Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152501) trialboj


trialboj
őstag

Ma itt is remek idő volt, ki is próbáltam a kamerámat a helyi pályákon, pontosabban azokon ahol a srácok takarítgattak, sajnos ma csak dh arcok voltak, akikkel nem nagy móka a lejtőzés, mert elmennek már az elején, de így is közepesen érdekes videó lett, főleg azoknak akik még nem próbálták ezt a fajta kontentet. A 360 vr videót itt lehet megnézni, /telefonon jobb fent 3 pötty, majd 1080p-t beállítani/ de ez nem túl jó minőségű, (még levelezésben állunk pár emberrel, hogy miért ekkora fos a felbontás), aki viszont rendes minőséget szeretne az ezen a linken találja a tömörítetlen verziót, 1gb, és ezt is telefonon ajánlott megnézni, különben nem újdonság, vagy természetesen bármilyen vr szemüvegen. /4k monitoron, teljes képernyőn, kimondottan tilos ;] /

Két hétvégén volt nálam a kamera, ebből 3 nap volt jó idő, ebből 2 nap, mikor rajtam volt a kamera, sikerült elesni/elcsúszni, ezelőtt több mint 1 évig még csak nevvesebb helyzetem sem volt, de ma rendesen odavertem a térdem. Az első kerék akkor csúszott meg mikor teljesen egyenesen mentem :C ez nem az én hónapom.

u.i
Én nem azt mondtam hogy a berga egy szar, de engem valahogy nem kedvelnek az istenei, mindent igyekszem időben cserélni, lehetőleg jobbra, mégis rosszul sül el majdnem az összes "fejlesztés", az új váltót is ledobta magáról a paripa. :B

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.