Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#100751) nyunyu válasza zodo (#100745) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nincs rajtad periszkop, akkor csak a tank sajat latotavolsagara hagyatkozhatsz, abbol meg a Stug III siman levon mindennel vagy 50%-ot, alig 200 meterrol fogod eszrevenni, ha feled settenkedik.

Meg ha nincs 100%-os legenyseged, akkor meg plane vak vagy.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100752) zodo válasza Chris0321 (#100749) üzenetére


zodo
nagyúr

Négyzet max megjelenítés és a látótáv plusz spot az egyértelmű.
Azért átolvasom a leírást hátha okosabb leszek.
Ettől függetlenül kell egy gyors HT ami tud rejtőzködni mert a mostani az nem állapot. :)

Cirka 20 csatát végig sz rollereztem hogy valamennyire felszereljem az új fiókban, végre megszerzett KV-1-et.
Igazán sikerült lerontani a statisztikát az elmúlt két napban de kora délután jöttek a jó csaták erre most sorra szed ki az arty persze sárgával vagy nem úgy alakul a csata ahogy az elején gondolni lehetett.
Úgy gondolom egy kicsit fürgébb HT-el na meg majd ha ki lesz húzva már egész jó napjaim lehetnek.

nyunyu

Aham. Másik fiókomban van egy G-s csak zéró legénység és álca sincs rajta de egyik kedvencem már ha adja.
Csak hát néha kicsi vagy ép én bénázok ezért feljebb léptem (Jagdpanzer IV) de még inkább nem jött be a TD érzés mikor leláncolnak. Velem szemben pedig eltűnik a mocsok és paff.

[ Szerkesztve ]

(#100753) kchryss válasza Viktoár (#100737) üzenetére


kchryss
addikt

Én Dicker Maxszal toltam le mind a 25 győzelmet. Nem kis szenvedés volt :D
Kb 60 csata kellett hozzá és 1000 wn8-am lett ennyi csatából, szóval rájöttem, hogy nem tudok a dickerrel játszani. 10 csatában nulláztam és soha ennyiszer nem lőtt ki arty, mint tegnap a Dickerrel, ez egy arty mágnes. Mondjuk én 75%-os legénységgel és camo skill nélkül csináltam a HT legénységgel.

[ Szerkesztve ]

(#100754) kchryss válasza zodo (#100752) üzenetére


kchryss
addikt

A fürgébb HT-ot mednek hívják :D
Amúgy kipróbálhatod a KV-1 helyett a KV-1S-t az sokkal gyorsabb. Arty ellen meg olyan helyre menj ahova nem tudnak belőni. Városi pályákon a városba menj oda nehezebben tudnak belőni az artyk és a látótáv is ritkán számít. Ha nyílt pályára kerülsz a KV-1-el akkor ne te menj elől a vaksi tankoddal a puszta közepén. Hagyd, hogy a lightok spotoljanak, már ha van annyi eszük, hogy tegyék a dolgukat.
A TD-k pedig pár patchcsel ezelőtt kaptak egy jó nagy látótáv nerfet. Szóval a legtöbb td tök vaksi lett. Ha nincs előtted valaki aki spotoljon akkor elég nagy kakiban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#100755) nyunyu válasza zodo (#100752) üzenetére


nyunyu
félisten

Multkor mentem egy kort Ferdivel, szokas szerint megallok egyik kedvenc helyemen, hogy szemmel tartsam a kornyeket, erre leparkol elottem 60m-re levo bokorban egy Hellcat.
Ket perc mulva a semmibol meglovik a Hellcatot, es ebben a pillanatban felvillant egy tank, amire ossztuzet zuditva kinyirtuk.

Erre nalam villant fel a Spotted lampa, mert en vettem eszre, nem a Hellcat.
Meg is kaptam assistnak az osszes, nem tolem eredo sebzest.

Gondoltam magamban, jol fel lehetett szerelve a Hellcat, hiszen annak is 370m a latotavolsaga, mint a Ferdinek, viszont en 60 meterrel hatrebb alltam.
Csak rajtam volt tavcso+venti+legenyseg, igy min(391+25%,448)=448 meterre lattam.

