Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153101) rétisün válasza Hasaggymeg (#153097) üzenetére


rétisün
veterán

"minősége meg a már ismert."

azér' a Canyonnál se kolbászból van a kerítés. az első Canyonomban fordítva volt a kormánycsapágy alsó darabja, szét is jött kb. 3 km után.

igaz, ingyé' küldtek egy új szettet (~100 euro) de azért, akkor is :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#153102) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

Agárdon lakom és elhatároztam, hogy beruházok egy olcsó bringára. Első körben 60k-ig gondoltam (nem röhög). Mivel közel van a tó, ezért itt karikáznék körbe elsősorban. :)

Ilyen árban mit tudnátok ajánlani erre a célra? (Új bringa)

Köszönöm szépen. :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#153103) Napfénysüti válasza rétisün (#153101) üzenetére

Mondjuk az az összeszerelő emebrke hibája nem magának a bringának volt rosszabb a minősége csak trehányul rakta be valaki a gyárban. :(((

Més que un club!

(#153104) Hasaggymeg válasza _ocsisajt (#153102) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Decathlon a te boltod.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153105) 6030D válasza cdl (#153099) üzenetére


6030D
Ármester

[link]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153106) _ocsisajt válasza Hasaggymeg (#153104) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszönöm...
Ha az arukereso.hu-n beütöm ezt az összeghatárt, akkor onnan random pickelhetek is akár?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#153107) zsocy válasza _ocsisajt (#153106) üzenetére


zsocy
őstag

Én is Agárdi vagyok, itt tekergek a tó körül ha csak tehetem :)
Nézd meg a Decathlon oldalát, de ennyiért sajnos onnan sem éppen felsőpolcos bringát fogsz kapni.
Milyen gépet keresel amúgy? MTB, inkább trekking? Biztos nem lenne jó valami használt, de jobb gép?

(#153108) gabro0 válasza IzI (#153100) üzenetére


gabro0
őstag

Így igaz, csak az rendes áron egy cirka 600k-s bringa ;)

(#153109) _ocsisajt válasza zsocy (#153107) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hú, az tök szuper. :)

Trekkingre gondoltam.
Nem is feltételeztem azt, hogy a felső polcról tudnék válogatni. :DDD

Használt analóg dolgokat nem szeretek venni. :)
Köszönöm azért neked is.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#153110) zsocy válasza _ocsisajt (#153109) üzenetére


zsocy
őstag

Szerintem a minimum az a Riverside 500-as lenne.
Ha tényleg csak itt nyomnád a síkon, akkor ezzel is el tudsz tekerni, de már ez is felette van a keretednek. Mondjuk ha tényleg újat szeretnék venni akkor én ennyit azért rááldoznék.

(#153111) SOAD19 válasza _ocsisajt (#153109) üzenetére


SOAD19
addikt

Az ebike-on is van pár akciós bringa cross és trekkingek között, 75k környékétől. Igaz, nem sok méret van. Aztán, hogy érik-e az árukat, vagy van jobb alternatíva, azt majd a hozzáértőbbek, majd megszakértik:
Trekking
Cross

De, lehet érdemes lenne megvárni a jövő év elejét, hátha több alternatíva lesz (régebbi modellek kiszórása).

[ Szerkesztve ]

(#153112) IzI válasza Rendo84 (#153078) üzenetére


IzI
senior tag

54cm-es jó neked,akkor egy igazán jó vételnek tűnik.
[link]

(#153113) HEAHEA válasza Rendo84 (#153078) üzenetére


HEAHEA
tag

(#153114) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszönöm a tippeket srácok! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#153115) jjeahh válasza HEAHEA (#153113) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pf, a Merlinen jó árban van pár cipő, megérte volna várnom vele. Meg a karbon Wilier 101x xt sem tűnik rossz vételnek ugyanott :))

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153116) HEAHEA válasza jjeahh (#153115) üzenetére


