Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153051) ZolkoW válasza 6030D (#153042) üzenetére


ZolkoW
őstag

sokkal nagyobb kiakadás lesz attól, amit berakok majd :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153052) ZolkoW válasza Yahhher (#153031) üzenetére


ZolkoW
őstag

egyébként úgy értettem, hogy a Sentier valamelyik online újság szerint volt az év bringája, mindjárt meg is keresem, ez az a teszt: MBR

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153053) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#153052) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A súlya talány nekem,egy egész kilóval több mint hasonló társai,úgy,hogy 1x hajtású. :F Lehet a Bomber olyan nehéz? 29"-os Cube-om 3x váltással,gyári adat szerint 12,7.(~ott is van)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153054) jjeahh válasza Hasaggymeg (#153053) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A trailok ennyit nyomnak, sőt, ennyiért ez még könnyűnek is számít szerintem. Valszeg a váz miatt, vaskosabbak ezek a bringák mint egy xc, mert ezeket már ugribugrira és enyhébb pályázásra is felkészítik. Kipróbálnék én is egy ilyent, meg egy 10 kilós karbon xc-t, mert ha egyszer leváltom a férfiideált, akkor valszeg a kettő közül választok majd valamit. Egy 13kg körüli xc után nagyon király lehet a trail is, kíváncsi vagyok a Kellys után milyennek érzi majd.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153055) Yahhher válasza ZolkoW (#153052) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Jaaa, értem, leesett.. 😀. Egyébként igen, kapott ilyen elismerést. Bàr az olcsóbb kivitel, részben az àra miatt. Én is olyat akartam, de ez sztem szebb. Sokkal nem került többe, meg aztán gondoltam itt az ideje egy kis sram-nek. Megrögzött schimanos voltam mindig is. Remélem nem csalódom benn.

Hasaggymeg: a gumi sokat dob rá súlyban. De nem grammozok úgysem.

Üdv B.

(#153056) 6030D válasza ZolkoW (#153051) üzenetére


6030D
Ármester

Pedelec crosstrekking!? Nyertem? :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153057) Hasaggymeg válasza jjeahh (#153054) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Értem.

(#153055) Yahhher...én sem. :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153058) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#153053) üzenetére


ZolkoW
őstag

ja, ezek nehezebbek. a vázon is van úgy fél kiló, a kerekek sem XC kategória a 30-as belső szélességű felnivel, 2,6-os gumival, a droppert most számolgattuk GrammMájer úrral, kb +400g, az SX szett sem a könnyűségéről híres, bár nem tudom, melyik sor van rajta, sok apróságból könnyen összejön egy kiló.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153059) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#153058) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...így érthető,meg ott a nagyobb rugóút,mely gondolom szintén pár 100 gramm többlettel jár.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153060) jjeahh


jjeahh
nagyúr

A múltkor írtam, hogy egy bizonyos sebesség fölött lejtőn úgy érzem, hogy vészhelyzetben nincs elég időm reagálni, időben kanyart venni, fékezni stb. és brutál megnő a baleset esélye. No, ma csak erősödött bennem ez az érzés, az endurós haverral néha szoktunk gyakorolni egy helyi mini DH pályácskán, ő helyenként 50-60-al zúzza, én meg csordogálok és próbálom fejleszteni a technikámat... de a srác nagy sebességgel ma valszeg nekiment egy fának :( . Szokás szerint csordogáltam utánna és egyszer látom, hogy fekszik előttem a pályán, a sisakja, szemüvegje összetörött és az egész arca full véres, meg sem tudott szólalni, de legalább rendesen lélegzett. Hívtam is azonnal a mentőköt, majd szembe kellett menjek velük és kivezessem őket a hegyre, mert nem tudták merre az arra. Amire kiértünk, már lábon állt a srác és a mentősökkel besétált, szal remélem nincs nagy baja, csak az orra törött el, meg a fején valszeg megsérült valahol. Szal részemről most is azt szajkózom, amit mindíg, felfelé kell keménylegény lenni, nem lefelé, az legalább biztonságos :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153061) Hasaggymeg válasza jjeahh (#153060) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha lábra állt magától jó eséllyel csak a külcsín sérült,remélhetőleg megúszta és tanul is belőle.Erdőben,isten háta mögött nagyon kell vigyázni lefele,a gravitáció nem kegyelmez senkinek és a segítség is messze. :( Jobbulást neki!
Szerk:és felfele ahogy mondod,lehet menni mint az őrült,azt tanácsolom senki se fogja vissza magát,10% fölött meg kifejezetten ajánlatos száguldozni felfele,ami a csövön kifér,teljesen biztonságos. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153062) jjeahh válasza Hasaggymeg (#153061) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én törött bordával hazatekertem anno kb. 20km-t emlékeim szerint, de lehet, hogy többet, már nem tom, aztán itthon már alig tudtam mozogni :D . De remélem, hogy nincs komolyabb baja :K

