Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#100151) Tomi0703 válasza SoulReaver (#100149) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor egyik T10-zel sem kéne goldot használni, sőt. Hagyjuk már ezt a gold sírást mert engem már rohadtul idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#100152) zozyk válasza Tomi0703 (#100151) üzenetére


zozyk
addikt

Engem meg a goldsírás miatti sírás idegesít... ;]

(#100153) #84221696


#84221696
törölt tag

Legyetek mán férfiak! Ne sírjatok az arany miatt. :D
Mondjuk néhány mázsa a pincémben a boroshordók helyén elférne! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#100154) SoulReaver válasza dvids (#100150) üzenetére


SoulReaver
veterán

És erre írtam, hogy melyik tankot nem lövi át az a qva kibsztt watafakk e100 :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#100155) Diarmand válasza SoulReaver (#100154) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mineson, egyszer egy kiságyús - még a nerf előtti - wattafakE100 a csata elején beírta, hogy fuck e100, i load gold . Szal az E100-at biza nem viszi :DD

[ Szerkesztve ]

(#100156) szbalogh


szbalogh
őstag

Kell az a gold na! Lőjetek vele bátran amennyit csak tudtok :D

Nick: HE_Storm

(#100157) rudii


rudii
tag

Sziasztok! Ha vasárnap este akkor ESL! Több mint 30000 ezer gold összedíjazás! Gyertek és szurkoljatok a kedvenc csapatotoknak! ;)
[ESL Live Stream]

(#100158) Jolet


Jolet
őstag

Srácok ma is volt PH szakaszozás, gyertek bátran a csatornára, vagy ha nincs nyissatok. Vannak nyitott TS-ek is, mi általában a szektoron vagy az FGJM-en vagyunk.
Voltak reménytelen vesztett csaták, de nagyon sokat nyertünk is és közben jókat beszélgettünk. Igazi csapatépítő tréning...

Ma többnyire tier10-ben nyomtuk, leszámítva a lájtozást, összejött pár küldetés is és a napvégi összesítő se sikerült rosszra senkinek sem szerintem.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#100159) Stigma.HC válasza Jolet (#100158) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Eszemben volt, hogy megyek, csak mikor randomban a VIHAR-os gyerek 263-al fogta és kilőtt a 261-ből :D mint csapattárs a csata elején. Kicsit elszállt az agyam és itt hagytam az egészet a fenébe.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#100160) 04ahgy válasza SoulReaver (#100149) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Maus torony, T32 torony, IS-7 torony, 263, ha nem 0 IQ-s játékos használja, T110E3, T95, JgPz E100, és igen, kicsit értelmesebb játékossal az E100-at sem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#100161) dvids válasza 04ahgy (#100160) üzenetére


dvids
aktív tag

No igen, ez itt a gond, nem is a játékosokat kell hibáztatni, hanem a Wargaminget, hogy olyan a prémium lőszer amilyen. Az ilyen nehéz, jól páncélozott tankokat elértéktelenítette.

(#100162) Viktoár


Viktoár
addikt

Nemrég írtam hogy nekem egyelőre szenvedős az IS8.Erre most olyan kört mentem ami elég lett volna a stug 15-ös nehéztank küldetéshez. :DDD

4464 sebzés + 3170 pattintott + 1480 hp veszteség. Azért azt hozzá kell tennem az őszinteség jegyében hogy top tierben voltam. :) Amúgy teljesen kihúztam az IS8-at,már az IS7-re gyűlik az xp. :K Lassan kezdem kiismerni a tankot.

Üdv:Viktor

(#100163) Szepi1979 válasza Viktoár (#100162) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Na az szép, meglepően jó köröket is lehet menni az IS8-al mert sokan lenézik és inkább más célpontot lőnek, pedig az ágyúja orosz szinten kiváló. Én ennyit szerintem sosem pattintottam IS8-al még.

“ nem kell mindig nyerni “

(#100164) Viktoár válasza Szepi1979 (#100163) üzenetére


Viktoár
addikt

A löveg valóban jó de a lövegsüllyedés borzalmas.Az oroszoknál ez "tipushiba" de nagyon szokatlan a tortoise után . :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#100165) Emu


Emu
őstag

Azt hiszem ma egy rossz szót nem szólhatok: :DD


Végre nekem is begurult a T28HTC a garázsba, és ezzel el is értem a kitűzött célt amit teljesíteni szerettem volna, bármi más meglesz az már csak grátisz.