HC elvileg 391m-ig lat periszkop nelkul, ha van a legenysegen BIA+latotav novelo skill, venti ugye nincs kabrio tankokon.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100756) nyunyu válasza zodo (#100752) üzenetére


nyunyu
félisten

Stug sokkal jobban jatszhato, mint utana a JgPz IV.

Talan csak az ARL V39-et, meg a Nashornt utaltam nala jobban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100757) Chris0321 válasza zodo (#100752) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-1-re én alapból tettem periszkóp távcsővet mert keveseltem a látótávját, remélem legalább 75%-os legénységgel használod. Itt megnézheted a tankok camo értékét és válogathatsz.

(#100758) #43783936 válasza zodo (#100752) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem nem a láthatatlanság a lényeg, hanem a saját látótáv.
Minél messzebbről szúrod ki az ellent, annál hamarabb tudod kilőni, vagy ha nem te akkor a csapattársak.
Ha tisztában vagy azzal, hogy ki lesz az aki legelőször kiszúrhat, akkor azt kell lőni vagy az elől kell elbújni.
Mivel én arty kivételével mindig erre gyúrom a legénységet, néha elég meglepő felderítési eredményeket produkálok. :)

(#100759) nyunyu válasza nyunyu (#100751) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nincs rajtad periszkop, akkor csak a tank sajat latotavolsagara hagyatkozhatsz, abbol meg a Stug III siman levon mindennel vagy 50%-ot, alig 200 meterrol fogod eszrevenni, ha feled settenkedik.

Eddigi negativ rekord asszem Malinovkan volt, amikor az erdo feloli oldalon tamadtam Stuggal.
70 meterrol meglott egy addig lathatatlan Wolverine.

Maig nem ertem, hogy settenkedett olyan kozel az erdoben, mivel periszkop+halo aktiv volt, figyeltem az akkori szikla peremerol lefele jovoket. (azota mar vagy ketszer atepitettek azt a hegyet, plusz assault is megszunt :( )

Mondjuk a Wolverinenek valami 20%-kal nagyobb az alap latotavolsaga.(310m vs 370m), de ezt ellensulyozta az aktiv periszkop.
Camobol meg elvileg en voltam a jobb, mivel en alltam egy helyben alcahaloval felszerelve, meg a Wolverinenek amugy is rosszabb az alap camoja, mint a Stugnak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100760) nyunyu válasza Chris0321 (#100757) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintem csak olyan heavyre erdemes periszkopot tenni, amin egyreszt elfer a rammer+venti mellett, masreszt el is talalja az ellenfelet 300+ meterrol.

Mittudomen, KV-2 egyik feltetelnek sem felel meg.
(Hajaj, Karelian mennyi tavcsoves KV-2-ot latni tamadokent...)

Ha jol remlik, csak a nemet tankjaimra tettem periszkopot.
Elvileg az M103 meg az E5 is tudna hasznalni, de azokon inkabb a vert stabot hasznalom, hogy fedezekbol kibujaskor ne lengjen annyire be a cso, pontosabban tudjon loni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100761) Chris0321 válasza nyunyu (#100760) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezzel nem igazán értek egyet, mert ha nem is tudod meglőni az ellenfelet de már tudod merre megy vagy hol áll és így tudod merre kell menned, hogy lőni tudj. Arról nem is beszélve milyen kellemetlen ha olyan lő meg akit nem látsz.

[ Szerkesztve ]

(#100762) nyunyu válasza kchryss (#100753) üzenetére


nyunyu
félisten

Én Dicker Maxszal toltam le mind a 25 győzelmet. Nem kis szenvedés volt :D
...
Mondjuk én 75%-os legénységgel és camo skill nélkül csináltam a HT legénységgel.

Bravo, helybol 25%-ot ront a kepessegeiden (celzasi ido, pontossag, toltes, latotav...), ha nem azonos tankosztalyba valo legenyseget pakolsz a premium jarganyba.

