Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#72951) galervin93


galervin93
őstag

Hú nem tudom mi van ma délután, de vagy mi nyerünk "nagyonsok-nagyonkevés" felállásban, de még inkább az ellenfél aláz be... Nem nagy élmény így játszani...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#72952) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Végre egy jó kör a Löwe-vel. Kezdek ráérezni :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72953) h1mpi válasza h1mpi (#72952) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 6. érzék mikor kezd el működni, mert még egyszer se jelzett?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72954) v!ct0y válasza h1mpi (#72953) üzenetére


v!ct0y
veterán

100%-on

(#72955) Pete55555 válasza dfsz34 (#72950) üzenetére


Pete55555
addikt

A tanulság annyi, sajnos, segíteni nem szabad...

Erről az jut eszembe, amit anno Diegho mondott: Ne csapatjátékként tekintsünk erre, a csapattagok csak mozgó fedezékek, úgy kell felfogni, hogy egyedül kell lehoznunk a csatát.

És van is benne valami, még ha nem is teljesen így van...

...Szeretem leracsniztatni...

(#72956) mynames


mynames
senior tag

Bemelegítő tier2-es kör. Unicás nem bírta, hogy a sírból hoztuk vissza a kört :)

És draw lett volna de az utolsó emberük dezertált :D

(#72957) Angel1981 válasza h1mpi (#72953) üzenetére


Angel1981
veterán

Mivel perk, csak 100%-on.

(#72958) RCH663 válasza dfsz34 (#72950) üzenetére


RCH663
aktív tag

Írj rá ezekre hogy:" Press "v" to polak mode". És várd a hatást. Ha meg megjön a fákjú akkor: "Polak detected" a chatbe. Engem még nem tiltottak ki ezért, bár néhany report biztos volt. :)

(#72959) Warton


Warton
őstag

Megvettem az FV4202-t. Az lenne a kérdésem, hogyha most féláron befestem a tankot, akkor amikor majd átkerül tier8 prémium tankká, akkor a festéssel mi lesz?
1. visszakapom az aranyat 100%-ban (ez lenne a legjobb eset)
2. a prém8-as FV lesz befestve ( ez lenne a legrosszabb, mert nem biztos, hogy meg lesz tank)
3. a t10 helyettes lesz befestve (kb. mindegy)

Ez hogy volt a KV1s módosítás esetén?

(#72960) dfsz34 válasza Warton (#72959) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez találgatás, de szerintem elbukod. Ha vki nagy "öreg" részt vett a T34 akcióban, talán tud pontosabbat is mondani.

(#72961) Angel1981 válasza Warton (#72959) üzenetére


Angel1981
veterán

No! Ez az, amire most még szerintem a support sem tudna neked válaszolni! :D

(#72962) Veatta válasza dfsz34 (#72960) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor még nem volt álcafestés.

(#72963) Bingisz válasza Warton (#72959) üzenetére


Bingisz
addikt

99% hogy bukod a festést.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#72964) Clodovicus


Clodovicus
csendes tag

Szerintetek a KV-4 fejlesztett tornyot érdemes kifejleszteni és felrakni?
Azt tudom hogy nagyobb látótávot ad és az ágyú forgási sebessége is nagyobb valamint jobban páncélozott, viszont 8,6 t-val nehezebb és egy akkora géppuska torony van rajta legfelül, hogy attól tartok azt bárki bárhonnan belövi és sokkal lomhább is lesz vele a tank pedig már az elsővel sem túl dinamikus :F

Légy jó Mindhalalig!

(#72965) Akcok94 válasza Clodovicus (#72964) üzenetére


Akcok94
senior tag

tedd fel, sokkal jobb vele, és csak aranyal viszik be általában a saját tierjében.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#72966) ddt500hu válasza Clodovicus (#72964) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az a géppuska torony jó kemény és nem olyan könnyű célpont. Asszem +100hp-t is ad a nagyobb torony.

