Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153151) trialboj


trialboj
őstag

Ma voltam az először cyclocross versenyen, mint néző. Láttam már tv-ben, és itt a fórumon is tárgyaltátok, fura volt hogy mindenhol sárban tekertek, emiatt nem is tetszett, de ez a mai valami eszméletlen király volt.

Abban az erdőben rendezték, amit mióta felfedeztem mondogatom az itteni versenyszervezőknek hogy ott remek körpályát lehetne kialakítani,. mert közel a városhoz, könnyű, de mégis picit technikás és érdekes. Na egy másik városbeli szervező végül megcsinálta, zseniális volt ahogy összehozta.
Sajnos én csak 3 nappal ezelőtt hallottam róla, és mivel 6 fok volt, így nem is mertem volna nevezni, de ettől függetlenül holnap kimegyek, és végigtolom a pályát.
A pálya kialakítása annyiból állt, hogy elkotorták a leveleket, remek döngölt föld volt alatta, annyira egyértelmű az ösvény, hogy még szalagok sem kellettek volna. Egy csepp sár nem volt, tökéletesen tapadt mindenki, volt gyökeres rész, kis meredek lejtő, meredek mászás, és amit én butaságnak tartok, habár gondolom ettől cyclocross, 2-3 deszka élére állítva hogy le kelljen szállni, ennek értelmét nem látom, miért nem lehet rönköt odarakni, amin a bátrabb átmegy a félősebb leszáll, de így is voltak akik ha érintősen de átugrották.

Nem tudom hogy minden CX verseny ilyen, de egy ismerős benevezett csak mókából, és 2 kör után kört kapott, majd a következőben kiintették.
Szerintem több ilyen kellene, és nem csak az ilyen hideg szezonban, mert elszánt versenyzőkön kívül senki nem volt. 20+ fokban szerintem 5x ennyi bringást ki lehet csábítani egy ilyen pályára, ahol nem tudod összetörni magad, köröket kell menni, több a szurkoló is, sokszor találkozol az ellenfelekkel, teljesen más buli mint a maraton, ahol a rajtot leszámítva szinte alig találkozol valakivel.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153152) ZolkoW válasza jjeahh (#153149) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ha minimalizmus alatt azt érted, hogy ne tegyek fel egy gumikacsát se, akkor nem tudom, mit tehetek :D

nyereg: őszintén szólva a montira 90%-ban a színe alapján választok nyerget, annyira mindegy az itthon lévő mostmár 3-4 kb azonos szintű nyeregből. Eközben a gravelen (ebben a szövegkörnyezetben hívhatjuk országútinak is, mivel a felhasználás főleg az) már kiidegelt, hogy nem sikerült találnom egy olyat, ami nem kényelmetlen 20-30 km után. Egyébként megvettem azt a Bontrager Arvadát, amit múltkor elhoztam próbálni. Érdekességképpen: a három kölcsönnyereg közül nem erről gondoltam volna, hogy kényelmes lesz, és persze 2 görgőzés van csak benne, még kiderülhet hogy tovább kell keresnem, de akkor is az eddigi legjobb.

tömegadat: gumikacsával, villogókkal, pedállal 10,85 kg, de ez a kerék+gumi páros olyan fél kilóval többet nyom a "nyárinál".

festés: max a karbonvillát féltem ilyen szempontból, de engem jobban zavarnak a felragasztott védőfóliák, mint a kopott festék.
A belsőt majd behúzom valamibe, amiben nem koszolódik, de most sietve indultam, és nem akartam otthon hagyni. Délelőtt akartam indulni, erre elmúlt 2 is, mire sikerült :O

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153153) Fall-N válasza Somatom (#153148) üzenetére


Fall-N
veterán

+1 ;] :C

Én nem szeretem szivatni magam, így még a városba is kell legalább előre egy teló. Így egyetértek veled, hogy még a fully sem elvetendő ötlet.

(#153154) bringasisti válasza Koczó93 (#153143) üzenetére


bringasisti
őstag

Le kell fúrni

BENEFON DELTA--------N8

(#153155) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok.

A Kelly's Kepler hátsó csomagtartó lámpában kicserélhető(ek) az elem(ek) a lámpatest leszerelése nélkül ?

