Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#71451) [HUN]Dani válasza xAttilax (#71450) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezt én nem egészen értem. Amikor orosz tankkal játszol akkor lőnek rád az artyk, ha viszont némettel akkor nem? :U

magyarsrac

(#71452) h1mpi válasza Mardel (#71446) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Értem elfogadom csak tönkre teszi mindig a játék élvezeti faktorát. F2F tolom valakivel tökre jó, erre bumm -700 hp... ilyenkor sírni tudnék...

Amúgy elismerem igen szükség van az artikra, de attól még utálom őket. Ez olyan, mint az ÁFA kell, de ki szereti? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71453) xAttilax válasza [HUN]Dani (#71451) üzenetére


xAttilax
senior tag

igen, olvad el még egyszer a hozzászólást és gondolod bele, hogyan kell játszani egy orosz és egy német (Tier XI-ig) HT-t és akkor rájössz, hogy miért akkor lőttek az artyk ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71454) #43783936 válasza [HUN]Dani (#71449) üzenetére


#43783936
törölt tag

Láttam már néhány Borsót és WTPz-4-et közvetlenül a front mögül aprítani.
A nagypuska közelről valami brutális.

(#71455) [HUN]Dani válasza xAttilax (#71453) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ha most arra akarsz célozgatni, hogy mivel te egy német nehéz tankkal a második sorból lövöldözgetsz akkor téged már nem is lőhetnek az artyk? Szerinted minden esetben a front vonalban harcolókat fogják lőni? Nem hinném..
A profibb artysták általában a jobb statisztikával rendelkező játékosokat szokták lőni, még akkor is, ha épp 2 szinttel kisebb tankban ülnek. Ez tanktól és harcvonaltól is független. Én lényegtelen, hogy milyen tankkal lépek be a csatába, mert ha van egy jobb arty az ellenfélnél akkor szinte garantált, hogy célba vesz a szaros kék szín miatt..

(#71454) Mogyesz75: Szvsz azok akik olyan papír td-vel szemtől szembeni harcot vívnak pl. egy nehéz tankkal azok általában a paradicsom játékosok. Akik legalább zöldek (értsd, jobb játékosok) azok mind legalább a második vonalból lövöldöznek.

magyarsrac

(#71456) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Semmi gond nincs az artykkal. A vicces rng-vel annál több!
Ez a mai poénja: [link]

(#71457) #43783936 válasza [HUN]Dani (#71455) üzenetére


#43783936
törölt tag

Találkoztam már kék és lila játékossal is, aki 2-3 heavy takarásából osztotta a pofonokat.
Egyszer én is kipróbáltam egy Maus ellen, csak arra kellett figyelni, hogy akkor bújjak ki amikor ellőtte magát. :)

(#71458) xAttilax válasza [HUN]Dani (#71455) üzenetére


xAttilax
senior tag

Én nem célozgatok... ezt mondom. Igen, sokkal kevesebbszer kapok arty találatot a 2. sorba. Az arty olyan mint a többi játékos, azt lövi akit lát, nem fogja megvárni, hogy spotolodjon a többi játékos és akkor majd szemezget... Én azt vettem észre, hogy vagy az kapja akit látnak, vagy ha több célpont van akkor meg a puhák, hisz mindenkinek dmg kell. DE ez a saját véleményem, lehet hogy nem így van és a pro artysták inkább megvárják az ideálist célpontot, hogy inkább nyerjen a csapat, mint hogy ők sebezzenek....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71459) jano_77 válasza vhw (#71436) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról van szó, hogy bizonyára véletlen eset, de mégis csak FURY, hogy mikor nincs ilyen akció, akkor 7 csatából általában meg lesz az 5 győzelem! Mikor ilyen és hasonló akciók vannak, akkor pedig sokszor kell hozzá 20 csata is, hogy meg legyen!? Ez biztos csak bele beszélés ugye?
Tegnap pl volt 2 olyan csatám, ahol 2K felett sebeztem - T1 HT Tank ÁSZ pl. - és az utánam következő játékosnak sikerült elérnie 500-600 sebzést! Akció mentes időben azért ekkora szakadékokat nem véltem még felfedezni.
Ha kell vkinek replay este tudok feltenni - hacsak addig ki nem zárnak újra. :U
Másik tankra most nem emlékszem, de este meg tudom nézni azt is, mert csináltam képernyő mentést mindkettőről.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71460) h1mpi válasza jano_77 (#71459) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ugyanez, impotens teamekbe rak be, ahol semmi esélyem...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71461) jano_77 válasza h1mpi (#71460) üzenetére


jano_77
nagyúr

A csapat több mint fele konkrétan semmit nem csinál 0 dmg, legtöbbjük közülük még csak nem is lő!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71462) Mardel válasza xAttilax (#71458) üzenetére