(#100166) h1mpi válasza Emu (#100165) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratula! A 2K-s medium küldis TD-be való sebzést mivel csináltad meg?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#100167) LZs?!


LZs?!
aktív tag

A linkelt csata remekül szummázza ezt a hétvégét...

IS-3 Ace Tanker

6.5k dmg
1.5k spot

Fiery Salient
IS-3
Experience received:1 720 Credits received 62 734
Battle achievements Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

...és 'defeat'

Mert mi a qrva anyjukért tudna ez a sok majom bármit is tenni.

Az egyik legviccesebb jelenet, ahol a "kék" T-54 elvérzik az ~50%-os IS-3 ellen.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#100168) Emu válasza h1mpi (#100166) üzenetére


Emu
őstag

T54-el lett meg, elosontam hátra, és miután ellőtte magát egy hátul kempelő JT kiszedtem full hp-ról, majd azt a T28 proto-t aki próbált neki segíteni. Ezután visszamentem többiek mögé csipegetni.

(#100169) kchryss


kchryss
addikt

xvm szerint 60% esélyünk volt. Hát nem jött össze :)
Én ilyen kilátástalan csatát még nem láttam:

(#100170) Tomi0703 válasza LZs?! (#100167) üzenetére


Tomi0703
őstag

1650 wn8-cal minden, csak nem kék. Az a zöld szint közepe. Vagy ezért van az idézőjel?

Egyébként szép kör.

(#100171) Terek


Terek
tag

cs.
tolja valaki DSR / VSR engedélyezett opcióval a gamet?
samsung t200-asomon 1920-ban homályos képet ad.néztem még ezen kívül jópár gamet,azok mind tökéletes képet adtak szintúgy 1920-as felbontáson.
valami megoldás a probléma kiküszöbölésére?

(#100172) kchryss válasza Terek (#100171) üzenetére


kchryss
addikt

DSR / VSR témában nem vagyok otthon, de 9.9-es patchel jött egy hibás beállítás ami homályos képet okozott sokaknál. Beállításoknál a Grafika fülön "Dinamikus beállítás" NE LEGYEN kipipálva.

(#100173) kchryss


kchryss
addikt

Életemben nem pattintottam még ennyit TOGgal :)
Úgy látszik mostanában csak vesztes csatákban jön össze a tank ász.

(#100174) Because


Because
őstag

na ezzel a churchill-el nagyon jó kis köröket megyek, sikerült egy KV1-et teljes egészében kivégezni (még ha béna is volt az operátor)

[ Szerkesztve ]

(#100175) jozefgucci1 válasza Jolet (#100158) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi az esti szakaszt jó volt ! Szivesen látunk mindenkit az FGJM.hu TS-en van Prohardver szoba ! Jelszó nincs és azért mindig vagyunk páran lehet szakasztársat találni .

Hétvégén sikerült három kilences tankot is kifarmolni végre .Az amx30 eléggé használható ,de a 6. érzék még nagyon hiányzik róla a nagyobbik ágyuról nem is beszélve .

A Tortát nem volt idegrendszerem megvenni . Az AT15 nem lenne rossz ,de a végére már utáltam vele menni .

Nem szeretem rész .:

Végül megvettem a T9 fanszia BC arty-t :DDD Első csatámban full stockként csak vigyorogtam mint a tejbe tök .Ez a forgó torony nagyon jó . Gyorsan szükül 6sec és tölt 27 sec pedig még nem fullos a legénység .Majdnem meg is lette az egyik küldi 91 Hp hiányzott a 3K-hoz :(((

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100176) LZs?! válasza Tomi0703 (#100170) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Tomi0703

Köszi.

Igen, azért az idézőjel... Többször kellett újrahúznom az Aslain pack-et a legutóbbi patch idején, és végül a legutolsó, politikailag korrekt színezés maradt meg.

