Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152301) 6030D válasza jjeahh (#152278) üzenetére


6030D
Ármester

S méret, 1400g kerék, 50 kg csaj? :) A 8 amúgy szerintem kamu. Kép van a mérésről?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152302) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#152298) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Minap láttam a Hungária körúton,ha jól emléxem valahol a Kika-Dómus-Uniqa épületek körül...meg is van. [link] Ott lehetne érdeklődni. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152303) jjeahh válasza Runner_fxr (#152300) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R . Szerintem valamikor le fogom ezt tesztelni, fél évig használom majd valamilyen kenéssel és szerviz után rákérdek, hogy koszosabb volt-e belül, mint amilyen kenés nélkül szokott lenni. Mert endurón lehet nem érződik annyira, de az xc teló érezhetően érzékenyebb, ha a becsúszókon van egy kis kenés. Tudom, hogy egy vékony filmréteg alapból van rajta, de azzal azért nem adja azt az érzést, mint amikor frissen van szervizelve és még egy picit olajas. Persze nem olyan nagy a különbség, bőven finoman mozog kenés nélkül is, csak ma a haverom felhozta a témár és engem is kíváncsivá tett.

6030D: nem mérte, hanem gyári adat, a bringa M-es, tudtommal 490g-os gumik vannak rajta és tubelessre van alakítva. Mondjuk régebbi modell, de a nem nehezebb az sem, gyárilag 8.5kg pedál nélkül... persze azért én is kíváncsi lennék egy mérésre, de nem hiszem a Merida nagyot hazudik, vagy igen? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152304) 6030D válasza jjeahh (#152303) üzenetére


6030D
Ármester

Mindenki hazudik! :) Jó az a bringa, a team váz is más, mint az enyém. Nem baj, nekem 5 kg-t kell fogynom, a bringának 0,5-öt, ne csak én dolgozzak. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152305) Salex1 válasza Fall-N (#152299) üzenetére


Salex1
senior tag

Én rendeltem egy 29" XL SAVA-t, Ilyen árban használtak is alig vannak. Majd mesélek, hogy milyen. Kuponnal 103eFT-lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#152306) Fall-N válasza Salex1 (#152305) üzenetére


Fall-N
veterán

Majd akkor kiderül, milyen a váz.

(#152307) Hasaggymeg válasza Salex1 (#152305) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Miről ülsz majd át?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152308) f4lcon válasza Runner_fxr (#152193) üzenetére


f4lcon
őstag

a Slavia azért annyira erős, mert a szlovákoknál "gyárilag" 11J volt a csőtorkolati energiája, és nem 7,5 ahogy a magyar szabályozás engedi, és nagyon sok jött az országba átalakítás nélkül a kishatár átkelőkön keresztül
ráadásul a szlovákok nem szégyenlősek, ott nincs 7,5J törvény így egy Weihrauch HW50 gyári rugóra vissza alakítva (a rugót bármilyen szlovákiából árusító webshopban meg lehet venni) simán 16-17J lövedéktől függően.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#152309) gabro0 válasza gabro0 (#150768) üzenetére


gabro0
őstag

Nem is tudom kinek válaszoljak. Tegnap beszereztem én is egy ilyen Decathlonos Training aláöltözőt szép neonsárgában :DDD Nem volt még ilyen ruhám, egyelőre tetszik. M-es kellett, mert vállban szűkre szabták, pedig elég vékony vagyok. Egyébként tényleg jó hosszú és nyúlik is.

