Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152551) ZolkoW válasza trialboj (#152547) üzenetére


ZolkoW
őstag

rákerestem a Deca oldalán, mik vannak, és élőben lehet, hogy el is tudnám dönteni, hogy valamelyik másik sporthoz gyártott is jó-e , pl. röplabdához.. görkoris volt nekem, de pár hete elajándékoztam :) Mondjuk olyan kemény héjat nem is akarok, a két legutóbbi zakózásom nyomai is enyhébbek lettek volna, ha csak egy sima térdmelegítő van a hosszúnadrágomon. A ragtapaszt csak erre vonatkozott, két kisebb seb volt, ami azért kapott valami fertőtlenítőt (Betadine, vagy mi is az), és igazából csak nem akartam, hogy összekenjek vele valamit. Szóval szerintem a legvékonyabb létező térdvédő elég lenne, főleg, hogy én csak túrázgatok, de ha bármi van, a térdem kap először.

Meteorológia: épp olvastam egyik nap, hogy nagyobb felbontású műholdképeket fognak használni. Mondjuk nem tudom, ez jelent-e nagyobb pontosságot nekünk, vagy ezentúl full-HD-ben tévednek :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#152552) 6030D


6030D
Ármester

Egy perces néma csend a Szilvásvárad maratonért. :(
[link]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152553) -=RelakS=- válasza ZolkoW (#152551) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szeritem röplabdás tértvédőm van. Valami kemény szivacs, a térdnél kicsit nagyobb.
Mondjuk én azért vettem, mert ami szél azt már átfújja, az engem is elfúj, bringástól :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#152554) samujózsi válasza 6030D (#152552) üzenetére


samujózsi
tag

Mi történt? (Mondjuk ötletem volna :( )

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152555) Csokicsibesz válasza 6030D (#152552) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Miért pont Szilvásvárad esik ki? Szerintem ott többen voltak, mint Crosskovácsin vagy Bükk Maratonon.
4 TOP Maraton Futam nem túl izmos...

(#152556) itouchfan válasza Csokicsibesz (#152555) üzenetére


itouchfan
senior tag

De megjelent a konkurencia, a múltkor általam linkelt superior maratonok, igen hasonló rendszerben, tehát lesz verseny bőven (szerintem).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#152557) 6030D válasza Csokicsibesz (#152555) üzenetére


6030D
Ármester

+samujózsi: remélem majd lesz valami hivatalos tájékoztatás a részükről. Egyelőre a MTB Hungary csoportos hozzászólások (egy hete kb) alapján talán kiszállt mellőlük a Speci és így nem éri meg. De bármi lehet.
Nem is a létszám, inkább a helyszín, meg a hangulat (korlátlan ingyen sör!) volt jó. A pálya olyan, amilyen, terepkerékpár versenyre tényleg fura a 40 p aszfaltos emelkedő az elején, de a többi jó.

itouchfan: remélem, hogy nem konkurenciák lesznek (elvileg ezt is kommunikálják), mert akkor még több fog megszűnni. Csináljanak sokat, sok helyen, és találják ki, hogy lehet ezt megoldani megfizethető módon. Ha csak tized annyi bringás verseny lesz, mint amennyi futóverseny van most (hiszen bonyolultabb a pályabiztosítás), akkor már elégedettek lehetünk.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152558) f4lcon válasza ZolkoW (#152551) üzenetére


f4lcon
őstag

vannak már egészen modern térd (és könyök) védők, a Pearl Izumi nemrég szállt be a buliba, 2020 tavasz-nyár kollekciótól elérhető a viszkoelasztikus D3O-t tartalmazó protektorjaik (a komolyak mind D3O-t használnak, vagy olyat, ami ennek a másolata, mint a Bliss)

mondjuk nem tudom itthon elérhető lesz-e, meg a magyar árazása is kérdőjeles, de a Pearl Izuminak legalább van fogalma arról, hogy milyen egy kényelmes térdmelegítő, és ez ha azt nézzük csak egy térdmelegítő némi szilikon protektorral, szóval tuti kényelmes lesz

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#152559) Hasaggymeg válasza 6030D (#152557) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

40 p aszfaltos emelkedő...nem ismerem annyira jól a helyet,de szinte biztos kijelölhettek volna ott más útvonalat is felfele,terepen. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#152560) cellpeti válasza 6030D (#152537) üzenetére


cellpeti
veterán

Hülye kérdés, de óra helyett, nem elég az okostelefon?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#152561) bringasisti válasza cellpeti (#152560) üzenetére


bringasisti
őstag

A telefon híve vagyok én is, DE terepen egy 100-200 ezres telefon a kormányon az kicsit kemény, és sok alkalmazás nincs meg amit az óra tud.