Jobban jartal volna egy TD legenyseggel, vagy akar atkepezni a HT legenyeket DMaxra, majd akcio utan vissza.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100763) kchryss válasza Chris0321 (#100761) üzenetére


kchryss
addikt

És akkor megint oda jutottunk vissza ahonnan kiindultunk. Ha a lightok tennék a dolgukat és spotolnának, akkor HT-ra felesleges lenne látótávra gyúrni. De hát randomban a sok simeka közt sokszor tényleg többet ér látótáv.

(#100762) @nyunyu: Egyrészt nincs német td legénységem jelenleg 1 sem. Másrészt szoktam más prém tankba is más olytályból ültetni ha legénységet húzok. Nincs kreditem, hogy állandóan ide-oda képezgessem a legényeket, aranyam még annyi sincs. 75%-al azért már általában játszható a legtöbb tank.
Ja a 75%-os legénységet természetesen úgy értettem, hogy 100%-os legénység 25%-os büntetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#100764) nyunyu válasza Chris0321 (#100761) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor tegyel optikat, az mozgas kozben is ad latotavolsagot, nem csak egy helyben allaskor.

Heavynek meg mindig nem az a dolga, hogy a hatso sorbol lojon vissza.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100765) zodo válasza kchryss (#100754) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak van gyorsabb HT de különben egy kis időre mentem az S verzióval.
Lehet hogy hangya....-t gyorsabb de gyengébb a páncélja szóval cseberből-vederbe.
Városi pálya oké hát ott ritka ha kiszedik az embert de pusztába oly mindegy hova állsz.
Szerintem kinézik "á ott egy tetű lassú ezt kiszedem" mert amikor 3-ből két arty engem szed ki elsőnek, nem igazán tudok másra tippelni mivel elől sem lehettem.
Na de nem sírás csak hát megvisel a múlt két nap.
Mint mondtam az első húsz csata ebből KV-1 tizenhét és beindulni látszott a szekér.

Tudom hogy ez is elég gyengus de nekem már a fele is bőven jó lenne minden csata végére.
Volt még egy-két kék és lila wn8-as köröm de azóta 5 bukó 1 győzelem 2 bukó 1 győzelem, tiszta roller.
14 (40) wn8 559

57 mm project 413 van fent V-2k motor és az új torony az ahhoz tartozó ágyú nincs meg és 75% legénységgel indultam ami most 88% ill. vettem rá ventit.

Másik fiókban használom a periszkópot és töltés gyorsítót mellé.

(#100756) nyunyu

Hellcat-es sztori jó lehetett. :)
Amúgy nekem is jobban fekszi a Stug.

(#100757) Chris0321

Igen csak úgy szórtam a pénz, legénység vásárláskor.
Köszi a linket, eltettem majd meglesem.

(#100758) Mogyesz75

Az ok hogy jó ha kiszúrom már messzire de ...
pl miután meghaltam és nézem a társakat akkor többnél látom hogy ott áll(na) kb 15-20 tankhossz távolságra az ellenfél de ugye eltűnik (nem bújt el) és kb nézel tétlenül.
Na ez a kibaszás mert csak úgy nem tűnhet el valami a síkságban.

(#100766) Chris0321 válasza nyunyu (#100764) üzenetére


Chris0321
addikt

Az, hogy mi a dolga pl. a heavy-nek az csak egy dolog, hogy a játékban mit kell tenned ahhoz, hogy sikeresen tudj harcolni az pedig egy másik. Azt se hagyjuk ki, hogy kivéve a 10-es tankokat a heavy is kerülhet a lista aljára és főleg ha 2 tiernyi a különbség nem túl egészséges nagyon előre menni mert gyorsan garázsmenet lehet a vége. Én jobban szeretem a periszkópot mert nagyobb pluszt ad és gold nélkül átteheted másra és úgyis meg kell állnod célozni mielőtt lőnél és annyi idő alatt be is kapcsol.

kchryss: Sajnos szerintem is így van ez. Arról nem is beszélve, hogy nem mindig ad az MM scoutot ami főleg nyílt terepen elég kellemetlen.

zodo: Szívesen. Arra jobb ha felkészülsz, hogy minél gyorsabb valami annál kevésbé páncélozott.