(#152310) Salex1 válasza Hasaggymeg (#152307) üzenetére


Salex1
senior tag

Egy sima, fapados 26"-os K2-ről. Ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#152311) TayRol


TayRol
veterán

Megjött a bringám dobozban. Lehet össze se rakatom tavaszig, amilyen fos idők vannak mostanában. :D

(#152312) samujózsi válasza TayRol (#152311) üzenetére


samujózsi
tag

Gyerekkoromban karácsonyra kaptam egy Camping bringát. Még hóban is tekertem. :)
Jó, gyerek voltam, meg örültem, hogy végre nagy biciklim van. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152313) TayRol válasza samujózsi (#152312) üzenetére


TayRol
veterán

igen, átérzem a dolgot. :D van másik bringám (ami ezek után lehet, hogy megy a háztól) de csak arra akartam célozni, hogy legyen már jó idő.

itt Zegen kb 6-8 fok van napok óta, esik, köd, hideg. még a kocsiból is vonakodva szállok ki. puhány vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#152314) samujózsi válasza TayRol (#152313) üzenetére


samujózsi
tag

Most (itt) van. :)
Csak 6 fokban nem biztos, hogy nagyon vágyom a menetszélre. ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152315) 6030D válasza TayRol (#152311) üzenetére


6030D
Ármester

Csinálj unboxing/ dream build videót!

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152316) TayRol válasza 6030D (#152315) üzenetére


TayRol
veterán

a múltkor is egy hozzáértőre bíztam a dobozos bringa összerakását, hátha benézek valamit. de ha van hozzáértő Zegen, és volna kedve nekem segíteni, akkor simán. :)

az unboxing része menne. meg amíg felteszem az állványra. de nem tudom, hogy mennyire lesz szétszedve. ha csak kormány elfordít, meg ilyenek, az nekem is megy.

(#152317) rétisün válasza TayRol (#152316) üzenetére


rétisün
veterán

"ha van hozzáértő Zegen, és volna kedve nekem segíteni, akkor simán."

csak ha outi :D max. fitness. mtb-hez nem értek :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#152318) TayRol válasza rétisün (#152317) üzenetére


TayRol
veterán

sajnos monti. :)

(#152319) Hasaggymeg válasza Salex1 (#152310) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Majd figyelem mik lesznek az első tapasztalatok.Egy hozzávetőleges mérést is végezhetnél (pl.személyi mérlegen kezedben tartva) lássuk mennyi az annyi,és pár közeli fotó a hegesztésekről. :K

(#152316) TayRol...ennek az "ott a dobozban,kibontásra vár" dolognak megvan a hangulata,kissé én is így vagyok új kerekeimmel.Várom elnyúljon lánc+ sor/bekrepáljon szabadonfutó,amelyik hamarabb bekövetkezik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152320) 6030D válasza Hasaggymeg (#152319) üzenetére


6030D
Ármester

Azért kíváncsiságból a Maxxist felpattinthatnád, hogy milyen, még a havazás beállta előtt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152321) Ákkk válasza Hasaggymeg (#152319) üzenetére


Ákkk
addikt

Az váz egy kuka és geo is elég rossz amúgy azon a bringán minden kinai másolat még a shimano cuccok is és semmi köze az eredetihez a hajtókart meg lehetett hajlítani :)
Amit láttam elvileg az rs reconnal volt szerelve de az rs recon eredeti alkatrészek bele se mentek mert még a méret sem passzolt.( van egy gyári kormányról vezérelhető lockout szettem azt akarta megvenni a bringa tulajdonosa még a nyáron aki kb 170 000 ft ott adott azért a bringáért)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#152322) Hasaggymeg válasza 6030D (#152320) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Amolyan habituális,módszeres és spúr ember vagyok (lettem? :F ) aki mindent elképzelése szerint rendszerez.Elképzeltem,hogy amint annyira kopik a hátsó RK felteszem a kopottabb (gondolom nálad is hátsó) Maxxist,majd ahogy kopik az első oda is a kevésbé kopottat. :B Aztán meg lesz-e egyáltalán hó az idén?...bár a Börzsönyben biztos lesz,ott mindig van legalább pár napig egy kicsi.
MÁS...Ezen gondolkodok szombatra. :U Ismered az útvonalat,elég kemény?