(#72967) fradi81 válasza Clodovicus (#72964) üzenetére


fradi81
veterán

Arról a kis kupoláról szinte mindig pattanok.

moto g72, Ninebot d28e

(#72968) Akcok94 válasza fradi81 (#72967) üzenetére


Akcok94
senior tag

volt már olyan szerencsém hogy jgp e100 2x pattant le kv4 tornyáról.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#72969) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Klánunkon a logót megváltoztattuk, hogy ne a wot-os logó legyen ki. A honlapon meg is változott a kép, de a tankjainkra valamiért nem kerül ki, csak a wotos logó van. Mi lehet vajon a gond?

Klánunk

(#72970) Warton válasza dfsz34 (#72960) üzenetére


Warton
őstag

Nagy öreg vagyok, de akkor még nem volt ilyesmi. Ezért kérdeztem a KV-1S szitut, hogy akkor mi volt, mert én abból kimaradtam. Ott is valami hasonló történt.

Azért valamilyen kompenzációnak csak kell lennie. :U

Mind1 megkérdezem a hivatalos fórumon is.

[ Szerkesztve ]

(#72971) emre válasza forras2 (#72969) üzenetére


emre
veterán

Majd ha holnap reggeltől nem az új lesz akkor lehet reklamálni. ;)

Egyébként mi értelme van ilyen 8-10 fős csoportosulásnak? Még stronkhold-hoz sem vagytok elegen.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72972) dfsz34 válasza forras2 (#72969) üzenetére


dfsz34
őstag

Én ugyanezt sz.vtam meg, gondoltam legyen egy cool kép a tankjaimon. Amikor feltöltöd a képet, 4x kell feltölteni, nem elég egyszer. Minden méretnél ki kell választani. Elméletileg megtehető lenne, hogy más képet használsz a weblapon, a tankon, a garázsban stb. Mondjuk, ennek így nem sok értelme van, de így működik.

Írtam a supportnak, hivatkoztam arra, hogy egyáltalán nem egyértelmű a leírás az oldalon és azt hittem, hogy elég egy méretet kiválasztani.

A válasz annyi volt, hogy előtúrtak valamelyik weblap mélyéről egy leírást és köszönik, hogy írtam, de 500 aranyba fog fájni a feltöltés.

A viszontválaszomban kértem őket, hogy valamit segítsenek már, reseteljék, töröljék a képet és adják vissza az aranyat, vagy másolják át mind a négy helyre.

Finoman, de direkt módon elküldtek a csába, úgyhogy ennyi, én még egyszer aranyat erre nem áldozok, még jó hogy ez ilyen összenyert arany volt, nem sajnáltam annyira.

A WG-nek is ilyen ügyfél elhárító csapata van, de tényleg, sz.ros 500 arany, ami nekem sokat jelent, nekik kb semmit és lehet, hogy kevesebb idejét vette volna igénybe a support g.cinek, hogy megcsinálja, amit kértem, mint hogy előtúrja a leírást valahonnan meg mindenféle cirkalmas levelet megírjon.

(#72973) KaLeun válasza emre (#72971) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mindenkinek más jön be. Van olyan is, aki a saját accountjai számára csinált egy klánt.

Cila

(#72974) Bingisz válasza dfsz34 (#72972) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig egyértelmű. Legalábbis nálunk kétszer lett váltva logo, mind a kétszer más csinálta, és mindketten először csinálták...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#72975) dfsz34 válasza Bingisz (#72974) üzenetére


dfsz34
őstag

" Clan emblems include images in the following sizes: 24x24, 32x32, 64x64. To update an emblem, select and upload an image. Image transparency is supported. The following file types are allowed: JPEG, PNG, and GIF. "

Ez van kiírva. Mindenről beszélnek, csak arról nem, hogy 4 embléma van és 4x fel kell tölteni. "To update an emblem, select and uplad an image." Ez rohadtul nem arról szól, hogy neked 4x kell feltöltened.

