Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#100051) grizlisandor válasza h1mpi (#100047) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem lehet, hogy átképezted és beraktad valamelyik másik tankba véletlen?

(#100052) h1mpi válasza grizlisandor (#100051) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért annyira nem vagyok szemilis :D A múlt hét óra csak szemebe lenne :B

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#100053) grizlisandor válasza h1mpi (#100052) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak hátha te is úgy jártál, mint én. :D
Kerestem a legénységet, hova lett, erre pár nap után rájöttem, hogy átképeztem őket másik tankba. :W

(#100054) dvids válasza h1mpi (#100047) üzenetére


dvids
aktív tag

A tanulság, hogy el kellene olvasni mit OK-zol le.

(#100055) galervin93 válasza dvids (#100054) üzenetére


galervin93
őstag

Ok.
:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#100056) Greentea


Greentea
senior tag

A Jagdtigert ti hogy bírtátok ki?
Szinte minden csatában (!!) kilő vagy legalább belém lő az arty.. Bárhova megyek mindig megtalálnak.. El Hallufot kétszer kaptam egymás után, Egyszer felmentem az A1-A2 szektorokba, kaptam is egy 700-at, másodjára pedig campeltem a középső részén a pályának és ott is kaptam egy 900-at az artytól, ja és mindig próbáltam úgy helyezkedni, hogy ne legyek sebezhető a részükről.
Most már azon gondolkodom, hogy eladjam... Az ágyút kivéve teljesen fullos, tehát megvan a nagy motor és a lánctalp is + kuplungégető perk is van a legénységen, szóval gyorsabb mozgékonyabb már nem igen lesz..

szerk. Jobban belegondolva a Jgpze100 sem való nekem... Tehát felesleges lenne kihúzni.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#100057) ddt500hu válasza Greentea (#100056) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jobban belegondolva hanyagolnod kéne az összes lassú tankot. És a JT még nem is annyira lassú.
A TD-k 2/3-a ki is esett akkor.

(#100058) h1mpi válasza Greentea (#100056) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az egyik kedvencem. Nem is nagyon emlékszem, hogy arty nagyon kilőtt volna. Nagyon jó camoja van, pedig nem kis darab. Mondjuk fullos, 4 skilles legénység van benne bia+ventivel.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#100059) adamgreen válasza Greentea (#100056) üzenetére


adamgreen
senior tag

Az Obj 263 a te tankod akkor ;]

Jagdtigerbe meg állitolag csokit meg motorolajat kell rakni fullos legénységgel és akkor nem lassu

[ Szerkesztve ]

(#100060) Blue Eagle válasza Greentea (#100056) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nekem a 8,8 cm Pak Jagdtiger prémium van, de eléggé elvagyok vele.
Replay tegnapi.

(#100061) Greentea


Greentea
senior tag

Köszi mindenkinek a választ! :)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#100062) Diarmand válasza adamgreen (#100059) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én is azt hiszem az az én gépem, de odáig eljutni na az már hardkór mazoizmus. Elég ha annyit mondok, SU101 :O

(#100063) #43783936 válasza Greentea (#100056) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tolj le 50-60 csatát t95-tel, és rájössz, hogy milyen fürge kis szöcske hozzá képest a JT :D

(#100064) grizlisandor válasza #43783936 (#100063) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha folyamatosan teszi azt az ember, akkor kínzásnak számít egyedül. :D
Ha platoon-ban teszi az ember, az lehet mennyország is! ;]

(#100065) emre válasza grizlisandor (#100064) üzenetére


emre
veterán

Nincs semmi baj a t95-el, van amikor elég csak megjelenni vele. :DDD
Ja a kép nem friss.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100066) Pete55555 válasza jano_77 (#100010) üzenetére


Pete55555
addikt

Engem is kidobál egyfolytában. Rohadtszar lett ez a peccs...

Ja, és modok nélkül is, mielőtt még valaki arra fogná.

...Szeretem leracsniztatni...

(#100067) vgabri1 válasza Pete55555 (#100066) üzenetére


vgabri1
tag

Szerintem csak mód lesz mivel ha pakkot használtál az hagy maga után szemetet, és az okoz problémát. Mióta frissített módokat használok soha nem lép ki.

(#100068) grizlisandor válasza emre (#100065) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak annyi, hogy lassú meg support nélkül nehézkes vele a játék, ahogy hallottam/láttam.