[ Szerkesztve ]

(#100767) nyunyu válasza zodo (#100765) üzenetére


nyunyu
félisten

Na ez a kibaszás mert csak úgy nem tűnhet el valami a síkságban.

Ez abbol adodik, hogy loves utan par masodpercre esik csak le a camoja a loves utani, sokkal kisebb ertekre, utana visszanyeri az egy helyben allva sokkal jobb alcat.
Ha senki sem lat el odaig, akkor el fog tunni a kepernyorol, akkor is, ha nyilt mezon all.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100768) jr1994


jr1994
addikt

Ilyen amikor lövik amit spottolok :C 10,5 perc szaladgálás, 7+ megtett kilométer eredménye:

Egy szaros harmad osztály :U

Replay azért van, ha valakit érdekel :B

Kár hogy kiirtották a spotra alkalmas pályák jó részét :(

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#100769) kchryss válasza nyunyu (#100767) üzenetére


kchryss
addikt

Illetve a light tankoknak annyi a camoja mozgás közben mint állva, így sokszor előfordul, hogy szaladgálnak össze-vissza és hol eltűnnek hol felbukkannak.

(#100768) @jr1994: Látod látod ha megbújtál volna hátul egy bokorban, mint a többi unikum scout szokott, akkor lehet összejön a tank ász :)

[ Szerkesztve ]

(#100770) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jelentem Frissült az első hsz ! Itt szeretném megköszönni mindenkinek a segítségét ! Sok hasznos tippel észrevétellel és írással járultatok hozzá !

Hesszan fórumtárs a kivitelezésben és hasznos észrevételekkel .

Emre adta modokhoz a linkeket és a videókat !

Rlazol : Rengeteget adott hozzá és én pofátlanul nem vettem át mindent !

Diamand kolega is ott volt még !

Mindenkinek :R

Ez egy kész írás ugyan ,de közel sem végleges ! A cél az volt , hogy a régi elavult oldalt egy már hasznosabb és friss infópanelre váltsuk ! Tehát itt hívnám fel mindenki figyelmét , hogy ez szerkeszthető így továbbra is jöhetnek ötletek sőt . Aki velem nem szimpatizál az küldheti Bingisznek nem haragszom meg érte !

Végezetül Radi8tor1 Moderátornak is szeretném megköszönni a munkát amit tőlem vállalt át :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100771) Diarmand válasza jozefgucci1 (#100770) üzenetére


Diarmand
senior tag

Engem ne említs, hisz amit küldtem, abból semmi nem került be :DDD

Ezt viszont kiemelném :DD

A topikban FLAME-nek minősül ezért kerüld:
az artyk nyakló nélküli szidása
összeesküvés elméletek
ide tartozik a rejtett buff/nerf, a WG általi MM/RNG manipuláció összes fajtája
A topicban OFF-nak minősül, ezért az OFF topicba posztold
jónapom/rossznapom volt
káromkodás

(#100772) jozefgucci1 válasza Diarmand (#100771) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez egésszen konkrétan a Te ismerősöd műve :DDD Rlazol kolega vetette ezeket a szavakat papírra !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100773) Viktoár


Viktoár
addikt

Én meg 50%-os legényeket raktam a dmax-ba. :DDD Nem kevés csata kellett a 25 győzelemhez és az amúgy is alacsony wn8-am is mégszarabb lett. :DDD

Mindegy,feladat letudva,mehetnek a németek a kispadra. :C

Üdv:Viktor

(#100774) H@lede


H@lede
tag

Az érzés amikor 2 mission választ el az obj-260-tól :W :W :W 150 csatából 1x dob be malinovkára ahol esetleg meg lehetne csinálni a 8k spotot :O :O :O

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#100775) sp3cnaz válasza H@lede (#100774) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Ennél már csak az volt nagyobb szívás, mikor 200 dmg választott el a 8000-es határtól. :F Nagyon nem akar összejönni ez a küldetés.