Ja persze, tudnom kéne, hogy nem egy embléma, jel, hanem 4 van a WG gondolkodása szerint és négyszer kell feltölteni, akkor is ha te ugyanazt szeretnéd látni stb stb.

Ez a weblap a tipikus példája a nem világos, félreértelmezhető valaminek. Én pl ez alapján úgy olvastam, hogy feltöltöm a legnagyobb méretet és a többit hagyom, rakja azokra is ugyanezt átméretezve.

A support annyit belátott, hogy itt tényleg nincs részletezve (arra nagyvonalúan nem válaszolt, hogy ő ugyan hogyan olvassa és értelmezi a fenti mondatokat :) ), de van egy másik weblap (amire egyébként semmiféle utalás nincs itt, pedig ha odaírják, hogy olvasd el ezt, akkor elolvasom) a honlapjuk bugyrában valahol és én vagyok a hülye, hogy azt nem olvastam át.

Galaxis útikalauz stopposoknak. Miért nem tudtál róla? Pedig a közeli bolygón ki volt függesztve, hogy itt intergalaktikus sztráda fog menni.

Ezek még olyanról nem hallottak, hogy egy beviteli képernyőnek teljesen egyirányúnak és egyértelműnek kell lennie.

Használtam már sok weboldalt és kb ez az első alkalom, hogy átb.sztak, az meg egészen biztosan az első olyan alkalom, amikor az ügyfélszolgálat ügyfél elhárítás ennyire paraszt módon áll hozzá. Igen, amit az ügyfélszolgálat ügyfél elhárítás művel, az mindennek az alja nagyjából.

(#72976) Warton válasza Warton (#72959) üzenetére


Warton
őstag

A 3. verzió volt a KV-1S-nél, ezért gondolom az FV változtatásnál is ez lesz.

(#72977) Stigma.HC válasza dfsz34 (#72975) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ó nekünk aztán nem kell bemutatni mire képes az eu support :DDD Tapasztaltuk eleget szeptemberben

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#72978) Kalos7


Kalos7
tag

Hosszú idő után újra elakarom kezdeni a játékot, de új account-al.
Mert:
Az elején noob voltam és haza vágtam a statomat.
Olyan tankokkal játszottam amiket később eladtam vagy utáltam.
A legénységi skilleknél pedig hülyeségeket választottam.

Nem voltam rossz játékos mert a Win8 értékem 1700 volt, de szeretnék tiszta lappal újra kezdeni :)
A kérésem az lenne, hogy segítsetek kiválasztani tank ágakat.

Utálom a lassú tankokat, de szeretem a mozgékony gyors járműveket.
Kerülni szoktam az agresszív közel harcot inkább a vérszívás és a sunyi hátba támadás. :P
Heavy tankoknál egyedül az orosz IS-kel tudtam játszani a többivel nem.
A táras tankok azok nagyon tetszettek (amx 50 100)
TD-nél pedig ami gyors és lehet mozgatni a tornyát (Rhm Borsig).

A leírtak alapján milyen tank ágat tudtok ajánlani, amit végig lehet húzni a X-ig és nem kell megállnom mint a Hellcat-nél??? :R

(#72979) Diarmand válasza Kalos7 (#72978) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hosszú idő után újra elakarom kezdeni a játékot, de új account-al.

És erre három hónap után jöttél rá? :U

(#72980) fradi81


fradi81
veterán

Statpadder ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#72981) forras2 válasza emre (#72971) üzenetére


forras2
őstag

Ez a fő klánunknak az alklánja. Ez jóval több főt számolt, csak amikor bejött az erőd, akkor kezdtük el felszámolni. De most úgy alakult a helyzet, hogy újra élesztjük a klánt.