"10% fölött meg kifejezetten ajánlatos száguldozni felfele,ami a csövön kifér,teljesen biztonságos"
Max infarktust kap :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153063) Hasaggymeg válasza jjeahh (#153062) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Feje,gerince ne sérüljön,a többi általában helyre jön.Ami az infarktust illeti az sem rossz,csak elég masszív legyen,hogy ott végezd helyben,ahol a legjobban szeretsz lenni,mert ha hazavisznek ott már minden lehet,még a bringától is eltilthatnak. :DDD Viccet félretéve,a fokozatosság elve itt is,mint amúgy mindenhol,meglehetősen fontos.Bár a legtöbb bringás infarktusról biztos még mindig a kox tehet. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153064) 6030D válasza Hasaggymeg (#153061) üzenetére


6030D
Ármester

Megakad az eleje, a stucni meg eltöri a szegycsontod. Mindenhol veszélyes. :)

yyeahh: srácnak jobbulást.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153065) jjeahh válasza 6030D (#153064) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Aki 20-as átlaggal mászik... ;] :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153066) 6030D válasza jjeahh (#153065) üzenetére


6030D
Ármester

Én 20-as átlaggal állok!

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153067) twine válasza 6030D (#153066) üzenetére


twine
addikt

Felakadt az ejtőernyőd!? :P :D

(#153068) jjeahh válasza 6030D (#153066) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt meg hogy? :DD Elég durván verethette felfelé és elakadt gondolom, de azért durva :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153070) Yahhher válasza samujózsi (#153069) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Hopp, egy fehér Ideal, jjeahh? :-D
Nem sokat látni a márkából errefelé, erre tessék, abból a kevésből is lenyúltak egyet..

Üdv B.

(#153071) jjeahh válasza samujózsi (#153069) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak ilyen sz*r bringákat lopnak, vagy csak ezeket adja vissza a rendőrség? ;]

Yahhher: gyorsan meglestem az enyém a helyén van-e, de aztán látom, hogy ez ilyen női bevásárló canga.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153072) Hasaggymeg válasza jjeahh (#153068) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kezdő,eddig csak lefele gyakorolta. :o ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153073) jjeahh válasza jjeahh (#153060) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, úgy tűnik az orrát megműtötték, a nyelvét összevarrták és az ujja eltörött, nagyjából ennyivel "megúszta". Meg azt mondja csak a mentőben tért magához, csak arra emlékszik, hogy repül. Ha én nem vagyok ott vele, simán lehet, hogy most is ott feküdne a hegyen :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153074) Hasaggymeg válasza jjeahh (#153073) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Talán teljes-arcos sisakot kellene javasolj neki ha ennyire vakmerő...bár lehet erre már ő is rájött.Jó,hogy megúszta ennyivel.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153075) trialboj válasza jjeahh (#153060) üzenetére


trialboj
őstag

Jobbulást neki, remélem sosem lesz ilyen helyzetben részem. Sokszor stresszelek , mikor kevésbé tapasztalt bringással megyek, hogy nehogy felakadjon egy fára, mert rohadtul messze vagyunk minden beazonosítható úttól, fogalmam sincs a mentők hogy jönnének ki a semmi közepére.
Aki felfele tudja veretni az tényleg tekintély parancsló, de bármekkora király is vagy dombon fel, csak a léféléken érzed hogy élsz, ott számít az összes mozdulatot beleadsz mindent amit a bringázásról tudsz, minden egyes kanyarban kockáztatod a testi épséged, a mászásnál negyed ennyi adrenalint sem kapsz. szerintem