BENEFON DELTA--------N8

(#152562) Somatom válasza bringasisti (#152561) üzenetére


Somatom
veterán

Miért kell ehhez 100-200 ezres teló? Tartaléknak 50 -ért vettem (bótban, garival) egy Xiaomi Mi A2 Lite -ot. Pont alkalmas ilyesmire.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152563) 6030D válasza cellpeti (#152560) üzenetére


6030D
Ármester

Ha találsz olyan programot, ami tudja kezelni a szenzort, majd átszinkronizálni Stravára, akkor elég. Nemrég linkelte valaki, hogy most már nem tud (az ingyenes?) Strava telefonon szenzort kezelni.

bringasisti: még mindig a görgőnél tartunk...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152564) bringasisti válasza 6030D (#152563) üzenetére


bringasisti
őstag

Öregszem és nem tudok egyszerre több felé figyelni. Nem csak görgőről írtál az csak két sor volt ;]

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#152565) itouchfan válasza 6030D (#152557) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, ez jogos. Azért használtam a konkurencia szót mert a versenyrendszer igen hasonló lett (pont 4-4 futam, pontszerzős rendszer, de lehet külön-külön is nevezni stb). De nyilván ennek a tömegesítés, tömegsportrendezvények szervezése lenne az elsődleges célja, hogy minél több embert bevonzzanak.
Egyébként az időpontok sem ütik egymást, sőt.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#152566) Runner_fxr válasza cellpeti (#152560) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem nem. Már csak az üzemideje miatt se, folyamatosan bekapcsolt képernyővel, pár óra alatt lemerül. Jobb a céleszköz, méretre is kompaktabb. Én egy Garmint-t ajánlanék, bár ez sem tökéletes, de még mindig messze ez a legjobb gps-es kerékpár computer.

(#152567) Hínár929 válasza SOAD19 (#152507) üzenetére


Hínár929
tag

Szia!

Ha még aktuális.

Szerintem jól összeválogattad az alkatrészeket, ár-érték arányban teljesen ok lenne a kerék. Az agyból jobb a Deore, köszörült kónuszok és jobb a tömítettség. Rozsdamentesek a küllők, a felnit annyira nem ismerem, de nem tűnik rossznak vagy plusz 2500-ért már lehet DT545D vagy SUN Inferno. A Shimano agyakhoz szerintem jár a gyorszár.

(#152568) Szakbarbár válasza 6030D (#152563) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Wahoo app tud rögzíteni különféle szenzorokat is, ráadásul sokkal jobb a felülete mint a Strava-nak. Nem kell regisztrálni, hanem csak engedélyezni kell a feltöltést Strava-ra. Én ezt az appot használom Spinningen a HR és pedálfordulat szenzorral.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#152569) 6030D válasza Szakbarbár (#152568) üzenetére


6030D
Ármester

Akkor ennyi, kell egy seb. szenzor, amit lát a teló (bt-t tuti), meg egy görgő, és működik a dolog.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152570) SOAD19 válasza Hínár929 (#152567) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi! Még függőben van a dolog. Lehet megveszem azt a használt kerékszettet, csak a szállítást nem tudjuk megoldani. Az eladó nem tudja mibe csomagolni, így felvettem a kapcsolatot egy oszkáros sráccal, aki már korábban hozott le nekem egy csomagot Pestről. Viszont neki még lehet nem fog útjába esni, de majd kiderül. Amúgy, mibe lehetne csomagolni egy ilyen szettet, hogy egy futárral el lehessen küldeni? Nekem max zsugorfólia, vagy valamilyen nagyobb zsák jut eszembe.