(#72982) Angel1981 válasza Kalos7 (#72978) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de 1700-as átlag WN8-al már rég tudnod kéne, mi az, ami bejön - a hszed második felében meg már meg is válaszoltad magadnak. :)

(#72983) Diarmand válasza Angel1981 (#72982) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az oké is lenne, de ezt írta amit végig lehet húzni a X-ig és azt az 1700 Wn8-at tier 5-6ban szedte össze ;)

(#72984) rlazol válasza Kalos7 (#72978) üzenetére


rlazol
addikt

panther ág?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72985) Pete55555 válasza Kalos7 (#72978) üzenetére


Pete55555
addikt

A leírtak alapján milyen tank ágat tudtok ajánlani, amit végig lehet húzni a X-ig és nem kell megállnom mint a Hellcat-nél???

Na, kérlekszépen, a leírtak alapján hosszasan mérlegelve, és gondolkodva arra jutottam, hogy neked egy kiváló ágat tudnék ajánlani: Semmit !!! :W

(#72984) rlazol BTW az tényleg nem rossz.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#72986) Kalos7 válasza Diarmand (#72983) üzenetére


Kalos7
tag

Többnyire ott szedtem össze, mert rengeteg ágat húztam feleslegesen.
Panther ág tetszik, de szerintem amcsi és a francia tárasakat fogom elkezdeni, mert ha jól emlékszem 50 100-nál a kiválóság jelénél 2 csík megvolt.
Am mostanság milyen a játék mit kell tudni róla?

(#72987) rlazol válasza Kalos7 (#72986) üzenetére


rlazol
addikt

a kiválóság jelét nem rég tették még bele, vagyis nem hagytál ki túl sokat.

ahhoz képest semmi extra.
Az új lightok életveszélyesek, főleg a Bulldog.
A TOG akció miatt sok a TOG.
nem tudom, a régi saccred valley-t ismerted-e, most behozták megint, átdolgozva.
Malinovka teljesen, el halluf közepesen átalakult. Prokhorova-nak lett egy klónja Fiery Salient névent
Új városi map: Kharkov - szerintem csak heavyvel élvezhető igazán.

kb ennyi lehet újság neked.

kérdés: meg lehet oldani, hogy a replay alatt látszódjanak a hp és dmg értékek?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72988) Kalos7 válasza rlazol (#72987) üzenetére


Kalos7
tag

Asszem 9.0-nál játszottam utoljára.
De nagyon kiestem a formából, mert mozgó célpontot nem tudok eltalálni :DDD
3 csata alatt 2700 a win8... szal a helyezkedés meg a taktika meg van csak a célzást elfelejtettem, de nagyon.
De látom van új medál a zúzó, mert ilyet még nem kaptam. :)

(#72989) rlazol válasza Kalos7 (#72988) üzenetére


rlazol
addikt

én örülök már az 1300-as WN8nak is... 2800 :U pár meccsen összejön...
jah, van néhány új medál: zúzó, gyújtogató, robbantási szakértő.
kapsz medált, ha lesebzed a hp-d, ha kilősz 4 tankot, ha 50 csatán át nem sebzel csapattársat(!)...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72990) Kalos7 válasza rlazol (#72989) üzenetére


Kalos7
tag

Hol van a kedvenc T49-em?????
Tier 8 az nem semmi :D és helyette T67, amit ki is próbálok.

(#72991) #43783936 válasza Kalos7 (#72988) üzenetére


#43783936
törölt tag

Behoztak egy csomó "Nem vagy bot" kategóriás plecsnit.