Persze ettől még ésszel kell tolni neki, én rengeteget tekerek egyedül, és igyekszem is a biztonságosnak mondható határokon belül maradni. Mindemellett kva büszke vagyok a múlt heti időmre, ahol 6mp-el megdöntöttem azt a rekordomat amit egy komolyabb bringával, nyár közepén futottam úgy hogy mindent beleadtam.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153076) Runner_fxr válasza jjeahh (#153060) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez benne van ebben a sportban. De nem vagyunk egyforma vérmérsékletűek. Ki így, ki úgy bringázik. És azért azt is vedd számításba, hogy nagyon más kávéház az XC meg az Enduro bicaj. Nyilván elméletben tisztában vagy vele, de más a gyakorlatban. Egy Enduro kívánja a csapatást, alacsony sebességnél még a teleszkópok sem működnek rendesen, úgy lett megtervezve, hogy egy bizonyos tempó felett működik optimálisan. Biztos vagyok benne, hogy egy Enduro-val Te is másképp mennél, biztos, hogy gyorsabb lennél lefelé. Az persze igaz, hogy nagyobb tempónál megnő a kockázat, balesetveszély, és sokkal jobban kell koncentrálni, gyorsabban reagálni, de a nagy rugóutak, ballonos kerék és az agresszív lejtőzős geometria sok hibát korrigál. Nagyobb kövek, gyökerek, gödrök, stb esetén, XC-vel már elszállsz mint a győzelmi zászló, ha nem kerülöd ki, az Enduro meg elnyeli. Teljesen más nyomokon mész az Enduro-val, mint egy XC-vel. Persze ha nekimész egy fának, az ellen nincs orvosság.

[ Szerkesztve ]

(#153077) Khelben


Khelben
nagyúr

Adott ez a gép: https://www.decathlon.hu/triban-520-orszaguti-kerekpar-id_8377755.html
Sora szettel van szerelve, a hátsó sor ilyen rajta:
Sunrace 9 sebességes 12-25 Fogak száma: 12/13/14/15/17/19/21/23/25

Szeretném cserélni egy 11-32 körülire. Mire kell figyelni? Egyáltalán lehetséges?

(#153078) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok tippet adni nekem, full karbon országúti kerékpárt most BF alatt hol lenne érdemes venni, ahol jó árt/érték arányban kifogható? :R
Planet X oldalt ismerem, de ezen felül még hol érdemes keresgélnem?

(#153079) jjeahh válasza Hasaggymeg (#153074) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Van neki, mondta is, hogy azt kellett volna felrakja.

trialboj, Runner_fxr: Ahogy Runner írta, nem vagyunk egyforma vérmérsékletűek. Az elején én is megeresztettem xc-vel is olyan lefeléken, ahol azzal is lehet csapatni, de hamar rájöttem, hogy ez nem nekem való, mármint az is jó érzés meg minden, de számomra az 50km/h nem ad több adrenalint, mint a 25-30km/h és cserébe sokkal veszélyesebb. Itt mondjuk még nagyobb volt a srác meg az én tempóm között a különbség, én a DH pályán 16-os átlaggal merek lejönni és a technikám fejlesztésén van a hangsúly... ő meg helyenként akár a 60-at is eléri, meg az összes ugratót megugorja, szal.. van különbség. A gyökeres-köves 15-25%-os mászást én talán jobban élvezem, attól is tud fülig érni a szád, ha fejlődik a technikád, egyre komolyabb akadályokat meg emelkedőket tudsz leküzdeni, meg ha érzed, a hosszadalmas téli aszfaltos alapozás pozitív hatását. És ha a sok küzdelem után kiérsz egy gyönyörű hegytetőre... na az nálam végképp megér minden lefelét. Nekem mondjuk az egész életemben meglátszik, hogy nyugis természetszerető ember vagyok és tisztában vagyok azzal is, hogy a többség inkább a gyors lejtőzésért él-hal (meg a hangos rockzenéért, ami számomra nem más, mint fölösleges zaj és a drága agysejtek szándékos rombolása :DDD ).
Tudom, hogy az enduróval jobban lehet ereszteni lefelé, mert próbálgattam a srác bringáját, de ha nem értékelem a veretést, akkor minek nekem? :B Az én szemszögemből csak annyit látok bele a dologba, hogy nehéz, fölöslegesen vaskos, túl magasan van a kormány és a 2.6" gumi királyság, meg a dropper is f*sza találmány, de 3000 eurót nekem nem érne.
Azért félek én is, mert bár kevesebb az esélye, simán eshetek nagyot xc-vel kisebb tempóval is, de remélem sikerül elkerülni a bajt :B
No de mindegy, remélem teljesen felépül a srác, ő az egyetlen haverom, aki ősztől tavaszig jön velem tekerni, a többieknek a novembertől off szezon.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153080) Maximum1


