Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#71501) Stunts666 válasza Dr_Syrex (#71496) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem elég lett volna megmozgatni, mert lehet kimozdult.

(#71497) Djuree
Hogyan???? Szvsz nem lehet megforitani...

(#71500) arpeen2
Ez egy igen gyakori jelenség. Csak a magyarokat sújtja a togtober és hasonló küldetések miatt, a WG által kreált nagyesélyű vereség az akció alatt. Vajon az ellenfél miért nyer??? Őket nem szivatja a WG???

[ Szerkesztve ]

(#71502) Dr_Syrex válasza Stunts666 (#71501) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A megfordítást nem értettem, de gondolom csak poénnak szánta Djuree :)

Lehet, hogy elég lett volna csak megmozgatni, de így legalább jobban szemügyre vettem, hogy minden rendben van-e a hűtéssel.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#71503) LobiDrg válasza arpeen2 (#71500) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nálam is ez van azzal a különbséggel, hogy 2-3 mapra dobál folyamatosan :C Szerintem lerakom mára és inkább megyek tolom az új Borderlands-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71504) Atti777 válasza arpeen2 (#71500) üzenetére


Atti777
senior tag

Tegnap kb 11 csatából lett meg az 5 győzelem, ma azt hiszem 6-ból.
Eléggé változó, szerencsére ilyen bukószériám nem volt mostanában.
Tedd meg amit tudsz, és lépj tovább. Én mostanában szinte csak a Cent 7/1-gyel megyek, de ha impotens csapatok vannak, akkor inkább előveszem a Cromwellt, az a tank mindig jókedvre derít :)

Путин, иди нахуй!

(#71505) Angel1981 válasza Djuree (#71495) üzenetére


Angel1981
veterán

"de ti tugyátok?"

És te hogyhogy nem tugyod? :D

(#71506) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma pont megfogalmazódott bennem, hogy ekkora egy szétnerfelt KV1-S-t még nem láttam a 0 ágyúsüllyedéssel. Megnéztem a statomat vele és majdnem 60% a WR-em, magasan a legjobb mind közül.
Pedig annyira idegesít, de mégis a legjobb statom ezzel van. Ki érti ezt? :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71507) zuchy válasza arpeen2 (#71500) üzenetére


zuchy
őstag

Bármilyen hihetetlen, de az. Miért ne lehetne? Nekem is volt hasonló, sőt hogy 9-ből 1-et nyertem ugyanazzal a tankkal. Volt az ellentettje is, hogy szinte 85%-os winrate-em volt 25 csata alatt. Ilyenkor érdemes nem erőltetni, hanem pihentetni és máskor újra nekiállni. Mármint amikor felidegesíti az embert. Én már lesz.om hogy nyerünk-e vagy sem, a sebzésem legyen jó, hozzátettem a csatához, hogy a többi 14 mit csinált én azt nem tudom befolyásolni érdemben, maximum hogy szpotolok, figyelmeztetek, stb hátha... :D

Ja a legjobb: Valaki beírta egy csata végén. hogy 60% volt a nyerési arányunk, mégis elvesztettük, lol.
De a 60% az nem 100%, persze "illett" volna győzni, de ez egy távoli becslés én nem is használom a winchanse-t.

(#71506) h1mpi: Innen látszik, hogy eléggé véletlen a dolog.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#71508) Departed válasza arpeen2 (#71500) üzenetére


Departed
őstag

Nekem hétfőn és ma is 5-ből 5 győzelem hálistennek. Igaz én USA szerveren nyomom, ott nincs a tométóügyetlenkedés a TOG-ért. :C

(#71509) arpeen2 válasza zuchy (#71507) üzenetére


arpeen2
senior tag

Engem nem az hoz lázba, hogy győztesként kerülök ki a csatából, hanem hogy egy egy ilyen napon elbukok több tízezer kreditet, ami miatt nem jutok ötről a hatra. És igaz ugyan, hogy a chance számítás nem minden esetben jön be, de túlnyomó többségben nem téved. És amikor a tizedik meccset is (kilenc bukó után), 20-40% győzelmi eséllyel kapom, eléggé felbosszant.

Departed : én is NA szerveren játszok

[ Szerkesztve ]

(#71510) Departed válasza arpeen2 (#71509) üzenetére


Departed
őstag

Na akkor földim vagy :P
Van erre egyébként egy nagyon jó módszerem - igaz mostanában kettő - az alap módszer hogy max 3 vereség, ha elérem kilépek és csinálok mást. A másik mostanában hogy vereség esetén nyomok egy tank rally-t.
Majd mesélj beváltak-e ;) :R

(#71511) arpeen2 válasza Departed (#71510) üzenetére


arpeen2
senior tag

Majd kipróbálom a kilépéses verziót, a tankrally nem vonz :)

