Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51273) kacsyx válasza sultansmith (#51272) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Szerintem inkább tapasztald ki Neked melyik a legmegfelelőbb módszer a fogyáshoz. Én biztos nem az étkezés átalakításával kezdeném, mert nehezebb út és nagyon könnyű belebukni. Inkább a mozgást szeretném meg újra. Elkezdenék biciklizni, felfedezni új helyeket, a lényeg hogy élvezd a tájat, ne azért hajts mert ott van a fejedben hogy fogynod kell. Gyorsan észre fogod venni a változást a jelenlegi étrendeddel is. Mikor már meglesznek az első örömök a mérlegre állva, akkor saját magadtól rá fogsz jönni, hogy táplálkozni is másképp akarsz.
Én 107 kilósan kezdtem el 4 évvel ezelőtt először futni, majd bringázni komolyabban. Mai napig ugyanúgy zabálok mindenfélét mint korábban, csak még többet mint akkoriban és így is nagyon nehezen tudom tartani a 92-93 kilómat, hogy ne menjen lentebb (egy nyár alatt adtam le 15 kilót). Pedig egy étkezéssel meg tudok enni egy csomag spagettit, vagy 4 nagy lángost csülökpörkölttel. Barátnőm a főzelékeket kondérban főzi... :D És nincs sosem étkezési rendem, rengetegszer eszek éjfélkor is. Egyszerűen csak sokat mozgok és szerencsés a szervezetem. Bár ezért mindig mindenki aki gyúr és táplálékkiegészítőkön él, meg grammban méri a kajáját lehord, hogy hogy tanácsolhatok ekkora ökörségeket másoknak. De mások vagyunk, ki kell tapasztalni. Nekem a diéta sosem jött be. Éhesen edzésprogramokat elvégezni nem egy élvezetes program... Enni imádok és sosem fogok lemondani semmiről amit megkívánok. Inkább futok pár kilométerrel többet és ugyanott vagyok vele, csak az evést is élvezhetem, meg a mozgást is...
(még egyszer, nekem ez a módszer vált be, lehet ettől még mások számára gyalázatos tett, elfogadom)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.