(#100069) Jolet


Jolet
őstag

Wattajohn üzeni, hogy megnyitotta a Prohardver csatornát és mindenkit szeretettel vár...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#100070) KisApám


KisApám
addikt

Mára abba kell hagynom, ennyi elég volt :DDD

CRUSADER harcos vagyok...
egy noob játékos a közepes TIER-ben, mert azt élvezi.
No meg azért le kellett abból a 10 csatából 2-t hoznom igencsak...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#100071) szbalogh


szbalogh
őstag

Na rávettem magam a tesztszerver letöltésére.
A löwe-t már rég ki akartam próbálni. Nekem tetszik. Pontos jó átütésű ágyú, egész jó csőlehajlás és lényegében szemből belőhetetlen torony. Annyira nem is lassú és rendesen beforgatva a tud meglepetéseket okozni. 3 skilles emberekkel próbáltam.
A CDC nekem túl lassan fordul és annyira papír, hogy ... az ágyú elmegy. Mindenképpen kellenek hozzá olyan modok, amivel meg lehet nézni, hogy az ellenfél mit csinál a ház sarka mögött. Pl. kizoomoló mod, meg autoaim mod is, mert ha kikukucskálsz nincs idő célozgatni. 4 skilles emberek voltak benne.
Megnéztem a Panther 8.8-at is. Az eddigi véleményekkel ellentétben szerintem igen jó gép. Talán a legjobb sniper ebben a tierben ha az RHM-et nem számoljuk. Valami 5 másodperc alatt tölt és nagyon pontos. Lényegében egy mozgékony JG 8.8 :) Annyira nem lassú, mint híresztelik. 4 skilles emberek voltak benne.
A 10-esek közül már csak az obj 263 izgatott valamennyire. Ebbe 150%-os legényeim voltak csak. Így egy picit lassúnak éreztem, de a töltésidő így is meglepően rövid volt. Minden lövésem átütötte a célt és mikor már egyedül maradtam csak egy WTe100, E5, BC 25 trió tudott csak lebirkózni közvetlen közelről. Tényleg brutál a páncélja. Erre rá fogok hajtani.
És most olyat csinálok amit már 3 éve nem, megnézek egy filmet, mert ez a fos ma nagyon felhúzott.

Nick: HE_Storm

(#100072) Because


Because
őstag

van olyan opció, hogy játék közben minimappon lássam a neveket?

[ Szerkesztve ]

(#100073) Tarill


Tarill
őstag

M2 Light - T57 Heavy ág mennyire húzós? szenvedős?

(#100074) emre válasza Because (#100072) üzenetére


emre
veterán

Már a tank vagy a játékos neveit? mert az utóbbi tök felesleges információ.

[link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100075) Because válasza emre (#100074) üzenetére


Because
őstag

köszi, a lényeg hogy lássam azt +2 tieres é az illető

[ Szerkesztve ]

(#100076) emre


emre
veterán

Találtam egy ilyent.
Biztos van itt 1-2 player aki bírja a hasonló modokat.

9.9 XSerzHX WG League Pack, direkt link

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100077) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a francia T9-es arty nagyon faxántos jószág. Rengeteget segít hogy van tornya és nem kell a testet forgatni. KB. Harmadik meccsre meg is lett vele egy küldetés, több mint 5000-et sebeztem vele.
Valaki erősítse már meg : mivel tornyos, így a pillanatkép és sima utazás skill hasznos erre a járgányra? Előbbi szinte biztos, szerintem utóbbi is, bár ennek létjogosultsága megkérdőjelezhető, mert azért ezzel mozgás közben annyit nem lövöldöz az ember. Viszont a toronyforgás közbeni pontosságjavítás hasznos dolog.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#100078) tsiga18 válasza KisApám (#100070) üzenetére


tsiga18
tag

Mi ez az oldal, ahonnan beraktad a képet? (fehér hátterű)

[ Szerkesztve ]

(#100079) mrszitya válasza tsiga18 (#100078) üzenetére


mrszitya
senior tag

(#100080) Lunky88


Lunky88
tag

Újabban az E100 is felderítő szerepet tölt be nálam. :))

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#100081) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem az is8 nem jött be. :N Hiába heavy,olyan puha mint a vaj,még a tornyot is gond nélkül beütik.Mozgékony azt aláírom de ha ilyen tankra vágyom akkor meddel megyek.Azokat meg mind utálom. :D Ezzel kínszenvedés lesz eljutni az is7-ig. :O

Üdv:Viktor

(#100082) sequator válasza Viktoár (#100081) üzenetére


sequator
senior tag

Pedig jó kis járgány. Épp most lett meg az első csillag :)
Medként kell használni nagyobbak közt, saját szintjén azért heavyként is lehet óvatosan.
Sajnos T10ben kretének közé kerülök gyakran, így a vereségeket szokni kell.

sautia

sequator

(#100083) dvids válasza Viktoár (#100081) üzenetére


dvids
aktív tag

Nekem is beletellett egy kis időbe amíg disszociáltam magamban a nehéz tank voltától, de a ráérzés után azért jó kis tank lett. Annyi, hogy kicsit mediumosabban kell játszani, úgy tervezz mindig, hogy minden egyes lövés át fog menni rajtad, pattoghat, de építeni erre nem lehet. A toronyra sem! Nem egy kifejezetten jó tank, de azért sokkal rosszabbak is vannak nála.

(#100084) tsiga18 válasza mrszitya (#100079) üzenetére


tsiga18
tag

Köszönöm :)

(#100085) H.Bencike válasza Lunky88 (#100080) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szia! Én azt szeretném kérdezni hogy a WZ-132 minek teszi be a listába ha látszólag semmit nem "csináltál" vele?