(#152321) Ákkk ...akkor az a Sava nem is ez a Sava?! :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152323) Somatom válasza Hasaggymeg (#152319) üzenetére


Somatom
veterán

"(pl.személyi mérlegen kezedben tartva)"

Hmmm... Nem is rossz ötlet. Csak, ehhez még gyúrnom kell bicepszre és szereznem vmi ipari mérleget, ami legalább 150 Kg -ig mér. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152324) Hasaggymeg válasza Somatom (#152323) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én jobb híján úgy szoktam mérni...,hogy most 13,vagy 14 kg éppen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152325) Somatom válasza Hasaggymeg (#152324) üzenetére


Somatom
veterán

Jaaa, hát úgy nekem is megy. Tegnap mérlegen rakodtam, pontosan 40 tonnára rakták a verdát. Amikor beültem, akkor 40110Kg -ot mutatott a mérleg. Szóval, valahol 105-115 között lehetek. Ehhez jön a bringa. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152326) 6030D válasza Hasaggymeg (#152322) üzenetére


6030D
Ármester

Szerintem voltam már, de most nem tudom felidézni. Az elején, a Morgó étterem után ahogy befordulnak az szép rész, meg jó az egész környék, rövid kis mászásokkal, ha nincs sár, jó lesz. Ha van, akkor cumi. :)
Viszont az edzőm/szervizesem is mondta, hogy menne valami túrára szombaton, ami a szarvastól indul, gondolom ez lesz. Ha lesz egy srác fehér, karbon 26"-os Speci Stumpjumperrel, akkor vele kardozzál az emelkedőkön, és ne higgy el semmit, amit rólam mond. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152327) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A szakikat kérdezem....ti a hátsó váltót vagy az integrált csapágyas komplett villát szerelnétek le a bringáról hogy még kényelmesebben beférjen be az EMS szállítás dobozába? A doboz mérete max-on van....növelése nem opció. Én még ma is tekertem....hideg volt ugyan, de nosztalgiáztam.....nehezen veszem rá magam arra hogy bedobozoljam a gépet....talán még a hétvégét is végig tekerem :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#152328) bringasisti válasza Somatom (#152323) üzenetére


bringasisti
őstag

A bringa egyik kereke a mérlegen másik egy könyvön hogy vízszintes legyen, aztán fordítva majd a két eredmény +

BENEFON DELTA--------N8

(#152329) Somatom válasza bringasisti (#152328) üzenetére


Somatom
veterán

Ha csak a bringát akarom mérni, akkor sztem egyszerűbb rögzíteni a behúzott hátsó féket és a bringát egyensúlyban ráállítani a mérlegre.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152330) samujózsi


samujózsi
tag

Bicikliztem egyet. Most értem haza. Út közben annyira nem volt jó, de így, hogy már itthon vagyok, szárazon és melegen... :)
Indulásképp a Vácin jött szembe egy korombéli úr, tolta a bringát elég morcosan. Defekt... szívesen segítettem volna, de láttam, hogy neki sincs pumpája és nálam sem volt (belső+ragasztó + szerszám mindig van).
Sajnos esélytelen volt, ha jól értettem, a külsője is kiszakadt. :(

Kicsivel odébb, már Óbudán egy mozdulatlan pasas fekszik a kerékpárúton. Körülötte hárman állnak, két biciklis, meg a közeli építkezésről valaki. Utóbbi folyamatosan vigyorog.
Közben odaért egy gyalogos is, a 112 diszpécser javaslatára megrázza az eszméletlennek tűnő egyént, mire a haldokló feléled.
Magyaráz valamit, hogy ő erdélyi és ellopták az inzulinját, meg valamit a János kórházról.
Az a gyanúm, hogy ha igaz is, az eszméletlen állapot és a cukorbetegség közt nem volt kapcsolat. Ha nincs inzulinja és elájul, az gyakorlatilag kómás állapot, abból rázásra fel nem ébred. :U Én leléptem, nem tudom, mi lett a vége.