Mardel
őstag

Nekem is van artym, mikor fáradt vagyok vagy munka utáni bemelegítésként szoktam a napi szorzót megcsinálni velük.

Mondjuk ha magasabb tierbe dob (jelenleg 5-ös), akkor nem mindig a heavyket célzom, ha lehet válogatni. A figyelmetlen puhább medeknek oda lehet pirítani vagy a papír tdknek.

Azt vettem észre hogy arty ellen vagy hátrálnak vagy mennek előre.

De ez nem jó, mert ha lassú vagy, simán mögéd vagy eléd céloz főleg ha tudja mennyi idő alatt ér oda lövedék.

Érdemesebb kitérni oldalra, ha lehet. Ha a kézifék be van neki húzva, akkor nem ér el, ha nincs akkor úgyis szétugrik a célzóköre és ha nemtud meglőni akkor keres védtelenebb célpontot.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71463) h1mpi válasza jano_77 (#71461) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kb. azt hiszik az elég a napi winhez ha állnak és néznek... persze ezzel meg az én WR statomat rontja a barom..

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71464) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#71459) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én a magam részéről úgy látom, hogy az ilyen nagyobb akciók mint a Togtóber stb., ami relatíve könnyen teljesíthetőnek tűnik, még a szokásosnál is sokkal jobban összefújja a szemetet a paradicsomvidékről. Gyakorlatilag a győzelmek kivétel nélkül olyanok, ha nem vagyok top sebző esetleg benne az első háromban, akkor a csata garantáltan bukott (az más kérdés, hogy a Jp II-vel ma háromszor voltam zsinórban top sebző a három csatából és mindhárom vereség lett, mert van ilyen, csak kicsit bosszantó). Pedig egyáltalán nem vagyok unikum vagy kék játékos, de még így is nagyon keservesen szoktak összejönni ilyenkor.

(#71465) vhw válasza jano_77 (#71459) üzenetére


vhw
addikt

"...mikor nincs ilyen akció, akkor 7 csatából általában meg lesz az 5 győzelem!"

Mert rágörcsölsz arra az átkozott win-re. (amikor kill-re megy a játék, vagy spotra, sebzésre, akkor meg az nincs meg általában...)
Most őszintén... napi 5 win... csak játszani kell a napi szokásos 1-2... kinek mennyi óráját, és összejön. Ennyi idő alatt ki mennyit játszik? 10-15-20 csatát? Ne mondja már senki, hogy ennyiből nem lehet összehozni 5 győzelmet még szerencsétlenebb napokon is akár. Csak játszani kell és kész.

Ezeket az akció/event/küldetés/fizetett szabadság/nemzeti ünnep/délelőtt/délután/ stb. van és ezért most több a hülye kijelentéseket egyszerűen nem tudom komolyan venni. Játszottam már én is eleget; mindig ugyanannyi szerencsétlen van a csatákban; ha reggel, ha éjfél után, ha egyedül, ha szakaszban megyek.
Van amikor szerencsésebb a nap és van amikor nem... miért kell erre ideológiát építeni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71466) wall2 válasza h1mpi (#71463) üzenetére


wall2
tag

Az biztos az ilyen küldetéseknél a WR érték zuhanásba megy a WN8 meg az egekbe. :D maximum kevesebbet játszik az ember ilyenkor. WG most mindenkinek TOG-ot akar adni, hogy legyen TOG street fighter. :DDD :DDD

(#71467) jano_77 válasza h1mpi (#71463) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a WN8-am 33 pontot emelkedett az utóbbi időben, ezzel szemben a WR több % pontot esett, már éppen csak 55 felett vagyok. :O