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#100086) Viktoár válasza sequator (#100082) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor nem csak én érzem úgy hogy nehezebb vele jól kijönni egy-egy csatából mint az előtte lévő nehéz tankokkal. :DDD Valahogy sokkal "butább" csapatokba kerülök,bár én sem muzsikálok vele valami fényesen.Remélem változni fog a helyzet.

Sajnos medezni nem is igazán tudok,nincs is med tankom.Illetve van egy 6-os t34/85-öm aztán kifújt.Ez is csak a medes küldetések miatt.Szerintem t8-tól számítva eltűnik a med és heavy közötti éles határ.

Egyrészt nagyon sok med tank van a csatákban és az a 1-2 nehéz tank elveszik a mezőnyben,másrészt meg hihetetlen hogy miket pattintanak és nyelnek el a medek. :) Valahogy egyre kevésbé érzem hogy nehéz tankban ülök és itt most nem csak az is8-ra gondolok.Na és akkor még ott vannak a jó játékosok szakaszba akik végig arannyal lövöldöznek. :D

Tegnap is8-ban ülve 1vs1 szituációban sikerült úgy lecsipegetni egy egy lila conqueror-t hogy meglőni sem tudott. :C Büszke voltam mgamara de sajnos ez ritkaság számba megy nálam. :DDD

Üdv:Viktor

(#100087) Tarill válasza H.Bencike (#100085) üzenetére


Tarill
őstag

mert rálőtt az e100-ra csak ő nem csinált semmit vele

(#100088) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Hali cimborák!

Valaki írja már le, hogy az IS-3-ra milyen töltésgyorsító, stabilizátor és ventilátor kell.

Köszöntem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#100089) fradi81 válasza Kean_Sorbo (#100088) üzenetére


fradi81
veterán

hali ezek.

moto g72, Ninebot d28e

(#100090) Kean_Sorbo válasza fradi81 (#100089) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Kösz mester!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#100091) Bingisz


Bingisz
addikt

Object 263 Ace. Az első 10k+ sebzéses köröm. A vihar a csata vége utáni második percben csapta le a villanyt az egész faluban estére, szóval csak most tudom megmutatni.


Replay.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#100092) Chris0321 válasza Kean_Sorbo (#100088) üzenetére


Chris0321
addikt

Itt megnézheted a tankokra milyen típusú felszerelés megy rá, rákattintasz a tankra majd a modules-re. Ha nagy bevásárlást tartok és nincs még meg a tank én is itt szoktam megnézni biztos jó legyen a felszerelés.

(#100093) Kean_Sorbo válasza Chris0321 (#100092) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszöntem!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#100094) Because válasza Chris0321 (#100092) üzenetére


Because
őstag

bármilyen szintű tankra bármikor rárakható? én még csak most vettem észre, hogy lenne ilyen opció :B

(#100095) Chris0321 válasza Because (#100094) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak pár dolog van ami mindegyik tankra jó és ingyen levehető, az álcaháló, a periszkóp távcső, a szerszámos láda, van ami jó mindenre de csak gold-ért tudod levenni, ilyen a távcső és a többi tank specifikus és csak gold-ért levehető, pl. a töltésgyorsító, stabilizátor, stb. Érdemes bevásárolni akciósan a felszerelésekből de nem mindegy mit veszel meg ezért érdemes megnézni előre a tankot amit fel akarsz szerelni, hogy milyen felszerelés jó rá. Ilyen felszerelésekkel sokat lehet javítani a tankon ezért érdemes felszerelni, de érdemes jól felszerelni ezért nem mindegy mit raksz rá. Inkább kérdezd itt meg az adott tankra mit érdemes felrakni, mint olyan dolgokkal felszerelni ami nem sok hasznot hoz.

(#100096) Because válasza Chris0321 (#100095) üzenetére


Because
őstag

majd akkor jövök, jelenleg 2500 pénzem van így nem nagyon fogok költekezni ez az at8 elvisz mindent :D

(#100097) Chris0321 válasza Because (#100096) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha nincs prémiumod, prémtankod, tarts meg pár 5-ös tankot amivel jól tudsz játszani és azzal farmolj kreditet.

(#100098) ddt500hu válasza Bingisz (#100091) üzenetére


ddt500hu
veterán

Drurva! :C Nekem is csak egy 10k+-os köröm van 22k csata után.

(#100099) Because válasza Chris0321 (#100097) üzenetére


Because
őstag

pár ötös tankot??? viccnek jó... nem megy annyira, hogy ott tartsak. egyedül az AT tier 6-os aztán ennyi :D
amikor már nagyon untam a tier 3 vs 5 lófaxságot vettem egy churchill 3-at goldért az még megvan ő a pénzkereső :)
de most megint a tier 6 vs 8 egy hatalmas baromság, akkor a különbség

[ Szerkesztve ]

(#100100) fradi81 válasza Because (#100099) üzenetére


fradi81
veterán

élvezed te ezt a játékot? :)

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.