(#71512) jano_77 válasza arpeen2 (#71500) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a tegnapi 2 meccs, amit már írtam:
T1 HT:( azon ritka csaták és csapatok egyike volt ez, ahol beírtam a csata végén, hogy hagyják meg az utolsó KV-1, hogy lehessen top gun és meghagyták, SŐT még a CAP-ből is kiálltak 85%-nál! vannak még értelmes és rendes emberek is a WOT-ban! :K


E25: (hiába sebeztem 3x annyit mint a következő játékos)

Mai ÁSZ termésem Cromwell-el:

és egy olyan mai csata, amikor egy hatalmas balfék módjára viselkedtem és megölettem magam kb a 2. percben. :U De még így is benne voltam a legjobb 10-ben, így mai napon 6 csatából meg lett az 5 győzelem!

mai eddigi eredményem:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71513) Simi37


Simi37
őstag

Hírek:

Supertest: ISU-130(T8 orosz prém TD)

__..--==101 Fejlesztői hírcsokor #101 101==--..__

Egyéb:

Új hang motor (sound engine): Audiokinetic Wwise

Kitiltási és büntetési statisztikák - RU szerver

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71514) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az milyen, amikor T IX-es csatában 8-12-re égünk és 90%-nál kimegy az egyik tomato foglalás közben? Persze vesztettünk is...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71515) vhw válasza h1mpi (#71514) üzenetére


vhw
addikt

No cap, kill all!

:U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71516) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy combos mészárlás az E-25-el, ahogy a csövön kifért.

Map: Sacred Valley E 25 3 744 91 000
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[link]

(#71517) h1mpi válasza vhw (#71515) üzenetére


h1mpi
nagyúr

oké, de nem ilyenkor... :U

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71518) dfsz34


dfsz34
őstag

Az AMX-et nagyon szereti a T49 :DD

(#71519) h1mpi ilyen, amikor felvonulást tart az ellenfél az E-25 előtt

[ Szerkesztve ]

(#71519) h1mpi válasza dfsz34 (#71516) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Totál "beteg" kör! Nagyon komolyan nyomod :R

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71520) dfsz34 válasza dfsz34 (#71518) üzenetére


dfsz34
őstag

Na mára abba is hagyom, újabb csúcs a T49-el, egy amx1390-be 1090 vágtam bele, előtte rammal leszedtem róla 9 hp-t és igen, az utolsó esély, maradt neki 1 hp-ja és kilőtt. Ez hihetetlen komolyan mondom. Ja és szinte közvetlenül utána a vízbe fulladt Lakeville-n a nagyon okos.

(#71521) [HUN]Dani válasza Simi37 (#71513) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

a jelek szerint,Objec 260, T55A és más tankok (SS: T28 Concept is úgy tűnik) az "egyedi küldetéseken" keresztül lesznek megszerezhetőek az egyéni játékosoknak Hmm, ez jól hangzik.

magyarsrac

(#71522) jano_77 válasza [HUN]Dani (#71521) üzenetére


jano_77
nagyúr

"Az events (SS: értsd, napi, heti, havi, "speciális") koncepció át lesz dolgozva: a túl sok jutalmat adók le lesznek csökkentve, hogy visszatérjen az értékük" - Na végre, remélem kevesebb láma lesz majd fent a játékban a hatására. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71523) Warton válasza jano_77 (#71512) üzenetére


Warton
őstag

Ezek a felfestések a tankon nem illegál? :U

(#71524) Bingisz válasza Warton (#71523) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#71525) Djuree válasza Warton (#71523) üzenetére


Djuree
félisten

nem, inkább szánalmas, sosem használtam ilyet, mégis tudom hova lőjek. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71526) jagada válasza Warton (#71523) üzenetére


jagada
őstag

Egyébként csak közelre használható valamelyest, mivel nagy távolságnál nem is látszik a felfestés és a lövegek szórása miatt amúgy sem számít semmit, hogy melyik modult vagy legénységi tagot céloznád.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71527) jano_77 válasza Djuree (#71525) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hidd el Djuree, hogy én sem azért teszem fel, mert nem tudom még a gyenge pontokat, hanem mert megszoktam és ezek nélkül zavaróan egyszínűek a tankok. Ez van, ilyen defektes vagyok. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71528) scyllarus válasza jano_77 (#71527) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegyél fel gyári camot :) Nem pénzért, van olyan mod, ami gyári camot dob minden tankra, csak te látod, hatása nincs a játékra. Én is használtam, mert nekem is egyszínűek a tankok, a bohóc-skinektől viszont beteg vagyok. Nekem ne legyen piros-élénkzöld-lila a tank, olyan lenne, mintha műanyag játéktankok lennének 3 éveseknek. :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#71529) Djuree válasza jano_77 (#71527) üzenetére


Djuree
félisten

de ez meg olyan illúzióromboló hogy ilyen színesek. skineket is tudsz letölteni. vagy van olyan mod is ahogy előttem említik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71530) jano_77 válasza Djuree (#71529) üzenetére


jano_77
nagyúr

no ezért nem teszed Te fel, mert Neked illúzió romboló.
Nekem meg így jön be, ezért én felteszem.....még jó, hogy nem vagyunk egyformák. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71531) h1mpi válasza scyllarus (#71528) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van olyan mod, ami felteszi az összes camot, mert egyenként elég melós?!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71532) emre válasza scyllarus (#71528) üzenetére


emre
veterán

Persze szépnek szép, de miért lenne jó ha például az ellenfél 704-es gépe is így nézne ki? screen
Szerintem csak magaddal tolsz ki.