Maximum1
őstag

eBike Balck friday
Vannak egész jó ajánlatok, érdemes körülnézni.

Kinti shoppokban is akcióznak, időm nincs átnézni, majd csak este.
Rose
Bike-Discount.de

#153081)Gerr'y
Téli ruházat, cipők cca.: 30%

[ Szerkesztve ]

(#153081) Gerr'y válasza Maximum1 (#153080) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Tenyleg en nem lattam semmi ertelmeset az outik kozott.

(#153082) Corsair90


Corsair90
tag

Tudnátok segíteni, hogy a Bryton Rider 10E GPS computer, kiírja az emelkedő és lejtő mértékét %-ban?
Ha nem, melyik az a legolcsóbb készülék, ami képes rá? :R

(#153083) trialboj válasza Maximum1 (#153080) üzenetére


trialboj
őstag

Azt szeretném még kegkérdezni tisztelettel, hogy a 3 tányéros dinoszauroszokat hajtó emberek már nem tudnak új tányérokat venni szettben? Tehát 22-30-44 egyben ? Semmit nem találtam bikediscounton, ez hamarabb kikerült a szériagyártás alól mint a 26os kerék? Nem kell hajtókar csak 3 tányér.

jjeahh, azért szeretnék én is olyan zen lenni egyszer, hogy vigyorgást váltson ki mikor 18%on sípol a tüdőm mászás közben :P, persze jó érzés ha lenyomsz egy havert felfele, de a mászás szerintem elég sokaknak egy szükséges rossz a mókázás előtt.
Egyszer lesz egy fully géped, mind1 milyen, meglátod mennyivel jobb a tapadásod a lefeléken, nem pattog a gép feneke, ami kibillentene az egyensúlyból, és nekem csak 100 as utam van, itt még dolgozni kell hogy nyeregben maradj, 140 fölött már átmegy a legtöbb akadályon, úgy hogy neked csak tartani kell a kormányt ( Az már too EZ ;] :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153084) jjeahh válasza trialboj (#153083) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tudom milyen, a haver gépjén 170/170mm a rugóút, de mondom, nekem egyszerűen nem létszükség, ahány ember annyiféle, nekem a legnagyobb álmom egy 10 kiló alatti monti, nem véletlenül csinálnak ilyeneket is, ha mindenki csak lefelé veretné és a mászás mindenkinek szükséges rossz lenne, akkor endurón és DH-n kívül más monti nem is létezne :) . a Tüdőd sípolásán alapozóval lehet segíteni, persze elég sok türelmet és időt is igényel, én úgy érzem, hogy számomra az alapozás a szükséges rossz :( . De ez van, ha élvezni akarom a hosszú túrákat és sok szintemelkedést, akkor muszáj...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153085) 6030D válasza trialboj (#153083) üzenetére


6030D
Ármester

Van, csak külön:
22
32
44
Nem hinném, hogy 30 a közepe, alul 8-at, felül 14-et ugrana? :F

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153086) ivana válasza Khelben (#153077) üzenetére


ivana
Ármester

Ha olyan hosszú kanalas váltó van rajta, mint a képen akkor csak simán ki kell cserélni, esetleg a B csavaron kell állítani (váltó felfogatás melletti csavar).