Részemről nem néztem vissza a replay-t, de úgy érzem, hogy a maradék 14-ből egyedül az IS próbált taktikailag hozzátenni bármit is a meccshez.

Egyébként a másik csapat, az AMX kivételével, ugyanez...

Mindegy, már csak 4k XP az IS-8; az event alatt, 70k-ről húztam fel az IS-3-mat.

Csak azért vettem vissza, mert:

1. meglett a T-54 a Lightweight vonalán és feleslegessé vált a legénység
2. megragadtam a 3 HT frag küldivel, és gondoltam T8-ban egyszerűbb lesz; nem volt az, az utolsó meccsek egyikén lett meg - természetesen egy, a 3 perctől vesztes körben -, ahol ahelyett, hogy még sebeztem volna valamennyit a végjátékban, berongyoltam a tömegbe, hogy kikapjam a 3.-at.

Ó, és egyébként szerintem megint kivágnak egy jó időre játékból... :P

...de az elmúlt két hétvégén legalább már kiismertem annyira a rendszert, hogy adott esetben csak kéküljek, de az automata még ne küldjön kényszerpihenőre.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#100177) MCGaiwer válasza 04ahgy (#100160) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a felsoroltakon mind ott a weakspot, ha meg olyan balfasz, hogy 0.29el nem találja el (vagy olyan szar a szituáció kezelése, hogy nem tud úgy helyezkedni, ahogy kellene), akkor kell a gold, hogy bárhol lőhesse...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100178) Viktoár válasza MCGaiwer (#100177) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért ennyire ne általánosítsunk mert erősen rng függő az is hogy eltláld a gyenge pontot.Persze az akarat szinte mindenkiben megvan hogy a gyenge pontot célozza (már aki tisztában van vele) de az még kevés.El is kell találni és amikor azt dobja a gép hogy bandzsa a lövész vagy mozgó célponta kell lőni akkor nagyobb esélyed van sebezni a golddal.Mondom ezt úgy hogy egy goldot sem löttem el a 14k csatám alatt. :D

Ez az én hülyeségem de ebbe most ne menjünk bele. :DDD

Ja és még előfordulhat az is hogy lepattan a gyenge pontról vagy olyan dolgok nyelik el a lövedket ami ...hát érdekes. ;]

Üdv:Viktor

(#100179) Warton


Warton
őstag

T55A felgyújtós küldire van valami tipp, mert már vagy 1 hónapja ezen vagyok beragadva.

Eleinte Leo1-el próbálkoztam, semmilyen eredménnyel. Arra gondoltam, hogy magasabb tierben mindenki prém tűzoltót használ azért nem megy.

T-34-85M-el próbálkozom újabban és szinte minden csatában van tartály vagy motor lövésem, de csak kb. a csaták ötödében van egy tűz. A legénység fullos, lövészen dead eye perk, már szinte fejből tudom a sűrűbben előforduló 5-6-os tankok üzemanyagtartály helyét. De az is baj, hogyha egyszer felgyújtok valakit és eloltja a második tűzre már nincs elég HP-ja és elpusztul mielőtt újra felgyújthatnám. Vagy el sem oltja és simán elég a francba. De volt már olyan is, hogy megsoroztam egy T-29-est és szinte mindig oda lőttem vagy 5-ször és folyamatosan a motort találtam, de nem akart felgyulladni az istennek se.

Próbálkozom még a T54E1-el is, hátha egy tár felgyújt valakit kétszer, de ezzel még annyira se megy mint a T34-el. Van még Batchatem, amivel tisztán emlékszem, hogy egyszer sikerült kétszer felgyújtani egy E-75-öt, de persze akkor még csak a T28HTC-s küldetéseket gyűrtem. Viszont mivel lejárt a prém fiókom nem szívesen játszogatok T9-T10-es csatákban, ha nem muszáj.

M41 Walker Bulldoggal szinte naponta megcsinálom ezt a küldit, persze az nem számít. :U Ezért is gondolkodom a táras tankokban, de olyan sok médium nincs, ami tárral rendelkezik, ráadásul mind magasabb tierben van. :(
A 20. IS-3 klón helyett betehetnének a játékba egy tier6-os táras médiumot.