(#71465) vhw: igen, lehet igazad van és rágörcsölök, de mikor vkinek nincs egész nap ideje játszani, van hogy még 2 órája sincs, akkor bizony könnyű rágörcsölni, hogy meg legyen az a fránya 5 win, mert különben elúszhat a küldetés. Persze, tényleg nagyon egyszerű összeszedni látszólag, csak bármi közbe jöhet és akkor esnek ki sorba a napok, amikkel bukom az 5 győzelmeket. :U És baromira bosszant - jajj, nehogy trágárkodásnak vegyék -, hogy hiába teszek meg mindent a csatában és szerzek bármennyi sebzést és kill-t, mégis bukjuk a csatát és rohamosan esik a WR-ám!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71468) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elég vicces, hogy erre csak 2-es plecsnit kaptam. Azt hittem sima tank ász...

Csapat első xp-ben és top gun...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71469) wall2 válasza vhw (#71465) üzenetére


wall2
tag

Véletlenül kihagytad a húsvéti locsolkodást :D majd ha vége lesz ennek a küldetésnek jön valami új, na akkor megint lehet sírni. :N ja akkor majd a mikulásra lehet fogni mindent. :C

(#71470) h1mpi válasza h1mpi (#71468) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átvert a 1.5-es szorzó, az alap xp csak 1083...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71471) Dryman válasza rlazol (#71440) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszi Druszám!

(#71472) rlazol válasza jagada (#71443) üzenetére


rlazol
addikt

jagada: de igen, köszi a korrekciót - akkor is rengeteg... :D

x Attilax: érdekes álláspont. Én a német arty vonallal játszom, most a Gw panthernél tartok. A német tankok - tigris, párduc, waffentróger - sokkal érzékenyebbek az arty felé, mint az orosz párjuk. Egy ISnek, KV4-5nek jó, ha 400 dmget beviszek egy telitalálattal, Párducot, tigrist nem egyszer szedtem ki egyből 800+ de volt, (egyszer), h 1100+ hp-ról és nem lőszerrobbanás volt, a VK-k közül az összes (kivéve a bélát) szinte könyörög az arty tűzért.. ráadásul az oroszok rendszerint egy fordulóban, egy szikla túloldalán vannak, ha elég közel vannak a sziklához, nem érem el, illetve mozog előre hátra. A német messzebb van, ezért nehezebben spottolódik, de egy helyben áll, így ha a spot leesett róla, akkor is bátran oda lehet lőni. Sokkal-sokkal többször veszek célba német tankot, mint oroszt.

vhw: egyetértek. nem kell görcsölni, 5 győzelem simán megvan bármelyik nap, az h az első 10ben legyen az ember még nekem se megerőltető.

jano_77: "elúszhat a küldetés" meg muszáj játszani. Én se hétfőn se kedden nem játszottam, mert más dolgom volt. Lehet, ma se lesz rá időm. eddig 5x csináltam meg, november 1-ig még 10x kell, az 15 alkalom, ha jól számolok. Ha valami olyan fontos, h a hátralévő napok több mint 33%-ában nem tudok miatta játszani, akkor vsz oka van, nem? És nem csinálod meg mivan? nem kapsz meg egy tankot, amivel annyira kurva nehéz jól játszani, hogy a többség szemétre valónak tartja. Ha annyira vágysz rá, eddig is megvehetted potom 4500 ft-ért, de volt akciósan ennél 30%al olcsóbban is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#71473) Directors válasza Simi37 (#71396) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi!

Van valakinek tapasztalata az angol és a francia tankvadászokkal kapcsolatban 4-es tier felett?
Mennyire használhatóak? Páncélzatuk,mozgékonyságuk,Ágyújuk milyen?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#71474) jagada válasza jano_77 (#71467) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is vannak olyan csatáim zsinórban, hogy 4-5 kill mindíg megvan, mégis bukjuk a végén és 20 meccsből sincs meg az a nyavajás 5 win. Szeretem azt is amikor 4-5 killel vezetünk és onnan fordít az ellen, illetve amikor az XVM szerint már kezdésnél csupán 24% és max 38% között van a nyerési esély a sok paradicsommal.
Azt sem értem, hogy minek szakaszoznak az emberek akkora nagy tier különbségű tankokkal, pl. amikor t1 vagy t2 tankkal keverednek a t7-esek közé szakaszban.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71475) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

6-ik érzékhez ismét egy kérdés.
Eddig a parancsnoké volt ez a skill. Minden tankban van parancsnok! Viszont rádiós nincs! Akkor akinek most a parancsnokán van, ledobatják vele, mert nem fog működni. Utána meg vissza kell vetetni, mert a következő tankban meg rádiós nincs. Ezután az ágon megint van rádiós, akkor ígyl nem szúrnak ki a kedves játékossal?