Ha így haladunk, jövőre már jön a "Mestersofőr" plecsni, ami 100 méter megtétele után jár, meg esetleg a "Biztos kéz", amely megszerzéséhez egy ellenséges tankot kell eltalálni a csata alatt. :D

(#72992) Zolly444


Zolly444
aktív tag

Hello. :) Nem rég kezdtem a játékot, elértem Tier 5 höz és nem tudom érdemes e a könnyű tankokra tovább fejleszteni.. Most épp egy T-34es(Tier V)közepes és egy A-20as(Tier IV)könnyű tankom van amit használok is, de már a Tier IV könnyűnél azt veszem észre hogy nincs esélyem a nehéztankokkal szemben.. Fentebbi szinteknél érdemes a könnyű ágon maradni? Esetleg valami más tipp kezdőknek? :)

(#72993) fradi81 válasza Zolly444 (#72992) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Könnyű tankkal azért érzed úgy hogy nincs esélyed, mert nem a nehéz tankok ellen kell velük menni, hanem főleg felderíteni. Kezdőnek inkább való egy nehéz tank. KV-1 és társai. Első körben az alapokat kell megtanulni, tippek trükkök: [link] [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#72994) Pete55555 válasza Zolly444 (#72992) üzenetére


Pete55555
addikt

Én lighttal kis, és magasabb tierben is kb ugyanazt csinálom.
Először csata elején bemegyek a pálya közepére, spotolni. Fontos, hogy legyen fedezék, és tudj visszavonulni. Elsődleges szempont, hogy folyamatosan mozogj, hogy lehetőleg ne tudjanak kilőni. Az ellenséges lightot célszerű kilőnöd, de ne kezdd el üldözni, várd meg hátha átjön a ti oldalatokra, ahol a TD-k, és a hátul campelők tudják lőni. Mindig csak egy pillanatra villantsd fel az ellenfeleket, aztán húzódj vissza. Ha a hátul campelő lusta dögök képesek rá, hogy kilőjenek pár tankot, és megindulnak előre, akkor mehetsz te is utánuk, és csipegetheted a lehulló morzsákat, elkaphatsz 1-2 egyedül maradt ellenfelet, TD-t, artyt körbetáncolhatsz, stb...

T-34 is elég gyors med tank, azzal is csinálhatsz felderítő munkát, csak nyilván óvatosabban. Illetve ezzel már rámehetsz a heavykre is, ha egyedül maradt, hiányzik valamennyi hp-ja, könnyedén körbetáncolsz ezzel is sok tankot, pláne ha le tudod láncolni.
Egyébként a Zis-4 löveget ajánlom rá, kisebb sebzés, de 2.2mp-enként lő, és pontosabb jóval a másik lövegnél. Az aranyat lőszert ne sajnáld bele, 10-15 db nyugodtan lehet nálad, 1-2 nehezebb célpont ellen jól jön.

...Szeretem leracsniztatni...

(#72995) Angel1981 válasza #43783936 (#72991) üzenetére


Angel1981
veterán

Meg a "lumberjack" amit 30 fa kidöntése esetén terveztek adni. -.-"""

(#72996) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, tier 8-as prémium tank vásárlását tervezem. A jelöltek: löwe, T34, is6. Bár az utóbbi ágyújának az átütése miatt nem szivesen veszem. Szerintetek melyik hozza a legtöbb kreditet?

(#72997) vhw válasza HellGreg (#72996) üzenetére


vhw
addikt

Ne felejtsd, hogy az IS-6-nak jár a könnyített MM - a másik kettő mehet T10-be is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#72998) xAttilax válasza HellGreg (#72996) üzenetére


xAttilax
őstag

Van most tesztszerver, szóval ki is tudsz próbálni egyet ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#72999) Kean_Sorbo válasza HellGreg (#72996) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tapasztalatom csak ellenfélként van. A LÖWE, IS6 páros szerintem gyenge. A T34 az kemény dió tud lenni. Ráadásul nagyokat lő.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#73000) 04ahgy válasza Kalos7 (#72990) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az ott csak egy átnevezés. A TierV TD maradt a régi, csak a neve változott. Picit a torony (nem fedett már), de 20m-rel a látótáv még nőtt is.

A TierVIII light, na az igazi troll tank. Nézd csak meg milyen lövegek vannak rá.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.