Már Újpesten, sötétben. A keresztező főúton elhúzott egy fekete Nissan ninja. (Fekete, minden lámpa kikapcsolva :( )

Valamit nem értek: lámpánál, ha pirosat kapok, ahány autót csak tudok, elengedek mielőtt elindulok. Viszont ha busz van mögöttem, a sofőr folyton visszaint, hogy menjek én. Miért?
Neki jobb, ha előtte gurulok?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152331) Dark Archon válasza samujózsi (#152330) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mit érsz a belsővel, ragasztóval és szerszámmal pumpa nélkül?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#152332) samujózsi válasza Dark Archon (#152331) üzenetére


samujózsi
tag

Mondjuk adott esetben jön valaki, akinél van pumpa? :)
Egyébként mindössze annyi a történet, hogy a felsoroltak a nyeregtáskában vannak, de pumpa nem fér oda, azt max akkor viszem, ha messzire megyek és van hátizsákom.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152333) Hasaggymeg válasza 6030D (#152326) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Most már nagyon agyalok menjek-e,még itt Fóton is sár van helyenként,pedig itt aztán nem szokott. :U Annyi eső volt,brutális dagonya lesz...és hideg...és borús.Ez így együtt már nem olyan vonzó. :F Amíg még jól lehet haladni nem bánom ha kicsit sáros leszek,de tolni a sárban nincs kedvem.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152334) jjeahh válasza Somatom (#152329) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én próbáltam az összes mérési módszert, amit leírtatok, nekem egyik sem vált be, szvsz fölösleges t*kölni, mert nem kapsz pontos súlyadatot. Ha valaki nagyon kíváncsi a bringa súlyára, bőröndmérleget kell venni. Nekem a Style 04 van, ugyanezt lehet kapni Sencor meg egyéb márkanév alatt is drágábban, nincs semmi gond vele, teszi a dolgát.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152335) bringasisti válasza jjeahh (#152334) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha egy szintben van a két kerék és felváltva méred az miért nem pontos?

BENEFON DELTA--------N8

(#152336) jjeahh válasza bringasisti (#152335) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt nem próbáltam de nem macera egy kicsit? Honnan tudod, hogy szintbe van? De most komolyan, egy 3 dolláros mérleg miatt senki nem fog csődbe menni, ha ennyire kíváncsi valaki a bringa súlyára, miért ne szerezné be? És akkor nem kell kisérletezni, akrobatát játszani és az asszony idegeire menni, hogy végül kapjon egy súlyadatot, ami lehet, hogy nem is pontos. Na de mindegy, mindenki döntse el maga, mit hogy mér, nekem nyóc :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152337) Hasaggymeg válasza jjeahh (#152334) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Egy három dolláros mérőműszer mennyire lehet pontos? :F...mármint grammra pontos. Amúgy a személyi mérlegek is csak 100 gr +/- pontosságúak.

(#152338) samujózsi...viccelsz?! Itt grammokról van szó,ahol a személyi mérleg 100 grammos pontossága nem elég,hisz ott 10dkg a különbség az ég és a föld között. ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152338) samujózsi válasza jjeahh (#152334) üzenetére


samujózsi
tag

Egy normális személymérleg, ha a méréstartományába belefér a saját súlyod+a bringáé, akkor tökéletesen megfelelő. A normálist nem véletlenül hangsúlyozom. Volt több olyan digi mérlegem, ami ahányszor ráálltam, annyiféle értéket mért. És mégcsak el se mozdult két mérés közt.

Persze ha valaki szó szerint grammokban gondolkodik, annak ez tényleg nem megoldás.
A kutyámat úgy szoktam megmérni, hogy ráállok a mérlegre és felveszem a kutyát is. A különbség félkilós pontossággal ugyanannyi, amennyit az állatorvos szokott mérni.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152339) bringasisti válasza jjeahh (#152336) üzenetére


bringasisti
őstag

A mérleg mellé teszel könyvet közvetlenül és akkor látod hogy jó vagy igazítani kell.