(#152571) samujózsi


samujózsi
tag

Van egy olyanom, hogy részemről vége a szezonnak és nem lesz meg a bringám 4000. km-e.
Lementem gyalog és fáztam. :((

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152572) f4lcon válasza SOAD19 (#152570) üzenetére


f4lcon
őstag

vannak remek kerék kartonok (gyárilag ilyenben jönnek a kerékszettek) talán kerékpárboltban akad ilyesmi, nem árt megkérdezni

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#152573) ZolkoW válasza SOAD19 (#152570) üzenetére


ZolkoW
őstag

én hullámpapírba tenném azért, a bubifólián kívül. amúgy Debrecenben (Debrecenbe' - csak mert beégett az agyamba az egyik hirdető állandó mondata) nincs hasonló? oké, fekete küllő és csak tárcsa talán nem teljesül, de amúgy egy trekking első kerék kb minden kerékpárboltban van. Igaz, elsőre a használtra gondoltam.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#152574) varmi2


varmi2
nagyúr

Szerintetek ez ér ennyit? Érdemes megvenni?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#152575) Toobee válasza varmi2 (#152574) üzenetére


Toobee
veterán

Tedd meg kérlek, hogy visszaolvasol. Ki lett már vesézve. Ha csak a lényeg, érdekel: nem.

https://barbieripnk.hu/

(#152576) Somatom válasza samujózsi (#152571) üzenetére


Somatom
veterán

:F Elköltöztél Ojmjakonba? Itt, a Kissvábhegyen szikrázó napsütés van és most, reggel 9 -kor 14 fokot mutat a kinti hőmérő. Kizárt, hogy ilyen időben autóval intézzem a dolgaimat bringa helyett.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152577) SOAD19 válasza f4lcon (#152572) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem rossz ötlet, de nem hiszem, hogy ilyenből akadna feleslegben. Bár nem kizárt. Viszont nem várhatom el ad eladótól, hogy menjen el kajtatni.

(#152573) ZolkoW
Biztos vehetnék, de itt minden drágább. Szinte már mindent netről rendelek...

(#152578) samujózsi válasza Somatom (#152576) üzenetére


samujózsi
tag

Hát én egy órája voltam lenn, akkor úgy 4 fok volt.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152579) jjeahh válasza samujózsi (#152571) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is lementem, rájöttem, hogy az éjjel esett az eső, 5 fok van és fázok, ezért eldöntöttem, hogy a mai tekeréshez jobban fel kell öltözni ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152580) samujózsi válasza jjeahh (#152579) üzenetére


samujózsi
tag

Ha van mibe... nekem ehhez már szkafander kellene. :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152581) Somatom válasza samujózsi (#152578) üzenetére


Somatom
veterán

KÉP. Sajnos, telóval nem tudtam jól ráélesíteni a hőmérőre. Kb. 15 -öt mutat. Több, mint a valós, mert idesüt a nap, de nyitott erkélyajtónál ülök a nappaliban és nincs rajtam pufajka.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152582) SOAD19 válasza ZolkoW (#152573) üzenetére


SOAD19
addikt

Na, kíváncsiságból ránéztem pár helyi nagyobb bicajos netes kínálatára. Hát elég siralmas, nincs egy normális, épp-kézláb darab, ami szóba jóhetne. Ennyit a debreceni választékról, de más tekintetben is, ez a helyzet (műszaki, ruházat, stb.).
Itt van pár link, hogy szemléltessem a helyi viszonyokat: [link] [link] [link] [link]

(#152584) TayRol
Nézegettem már egy-egy oldalt, de gyenge a Ft, meg ugyebár a szállítási ktg. is elég húzós szokott lenni. De, szétnézek még egyszer, hátha akad valami jó akció. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#152583) itouchfan válasza Szakbarbár (#152568) üzenetére


itouchfan
senior tag

és az app élőben is jelzi neked a csatlakoztatott szenzorok értékeit vagy csak a stravara feltöltés után látod?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#152584) TayRol válasza SOAD19 (#152582) üzenetére


TayRol
veterán

nézzél körül a nagyobb/ismertebb külföldi oldalakon is. mindjárt BF, legalább a szállítás tuti ingyen lesz.