Első pl.: Marder 38T van rádiós, -> Stug III B, Stug III G, Jagdpanzer IV nincs rádiós ->Jagdpanther-től kezdve újra van rádiós Oké ez viszonylag kis Tier. Ez még megoldható.

Második:

Ez már azért combosabb XP veszteséget okoz!!!! Még úgyis, hogy tudom a Sturer Emilből Átrakható a rádiós. A parancsnokon viszont már másodszor dobnék le emiatt képességet és ilyen szinten már 3-4 képesség mellett jelentős mínusz.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#71476) Mardel válasza sebijani1982 (#71475) üzenetére


Mardel
őstag

Ha nincs külön rádiós, akkor az egyik személyzet végzi el a feladatát és annál lesz a 6. érzék.

Autamatikusan aktiválódó skill lesz amint elérte a rádiós vagy a rádiós feladatait is ellátó legény a 100%-ot, tehát nem kell külön kihúzni a skillt mint eddig.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71477) sebijani1982 válasza Directors (#71473) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Angolok lassúak, iszonyatosan! Viszont a frontjuk "vasbeton ólommal és egyéb nehézfémekkel..." Csak a gyenge ponton lőhetőek, saját tier-beli ellenfeleknek szemből nem sok esélyük van. A újratöltési idejük, célzásuk nem rossz. Az átütés viszont általában kicsi. Nézni kell, hogy hova lősz, de nem kell kiugrálni a fedezékből mindig, néha több lövést is eleresztesz (átlag 2-3) mire az ellen Heavy-je újra tölt. Egyedül sajnos életképtelen ha egy Light vagy Med melléd ér onnantól várhatod, hogy mikor menj a garázsba. Viszont ha hátulról figyelnek rád, akkor akár lassú spotter-ként is használható.

AT-7-ig volt nekem. A franciákról és az angol nagyobbakról a többiek tudnak segíteni.

(Nem annyira szerettem őket, mert pici ezeknek a sebzése, illetve messze nem tudom úgy használni őket, ahogy kellene. Orosz-német TD-k nekem jobban bejönnek.)

(#71476) Mardel: Jaaa, így értem. És nem szóltam! Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#71478) Angel1981 válasza h1mpi (#71441) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha kivennék, fél év múlva mindenki a T8-T9-T10 TD-k miatt balhézna - bár lehet, annyi idő sem kéne hozzá.

(#71479) jozefgucci1 válasza Directors (#71473) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem az angol td ág nagyon bejött ellentétben a franciákkal .

Angolok AT15 van meg most. Nagyon pontos gyors löveg jó front .Jó célzási idő és viszonylagos lövegkitéríthetőség . Lehet vele rendesen pattintani , de közelről már ismerik a gyenge pontot és simán átlövik . A kis sebzés ellenére szerintem nagyon is használható gépek , mert sokszor láncon tudod tartani az ellent és így a csapat is sebzi közben . Sokkal használhatóbbak mint a francia társai . Ott tier ötig játszható sőt az ötös francia TD anno nagyon op volt ,de ami utána jön az egy vicc . Nem szoktam ágat feladni ,de ott ezt megtettem , ugyan azt éreztem mint anno a jpz4-nél bár az használhatóbb. Ha választanom kellene én a kettőből az angol ágat kezdeném.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#71480) Habib[HUN] válasza Angel1981 (#71478) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Valami miatt mindig megy a hiszti :) OP arty, OP td, OP med tankok, OP tárasok... és ezt lehetne még folytatni. Az arty bosszantó, de együtt lehet vele élni. Régen kemény volt, mert sokkal többen voltak. Ma már sokkal kezelhetőbb fenyegetés. Mindenkinek nem lehet megfelelni. Mondom én ezt úgy, hogy tier 6-ig jutottam el a tüzérséggel. Egyszerűen nem nekem való, unalmas, és a szokottnál is jobban rá van utalva az ember a csapatra. A lövegek kiszámíthatatlansága meg tudja tépázni az ember idegeit rendesen. Nem a pontosságukról híresek...