Meggugliztam, de nincs videó róla youtubon a hozzám hasonló kétbalkezeseknek, hogy hogyan is kellene nekiállni az elemcserének, nyíl felirat vagy egyéb segédlet pedig nincs.

Feszegetni meg nem akarom, nehogy ártsak neki.

Köszi a segítséget.

Üdv: Bicskás

(#153156) Koczó93 válasza bringasisti (#153154) üzenetére


Koczó93
őstag

Van rá esély, mert nem nagyon mozdul :((

(#153157) 6030D válasza trialboj (#153151) üzenetére


6030D
Ármester

A szó, amit keresel: XCO. Ha nem világkupa pálya, akkor az, amit szeretnél, nyáron, körpályán.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153158) Tothgera30 válasza ZolkoW (#153147) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Oh, hát így könnyű, váltód is van. :-D

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#153159) f4lcon válasza ZolkoW (#153145) üzenetére


f4lcon
őstag

+1 a torx megoldásra, most a héten is használtam egy csavarnál ezt a módszert.
egy tönkrement torx bit nagyjából 200-300 forint (nekem most szerencsém volt, a bitnek semmi baja nem lett, mert puha volt a csavar) annyit általában megér a kiszedett csavar

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#153160) Koczó93 válasza f4lcon (#153159) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi, még próbálkozom ezzel is :)

(#153161) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Köszi a jó tanácsokat....eddig 2 évet töltöttem Ausztráliában :) Azt tudom, hogy itt csak az támad aki/ami védekezik....szóval a kengurut sem kell basztatni mert elég durván kibelezve járhat az akiről azt gondolja, hogy rátámad. Képeket majd osztok meg....csak már tartsak ott. Ma és holnap zárva a szerviz....addig nem lesz tekerés. Itt többnyire tényleg korán mennek a népek aludni, de hajnalban (4-5 órakor) már a legtöbben talpon vannak....én is :) Én a Gold Coast-on (Brisbane alatt) vagyok....vannak hegyek esőerdőkkel, 10-13%os részekkel és 60-70km-es tengerparti síkszakaszok is....stravamon majd látszik.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#153162) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#153147) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez a régi bringa új villával,vagy új bringa új villával,vagy... :) Amúgy nekem ma 5°C körül a Manitoum nem volt sokkal puhább egy merev villánál,nagyon meghűlt az olaj benne. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153163) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#153162) üzenetére


ZolkoW
őstag

régi bringa, régi villa, csak a villa tulajdonjoga szállt át rám nemrég (ebay). :)
pár hete nálam van, de vártam, amíg az előző elromlik megérkezik a kormánycsapágy központosító gyűrűje :)
ja, és a stravám szerint a hegytetőn 0 fok volt, amit nem hiszek, de az északi lejtőn tényleg jéghártyás lehetett a sár, az olyan opálosnak tűnt.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153164) Rendo84


Rendo84
senior tag

Magasnyomásúval miért nem ajánlott monti bringát mosni? Ha erre vetemednék még is, mire kell figyelni?

(#153165) Hasaggymeg válasza Rendo84 (#153164) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mert vizet,és vele egyéb szennyeződést préselhetsz át a szigeteléseken egyenesen a csapágyakba,így amire figyelni kell a csapágyak (kerékagyak,pedálok,közép és kormánycsapágy) és a teleszkóp szára,ezekhez nem szabad közel tartani véletlenül sem.Azért nem ajánlott mert előbb-utóbb valahol túl közel tartod a fejet és 100 barral nyomsz vizet valamelyik csapágy szigetelésére.

ZolkoW...ott fent lehetett nulla is,itt a Duna mellett volt 2,3°C is 17 óra körül.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153166) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ki találja meg először a hibát? ;]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#153167) trialboj válasza Hasaggymeg (#153162) üzenetére


trialboj
őstag

Tudom ajánlani a jóféle RS olajat és a sűrű szervizelést, meg persze a RS 15W olajat +sram butter zsírt. Az enyém kacag a 0 fokban is, habár ez rólam mar nem mondható el. Fura hogy a tied így reagál a hidegre, úgy emlékszem nyáron állításod szerint a csikket is kimozogja.