(#152585) samujózsi válasza Somatom (#152581) üzenetére


samujózsi
tag

5-6 fokban még én is elvagyok nyitott ablakkal, de az nagyon más, mint a kinti hideg.
Egyébként hőmérőt árnyékos helyen kell tartani, ha a valódi hőmérséklet érdekel ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152586) ZolkoW válasza SOAD19 (#152582) üzenetére


ZolkoW
őstag

Átérzem, egyébként ez nem olyan rossz megfejtés a célra: [link]
Nálunk is úgy van, hogy vagy nincs, vagy nem is volt, vagy nem is hallottak róla, az egyik bringaboltról azért szoktam le teljesen, amit előtte gyakran látogattam, mert jellemzően tőlem tudták meg a trendeket, már akkor is nagy divatdiktárot voltam... :DD Aztán meguntam, hogy vagy hülyének néznek, vagy magyarázhatom, mi kellene. (29es kerék? tubeless lötyi? asszony gépére széles gumi? minekaz? 1x hajtás? SS lánckerék? stb..) Ja, és persze a webshopot nem frissítgetjük, szóval jöjjön be az ember, aztán az van, ami van. Egyébként gondolom ez arrafelé is létező dolog, hogy talán tényleg van, csak nincs feltöltve.
Azt meg el is felejtettem, hogy ha te a vevő vagy, akkor nem neked kell dobozt felhajtani :D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#152587) samujózsi


samujózsi
tag

Tegnap séta közben jött szembe apuka+pici fia biciklin. Mindkét bringán óccó, kínai, erős fényű lámpa. Villogó üzemmódban, max. fényerőn... a lakótelep közepén, sétáló területen.
Istentelenül vakítóak. Ha apuka egyedül jön, tuti megkérdezem tőle, megnézte-e már szemből, hogy milyen érzés sötétben elmenni a lámpája mellett... :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152588) SOAD19 válasza ZolkoW (#152586) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezt a kereket már linkeltem az e-bike-tól. Még szállítással is 1k-val olcsóbban megkapom tőlük. Jellemző.
Jó, de ez Debrecen, az ország 2. legnépesebb városa, a maga 200k-s lakosságával...
A vevő írta, hogy nem tervezte postázni, helyben gondolta eladni. Erre írtam, hogy nem várom el tőle, hogy fél napot járkáljon csomagoló anyag után. Gondolom, Pesten is hamar el tudja adni.

(#152589) ivana válasza samujózsi (#152587) üzenetére


ivana
Ármester

Én az elektromos rollerek első lámpáitól kapok frász. Kb. mint valami turbózott nappali menetfény, egyenesen előre. Én tuti megkövetelném az E jelzést minden ledes lámpára. Érdekes pl. az AXA meg tudja oldani, hogy a lámpa ne vakítson és látni is lehessen vele.

(#152590) Csokicsibesz válasza samujózsi (#152587) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Naponta több posztot is írsz amiben mindig fikázol valakit (más kerékpárost, autóst, gyereket, stb.).
Eszméletlen házmester mentalitásra vall és csak nagyon érintőleges tartozik a topichoz.

Szerintem pozitívan hatna az életedre ha nem raknál el magadnak minden valós, vagy annak vélt sérelmet.

Vagy ez már az általad többször is hangoztatott trollkodás része?

(#152591) samujózsi válasza Csokicsibesz (#152590) üzenetére


samujózsi
tag

Nem, ez annak a része, hogy mennyi retardált barom és/vagy másokat semmibe vevő alak szaladgál az utakon.
Fikázás az lenne, ha ezt rólad mondanám ismeretlenül.
A konkrét tapasztalatok közzététele nem az.
:U

Ui: lehet, nehéz észrevenni, ezzel pl próbálom felhívni a figyelmet, hogy ha városban jársz ilyen csodalàmpàval, akkor gondolj arra is, hogy általában szemből is jönnek és nem biztos, hogy örülni fog ha a pofájába villogsz vele.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152592) samujózsi válasza ivana (#152589) üzenetére


samujózsi
tag

AXA? Azt csak biztosítóban ismerem ;)
Ja, látom, elsősorban dinamós lámpáik vannak, viszonylag nagy lámpatesttel.
Hát nem óccó...

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152593) X Factor válasza samujózsi (#152591) üzenetére


X Factor
addikt

Jah nekem is brutal elso lampam volt, de mostanra ugy voltam vele h. varosban inkabb lecserelem, mert masoknak nem feltetlen kellemes ha szembejon.

Lezyne stvzo pro 80+ lett, ez mar rendelkezik a németo-ban kotelezo minositessel es tukros a kikepzese.