(#71481) jagada


jagada
őstag

Tudnátok nekem ajánlani egy olyan mod-ot ami a térképen mutatja az ellenség utolsó ismert pozicíóját? Nem kell teljes térkép mod csak ez a funkció. A Locastan HD minimap - 0.9.3 van most fenn, de valamiért bugos mert amint nincsenek spotolva az ellenségek eltünnek a térképről mint rendesen (korábban működöt, gondolom valamelyik másik moddal akad össze). Esetleg ennek a mod-nak melyik része (file) felelős ezért a megjelenítésért?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71482) Directors válasza sebijani1982 (#71477) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönöm a segítséget és neked is jozefgucci1. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#71483) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tisztelt Topiclakók!

Nagyon durvává vált a topic hangneme, ami egy öngerjesztő folyamatnak tűnik: egyesek rendkívül óvodás módon úgy érzik, hogy ha másoknak lehet [nem lehet], akkor ők méginkább rátesznek egy lapáttal, így a hangnem egy negatív spirálba megy át.

Illetve remélem nem megy át, és itt ezzel a topicszintű figyelmeztetéssel most mindenki abbahagyja a tetvezést, a köcsögözést, a nyomorékozást, a csótányozást és a többi nyelvi ocsmányságot, köszönöm!

Aki nem teszi, az egy nap kitiltással kezd.

Köszönöm a figyelmet!

[ Szerkesztve ]

(#71484) sequator válasza Kalandor (#71483) üzenetére


sequator
senior tag

Üdv Kalandor!

Biztos ebbe a topicba akartad írni? :) Mostanában egész nyugi van, különösebb negatív jelző halmozásra nem is emlékszem az elmúlt pár napból. Vagy csak most érett meg benned az elhatározás a figyelmeztetésre? ;)

sautia

UI: lehet, hogy ezt a miért moderáltunkba kellett volna, de igazából nem vonom kétségbe a figyelmeztetés jogosságát, úgyhogy mégis ide írom.

sequator

(#71485) Djuree válasza sequator (#71484) üzenetére


Djuree
félisten

sztem ez már érik egy jó ideje. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71486) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak hogy ne legyen találgatás: Miattam volt ez a figyelmeztetés!
Még pedig azért, mert kivágtak 3 napra és ezt merészeltem sérelmezni.
Olyan kifejezésekért zártak ki, amik itt nap mint nap többször is elhangzanak, csak mert vkinek sértette az önérzetét.
Mindenkitől elnézést kérek, ne vegye senki magára a figyelmeztetést. Maximum, aki sárosnak érzi magát. :P
Hogy milyen kifejezések nem kerülhetnek beírásra a topikba egy kis útmutató:
nyom..ék, végl.ny, ki..eszett, ge.i, gyök.r, kib@szott, retar.ált, kocsog, q.va, tet..s, ro..dék, stb

Ezeket kerüljétek a jövőben - én is fogom -, mert ezek trágárkodásnak minősülnek még akkor is ha általánosságban van leírva és nem személyeskedve, megnevezve egy bizonyos személyt esetleg a fórumról.

Még1x mindenkitől elnézést, és a figyelmeztetés emiatt van/volt.

Janó

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#71487) h1mpi válasza jano_77 (#71486) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is néha kicsit vulgárisan szidtam az artiakt, boccs...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71488) KaLeun válasza h1mpi (#71487) üzenetére


KaLeun
senior tag

Semmi baj, a JP2 szép nagy felépítménye úgy is szereti az arty puszikat...

Cila

(#71489) sequator válasza KaLeun (#71488) üzenetére


sequator
senior tag

Ha a JP2 sebességét és mozgékonyságát kihasználva játszol, esélye sincs artynak belőni. A JP2 egy torony nélküli közepes tank, ami akkorát üt mint egy TD. :D

sautia

sequator

(#71490) Enzolord válasza h1mpi (#71487) üzenetére


Enzolord
addikt

Azokat lehet, és kell is szidni, max ne írd le.. :)
Nagyon sok szép körmondatokat szoktam én is rittyenteni róluk, amiket még a seregben tanultam.... :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71491) h1mpi válasza KaLeun (#71488) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem csaj a JP2 miatt utálom őket. Minden tankkal :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71492) xAttilax válasza h1mpi (#71491) üzenetére


xAttilax
senior tag

Sokan nem kedvelik őket, de itt az tabu :-) mert aki artyval nyomja védi őket aki meg nem az meg szidja és komoly viták vannak belőle.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71493) Atti777 válasza jagada (#71481) üzenetére