Xy.zsolt és a stravadat h találjuk meg?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153168) bringasisti válasza Koczó93 (#153156) üzenetére


bringasisti
őstag

"Balos" fúróval ha csinálod akkor ki fogja hajtani a menetet és másik csavar után újra használható. Arra kell figyelni hogy imbusz csavar esetén van "- os és metrikus hatszög és ha nem a megfelelő kulcsot használja valaki és a csavar nevenincs kategória akkor elnyalódik a hatszög a fejben

BENEFON DELTA--------N8

(#153169) Somatom válasza xy.zsolt (#153161) üzenetére


Somatom
veterán

Takarodó korán, ébresztő 4-5. Mondom én, hogy börtönsziget. :( ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153170) Hasaggymeg válasza trialboj (#153167) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nyáron igen. :U

takacsbotond...nem forgásirányban van a külső feltéve?

xyzsolt...az a jó! :K

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153171) jjeahh válasza xy.zsolt (#153161) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Aztán tavasszal jössz vissza? :D 28 fok az talán egy picit még sok is, de azért király lehet most neked, elég szép helynek tűnik. A 20-25km/h szél viszont :Y , felénk már viharnak számít, 10km/h körül már nem tekerek aszfalton :DDD .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153172) Fall-N válasza takacsbotond (#153166) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem egyenesen van vágva a PVC/linóleum széle. ;]

(#153173) robee19


robee19
tag

Én megtaláltam a hibát.... csak nem a képen. Kimentem kávézni, negyed 10-kor - 3 C° :(

(#153174) jjeahh válasza robee19 (#153173) üzenetére


jjeahh
nagyúr

És a hegyekben hó. Ebéd után megyek is merinó kesztyűt tesztelni :)) .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153175) trialboj válasza jjeahh (#153171) üzenetére


trialboj
őstag

Ne már, lazán tekersz -15 fokban is, de zokon veszed a 10kmph szelet? A hegyekben nem fúj állandóan a szél?

Én is rendeltem az ajánlásodra egy ilyen alsó rétegnek szánt kesztyűt, remélem elég vékony, és befér a másik alá, a képeken nagyon bumflinak tűnik. De azt írják magában is használható, városban járkálni, mert h szélálló, és vízlepergető, kiderül melyik igaz :D

(#153170) Hasaggymeg
De más olaj van benne, vagy a felépítése miatt nem bírja a telet? BTW ilyenkor szinte végig én is zárva használom, illetve jóval keményebbre fújom, mert akkorát már úgysem megyek mint jó időben, szóval nem akkora hátrány ha alapból merevebb.

(#153157) 6030D
Az XCO plecsnit nem csak komoly olimpiai nevezésre is alkalmas pályák kapják meg? Idén volt itt is egy ilyen verseny, de már a pálya kialakításnál is megizzadtam, pedig csak végigsétáltunk rajta gyalog. Megvan ott is a minimum hossz, és talán min szint is, de ez a pálya mindent tartalmazott, drop, ugrató, sziklakert, gyökeres rész, ami viszont betett az a brutális emelkedők, 1 percen keresztül olyan szintet mászni, ahol épp csak nem emeli az orrát és mivel ez is lekörözésre megy, amatőrök mint én nem sokan voltak, illetve mind kihullott a 2. kör után.
CX versenyen nem szoktak montisokat engedni? itt volt ilyen kategória, de azt lekéstem, viszont a hideg miatt gondolom nem sokan voltak, pl 1 haver sem tudott a versenyről.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153176) jjeahh válasza trialboj (#153175) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha ma kijutok, igazából ma tesztelem le rendesen minusz fokban is, mondjuk nekem Roeckl van, az szinte irreálisan vékony és könnyű. Majd te is írhatsz a GripGrab-ról pár szavat ha gondolod.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153177) Maximum1 válasza takacsbotond (#153166) üzenetére


Maximum1
őstag

Nem vitted ki a szemetet? ;]

(#153178) Ironizer válasza Hasaggymeg (#153162) üzenetére


Ironizer
tag

Dettó nekem is, pont azt néztem tegnap, hogy nem éreztem különbséget aközött, hogy lelock-oltam a telót vagy sem.