Nagyon durva, isermsoknek is mutattam, nezed szembol és annyit latsz h. ok ott vilagit, de nem tolakodo nem vakit, de nem fogod nem eszrevenni, mellette meg eleg komoly fenye van.

Aztan ha szepen lefekszel a foldre és ugy nezel bele meglatod h. milyen erovel jon a feny csak a tukrok normal helyzetben vegzik a dolgukat.

Make things work

(#152594) 6030D válasza samujózsi (#152587) üzenetére


6030D
Ármester

Ennyire nem egyszerű ám a dolog. Például én sem nézem soha szemből a lámpámat, max ha a falnak van támasztva a bringa, amíg kinyitom az ajtót. Honnan nézzem, milyen messziről? Én, a 186 cm-mel, vagy guggoljak is a gyerekek miatt? Autósok szemszöge: ültetett személyautó, SUV, furgon? Kinek a szemmagasságát nézzem?
Illetve valószínűleg ők sem cserélgetik a lámpát a kivilágított lakótelep és a tök sötét patakparti járda között, így ugyanazzal ment. Nyilván van olyan lámpa, amin lehet szabályozni a fényerőt, de nem mindegyiken.

Ja, hétvégén kicseréltem (kb negyedik alkalommal) a 2032-es elemeket a ledes villogókban, és tegnap amikor a második bringámat vittem mosni, arra előre csak abból a fehéret pattintottam fel. Elindultam, a 100 m-re lévő tábláról úgy visszaverte a fényt, hogy nekem se volt kényelmes, ezért lejjebb hajtottam, és villogó üzemmódban tekertem vele 2x1,5 km-t. Egyetlen autós sem refizett vagy dudált, pedig jöttek és a csuda ledes közvilágításunk sem csinál nappali fényt. Inkább világítson valakin egy lámpa, mint semmi ne legyen. Kisgyereken, kutyán meg főleg.

Múltkor tök jó volt: teljes sötétség, gödi töltésen a bringaúton ment két ember, meg egy kutya rohangált körülöttük. A kutyán volt valami ledes nyakörv, de nem valami erős. Amikor hallották, hogy jövök, szóltak a 10 m-re lévő kutyának, az leült, majd megvilágították zseblámpával a kutyát. Így láttam őket is, meg a kutyát is. Meg is köszöntem. :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#152595) samujózsi válasza 6030D (#152594) üzenetére


samujózsi
tag

Ami lámpán (köztük a sajátomon :((( jön valaki, lekapcsolom) problémázni szoktam, azok mind olyanok, hogy ha 10-20m-rel magad elé világítasz, akkor a 80-100 méterre lévő fényvisszaverős táblát is megvilágítja. Ezek félútról (40-50m) már eléggé vakítanak és minél közelebb érsz, annál erősebben. Főleg azok, amiknél nincs tükör, csak a led. De épp elég mondjuk ejszaka, az Árpád hídon találkozni ilyennel. Csak egy villanás, de mintha vakuba néztem volna. Nem tudom, más hogy van vele, én másodpercekig nem látok szinte semmit egy-egy ilyen inzultus után. Az harmincas tempónál rengeteg.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152596) jjeahh válasza samujózsi (#152591) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én már többször akartam kérdezni, hogy miért nem tekersz a természetben? Nincs montid? Vagy nincs a közelben hegy? Ott az égvilágon senki nem zavarna. Mondom ezt úgy, hogy én is utálok a városban tekerni, mert gáz ami ott megy :) .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#152597) Somatom válasza X Factor (#152593) üzenetére


Somatom
veterán

Tetszik ez a Lezyne kollekció. Sztem jó az ár/érték arány. Nincs ennek a márkának vmi hazai forgalmazója, boltja?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152598) samujózsi válasza jjeahh (#152596) üzenetére


samujózsi
tag

Nincs montim már rég. És oda is el kellene jutni.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#152599) Fetz válasza Somatom (#152597) üzenetére


Fetz
csendes tag

Talán itt.

Bár hivatalos forgalmazóként ők vannak feltüntetve...

[ Szerkesztve ]

(#152600) Somatom válasza samujózsi (#152598) üzenetére


Somatom
veterán

Rosszul emlékszem, hogy hozzád közel van pl. a HHH?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.