(#153087) gabro0 válasza cdl (#153025) üzenetére


gabro0
őstag

Kemény 5db szemcsi "akciós" :U Ránézésre kifutó modellt adnak, nem csalódtam.

(#153088) IzI válasza Rendo84 (#153078) üzenetére


IzI
senior tag

Most nincsenek igazán leárazva,szep-okt környékén voltak.Most ingyenes szállítás van.
[link]

(#153089) Rendo84 válasza IzI (#153088) üzenetére


Rendo84
senior tag

Canyon az egyik legdrágább, nekem "az olcsó :DDD " 300-500 eFt-os kategória is megteszi. ;)

(#153090) Napfénysüti válasza Rendo84 (#153089) üzenetére

500 alatt van Canyonból szerintem akció nélkül is.
Mod: megnéztem, 1400 eurótól indulnak.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#153091) IzI válasza Rendo84 (#153089) üzenetére


IzI
senior tag

470e [link]
Ennél olcsóbb full karbont nem fogsz találni vagy ha igen mustasd :)

(#153092) Rendo84 válasza IzI (#153091) üzenetére


Rendo84
senior tag

Planet X oldala. 20-25% van minden országútira nagyjából. Kosárba kell tenni, utána vonja le a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#153093) IzI válasza Rendo84 (#153092) üzenetére


IzI
senior tag

Valóban,csak kérdés mennyire megbízhatóak amiket árul.

[ Szerkesztve ]

(#153094) samujózsi


samujózsi
tag

Nézegetem a Canyon kínálatát. Vajon miért van az, hogy az országúti gépek a legdrágábbak? Nem csak náluk...
Egy outi sokkal kevesebb alkatrészből áll, kevésbé strapabíró, mint egy komolyabb monti, aztán mégis... A Canyon négy legdrágább bringája országúti, csak utánuk jön egy MTB. Nem értem. Pedig arra komolyabb tárcsafék kell, két jó minőségű teló (első-hátsó), sokkal erősebbre kell építeni...
Kereslet-kínálat törvénye érvényesül?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153095) Rendo84 válasza IzI (#153093) üzenetére


Rendo84
senior tag

Megbízható, szoktak venni Magyarországról is innen.
Elég sok gyártó létezik és ma BF van, ezért ha ár-érték arányban kifogható valami, akkor lecsapnék rá és meglenne a bringám hosszútávra. :)
Kacérkodom a triatlonnal is egyébként, persze hobbi szinten, de azt sem szeretném hogy több bringám legyen. Jelenleg 110 km-ereket szoktam tekerni kisebb nagyobb hegyekkel benne, max egy pillanatnyi megállással, illetve görgőzni is szoktam otthon.
Szóval ilyen mindenes kerékpárt szeretnék, ami harmat könnyű, szép és hosszú távon tudok vele tervezni. De mindenek előtt ha beruháznék valamire, meg is érje, mert nem 10-20 ezrekről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#153096) gabro0 válasza IzI (#153091) üzenetére


gabro0
őstag

Supersix Evo 105 [link]

(#153097) Hasaggymeg válasza Rendo84 (#153089) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Canyon még mindig az egyik legjobb ár-értékarányú,minősége meg a már ismert.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153098) SOAD19


SOAD19
addikt

Az ebike.hu-n akciós a NutFix tengely szett (kék - 10,5k). Nem lenne valaki, akinek elég lenne a hátsó kerékhez való, és betársulna, esetleg debreceni?!

(#153099) cdl válasza gabro0 (#153087) üzenetére


cdl
senior tag

Nekem pont jó lett volna a Tralyx pótlencse, ha photocromatikus lett volna. De csak a multilasert akciózták ehez. Olyan már van.
Aki sisakot keres, ránézhet.
Valaki esetleg 25-ös külsőt nem látott?
Eddig a Rosen akció nélkül is vezet.
Sikerült a Nejem bringáját is lecserélni.
Trek silque lett, 2017-es, bemutató darab lehetett kint. Nem használt, féláron. Örül nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#153100) IzI válasza gabro0 (#153096) üzenetére


IzI
senior tag

Szállítással együtt drágább :D ,de azért kösz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.