Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180669) Hasaggymeg válasza torma1981 (#180658) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Durva terepezés assetommiaz. :D

bardi... szemüvegesen hatványozottan rossz, ma mentem védőszemüveg nélkül, gyógyszemüveg nélkül védőszemüveggel és minden nélkül is. Választhattam mit szeretnék, a szemüvegekre szálló ködpermet, vagy a szemgyengeségem miatt nem látok semmit. :(

szimpláncsak...azért ma munka után a már szürkülödő du. 4 órakor, hidegben, ködben kellett kis agybaj, hogy elinduljál az erdőbe. :U (megkapom én is szinte naponta zasszonytól) Ugyanakkor lakóhelyemtől 7 km-re, lakott területtől egyre tekerek egy kis erdőben még ha amolyan "durvának" is tűnik a képeken. Egyedül, messze a halál f@szán én sem tekernék, itt ha baj van 4kézláb is elkecmergek az első házakig. :) ...arról nem is beszélve, hogy ha mocorgást hallok az erdőben tudom csak őz, szarvas, róka, vagy vaddisznó lehet melyek közül egyik sem jelent veszélyt az emberre...jjeahhiában, ahol már az emberre is veszélyes medve lakja az erdőket, már nem lenne olyan mókás. :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.