Atti777
senior tag

Locastan minimappal működik, csak be kell állítani:
"Open the Mmap.xml of locastans HD Minimaps mod with a texteditor (Notepad++ or Editor, but NOT WordPad!) and search for this line:

<marklastpos>false</marklastpos><!-- toggle lost/ghost/last known position markers for enemy tanks, boolean true/false -->

Change "false" to "true" to enable the last position markers so it looks like this:

<marklastpos>true</marklastpos><!-- toggle lost/ghost/last known position markers for enemy tanks, boolean true/false -->"

Путин, иди нахуй!

(#71494) emre válasza jano_77 (#71486) üzenetére


emre
veterán

Szerintem nem csak miattad. De néha tényleg el kellene számolnod 10-ig mielőtt ide posztolsz. ;) Csak azt nem értem hogy a siránkozással miért nem lehet elmenni az off topikba. Mondjuk káromkodni ott sem kellene. De egy csomóan sajnos képtelenek értelmezni a szakmai topik kifelyezést.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71495) Djuree


Djuree
félisten

jéééééézus, na ilyet kérdezni 3k csata után nem semmi. :Y :W
bár a statja egy botnál is rosszabb. :U


nem szidtam meg basztattam, ezen már túlléptem régen, csak meglepő, oké hogy fiatal, mindegy, nem érdekel, tőlem elfér, legfeljebb egy frag a kezemben...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71496) Dr_Syrex válasza Dr_Syrex (#71331) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tegnaptól újra normális sebességgel fut a játék. Érdekes, hogy a korábbi catalsyt driverek visszarakása (14.4, 13.9) és a grfika bármilyen módosítása sem változtatott semmit, és továbbra is átlag 20 fps-em volt a játékban és a menükben is.
Ez viszont már kezdett nagyon gyanús lenni, mert láthatóan semmi sem segtett. Végül a hivatalos wotos fórumban találtam megoldást. Ott azt javasolták, hogy akinek ilyen jellegű fps problémája van, az vegye ki a videokártyáját és vagy rakja át a másik slotba vagy ugyanabba vissza. Nos a másik slotba a vga hűtő méretei miatt nem tehettem, de szerencsére nem is kellett.
A gép bekapcsolása után ismét játszható lett a wot. MSI afterburnerrel azért továbbra is figyeltem az fps értékeket, de minden szép és jó volt. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#71497) Djuree válasza Dr_Syrex (#71496) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg ha megfordítod a vga-t az is segít.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71498) RaZroX


RaZroX
addikt

Ezek a T49-ek a legrohadékabb tankok.. ha 13 90-el megyek tuti egy olyan szed ki....

This is the way

(#71499) Valentin90 válasza Bingisz (#71418) üzenetére


Valentin90
tag

Egyem a zúzájukat, hogy mennyire kényesek lettek erre a kérdésre a WG-nél :P
A Super Pershingnél fel sem merült ilyesmi, pedig a jelenlegi felállásban a parancsnoki kupolát mindenki be tudja lőni. 5esetben 3szor tuti megpatkolt a parancsnokom, annál a maradék 2 esetnél meg egyszerűen nem azt célozták és ezért maradt életben a commander....ha átkerül a rádióshoz a 6th sense akkor ez a probléma persze megoldódik, de vicces a WG politikája, hogyha egy orosz tankot fenyeget valamilyen "rejtett nerf" akkor egyből elgondolkodnak valami orvosságon, míg ha más nemzetről van szó akkor csak megrántják a vállukat.
Azt meg meg sem említem, hogy kb 5ször több SP mászkál a játékban mint KV5...

(#71500) arpeen2


arpeen2
senior tag

Tegnapi sikerélmény :

20 meccs 17 vereség

mai sikerélmény eddig :

10 meccs 9 vereség (közte 15:0 és 14:1 bukó)

T8-9-10 meccseken, persze ez mind csak véletlen :W :W :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.