(#100776) MCGaiwer válasza H@lede (#100774) üzenetére


MCGaiwer
addikt

próbálj inkább a sebzésre menni, RU, t54ltw, 13 90, WZ131/132 amivel esélyes egy jó mappon

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100777) CirrMee válasza Diarmand (#100771) üzenetére


CirrMee
addikt

Statisztikai adatokat szabad közölni? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#100778) Warton válasza sp3cnaz (#100775) üzenetére


Warton
őstag

Sőt, nekem tegnapelőtt volt egy jobb. T55A TD15 (6000 dmg, 3 kill)
JgpE100 - Lakeville
Első lövésem egy 800 hps SPIC lánctalpját találta el 0 dmg. :Y Aztán persze valaki más kilőtte. A csata végére összejött 5200 dmg és 4 kill. :W

Ezeket a láncon találásokat nem is értem. Ilyen borzasztó ritkán szokott történni velem, viszont ebben a tankban az a alatt a pár tucat meccs alatt mióta játszom vele rendszeresen szinte minden csatában van ilyen és rohadt frusztráló. Nagyon pontatlan az a löveg, úgyhogy már nem is mesterlövészkedem vele, hanem megyek a nehezekkel a frontra, így egy fokkal jobb. Tkp. ez egy torony nélküli E100, ami a magasabb alfával lett kompenzálva.

Ezeket az Obj260-as küldetéseket nem halandóknak találták ki. :( De a T55A-s küldik is már nagyon nehezek.

(#100779) #84221696 válasza Warton (#100778) üzenetére


#84221696
törölt tag

Láncon lövés: mostanában a Tiger 2-vel "rohangászok" és a 8.8-as ágyút használom, mert a 10.5-es L/68-as löveg még nincs meg. Az L/51-es meg egy vicc. Szóval a Tiger 2 + 8.8 és minden 2. csatában van láncolásom annak ellenére, hogy nem láncolni akarok! :W

(#100780) Telda válasza jozefgucci1 (#100770) üzenetére


Telda
addikt

Köszi a munkátok! :R

(#100781) nyunyu válasza Warton (#100778) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezeket a láncon találásokat nem is értem. Ilyen borzasztó ritkán szokott történni velem, viszont ebben a tankban az a alatt a pár tucat meccs alatt mióta játszom vele rendszeresen szinte minden csatában van ilyen és rohadt frusztráló.

Van ez igy.

Multkor E75-om ele kidugta merolegesen az orrat egy Challenger, kilottem a lanckereket, lanc leesik, nulla.
Baromi lassan javitott, nem tudott visszagurulni, mire betoltottem.
Masodikra lanckerek kozepe fullra becelozva, lanc megint leesett, nulla. :Y
Harmadikra nagy kegyesen beadott 500 sebzest.

Ha szembol lottem volna, akkor nyilvan benyeli a lanctalp, de nem arrol volt szo, hogy a lanckerek oldalrol meglovese az mindig hitboxot er?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100782) Warton válasza nyunyu (#100781) üzenetére


Warton
őstag

Ha nagyon lent találod el oldalról akkor ott nincs hitbox, kvázi a lövedék elmegy a tank alatt.

(#100783) nyunyu válasza Warton (#100782) üzenetére


nyunyu
félisten

Tengelyre celoztam 20 meterrol...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#100784) Warton válasza nyunyu (#100783) üzenetére


Warton
őstag

A célzott pont és a találat között fényévnyi távolság is lehet. :DDD

(#100785) Viktoár


Viktoár
addikt

T9 csata,sand river,támadás mód.