(#100180) MCGaiwer válasza Warton (#100179) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kis sebzésű tankkal érdemes próbálkozni. T54e1 tipikusan rossz választás, hiszen előbb meghall a célpont. Másrészt nem a seggét érdemes lőni, hanem az üzemanyag tartályt. ajánlom a cromwellt, cometet, esetleg a t9es brittet, de azt csak azért, mert a HESH nagyobb nagyobb eséllyel gyújt.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100181) LZs?! válasza Warton (#100179) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Warton

Ahogy írták fentebb is már, nagy ROF, mobil/gyors tankkal érdemes.

A modul roncsolás kritikus sebzés, amit lövésre dob az RNG, nem sebzésre; a modul sebződése viszont már a dmg-ből jön.

Quickybaby csinált hozzá "segédlet" videót: How to: MT-12 Incinerator

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#100182) Diarmand válasza Warton (#100179) üzenetére


Diarmand
senior tag

Cromwell. Aztán próbálkozni. És nem a motort hanem kizárólag az üzemanyagtartályt lőni. Finito.

(#100183) lacibacsi válasza LZs?! (#100176) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szeretném megtudni, hogy ma melyik színezés számít politikailag korrektnek?! A 9, vagy a 10 fokozatú skála? Esetleg más? Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100184) Sanya válasza Warton (#100179) üzenetére


Sanya
nagyúr

mi a pontos feladat?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#100185) MCGaiwer válasza LZs?! (#100181) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a modul sebződése viszont már a dmg-ből jön.

pontosabban a caliberből, még pontosabban a különböző ágyúkhoz kötött rejtett "modul sebzés" statból, ami jellemzően egyenlő a caliberrel, vagy +-10%. Tehát egy 10.5ös ágyúnak kb 105 modul sebzése van 300as vagy 400as alfával is, a jpze100nak meg kb 170-180 az 1050es alfával.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#100186) jr1994 válasza MCGaiwer (#100180) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem is lassan csak ez a küldetés lesz hátra mediumoknál, csak a 4. sorozatban. Cromwellel tervezem megcsinálni, E25-tel szakaszban mint QB.
Tud valaki linket adni hol tudom az összes tankra megnézni a gyulladó pontokat képeken? Vagy inkább használják ideiglenesen hitzone skint a cél érdekében?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#100187) emre válasza lacibacsi (#100183) üzenetére


emre
veterán

Nem foglalkozok vele hogy melyik az elfogadott. Én még mindig egy régi eff alapút használok, wn8-al kiegészítve.

Valami hasonló mint ez:

Ez pedig a betöltőképernyőm, az eff mellett wn8 értékkel kiegészítve, tankonkénti csataszámmal és wn aránnyal.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#100188) Tomi0703 válasza lacibacsi (#100183) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azt a színezést használom amit emre berakott, csak minden színnél magasabban vannak a határok olyan 50-100 ponttal. Pl.: nálam 2060-tól kék valaki ha jól emlékszem. A zöld szint is valami 1375-től kezdődik. Aslainst ha használsz, ott ez a sima xvm formula.
Aki itt kék az már tényleg az. Kivéve a 2100-as rerollok, mert azokat 1500-1600-asnak veszem. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#100189) h1mpi válasza Warton (#100179) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy írták ne a motort lődd, hanem az üzemanyag tartályt. Esetleg feltehetsz addig egy weak spot modot.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#100190) jozefgucci1 válasza h1mpi (#100189) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Vagy keresse meg Jano kolegát ő a szakértője a csilli villi modoknak ami az aktuális Horoszkópot is mutatja a bal sarokban jah nem az a DMG panel ..... :DDD Bocs Jano ezt nem hagyhattam ki és semmi rosszindulat nem volt benne . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#100191) h1mpi válasza jozefgucci1 (#100190) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy írja bele az aim botba, hogy csak üzemanyagtartályra lőjön :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#100192) lacibacsi válasza emre (#100187) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Eredetileg én is ezt használtam, azután valaki javaslatára áttértem a szintén az Aslain-ban megtalálható alábbi színezésre:

Igazából azért tettem fel a kérdésem, mert ha egy beszélgetésben elhangzik, hogy "én zöld vagyok", akkor mire gondol(jon) a wot-ban járatos user? Zöld a ...... melyik rangsor alapján? Vagy nincs ilyen egységes, szabványos számítás? Ugye Tomi0703 például átírja az értékeket, te a hat színűt használod, én a tízest. Tulajdonképpen nincs egy olyan egységes valami, ami a világon bárhol, bárkinek ugyanazt jelenti. Az rendben van, hogy nem a szín számít, hanem a mögötte lévő szám (WN8), csak kicsit hiányolom erre vonatkozóan az egységes álláspontot.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100193) Tomi0703 válasza lacibacsi (#100192) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez a színezés úgy ahogy van, szar. Mármint a megnevezések... 650-900-ig átlagos? Az inkább narancs, vagy piros.
Amúgy én nem írom át az értékeket. Amit használok az az original xvm skála.

[ Szerkesztve ]

(#100194) h1mpi válasza lacibacsi (#100192) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Deigho szerint:

1-2499-ig f*s
2500-3499-ig átlagos
3500+ jó

:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#100195) dvids válasza Tomi0703 (#100193) üzenetére


dvids
aktív tag

Az lehet, hogy nem tetszik, de bizony pontosan ezt jelenti az, hogy "átlagos".

(#100196) lacibacsi válasza h1mpi (#100194) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen, igen. Ez már többször ki lett beszélve... Én azért a realitások talaján maradnék.

Amúgy Diegho-nak sincs igaza. A jelenlegi top playernek 6361 a WN8-a (wotinfo szerint). Az átlagszint tehát valahol 3180 Wn8-nél kezdődik... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#100197) Warton válasza MCGaiwer (#100185) üzenetére


Warton
őstag

A tabletemre letöltöttem egy WOT tudásbázis nevű appot, abban a tankok statjainál szerepel egy ilyen, hogy modul sebzés. Ez az érték T6 medeket figyelembe véve a T-34-85 és variánsainál a legmagasabb 115 asszem és a Cromwellnél ez kisebb 100 vagy 105. De gondolom ezt is befolyásolja az rng. Valamilyen %-ban.

Én egyébként úgy tudom, hogy moduloknak is megvan a maguk hp-ja függetlenül a tank hp-jától és a löveg modul sebzése erre vonatkozik. A már említett appban ezek az értékek is feltüntetésre kerültek.
Pl.: a KV-1 üzemanyagtartálya 150 hp, azaz min. kétszer el kell találni, hogy történjen vele valami, ráadásul ez egy tierrel lejjebb van, mint a Cromwell vagy a T-34-85.

Persze tudom, hogy az üzemeanyagtartályt kell lőni, de az nincs olyan egyértelmű helyen, mint a motor pl. Minden tanknál máshol van, főleg oldalról lehet eltalálni. Pl.: a KV típusú tankoknál a torony alatti részen van, IS típusú tankoknál egy picit hátrébb.

(#100198) Terek válasza kchryss (#100172) üzenetére


Terek
tag

ty a választ,de annyit ért mint halottnak a csók,nem változott semmi,ugyanúgy tiszta homály :)
poénból megnéztem egy 2003-as gamet és annál pengeéles a kép.
ezmeg nemelég hogy egy manipulált szar,demég ilyen alap dolgokat se tudnak rendesen optimizálni......
nembaj a della megy befele nekik ezerrel az a lényeg.......

(#100199) MinionFlasH válasza lacibacsi (#100196) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Negatív az átlag pontosan, jelenleg 2015.08.17-én 14óra 20 perckor 6634 wn8 :DDD ;]

Bizonyíték

-szerintem vmi gebasz-

[ Szerkesztve ]

(#100200) Bingisz válasza lacibacsi (#100192) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi ez az 1600-tól kék dolog?
Meg ha a meccs elején egyszer megnyomod a W-t, meg a bal egérgombot, az már citromsárga? WTF?

0-500 piros
500-1000 narancs
1000-1500 sárga
1500-2000 zöld
2000-2500 kék
2500-3000 lila
3000+ nagyon lila

Kb. ilyen a normális színezés.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.