BENEFON DELTA--------N8

(#152340) jjeahh válasza Hasaggymeg (#152337) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tökéletesen nem pontos ez sem, de nagyjából az, a szerviz mérlegén 12.52-őt mértünk, az enyémen 12.56-ot, nekem ennyi belefér. Az viszont már nem fair, hogy ahányszor rááltam a bringával a személymérlegünkre, annyiféle adatot mutatott és ha fingtam egyet megint mást, de általában 13.5-14kg körüli súlyt.

samujózsi: Én úgy tudom, hogy normális ha a személymérleg mindíg mást mutat, mert a súlyod folyton változik. Amelyik egymásután többször ráálva ugyanakkora értéket mutat, az korrigál és csak akkor hagyja abba, ha egy teljesen más súlyú ember áll rá utánnad.
Na de én befejeztem mert fáradt vagyok ehhez a vitához, mindenki eldönti maga, hogy neki megéri-e beruházni egy bőröndmérlegbe.

szerk: fél kiló eltérés egy bringánál (nekem) sok :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152341) Hasaggymeg válasza jjeahh (#152340) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

én befejeztem mert fáradt vagyok ehhez a vitához...naa,ilyen hamar feladod? ;] Písz földim! :R :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152342) 6030D válasza Hasaggymeg (#152337) üzenetére


6030D
Ármester

Az enyém is 3 dodó körül volt. Referenciaként rádobtam egy hevedert, 0,4 kg-t mutatott. Utána a hevederrel ráakasztottam a 16 kg-s kettlebellt, az 16,3x-at mutatott. A kettlebellt még nem vittem el a patikába, hogy grammra annyi-e, de nekem megfelel ez a kütyü. Nem is a pontos érték érdekel, hanem majd a változások.
Szerintem ugyanaz a filléres elektronika van az 5-10e-es mérlegben is, max a küllem meg a marketing más.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152343) samujózsi válasza jjeahh (#152340) üzenetére


samujózsi
tag

Három percen belül??? :C
Mondom: letettem, ráálltam, le, vissza, megint le, megint vissza. Háromból háromféle eredmény.
Éls ezt több mérleg is képes volt előadni, persze mind az aldi/penny/lidl stb. boltokból származott.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152344) Hasaggymeg válasza 6030D (#152342) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Na látod nekem kettlebell sem kell,csak bepakolok 2 nagy kulacsot már majdnem annyi a bringám is. :DDD

(#152343) samujózsi...nekem komolyabb Salter van,de az is csinál ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152345) ZolkoW


ZolkoW
őstag

én is kettlebellel ellenőriztem, csak én 12-essel, mert gyengébb vagyok :D
(az van közelebb a bringa súlyához :) ) De egy 40kg-ig mérős bolti mérlegünk is van, igaz,hogy nem hitelesített, de elég jól egyeztek az értékek.
És mivel tartom magam eléggé komoly grammfüggőnek, ezért természetesen a műhelyben van egy erre a célra rendszeresített konyhai, hogy ne kelljen hetente kétszer elkunyizni az asszonyét. Személymérlegből nemrég selejteztem ki egyet, amit a padláson rakosgattunk, és pont ez volt a bűne, hogy össze-vissza mért. Ahelyett egy egyszerű decathlonos (mi más, ugye) van most, az önmagához képest keveset szokott tévedni ismétlés esetén.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#152346) samujózsi válasza Hasaggymeg (#152344) üzenetére


samujózsi
tag

Nekem egy ezeréves, mechanikus. Lehet, hogy nem pontos, de ha ötvenszer állok rá egy perc alatty akkor ötvenszer ugyanazt mutatja. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152347) Amazonas válasza 6030D (#152168) üzenetére


Amazonas
senior tag

Köszi. Át is szereltem tegnap este a DLM400-as karokat a Decathlon-os marokváltók helyett. Egy mai meló oda-vissza út (kb. 15 km bp-i forgalomban) után egyelőre jónak tűnnek.

Szerk.: Bár ez a semmiből jött eső nem hiányzott a végére... :W

[ Szerkesztve ]

(#152348) 6030D válasza Amazonas (#152347) üzenetére


6030D
Ármester

:R
Az esőt hol kaptad el? Én is szétáztam, aztán nem is mondtak esőt hétfőig.... :(((

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152349) Amazonas válasza 6030D (#152348) üzenetére


Amazonas
senior tag

A Lehel-tér környékén. Onnan még 5 perc volt hazáig. Kibírhatta volna...

(#152350) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Csepel Woodlands Trooper, "never made it to production"

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.