HEAHEA
tag

Melyik tetszik Neked? Én is nézegettem cipőket, nem mintha csere érett lenne a mostanim. A NW Raptor TH-val szemezgetek többek között, de nem vagyok egy nagy téli tekerős :D . Gondoltam is Rád, mikor nézegettem lábbeliket, csak mikor jelezni akartam, akkor már írtad, hogy vettél. Ja , akciókamera ügyben írtad ha jól emlékszem képstabilizátoros dolgot, ne legyen remegős a videó. Nekem egy SJCAM SJ8 Pro-m van , egész jó a képstabilizátora, persze vannak hiányosságai. Nézz róla tesztvideókat neten, ha gondolod. :)

(#153117) jjeahh válasza HEAHEA (#153116) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez a NW b*romi jól néz ki. Én csak a 30-40 eurósokat néztem, pl. a Spiuk Compass ennyiért nagyon jó vétel Vibram talppal és vízálló membránnal, ezek a Giro-k is nagyon jó áron mennek: [link] [link] . ha egy picit vártam volna, két cipőt kapok egy áráért :D . No de ennyi baj legyen, mostmár tudom, hogy jövőben kivárom az egész black fridayezés végét, most az elején nem láttam semmi jó akciót és azt hittem, hogy nem is lesz.
Akciókamerát majd valszeg tavasszal veszek, de ez az Sjcam drága nekem, ennyit nem szánok rá.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153118) zsocy válasza SOAD19 (#153111) üzenetére


zsocy
őstag

Egész jó black friday akciók vannak az ebike-on, nem akartam semmit venni, de behúztam egy rudy project zumy sisakot 13 ezerért, szerintem ez nagyon jó ár érte, használt szokott ennyiért menni. Komolyan, ezen a napon nem szabad ránézni a netre sem :)

(#153119) gabro0 válasza IzI (#153091) üzenetére


gabro0
őstag

Vagy még ez, Wilier GTR Team 105
- Biondo 469k [link]
- Merlin €1215 szállítással (M-es nincs) [link]

(#153120) gabro0 válasza gabro0 (#153119) üzenetére


gabro0
őstag

Na jó az a Merlin féle inkább vicc, most nézem. Lespórolták a széria féket és hajtókart. A fékszett 20k, a hajtókar 30k körül. Még mondjuk így is kevesebb, mint 470, de na.

Elnézést a spamért a topklakóktól :B

(#153121) Rendo84 válasza HEAHEA (#153113) üzenetére


Rendo84
senior tag

Köszönöm! :R

IzI: Sajna nem lenne jó, 57-61 cm körüli váz kellene.

[ Szerkesztve ]

(#153122) IzI válasza gabro0 (#153119) üzenetére


IzI
senior tag

Nem rossz,bár márkát nem ismerem,mondjuk ez nem jelent semmit :D

(#153123) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Valamelyik magasrangú katolikus pap mondta egyszer kérdésre,hogy nem,ő nem néz reklámújságokat mert akkor folyton vágyakozna. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153124) Somatom válasza Hasaggymeg (#153123) üzenetére


Somatom
veterán

Kamu. A Biblia tömény marketing. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153125) Hasaggymeg válasza Somatom (#153124) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igen,csak az egyetlen plázában,a templomban való esztelen költekezésre buzdít. :DDD ...de a lényeg azért így is érthető,ne kísértsd magad (pl.hetekig tartó fekete péntekkel) és akkor nem fox értelmetlen költekezésbe kezdeni. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153126) Rendo84 válasza Hasaggymeg (#153125) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én több 100 ezret költöttem az elmúlt pár hét alatt, főleg az Alzás kuponos móka miatt, de csak olyan dolgokat vettem, ami úgy is kellett volna. Kísértésbe estem, én nem bántam meg a bűnbe esést! ;] :DDD

(#153127) cdl válasza 6030D (#153105) üzenetére


cdl
senior tag

Köszi. A szállítási árral itt is a Rose nyert. Ott már összegyűlt 2 lánc, 1 sor, lassan megrendelem őket. Bár most kevéssé kopnak, ráérek.
Az új Trekre találtam a 11-32 helyett egy 11-25-öt 6000-ért itt helyben egy hirdetésben.
Azt holnap megveszem. Itt a síkságon értelmetlen ilyen nagy átfogás.