(#153179) 6030D válasza trialboj (#153175) üzenetére


6030D
Ármester

Az xco csak egy fahtája a bringázásnak, úgy, mint acx meg a pályakerékpár, pl.
Nyilván egy xco pálya azért keményebb, mert mégiscsak teleszkópos bringával mennek, nem egy full merev virsligumis cuccal. Lehet indulni cx versenyen is montival, csak megvan, hogy melyik kategóriában. Kefének volt nemrég erről egy írása egy beszámolóban, hogy mi a különbség azonos pályán a két bringa között, és melyik pálya inkább cx.

takacsbotond: az a hiba, hogy kónuszos az agy. ;]

Más: azért ma nem volt reggel olyan vidám idő. 15 p után nem éreztem az ujjaimat, aztán ahogy melegedett a rendszer, meg jött fel a nap, már jó volt. Elején kellett mormolni Kathi Béla bölcsességét. :U

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#153180) cobranco


cobranco
csendes tag

A Marmolada, a Dolomitok legmagasabb hegysége.Zord és lenyűgöző látványvilága egyfajta kontrasztként áll szemben a történelemben betöltött szerepével.Az,hogy alig 100 éve,itt húzódott,ha csak áttételesen is, az akkori Magyarország nyugati határa,ad egy különleges pikantériát a hely hangulatának.

A tartalomból:
A mai részben újra a sporté a főszerep,úgy csattognak a kétezresek,ha az ember nem figyel oda,akár meg is süketülhet.Hogy néz ki a Dolomitok legnagyobb gleccsere „lőtávolságból”,milyen egy ezer méteres egybefüggő sziklafal a naplementében,vajon kalandoraink csobbannak-e a jeges Fedaia-tóban, tilos-e az önkényes házfoglalás Olaszországban,kiderül mindazok számára,akik velünk tartanak.

Dolomitok közt 3.rész: "Alpok királynője" /Marmolada/ 2018. /Italy/ FullHD 1080p
[link]

Útvonal:
Sellajoch/Passo di Sella/2244m/-Canazei-Pena-Avisio szerpentin-Rif.Castiglioni-Lago di Fedaia-Marmolada-Padon gerinc-Passo di Fedaia/2097m/-Malga Ciapela

Képes túrabeszámoló:
[link]

Fotoalbum:
[link]

Térkép:
[link]

[ Szerkesztve ]

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#153181) ZolkoW válasza takacsbotond (#153166) üzenetére


ZolkoW
őstag

én nem fogom, de fordítva van a nyeregcsőbilincs? ;) / tudom, szokták így is, pl. nekem is az ellentétes oldalon van a sliccelés a bilincsen,mint ahogy a vázon, mert jobban elfér úgy a csavar, de gondosan be is zsíroztam a bilincs-vázcső csatlakotást/ . amúgy tényleg nem tudom. a láncleesés-gátló gyári?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#153182) samujózsi


samujózsi
tag

Azért van egy "fílingje" a 0 fok körüli hőmérsékletben indulásnak, különösen napos időben. :)
Vettem egy nagy levegőt és a zuhany után a bringás cuccba öltöztem és irány a város. Közel sem volt olyan szörnyű, mint gondoltam, csak a lábam fagyott le, mertt a cipőm az nem télre van kitalálva :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153183) samujózsi válasza takacsbotond (#153166) üzenetére


samujózsi
tag

Mintha a váltókar három fokozatú lenne, de rég láttam már ilyet, szóval... :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#153184) cdl válasza robee19 (#153173) üzenetére


cdl
senior tag

Mindig csak a kifogások :)
Fél 11-kor indultam. Kellemes napsütés, 2-4 fok lehetett, kis szél. Szóval hibátlan idő.
Böszörmény, Balmazújv. 65 km.
Nagyon jó volt.

(#153185) jjeahh válasza cdl (#153184) üzenetére


jjeahh
nagyúr

+1, kellemes volt, mindíg csak a kifogások ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153186) Maximum1 válasza jjeahh (#153185) üzenetére


Maximum1
őstag

Van ilyened is, vagy csak amit a telefon átküld infó azt látod, mert az fals, nem hiteles ;]

(#153187) rétisün


rétisün
veterán

milyen kifogás? :P

azt hiszem, mondhatom, hogy a mai foglalkozás elérte a célját:

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#153188) jjeahh válasza Maximum1 (#153186) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ismerős Brytonja is ezt mutatta felénk: [link] (második kép) :D

rétisün: miaza 80.000 :Y . Vagy 800.000? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153189) chatran válasza chatran (#153138) üzenetére


chatran
őstag

Erre valaki? köszi!