mod: ez a kép jobb:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71533) mtade


mtade
aktív tag


Hát ez kummajó... :D
Rá volt készülve CTRL-V - vel, 2mp alatt jött a válasz, nem lehet egyedi eset...
Azért 12 csatából sikerült a napi TOGküldi... :D

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#71534) jagada válasza h1mpi (#71531) üzenetére


jagada
őstag

tessék

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71535) h1mpi válasza jagada (#71534) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi most nézem a Hellcatbe lehet embereket rakni :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71536) vhw válasza mtade (#71533) üzenetére


vhw
addikt

Na tessék, már csak ezért is megéri a chatet bekapcsolva hagyni. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71537) Mardel


Mardel
őstag

Olyan mod nincs ami mutatja hogy én spotoltam-e valakit vagy csapattárs?

Kezdő scoutként kicsit frusztráló, hogy csata közben nem látni ezeket csak a csata végén.
És van hogy vegyes a vége, hiába voltam ott a spot nem az én érdemem, stb.

Mert akkor csata közben tudnék másik helyet keresni ha tudom, hogy nem én villantottam őket.
Tudom van spot messenger, aslain packból felraktam de nálam nem akar müködni de szerintem zavaró hogy spameli a chatet.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71538) scyllarus válasza emre (#71532) üzenetére


scyllarus
veterán

Tudom, hogy van ilyen, de én a "gyári" wot-os festéseket felhajigáló modról beszéltem :)

h1mpi: ez olyan, hogy telepíted, és minden (neked meglévő, nem lévő, saját csapat, ellenség) tankra feldob egy wotos festést.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#71539) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mineson adjon már valaki tanácsot mit kezdjek magammal, ha alulról kezdünk. Most is KV3-al top tierként 0 dmg és meghaltam...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71540) jagada válasza h1mpi (#71539) üzenetére


jagada
őstag

Kill all :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71541) h1mpi válasza jagada (#71540) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Esetleg egy kicsit bővebben? ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71542) jagada válasza h1mpi (#71541) üzenetére


jagada
őstag

No cap! Kill all :C
Ezek a kedvenc chat üzeneteim!
Egyébként melyik csata mód? A faluban, jobbra van a foglalási pont?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71543) dfsz34 válasza h1mpi (#71539) üzenetére


dfsz34
őstag

(#71544) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#71539) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

KV 3-t eladni, Jagdpanther-t megvenni, 105mm-es löveget felszerelni, élvezni az arcodon szétterülő elégedett mosolyt, megköszönni a jó tanácsot a fórum hasábjain néhány kedvező kört követően. :D

(#71545) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#71544) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A JagdPanther megvan, de a Heavym a KV3 és már "csak" meg kell venni a KV4-et.

Sőt van JagdPanther II-m is :DDD Na ez az ágyú mosoly faktor tényleg.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71546) Szepi1979 válasza h1mpi (#71545) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Hát ha a kv3 miatt panaszkodsz, a kv4 miatt sírni fogsz.

“ nem kell mindig nyerni “

(#71547) h1mpi válasza Szepi1979 (#71546) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor inkább amcsin vigyem a T-29-T32-t?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71548) [HUN]Dani válasza h1mpi (#71547) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Megéri végig cumizni az ágat, mert az ST-I nagyon jó gép, folytasd tovább. Mondjuk nekem a KV-4 abszolút nem jött be ezért beletettem 123k free xp-t. ;]

magyarsrac

(#71549) Tomi0703 válasza h1mpi (#71547) üzenetére


Tomi0703
őstag

T29, 32 páros istenkirály. Sokkal jobb mint a KV-3, 4 (ez szerintem nagyon fos) páros. 9-es szinten viszont ST-I jobb. Ha viszont nincs meg még a BL-9 se akkor szívni fogsz. M103-nál meg az a jó, hogy talán 20k xp-ért már kapsz egy bőven használható ágyút. Egyébként jó tank az is, de ST-vel több az átlagsebzésem, ezért mondom jobbnak. :DDD :B

(#71550) jozefgucci1 válasza h1mpi (#71547) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T29 még mindig annyira op , hogy csatát lehet vele lehozni egyedül top tierként . Tegnap mentünk hetes szakaszban és hát nagyon adta . A T32 utána nekem nem tűnt annyira "bolond biztosnak " mert ott már ugy berakhat T10-be is és megfontoltan kell vele lőni a gyenge pontokat . Igaz én még akkor húztam amikor a T34 nem volt prém , de szerettem azt a tankot is . A KV4 -et szintén kihagytam mert anno még nem volt mikor azt az ágat húztam ,de nem is bánom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.