(#153128) ZolkoW


ZolkoW
őstag

senki se mondhaSSa, hogy csak magamra gondolok, a lányom bringájára rendeltem egy 11-40es 9 sebis sort, meg láncot (és a biztonság kedvéért egy range extendert). :)
magamnak pedig a nyomásmérőt :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153129) Somatom válasza ZolkoW (#153128) üzenetére


Somatom
veterán

Range extender -t? Az nem vmi e-bike -os akkucucc?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153130) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Off szezonosoknak: "nem létezik rossz idő, csak sz*r ruházat" :P

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153131) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Üdv a nyárból :) A bringám sérülésmentes állapotban megérkezett és vámot sem kellett fizetnem....szóval mázlim volt az EMS postázással. Ha csak a bringát tettem volna a dobozba akkor 11kg lett volna a súlya és 39000Ft lett volna a postaköltség ami erre a távolságra (15000km) szerintem nagyon jó ár. Én tettem a csomagba még 2,5kg cuccot...pumpát, bukót, pót alkatrészeket...így lett több mint 14kg. Most raktam össze a bringát....mert a villát, hátsóváltót, láncot, első féket és a kormányt leszerelve dobozoltam. Találtam itt egy bringaszervizt ahol kb pesti árakon szervizelnek....pl hátsóváltó állítás 2000Ft. Az időjárás pedig mondanom sem kell hogy szuper....ma 28 fok, napsütés....bár a szél 20-25kmh-s, de egy Fertő parti fickónak ez még a bőven megszokott kategória :) Szóval minden oké.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#153132) cdl válasza xy.zsolt (#153131) üzenetére


cdl
senior tag

Itt ma 5 fokos csúcs hőmérsékletet írnak, nem kicsit irigykedek.
De holnap azért tekerek egy kicsit.
Hátszelet, a cápákra vigyáz.

(#153133) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ehhez a kerékpárhoz szeretnék láncvédőt venni, hogy ne kenjem össze a nadrágom: [link] mit ajánlanátok, olcsón.

Illetve milyen lánckenő folyadékot?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#153134) samujózsi válasza Predator2 (#153133) üzenetére


samujózsi
tag

Szerintem nincs sok értelme. Inkább a nadrág szárára azt a fényvisszaverő bigyót (feltekert műanyag szalag, rugalmas, emiatt fennmarad a ruhán és összefogja.
Ugye erre csak olyat lehet(ha lehet) feltenni, ami egy a lánckeréknél nagyobb tárcsa. Az meg tapasztalataim szerint nem sokat ér.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153135) samujózsi válasza xy.zsolt (#153131) üzenetére


samujózsi
tag

Azért aminek kettőnél kevesebb vagy négynél több lába van, azokkal nagyon vigyázz! ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153136) SOAD19 válasza xy.zsolt (#153131) üzenetére


SOAD19
addikt

Tőlem is egy jó tanács. Ha egy kenguru próbálna inzultálni, akkor határozottan lépj fel. Egy jobb egyenes, és zavarba is lehet őket hozni, ahogy a példa is mutatja: [link] :D
Amúgy életvitelszerűen fogsz ott lenni, élni vagy csak egy nagyobb kiruccanásról van szó, ha szabad tudni? A választól függően, sok sikert avagy jó nyaralást! :)

Mod: Kígyók esetén pedig, adj nekik egy tockost: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#153137) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#153131) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Majd valami fotót kérünk az ottani terepezésekről,kíváncsi vagyok milyenek a terepviszonyok.28°C az irigylésre méltó,és ez még csak a nyár eleje.Melyik részről beszélünk,vannak ott dombok,hegyek?...(bár ha tyukokkal egyszerre fexel lehet ott most éppen ágyba bújtál. :DDD )

SOAD19...nem semmi ahogy nyakon csípte a kutyát,állitólag nagyon élesek mellső lábán karmai. :Y

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153138) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Ilyen fajta vázhoz milyen jóféle kitámasztót ajánlanátok?