(#153190) trialboj válasza jjeahh (#153185) üzenetére


trialboj
őstag

Bszódj meg, de jó nagyon! :Y Pff, ha errefelé is ilyen idő lenne, sem vállalnám be a -6 ot de, a 2. képet odaraktad rendesen, és ha jól láttam, az csak egy laza telefonos próbálkozás, élőben sokkal szebb lehetett.
Én ma 4 fokban tekertem, ez már pont elég hogy letegyem a vasat, bármekkora királyság az erdő, amíg kiérek meg visszaérek, rettenet hideg van. CX pálya érdekes volt, de néhány részen még lockolt telóval is brutál rázós, le a kalappal azok előtt akik ezt tegnap egy régi outival letolták, olyannal aminek a váltója az alsó csövön volt :Y fékerejük sem volt, gondolom ezért fogták a koskormányt a legalján, hogy a fékkar végét tudják húzni, a meredek leejtőn ijesztően fent volt a fenekük :DDD

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153191) Hasaggymeg válasza trialboj (#153175) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem tudom mi az oka,de nullához kozelítve lassan megy be és még lassabban jön ki,mintha mondjuk keményebbre fújnám és maxra állítanám a visszaút csillapítást.

Ironizer...tied milyen?

6030D...rám ma vigyáztak és...ööö...nem engedtek menni. :O

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153192) takacsbotond válasza takacsbotond (#153166) üzenetére


takacsbotond
őstag

Többe van a kerékszett, mint a komplett bicikli. Átment szombat este egy kamion a biciklin, és mivel minden zárva volt ezt találtam a legolcsóbban azonnal. :DDD

[(/L)

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#153193) Ironizer válasza Hasaggymeg (#153191) üzenetére


Ironizer
tag

Suntour XCR, szal ez nyáron se a technológia csúcsa. :D Amúgy sztem az van amit írtál, ezek olajos csillapítású telók, aminek hidegben nagyobb a viszkozitása, így a csillapítás is megnő.

Ja meg a tömítések is sokkal ridegebbek lesznek, ami növeli a súrlódást. Ezt a cikket találtam most hirtelen, mtb felfüggesztés gyártóktól kérdezték, hogy hogyan hat a hideg: [link]

[ Szerkesztve ]

(#153194) Maximum1


Maximum1
őstag

(#153195) Hasaggymeg válasza Ironizer (#153193) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jó cikk,melyből kiderül,hogy nincs olyan teló mely egyformán működik -5 és +40°C fokban,aki mást mond az sminkeli magát.Másik érdekes megállapítás,hogy hidegben bizony átengedhetnek a tömítések ami talán még nagyobb baj mint a felkeményedés. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#153196) robee19 válasza cdl (#153184) üzenetére


robee19
tag

Nincs kifogás, csak nyafogás. Én is voltam egy kisebb körön du. 1 körül. De egy átmeneti hosszúnadrágban és nyári cipőben elég volt a 25km.

(#153197) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hm, ma véletlenül 666m-t másztam és amikor rááltam a mérlegre 666-ot mutatott. Most akkor ez valami jel? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#153198) Somatom válasza jjeahh (#153197) üzenetére


Somatom
veterán

The Number Of The Beast

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#153199) trialboj


trialboj
őstag

Kellene egy állvány, amin szerelni tudnám a bringát. Eddig feleslegesnek tartottam, de amekkorát szívtam az utolsó forgáspont szervizzel, most nem szívesen kínlódnék még egyszer ugyanúgy.
Az érdekelne, hogy aki ért hozzá, tud mondeni egy erős indokot miért lenne ez (X-Tools Home Mechanic Prep Stand) egy rossz választás.
Van még pl ez, ami szerintem szinte ugyan olyan mint az lidl-ös. Már nem emlékszem az mennyibe kerül, de idén már sanszos hogy nem kerül a polcokra, meg az összes parktool-os állvány, is ilyen fura két lábú, mint amit először linkeltem, szóval inkább azt választanám, ha csak nincs valami komolyabb ellenérv.
Ennek egyetlen hátrányát látom, hogy nincs hozzá semmi tálca az állványra, de azt tákolok majd én, mágnesből v fából.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153200) TayRol válasza trialboj (#153199) üzenetére


TayRol
veterán

8e volt a Lidl-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.