Tortoise-al voltam,sajnos vesztettünk.A csata vége előtt 3 perccel 3 a 4 ellen maradtunk.Ekkor elkezdett írkálni nekem egy T54-es orosz med (jó játékos) hogy egy használhatatlan noob vagyok és miattam fogunk veszíteni aztán megírta a pozíciómat az ellenfélnek.Ő is még csatában volt de csak össze-vissza furikázott a pályán. :U

Én már a tortoise-al nem tudtam volna befoglalni mert nem értem volna oda úgy hogy még a foglalásra is maradjon idő.Elindultam hátha sikerül lelőni a több ellenfelet, még kiszedtem egy E75-öt és lecsipegettem egy WT Auf PZIV-et.egy lövésesre mivel tudták hol vagyok.

Az idő lejárt.én 4700-at sebeztem míg a T54 1600-at.Csata után írtam neki hogyha nem velem lett volna elfoglalva hanem a játékkal és a sebzésre megy akkor talán nyerhettünk volna.

Annyit válaszolt hogy én ne magyarázzak,nézzem meg a statját.... Az ilyet úgy pofán vágnám,azért mert ő akármilyen színű már csak oltani jár a csatába?Pfejj köpedék :((

Üdv:Viktor

(#100786) #84221696 válasza Viktoár (#100785) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kapcsold ki a csetet! :D
Nálam mostanában ki van kapcsolva. Nem látom, hogy valamelyik ostoba mikor szól be, ergó, nem is bosszankodom rajta. :)

(#100787) jozefgucci1 válasza Viktoár (#100785) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább arról mesélj , hogy a torta hogy muzsikál , mert a 2x-es akcióban kihúztam ,de nem vettem meg ! Az AT15 a végén már frusztrált és örültem amikor megszabadulhattam tőle .

Ellenben megvettem az AMX30-at és miután rákerült a nagyobbik ágyú és Zozyk noszogatására képeztem bele jó legénységet egészen használható gép lett . Tényleg Zozykot azóta sem láttam . Lehet azóta is tikkel ha arra a szakaszra gondol :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100788) Because


Because
őstag

amúgy nem gondoltatok arra, hogy többen összeállva lehetne küldiket csinálni vagy húzni egymást? ellenfél és ti is pajtások és akkor hagyják megukat lőni vag yéppen lepattanót adnak. már ha ez működik így meghívásos alapon

(#100789) Bingisz válasza Because (#100788) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze lehet mint mindent, csak büntetik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#100790) h1mpi válasza Bingisz (#100789) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ennek ellenére mindenki így csinálja...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#100791) sebijani1982 válasza Because (#100788) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ugye végig olvastad a játékszabályzatot!!!!

Bármilyen manipulációja a csatáknak az accountod elvesztésével járhat.

Több olyan esetet is hallottunk már, hogy próbálkoztak olyannal, hogy egyszerre próbáltak csatába indulni játékosok, hogy ellenfélként kerüljenek szembe. Ha a WG az ilyet kiszűri vagy reportok miatt kivizsgálják, akkor nagyot lehet cumizni....

Volt egy CW meccs még hajdanán, amikor egy KV-2 csinált hatalmas pusztítást, aztán amikor wotreplays-re is felkerült a videó, kiderült, hogy bundázott meccs volt. Az ellenfél 8-as HT-i seggel mentek a KV-2 elé, hogy sebezzen.....

Szerintem az ilyen magatartást nem kellene szorgalmazni itt a fórumon.

Amúgy a segítség megvan, az összefoglalóban fel van tüntetve jó pár játékos ingame neve, hogy szakaszozáshoz tudj partnert találni.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#100792) Because válasza Bingisz (#100789) üzenetére


Because
őstag

hétvégente szívesen benne lennék pedig ilyen szintezésben :U

(#100791) sebijani1982 : ezért mondom, hogy teljesen ismerős körben privát matchként.aki mondjuk ilyet felrak a netre meg is érdemli...