(#153139) Somatom


Somatom
veterán

Tegnap indultam a telephelyről. Köd, cidri, eső. Na, mondom, itt a szezon vége, már fölösleges lenne bepakolni a kempingemet. Most Thayngen -nél vagyok a svájci határon, egy felhő sincs az égen, szikrázó napsütés és polóban flangálok a kamionparkolóban. Autópálya minőségű bringaúton 10Km -re van Schaffhausen (vízesés). :W

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153140) samujózsi válasza Somatom (#153139) üzenetére


samujózsi
tag

Az gyalog se több két óránál... ha szabadnapod van, akkoe simán belefér ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153141) Somatom válasza samujózsi (#153140) üzenetére


Somatom
veterán

Nem készültek el a vámpapírjaim, úgyhogy hétfő reggelig itt dekkolok. Bringázni szeretek, gyalogolni viszont útálok, úgyhogy kizárt, hogy én 20Km -t caplassak. Szoktunk itt hétvégézni, csak amióta van hurcolós bringám, még nem sikerült jó időt kifognom itt. De, ami késik ... Legalábbis most ezzel vígasztalom magam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153142) samujózsi válasza Somatom (#153141) üzenetére


samujózsi
tag

Fura. Nekem általában mindegy, csak mozogjak. Ha van lehetőség, akkor bringával, de nem esem 2shake-be, ha gyalogolni kell.
Mondjuk lakott területen kívül nem jellemző, de Budapesten belül ritka, ha nem bringával vagy gyalog (semmi BKV) megyek. Csak ezért gondoltam.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153143) Koczó93


Koczó93
őstag


Srácok van egy ilyen imbuszom aminek elnyalták a belsejét. Mit lehetne vele tenni? :F

(#153144) samujózsi válasza Koczó93 (#153143) üzenetére


samujózsi
tag

Ha már biztosan kuka, akkor reszelővel gyártani rá két lapos felületet és villáskulccsal kitekerni.
Persze ez csak "gányolás".

Vagy a pici csavarról van szó?

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153145) ZolkoW válasza Koczó93 (#153143) üzenetére


ZolkoW
őstag

keresni egy passzentos torx kulcsot, ami csak erőltetve megy bele, és az kúpos szokott lenni, tehát beleszorul, remélhetőleg nem húzták agyon, és akkor kijön vele.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153146) Somatom válasza samujózsi (#153144) üzenetére


Somatom
veterán

Lemaradt a szmájli. Mert ezt csak viccből írhattad.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153147) ZolkoW


ZolkoW
őstag

A kérdést megelőzve, miszerint "mit képzelek én magamról, hogy rugóút nélkül megyek erdőbe" : igen, egy beképzelt, pökhendi f*sz vagyok. ;] :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153148) Somatom válasza ZolkoW (#153147) üzenetére


Somatom
veterán

Majd elmúlik. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153149) jjeahh válasza ZolkoW (#153147) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Eh, jó az, nekem inkább a nyereg szúrt szemet, túl vaskos az a WTB (Volt?), én kényelmetlennek is találtam hosszú távon anno. Hirtelen az Orbea Alma jutott eszembe róla ( [link] [link] ), ha már merev villa, én elvinném letisztultság és minimalizmus fele a projektet. Amúgy még mindíg kéne :D . Mérted-e le, így mennyit nyom?
szerk: most látom, hogy gyorskötözővel raktad fel a felső csőre a cuccokat, én villámgyorsan lemondtam róla, amikor észrevettem mennyire könnyen szétcseszi a fényezést :( . Esetleg a gyorskötözők alá ha teszel fóliát vagy szigszalagot, az védi egy ideig, de azokat is le fogja dörzsölni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153150) samujózsi válasza Somatom (#153146) üzenetére


samujózsi
tag

Nem. Csináltam ilyet. Azon tükörsimára sikerült gyalulni a belső részt. Nekem meg nem volt más szerszámom. Jó, nem tegnap volt...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.