagytam a vegere, mondvan E75 meg Ferdi baromira fekszik.
Francokat, tegnap keso este folyamatosan BT10-11-be dobalta oket az MM, aztan max harmat tudtam loni, mire kinyirtak.
Valahogy mindig beszopom az agyhalott csapatokat, aztan a lemming hordaval ellentetes oldalon talalom magamat egyedul.

Egyelore nekem ugy tunik, hogy kb. T6-7 tankokkal lehet legjobban haladni, azok hozzak leggyorsabban a fragokat.
T8+-ban csak szenvedni lehet: vagy hamar kilonek, mert nem segit senki, hiaba van mellettem/mogottem 2 tank, vagy 10 percig varakozom, hogy tortenjen mar valami.
Egyik sem hatekony, orankenti 3-4 frag nem vicces.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.