[ Szerkesztve ]

(#100793) Bingisz válasza Because (#100792) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem ajánlom, hogy ilyet próbálj szervezni itt. :(((
Mindegyik küldetést meg lehet csinálni csalás nélkül. Ebben teljesen biztos vagyok. Ha valamelyik küldetés nem megy, akkor kérdezz, tudunk segíteni, hogy milyen tankkal érdemes, milyen mapon, hol próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#100794) jozefgucci1 válasza Because (#100792) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az csalás lenne és ezt itt sem toleráljuk ! Jó pár embernek megvan már az OB260 a T55A pedig még több embernek . A WG is hagyott időt a küldetésekre , mert év végéig biztosan lehet csinálgatni őket. Az első kettő szerencsével és kitartással megcsinálható könnyen . Azért írom a szerencsét , mert pl LT15 5K spot nem mindenütt elérhető és a HT15 küldi sem ! Magam részéről a T55A-t még célul tűztem ki , mert elérhető lehet az én tudásommal és tankállományommal ,de az utolsó már nem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100795) zozyk válasza jozefgucci1 (#100787) üzenetére


zozyk
addikt

Itt vagyok,nyugi.. :)

(#100796) sebijani1982 válasza Because (#100792) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Végső esetben a honlapon írd be az Activate Bonus Code résznél csupa nagybetűvel:

IDDQD

Ezzel könnyebben tudod megcsinálni a küldiket. FIGYELEM!!!!!! A beírás után csak az első bejelentkezéskor aktiválódik / működik.
Cserébe viszont bármennyi csatában, ha belépve maradsz! Természetesen amikor szerver újraindulás van, akkor vége, ezért érdemes már reggel ellőni, így majdnem 24 órád lesz rá.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#100797) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Hol kell azt beállítani, hogy a tankokat típus szerint sorolja fel a játék a képernyő tetején?
Így:

Nekem most össze-vissza vannak, valami más szisztéma szerint pakolja egymás mellé. Tier szerint talán...
XVM van fent, lehet az okozza a kuszaságot...?!

[ Szerkesztve ]

(#100798) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én nem tudom mit vagytok úgy oda ezen a soft cheat dolgon. Én is csináltam már, hogy véletlen haverral ellenkező oldalra kerültünk, én E100-zal, ő E5-tel és megkért, hogy lőjek már rá lepattanókat a küldetéshez. Nosza töltöttem is az AP-t és lőttem nagy bőszen a tornyára a 750-es pattanókat.
Sőt, egyszer egy piroska E50M-et kértem meg a túloldalt - miután sehogy sem bírta beütni a beforgatott E100-mat -, hogy lövöldözzön már még egy kicsit hagy legyen meg a blokkolt sebzésem, majd ha megvan, jutalmul kiszedhet. Valamit valamiért alapon hagytam hogy kilőjön miután meglett amit kértem, persze nyerésben voltunk, amúgy nem hagytam volna.
Lényeg a lényeg, az, hogy ts-en összeszámolsz valakivel és netán egy csatába, de különböző oldalra kerültök, alaposan meg tudja dobni az aktuális küldetés sikerességét, a megfelelő tankokkal persze. Mindössze egy minimális ész kell hozzá, hogy ne feltűnően segítsetek a másiknak és erre a WG a büdös életben nem jön rá, mivel egyrészt okosak lesztek, másrészt maximum bejelentés alapján nézi meg ezt, nem fog napi több ezer replayt végigszecskázni soft cheaterek után kutatva.
Szóval nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni, csupán ne AFK-zz be egy addig aktív Löwével, hogy a haver Cromwellje kétszer kigyújthasson, mint a két utolsó tank a játékban.

(#100799) Dryman válasza sebijani1982 (#100796) üzenetére


Dryman
aktív tag

IDDQD és IDKFA kódok nálam is működtek....anno úgy 20 évvel ezelett....sőt még a racketjump is ment hátrafutás közben :):):)
azért ne akard már ennyire megtéveszteni a fiatalságot.....
sirvaröhögösfetrengőssmile

(#100800) Because


Because
őstag

neeem, senkit se akarok illegalitásra csábítani :)

most tényleg ezt a két tankot (type 64, churchill 3) akarom a lehető legjobban kifejleszti legényekkel együtt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.